Gefangnis - XXXXVIII.

20. prosince 2015 v 11:15 | Renji & Uryuu |  Gefängnis


Když ho tak povalil tak se praštil do hlavy. Bolelo to, ale ne tak, aby si nevšiml že se dotkl jeho nohou na to sou až moc citlivé zvlášť ty jeho. Zapřel se mu a silou se snažil dát kolínka zase zpátky k sobě.
Blonďák mu zase roztáhl nohy od sebe a aby je nemohl stáhnout zase k sobě tak se mu vtěsnal mezi stehna. Podepřel se vedle něj rukou a tou druhou se vkradl pod jeho vrchní část uniformy.
"Dost...Prosím." zakuňkal skrz slzy a házel sebou aby se ho tolik nedotýkal.
Ichigo mu chytnul ruce a dal mu je nad hlavu, aby se nemohl s nimi bránit a když byl Yylfordt mezi jeho nohama tak s těma taky nic moc nezmohl. Vyhrnul mu uniformu a sklonil se, aby se mohl té bledé a hebké kůže dotýkat i rty a zuby.
Zavřel oči a brečel už úplně. "Prosím ne já nechci.." zakňučel. Kopal nohama za sebou, aby se mu nějak vymanil a pořád se svíjel jako hádě.
Zrzek se nad tím jen pobaveně usmál a přivlastnil si jeho rty ať už chtěl nebo nechtěl. Tiskl mu v ruce a když měl jednu ruku volnou tak se vydal ke svému rozkroku a přejel po něm.
Tiskl rty těsně k sobě aby to pokud možno necítil a povedlo se mu Yylforta hezky kopnout do rozkroku.

Bolestně zaskučel a odtáhl se od něj. Ichigo se za něj koukl a pevně chlapce, aby neutekl a otočil ho bříškem na podlahu, aby se nemohl tolik zmítat. "Dávej bacha nebo už si nevrzneš." zazubil se zrzek při pohledu na blonďáčka. "Sklapni!" sykl po něm.
"Puste mě prosím můj otec má peníze dám vám kolik budete chtít puste mě.." žadonil dál.

"A k čemu nám budou peníze, když sme zavřený tady?" zajímal se Ichigo a sklonil se k němu "A sme tu na hodně dlouho." pošeptal mu do ouška a olízl ho. Yylfordt se zatím sesbíral se vztekem v očích a chytl rukama lem černovláskových kalhot.
"Ne!" vykřikl chlapec a znovu sebou začal šít. "Já nechci nekoukejte se!"
"Nikdo neřek, že se chci jenom koukat." vyvrátil mu blonďák a stáhl mu spodní část oblečení alespoň ke kolenům. "Počkej, já chci bejt první!" namítl Ichigo.
"A co teda?" zakňučel. Bylo mu hrozně trapně a bál se jako nikdy v životě ničeho. Nejradši by na místě umřel.
"Mlč." sykl na Ichiga "Za tu utrpěnou škodu ho budu mít první já!" odbyl ho a rozepnul si kalhoty. Přejel po tom jeho sladkém zadečku přejel svým vzrušením.
Projela ním elektrická vlna která ho varovala že tu není něco v pořádku. Srdce se mu roztlouklo dvojnásobně než mu tlouklo do teď a začal víc křičet a prosit, aby starší přestal.
Zrzek mu překryl ústa, aby mlčel a nekřičel tolik. Zatím si přelezl před něj a volnou rukou si také začal povolovat kalhoty. "Má tak krásnou a nevinou prcinku." zavrněl Yylfordt a trochu svým vzrušením zatlačil na jeho otvůrek.
Kousl zrzka do dlaně a bolestně zaskučel, i když starší skoro nic neudělal jeho to moc bolelo. "Dost..Co to děláte?.." dostal ze sebe skrz vzlyky.
"Chceme tě zbavit tý tvý nevinnosti." pronesl Ichigo s úchylným úsměvem, než si stáhl kalhoty a promnul v ruce své vzrušení. "Otevři pusu."
Co to říkal jaké nevinnosti té se už přeci zbavil to kvůli tomu tu je. Na jeho rozkaz vůbec nereagoval a jen se snažil nevnímat tu bolest a potupu.
Naslinil si prsty a vydal se jimi k té jeho krásné prdelce, přejel po jeho vstupu a začal se do něj jedním prstem pomalu tlačit, aby si ho mohl trochu roztáhnout.
Zavřel oči a bolestně sykl než se rozbrečel ještě víc. "Dost..Já přece nic neudělal.."
Potěšeně se nad tím pousmál a vnikal do něj nejdřív jedním prstem. "Neuvěříš, jak strašně je úzkej." řekl blonďák fascinovaně a plácnul ho přes tu prdelku. "Aaaaawww..." protáhl mladší, že on sám to nepocítí úplně poprvé a donutil chlapce, aby otevřel ústa, přičemž ho donutil, aby si jeho vzrušení vzal do úst.
Vyděšeně sebou cukl když jo plácnul a Ichigo mu dal do úst jeho vzrušení vůbec nevěděl proč to udělal a co s tím má dělat. Přišlo mu to odborné do teď si myslel že tenhle orgán slouží jen v vykonávání základní potřeby a ne k ničemu jinému.
Samou slastí se zachvěl a chytl ho za hlavičku, aby mohl začít vnikat do jeho pusinky. Yylfordt zatím přidal i druhý prst a roztahoval je od sebe.
Bylo mu divně skoro až na blinkání když měl tak plnou pusinku a Ichiga měl skoro až v krku.
Jelikož tady nikdy moc příležitost neměl, aby tady dělal takové věci a ještě k tomu všemu tady nebyl nikdo tak mladý a s tak krásnou tvářičkou tak mu to netrvalo moc dlouho, než se mu udělal do pusinky a pak se odtáhl.
Jako by to nestačilo do teď tak mu najednou vystříklo do pusinky něco slaného a hustého. Začal kašlat a jeho nejhorší obavy se nepotvrdili díky Bohu tohle bylo bílé.
"Tak brzy?" podivil se blondýn a usmál se nad tím. Vytáhl z chlapce prsty a znovu přejel svou erekci po jeho vstupu. "Už ani nemá chudák sílu se bránit." zazubil se potěšeně.
Otřásl se a pokusil se od něj odplazit po rukou když už ho nohy neposlouchali.
Jenom že před ním byl Ichigo a ten ho dál nepustil. "Chci si ho vzít taky." zavrněl, když se na něj tak koukal. "Ne, až po mě." zamítl starší. Ještě jedno use mu otřel o zadeček a pak se opřel o ten otvůrek. Naštěstí se Renji rozhodl, že půjde najít Uryuu, když tak utekl a doufal, že najde i Szayela, ale když slyšel ten křik tak mu to nedalo a musel se jít podívat do celnice. "Uryuu?" houkl do velké haly.
Bolestně vykřikl a skousl si spodní ret. Tohle moc moc bolelo, opravdu chtěl zemřít.
"Mlč ty skrčku!" vyjel po něm Ichigo a rychle mu překryl ústa, aby mlčel. Rudovlásek se šel podívat dál do celnice, když slšel ten křik a když ty dva viděl tak se zděsil a taky naštval. "Nechte ho na pokoji! Co ste mu to provedli!" vyjel po nich a čapnul Yylfordta za vlasy, aby ho od chlapce odtáhnul, co možná nejdál.
Ten znovu vykřikl bolestí, když z něj starší tak surově vystoupil. Sesunul se na podlahu a začal brečet jako by umíral už úplně.
"Au! Ty kryple!" syknul po něm nevraživě blonďák a vymanil se mu ze sevření, aby si zase mohl zapnout kalhoty a zvedl se ze země. Ichigo se taky zvedl a zapnul si kalhoty. "Nikam nechoď." usmál se na chlapce.
Zvedl hlavu aby viděl co se děje, ale přes slzy skoro nic neviděl tak to vzdal a zase hlavu sklonil.
"Proč ste mu to udělali?!" chtěl vědět rudovlásek. "Protože je tak sladkej a nevinej." zavrněl zrzek za ním a praštil ho pěstí do zad. "Protože můžeme." doplnil blonďák a taky mu chtěl jednu vrazit, ale tu ruku mu už Renji chytl.
"Koukej mě pustit ty frajere!" vyhrkl na něj a kopnul ho do holeně, protože kdyby ho praštil levačkou tak by ho to vůbec nebolelo. Nojo praváci.
Bolestně sykl a chytl u tu ruku pevněji, přičemž mu jí bolestně zkroutil za zády a podkopnul mu nohy, aby bylo o jednu mrchu míň.
"Co děláš ty debile!?" štěkl po něm Ichigo, když blondýn žuchnul na zem.

"Srovnávám síly." pokročil nad tím prostě rameny. Ještě Yyla přišlápl na zem, aby tam hezky zůstal a neotravoval, zatím co on se hodlal věnovat Ichigovi.
"Tak poď ty kryple." vyzval ho a rovnou mu dal pěstí do zubů.
Trochu víc blonďáčka přišlápl, ale pak tu pěstí Ichigo vrátil a ještě mu dal kolenem do břicha.

"Ty šmejde zablešenej!" okřikl ho a vyplivl krev z pusy.
"Mluv za sebe." odbyl ho otráveně a ještě mu vrazil jednu pěstí do tváře, aby ho poslal k zemi.

Rád by se z té země zvednul ale nohy mu nechtěli sloužit. Za tu dobu co se tu prali zvládl černovlásek se jen smotat do klubíčka a brečet jako želva.
Nechal ty dva už žít, ale ještě pro jistotu dupnul Yylfordtovi na záda, aby na té podlaze taky hezky zůstal. Pak se starostlivě koukl na chlapce a přeběhl k němu. "Jak ti je?" zajímal se starostlivě.
Odtáhl se od něj a nenechal na sebe sáhnout. Nechtěl, aby se ho zase dotýkali a ani nevěděl kdo na něj mluvil.
"No tak, Uryuu. To sem já, Renji, nechci ti ublížit." naléhal na něj a zase se k němu vrátil, aby mu mohl otřít ty slzičky.
Zamžoural a podíval se na rudovláska. "Renji-san.." zakuňkal s úlevou a objal ho kolem krku.
Souhlasně přikývl a taky ho objal a zároveň si ho vzal k sobě do náruče, zvedl se a šel s ním pryč. "Neboj se, už ti nikdo neublíží, slibuju." pošeptal mu a tiskl si ho k sobě.
"To bolí.." zakňučel a pláč začal znovu.
Mrzelo ho, že nepřišel dřív, bylo mu ho teď moc líto. "Já vím." řekl soucitně a vzal si ho k sobě do cely. Sedl si s ním na postel a hladil ho po zádíčkách.
Tiskl se k němu jako to nejotravnější klíště a pořád se snažil být u něj, co nejblíž to šlo. "Já chci umřít.."
"Pšššššš... No tak neplakej, to přestane, slibuju." snažil se ho tišit. Hladil ho a tiskl k sobě, aby věděl, že je v bezpečí a už mu nikdo neublíží.
"Proč mi to udělali?" chtěl vědět. "Co mi to vlastně provedli Renji-san?" zeptal se celý uplakaný a podíval se na něj nahoru.
Nevěděl jak mu to měl vysvětlil. "Když si ještě s nikým nespal tak si nevinný a tady nikdo tak nevinný jako ty ještě nebyl tak se všichni mohli roztrhat o to, kdo tě té nevinnosti zbaví víš." zkusil to.
"Oni to tak berou." namítl. "Kdyby tě zbavili tý nevinnosti, tak bys byl už jejich, bylo by to jako kdyby si tě označkovali."
"Ale já chci být jen s tebou nechci být s nimi.." zakňučel jako raněné mládě a stejně tak se k němu natiskl.
"Já vím. Neboj se už budeš. Nedám jim tě." slíbil a políbil ho do černých vlásků.
Znovu ho objal kolem pasu a vyžadoval se hlavičkou pohlazení. Kdyby na ně někdo koukal tak by mu připomínali kočku a její kotě.
Pousmál se a pohladil ho tedy po hlavičce, jako poslušného tvorečka. "Neboj se." přesvědčoval ho.
"Ale to moc bolí.." postěžoval si. "A taky mi je zle.."
"A chceš vzít na ošetřovnu?" zeptal se chlapce pro jistotu.
"Chce se mi blinkat.." stihl říct dřív než si ublinknul do pusinky a raději to hned spolkl.
"Čuně." pokáral ho s mírným zamračením, než se s ním zvedl a šel k záchodu, aby to měl blíž, přičemž si sedl k němu.
Hned, co uviděl mísu tak ji objal jako starou známou a začal zvracet.
Povzdechl si a hladil ho po zádech, aby se cítil alespoň o trochu líp. Bylo mu ho moc líto a jen doufal, že Bazz bude v pořádku a nechytne takový rapl, aby se s těmi dvěmi rval. I když...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama