Gefangnis - XXXXIX.

22. prosince 2015 v 20:14 | Renji & Uryuu |  Gefängnis


Opravdu se omlouvám za následný nárůst sprostých slov a brutality, ale myslím, že tyhle tři to více, než vystihuje, ale je to docela krátké tak no stress, tak že tak no :D A ještě mě docela rozdrtila ta představa jak si tam Bazz nakráčí s představou, že je úplně zničí a oni si tam sním pohazujou jako s panenkou :3 A Askin si tam úplně v klidu čte a neví o světě, nedá absolutně žádnej mrd XD

"Kde sou kurva ty dva sráči nebeský Scheiße!" zařval po celnici kde věděl že ty dva budou. Šel a všichni kolem něj mu ustupovali v cestě. Ono to je už vážně na povážlivou když Bazzík mluví svojí mateřštinou.
"Co tady řveš ty kryple nevychovanej?!" vyjel po něm Driscoll. Ne, že by si ti dva nebo z Bazze dělali, e-e, on je oproti nim, takový malinký a ještě když sou dva a on je sám, proti takovým dvěma nakorbeným bestiím.
"Fajn první deš ty." ukázal na něj a trochu se proti němu rozběhl aby ho mohl kopnout s výskokem do hlavy.
"Co ti přelítlo, přes tu tvojí nevymáchanou držku?!" zavrčel po něm, když se z toho trochu vzpamatoval a sevřel vzteky v ruce jeho uniformu, možná že kdyby sevřel jeho tak by ho rozlámal.
Ne teď už neměl jen vztek teď přímo zuřil. "A co vám vy Huresöhne!?"
"Nějakej drzej, chlapec." poznamenal teď pro změnu Gerard a zvedl se, aby mohl jít za těma dvěma. "Ty ses rozhod, že tě to tady už nebaví a přišel si na smrt jo?" zazubil se potěšeně.
Mrštil po něm zlostný pohled a kdyby mu to přišlo málo tak plivnul přesně před něj. "To vás omrzel život vy zmrdi."
Oba se po sobě jen s úsměvem podívali a potom zpátky na růžovovláska a jen se mu pobaveně vysmáli do tváře. "Idiote." pronesl jen černovlasý a prudce s ním mrštil o tvrdou, kamennou zeď.
Vyplivnul tu trochu krve a vstal jako by nic jen si trochy prokřupnul rameno. "Já?" protáhl. "Já? No tak to pardon, ale já nikoho nepřefiknul, kdo mi nepatří vy vyfakaný zkurvysyni!"

"A ty tady snad vojebáváš celej barák, že si hned značkuješ, kdo je tvuj a kdo ne?" podivil se nad tím blondýn. Takových, se kterými oni tady spali bylo hodně, tak že to spíš byl jejich harém. "Vypadni a neotravuj!" mávl na něj otráveně Driscoll rukou, aby jim dal pokoj a neotravoval jim život.
"Szayel je můj od tý doby, co sem ho poprvý, uviděl takže jo!" rozkřičel se. "Je mi jedno, že ste dva klidně mě zabte, ale na něj mi nikdo šahat nebude vy kundy zdrápaný!"
"Huh?" nechápali ti dva. Ne, jména jim vážně nic neříkali, možná kdyby ho viděli, ale takhle... Pardon, nemůžou být nápomocni. Ale ta druhá možnost, se jim docela zamlouvala. "A víš, co by bylo ještě lepší. Ještě před tim, než tě zabijeme a omlátíme ti tu tvojí palici vo zeď tak si s tebou užijeme taky." zazubil se Valkerie.
"Celej žhavej, nadrženej." zavrčel a vrhnul se na tu blonďatou mrchu.
"Vážně?" protáhl a naklonil hlavu mírně ke straně. "No o to to bude ještě lepší!" konstatoval se zazubením a napřáhl se proti němu pěstí.
Nějak zvlášť ta pěstí nezabrala jen se z trochu oklepal a pral se dál.
"Ty svině malá." procedil pohrdavě černovlasý a kopnul mu do hrudníku, aby dal pokoj.

Zase odplivl krev, ale tentokrát jí bylo víc než před tím. Nikdo z těch, co byli okolo se ani neopovážili ceknout jakou měli podívanou, a kdyby to řekli tak by bylo po nich hned po Bazzovi.
No jo. Typický sraby. Normálka. Jen se potěšeně zasmáli, jak si tady s ním jen pohrávali a on neměl nejmenší šanci. Gerard se znovu napřáhl, aby ho mohl praštit.
Chytil to přímo do tváře a snad oslepl na jedno oko, ale i tak se nehodlal vzdát a pral se dál.

I když měl Szayel strach, že bude zle a že na něj bude Bazz naštvaný tak ho tam přece nemohl nechat. Oni ho zabijou a na to ho měl až moc rád. "Nechte ho být!" křikl zděšeně, když viděl Bazze chudáka od krve, jak si s ním ti dva pohazovali jako s hadrovou panenkou. "He?" cukli na růžovou vláska pohledem "To je ta tvoje děvka." usmál se rozzářeně Valkerie.
"Jo, MOJE láska je to." zdůraznil to slovo. Podíval se na Szayela a pak se zase chtěl začít prát.
"Bazzi, ne!" běžel k němu, aby ho mohl chytit, aby se s nimi už nepral a oni už mu víc neublížili, už teď se sotva držel na nohou a byl celý od krve a zbitý. Nechtěl, aby mu ještě víc ublížili. Ho zastavit, ale když za ním běžel tak ho blonďák jen rukou 'odstrčil' stranou, aby se do toho nemotal. I když na jeho poměry, slovo 'odstrčil' znamenalo asi to, že Szayel odletěl na zeď a skoro si tím vyrazil dech. "Láska pošla." konstatoval se zasmátím černovlasý a chytl Bazze pod krkem, aby ho mohl zvednout ze země, výš více méně na svou úroveň.
Plivnul mu do obličeje směs krve a slin a pološíleně se zazubil ke hledě jeho momentálního stavu. "Sterben sie fotze!" (chcípněte vy ku***!)
Szayel bolestně zasténal, když narazil na tvrdou zeď a zkusil se natáhnout a najít své brýle, které mu spadli na zem. Toho si samozřejmě Gerard všiml, když ho na tu stěnu hodil. Tak se nad tím pobaveně zasmál a šlápl mu na skla, které hledal. Když slyšel to prasknutí obrub a sklíček tak se mu sevřelo hrdlo. Bez nich nic neviděl. "To sem nechtěl." zazubil se potěšeně starší a druhou nohou mu šlápnul na tu ruku, kterou se natahoval po brýlích. Bolestně vytřeštil oči a vyjekl, když mu stoupl na ruku celou tou více, než sto kilovou vahou "B_Bazzi..!" dostal ze sebe.. Driscoll jen pro změnu vražedně zavrčel a otřel si obličej do rukávu. Přimhouřil vzteky oči a praštil s jeho kořistí o zeď, aniž by ho pustil.
Chytnul ho za ruce, aby ho pustil, protože ho začal škrtit. "Vy zkurvený Schweinehund!" zařval skoro z posledních sil a kopnul tu opici co ho škrtila.
Vskutku si to trápení těch dvou bezmocných chudáčků moc užívali. Když se Szayel snažil uvolnit tak mu snad Gerard víc sešlápl ruku a jemu tam možná i zapraskalo a Driscoll moc na ten kopanec ani nereagoval a jen s ním znovu praštil o zeď. Nikdo se do toho nemotal, na to se moc báli a taky by přišli o podívanou, až do teď. Když se v hale rozezněl výstřel tak se všichni zklidnili a bylo ticho. "Děláte si ze mě srandu." řekl až příliš chladně Shane, který nevypadal zrovna nadšeně. "Co vám všem do prdele přelítlo přes nos?! Ste snad všichni padlí na hlavu, vy idioti?! Sotva přídu už musim řešit zase takovýhle píčoviny, že se tady rvete, děláte si ze mě prdel?! Myslíte si, že to mam za potřebí?" vyjel po nich. Myšleno ne jen na ty dvě nakorbené bestie, ale teď mluvil úplně ke všem. No ano, ono to vážně nepotěší, když přijde ráno do práce a hned si ho zavolá Aizen, že má jít uklidit ten bordel a zklidnit vězně. To už musí vážně být, když on má takhle velký vztek, to už vzbuzuje respekt. Sice mu Aizen dal s sebou ještě pár dalších jeho kolegů, ale vždycky všechno musel Shane, samozřejmě, docela by ho zajímalo, co by šéf dělal, kdyby tady nebyl, fakt.
Když ho Askin uslyšel tak zvedl oči od knížky a šel se podívat za mříže co se stalo. No ano oni se mu tam rvou před dveřma a on si v pohodičve čte když na snídani dnes neměl chuť tak se hned otočil do celnice a šel si číst bravo. Když uviděl svého miláčka celého nasupěného vzteky tak mu až srdéčko zaplesalo jak ho v tu chvilku zamrazilo. On opravdu miloval když se jeho láska vztekala. "To Bazz si začal." vyklopil hned Yylfort který byl opřený o jednu stěnu.
Jak to tak vypadalo tak polovina z těch, co tu byli skončí na samotce, protože prostě nedokážou být v jedné místnosti a tak to prostě budou muset roztrhat a půjdou na samotku, on tady pořád nebude poletovat a hlídat, jestli se někdo nerve to by za chvíli i Aizena přizabil. "Ty mlč! Taky se na tebe dostane!" cukl na Yyla pohledem, než vrátil svou devítimilimetrovku zpátky do pouzdra a šel za těma dvěma. "Pust ho." rozkázal Driscollovi. "A proč jako?" odsekl otráveně, že jim zničil tu zábavu. "Protože sem ti to kurva řek! Pust ho!" vyjel po něm a víc to zdůraznil, kdyby to náhodou zase nepochopil.Teď už Bazze pustil, i když ne zrovna ochotně a z to otrávení z něj úplně čišelo.

Bazz spadl na zem jako hadrová panenka a skoro z posledních sil ukázal na růžovovláska. "Szayel.." upozornil ho a radši si lehl, aby si ještě svojí šikovností něco nezlomil.
Szayel se na něj jen zkroušeně s pláčem koukal, i když 'koukal'. Jelikož neměl brýle a ještě uslzené oči, tak toho moc neviděl, ale svého miláčka ještě poznal. Bylo mu to moc líto, že mu tak moc ublížili. "Ty taky." koukl se ještě na Gegarda a sklonil se k Bazzovi, aby tu hromádku neštěstí sebral ze země, jelikož on už nebyl schopný pohybu. Když měl Szayel volnou ruku tak zase bolestí zavzlykal, po tom, co se mu do těla dostala všechna ta bolest z ruky.
Když kolem něj se Shanem procházeli tak k němu natáhl ruku a zahučel na druhého, aby si všiml Szayela.
Zastavil se a sklonil k němu pohled. "Zvedni se." poručil mu. Gerard nespokojeně zavrčel, že mu chce vzít jeho 'dnešní úlovek', ale nevzdoroval, teď to nemělo cenu, když si s sebou přitáhl i jeho gang. Szayel se tedy pokusil zvednout, ale když s tou druhou rukou hnul tak u toho hodně kňučel. Moc to bolelo. Shane pobídl jednoho ze strážných, aby růžovovláskovi pomohl a mohli jít dál. Ostatní stráže se zatím chopili těch dvou, aby je mohli vzít na samotku.
Aaaah Askin nám tu přímo taje. Nejradši by se za ním rozběhl a žadonil o tvrdej fuck, ale teď to nepůjde.
To si bude muset počkat chlapec a pak si někde Shana čapnout jestli ho ještě potká v tom dnešním chaosu. Odnesl Bazze na ošetřovnu za Cangem, aby se na něj podíval jestli je to s ním vážné a Szayela taky, ten má tu ruku při nejlepším pohmožděnou nebo naštíplou kost, to už se dalo říct i bez diagnozy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama