Gefangnis - XXXXIV.

8. prosince 2015 v 23:35 | Renji & Uryuu |  Gefängnis
Objal ho nožkama kolem pasu a přitáhnul si ho blíž k sobě. Dostal se rukou pod tu tenkou látku a začal ho třít a dráždit prsty, zatím co se k němu naklonil, aby si mohl na jeho rtech vydobýt polibek a tišit se v něm.
Taky jeho chtiví orgán propustil a odehnal jeho ruku, aby ho mohl nahradit tou svoji a třít je oba naráz.
Slastně zavzdychal a semkl očíčka k sobě. Vztáhl k němu ruku, aby si ho mohl přitáhnout blíž a vtáhl ho do polibku, aby se měl kde tlumit.
Ještě chvilku je oba takhle dráždil než mu přejel provokativně po vstupu do jeho těla. "Ste tak vlhký profesore." pochválil si, ale schválně do něj ještě nevstoupil.
Zachvěl se a zalapal po dechu. "To proto, že je to tak moc vzrušující, když učitel spí se svými žáky." osvětlil mu "A já ještě k tomu vyfasoval tak skvělího a sexy jako ty."
"Žáky jo?" zavrčel a aby to zintenzivnil tak do něj přirazil až po kořen.
Bolestně zaskuhral až mu do očíček vyhrkli slané slzičky. "A...Au...." dostal ze sebe. "Proč si to udělal?" chtěl vědět, proč byl tak hrubý.
"Abys věděl, že si jen můj." udal svůj důvod. "Nemysli si, že nevim, jak laškuješ s tou černou potvorou." připomněl mu a aby zmírnil jeho bolest tak mu masíroval bříško a vzal si mezi rty jeho bradavku.
Lehnul si na záda na desku stolu, protože už se neudržel a potřeboval ležet. "Ale... S jakou...?" zeptal se nechápavě přes slzy, které mu tekli po tvářích.
"Že by jich bylo víc?" chtěl vědět a bylo mu ho líto nechtěl aby ho to bolelo. Opatrně z něj vystoupil a objal ho.
"Nech toho... To není legrace!" ohradil se na něj a odstrčil ho od sebe. Sundal si brýle, aby si mohl utírat ty vodopády, co mu tekly z očí.
"Já sem nechtěl promiň mi to." zkusil to a oblékl se. "Mrzí mě to jen nechci, aby tě měl i někdo jiný, když si můj." přitáhl si ho do objetí a hladil ho po vlasech a po zádech. "Nesmíš mě nahradit nechci se dozvídat z šuškandy že flirtuješ s cizíma."
"Ale já bych tě přece nikdy nenahradil..." vyvrátil mu a pokusil se uklidnit. "Navíc... Ty si na škole taky pořád s někým flirtoval a každou chvíli s jinou holkou a chodil si s nimi bůh ví kam... Sice ses potom zase vrátil ke mě, ale napadlo tě, jak mi bylo, že si chodil za holkama, který měli hezký tělo a všichni je chtěli a byli krásný... Já si potom. Připadal jako kůl v plotě, protože tak krásný nejsem a nebudu..."
"Ty hlupáčku." usmál se nad tím a zvedl si ho do náruče. "Tobě nebylo divný že sem od těch holek chodil s batohem plnym šamponů, kondicionerů a masek na vlasy a bůh ví co ještě?"
"Já nevím..." zavřel hlavou. "Já sem ti nikdy nekontroloval věci a co si nosíš po kapsách." poznamenal a zvedl k němu uslzené oči.
"Tak hned nesmíš žárlit chodil sem za nima, aby mě česali a tak a taky mě učili, abych ti nepřipadal tak moc blbej." vysvětlil mu.
"Ale já si o tobě nemyslel, že jsi hloubí..." řekl tiše a už se mu povedlo trochu více uklidnit. "Já vím, že jsi chytrý, jen u toho dlouho nevydržíš, ale když chceš tak se naučíš... Jen jsi moc zbrklí a chvíli neposedíš..."
"Nepovídej takhle mě tam jedna čapla za vlasy a druhá mi něco tloukla do hlavy a jestli sem s nima spal tak jen proto, aby drželi klapačky a dělal sem to jen když už fakt hrozili že to všem řeknou." zkoušel to dál. Teď se mu bude muset hodně omluvit, když to takhle zkazil a jako na potvoru je ta tlama v nemocnici bude muset vymyslet něco jiného, než nějaká sladkost.
"Já tě s nikým nepodváděl.... Nikdy sem tě s nikým nepodváděl, protože sem to neměl zapotřebí a to neznamená, že když si povídám s Nanou, že s ním hned jdu někam do uličky a už mu rozepínám kalhoty...!" bránil se a překryl si rukama obličej.
"Já vím, ale jak mám chránit takovej poklad jako si ty každej mi říká něco jinýho říkaj mi že se klidně necháš když sem na samotce nebo pracuju někde jinde a ještě do toho poslouchám pořád dokola Renjiho že když si na tebe nedám pozor že mi tě někdo přehne a navíc mi to říká tim stylem jako by se tak dělo a já sem za toho největšího idiota v týhle base." povzdychl si a vyšel s ním ze třídy aby ho mohl odnést někam pryč.
"Ale Renji si z tebe jen střílí. Jako bys ho neznal, je dětinský." namítl a potáhl. "To neznamená, že když na mě někdo úchylně kouká nebo na mě sahá a slintá po mě, že mě hned musí přes něco přehnout."
"Jenže já nechci, aby po tobě slintali, co se stane až těm úchylnejm opicím rupne v kokosu a opravdu ti ublíží a já tu nebudu abych ti pomoch a pochybuju, že by to bolelo mín než tohle." udal důvod své 'obavy' (všichni dobře víme že strachu ale jako že to nevíme páč je na to náš Bazzík moc hrdý aby přiznal že se něčeho bojí ;P) "Neboj tohle spravíme." chtěl ho znovu utišit.
"Oni si to vždycky rozmyslí, když jim řeknu, že bude problém, když na to přijdeš..." pípnul tiše. Otřel si naposledy oči a zase si nasadil brýle na oči, aby něco viděl.
"A co kdyby nerozmysleli myslíš že by tě třeba ty dvě velký hlučný věcně nadržený nalitý hovada ušetřili kdybys jim řek že je potom zbiju?" zajímal se.
"Nevím." odvětil jen a opřel se čelem o jeho rameno. Tohle bylo dosti diskutabilní, ale docela o tom pochyboval, že by ho nechali být.
"Tak vidíš." ukončil tuhle debatu. "Si na mě moc krásný a já si tě proto musím hlídat švábíku si můj poklad nezapomínej."
"Když na tom trváš." povzdechl si rezignovaně a nechal se jím nést, jako když kočka tahá koťata.
"Vim to." opravil ho. "Bolí to moc?" optal se starostlivě.
"Ne." odvětil v odpovědi.
"Koukej říct pravdu nebo tě někde zamknu a zhasnu ti jako, když sme byli malí." pohrozil mu.
Cukl na něj pohledem a zamračil se. "Slíbil si, že už to nikdy neuděláš!" namítal a praštil ho pěstičkou do hrudníku. Když byli malý tak si hrávali a když Szayel 'zlobil' tak ho Bazzík někam zamkl do místnosti bez světla a nechal ho tam trpět. A ještě, aby toho nebylo málo tak mu napovídal spousta báchorek o tom, jaké jsou ve tmě příšery a zvuky a kdesi cosi a chudák Szayel z toho měl potom trauma, byl rozklepaný a mnohdy i plakal. To ale zase nebylo tak hrozné, jako když byli sami doma a hráli si na schovávanou tak Bazzík hledal a jen tak ze srandy chudáčka Szayela zamknul v kumbále a zhasnul mu tam světlo, které vždycky prozradilo, že tam je. Inu a pak to skončilo tak, že Bazz na něj zapomněl, že ho zavřel a odemkli ho až o nějakých pár hodin později, když už byl doma i Yylfordt a ptal se, kde je jeho bratr.
Yo to byli časy. Prolétlo mu v hlavě, když byl jeho miláček ještě takový nevinný a uplakaný on se přímo vyzýval k nekalostem. "A ty si mi slíbil že když tě bude něco bolet tak mi to řekneš a po pravdě ne jak tě jednou někdo zbil a já se tě pak ptal jak ti je a ty si řek že dobrý, ale houby s octem byli dobrý když si pak omdlel." připomněl mu pro změnu on a zatvářil se tak že to myslí vážně.
"Ale to nebylo kvůli tomu!" zavrtěl hlavičkou. Jako malý byl hodně terčem šikany, ostatní jako všichni, kteří měli brýle a dobré známky a učili se, taky že se mu ty brýle několikrát zničili a musel si několikrát kupovat nové. "Zapomněl sem si dýchnout."
"Protože ti to dýchátko schovali." doplnil ho.
"Myslel sem, že to vydržím domů." povzdechl si a sklonil pohled k zemi.
"Si trupka viď." usmál se nad tím. "Tak co bolí tě to hodně?"
"Už ne." odpověděl. "Neboj se už to se mnou nemůže seknout." poplácal ho po rameni, aby neměl takovou péči.
"Už to neudělám slibuju." slíbil mu a naklonil se k němu aby mohl šeptat. "A když jo máš povolení mi ho ufiknout."
Chytl ho za ramena a trochu se odtáhl, aby mu viděl pořádně do tváře, jestli nekecá. "Táááák joooo...." protáhl podle a přimhouřil očíčka, ve kterých se mu nebezpečně zalesklo.
"Hodnej kluk." poplácal ho po prdelce a odved si ho k sobě do cely.
Tázavě se na něj podíval. "Chceš to dokončit?" optal se ho a naklonil hlavičku ke straně.
"Radši ne nebo bys mi ho fakt potom musel ufiknout." zamítl a položil ho na svoji postel.
Lehl si na postel a chytl ho za uniformu, aby si ho stáhl k sobě. "No tak... Když budeš jemný tak ne...." pošeptal a objal ho nožkama kolem pasu, aby si ho přitáhl na sebe.
"Ty chtivá potvoro." zavrněl a přitáhl si ho do polibku.
Objal ho rukama kolem krku a prohnul se proti němu, aby se o něj otřel svým tělem a rozkrokem o jeho. Tlumeně zasténal a projel mu prsty to krásně hebké a jemné číro.
Vášnivě ho líbal a sem tam ho i jemně kousl do rtu. Volnou rukou ho hladil po krku a přes hrudník a jemně stiskl mezi dva prsty jednu jeho bradavku.
Zasténal a zase se začal dobývat pod jeho uniformu, nechtěl, aby jí měl na sobě. Strašně mu vadila, když nemohl vidět ty jeho svaly a nemohl je cítit na sobě i tu jeho horkou kůži.
Přejel prsty po těch nádherných linií, na které by se mohl dívat celé dny a užívat si jich a dotýkat se. "Zkusíme něco jinýho?" optal se zastřeně.
"Copak?" chtěl vědět.
"Taky už sme to jednou dělali." pověděl mu a stáhl z něj i kalhoty. Vzal si dva své prsty do pusinky, aby je mohl zvlhčit a následně se jimi vydal ke svému vstupu. "Když sme ještě byli mladší a tys u mě přespával. Spávali sme u sebe a ty sis mě vždycky tiskl k sobě a já na zádech cítil tvojí hruď a objímal si mě rukou..." převyprávěl mu a stáhl si ho za sebe na bok a on si lehl před něj úplně ve stejném stylu. "Byli sme hodně malý a mě to přece vždycky bolelo, když sme to spolu dělali takhle..." přes rameno se na něj ohlédl a pousmál se. "Tak to bylo moc příjemný."
Mlsně se nad tím pousmál a chytl ho za jednu nožku pod kolemem, aby mu ji nadzvedl a nenechavími prsty přejel od tud až k jeho rozrkroku přes jeho vnitřní stranu stehna a přitáhl si ho víc k sobě. "Myslíš takhle?"
Zachvěl se a tiše vydechl. "Uhm..." přikývl a políbil ho na rty. "Byl si moc jemný." jeho rodiče většinou byli pryč, ale zase byl doma Yylfordt a tak nesměli dělat moc rámus a tohle k tomu bylo geniální.
"Tak budu i teď." slíbil mu. "Ukaž mi tu tvojí prdelku." zavrněl a sesunul mu spodní díl unyformi i se spodničkami aby na něj mohl a začal ho pomalu roztahovat.
Tiše zasténal a skousl si spodní ret, aby se udržel po tichu. Alespoň si zavzpomínají na staré dobré časy ještě ze základky dokonce.
Když si byl jistý že je už dostatečně roztažený, tak z něj vyndal prsty a zbavil se sveho zbytečného oblečení. "Můžu?" optal se ho radši.
"Uhm..." přikývl v souhlasu a natočil k němu hlavičku, aby ho mohl políbit na ústa "Prosím."
"Tak dobře." pošeptal mu do ouška, do kterého ho i jemně kousl. Opatrně do něj vstoupil a chvíli počkal aby si zvykl.
Zachvěl se a potlačil v sobě zasténání. Sundal si z očí brýle, aby mu nepřekáželi a v druhé ruce semkl deku.
Rty se mu přisál na krček a začal se v něm pomalu pohybovat.
Semkl víčka pevně k sobě a tiskl si ret mezi zuby, aby se pokusil udržet trochu po tichu. Vybízel se mu.
Pomalu do něj přirážel a líbal ho po krku. Hladil ho všude kde mohl aby mu bylo co nejlíp a aby mu ho vážně nemusel ufiknout to by byla hrůza pro celé lidstvo.
No jistě, z toho by byla hned apokalypsa, kdyby ho vykastroval, vždyť jo! Vydal se dolů po svém bříšku až ke svému vzrušení, aby ho taky mohl začít třít.
Pro tentokrát ho nechal, aby si posloužil sám a začal trochu zrychlovat. Schválně přirážel na svůj vkus pomalu, aby ho vyhecoval.
Pravda i on sám se divil, jak ještě mohl vydržet tak pomalé tempo to nikdy moc nemusel, ale nejspíš už ho to přestávalo bavit. "Že já ti ho ufiknu." pohrozil mu a přes rameno se na něj koukl.
"Chtěl si abych byl jemnej tak sem." připomněl mu a zazubil se.
"Ale já netušil, že vydržíš tak dlouho..." namítl přerývaně a udělal se do své ruky a na bříško, aniž by to mohl nějak tušit, to šlo samo.
"Tak to obrátíme." navrhl a změnil polohu tak, aby on ležel a Szayel byl obkročmo nad ním. "Já se ještě neudělal." připomněl mu.
"A ty máš někde nějaký psaný pravidlo, že se musíš udělat taky?" pozvedl tázavě jedno obočí a očistil svou ruku od té bílé tekutinky.
"Tak ze mě slez když se ti nechce." řekl kousavě.
"Nebuď tak zlí." zamračil se na něj a zapřel se mu o hrudník. Pomalu se spustil dolů, než dosedl úplně a měl ho v sobě úplně celého. Slastně zachraptěl a zaklonil hlavičku.
"Mám snad napsaný že se musim udělat i já?" zopakoval jeho otázku ale svým způsobem který nezněl zrovna mile.
"Nech toho." zase na něj cukl tím pohledem.
"To tys začal." připomněl mu.
"Ale já to tak nemyslel." zakňoural a začal se pomalu nadzvedávat.
"Ale vůbec to tak nevypadalo." zamračilse nad tím a chytl ho za boky aby mu pomohl.
"Zdání občas klame." vyplázl na něj jazýček a přejel těmi svými nenechavými prstíky po tom jeho krásném pevném bříšku.
"Tak na mě pomalu já sem na to moc blbej." varoval ho.
"Nejsi." namítl a sklonil se k němu, aby ho mohl políbit na rty. "Jsi chytrý." pošeptal mu a chytl se jednou rukou za prdelku, aby mohl hloubš. "A já tě moc miluju." prozradil mu.
Pousmál se nad tím a sám do něj začal přirážet rychleji a hloubš.
Vyhrkl ze sebe vzdech a rychle si skousl spodní ret, aby se udržel po tichu. "Máš mě rád?" optal se ho a koukl se mu do očí.
"Ne." zamítl a zavrtěl nad tím hlavou. "Já tě miluju."
"Já tebe taky." souhlasil s ním a vpil se mu do rtů, aby v nich zároveň mohl tišit své vzdechy.
Jemně ho kousl do spodního rtu a uvolnil jednu ruku, aby ho mohl začít třít ve stejném rytmu jako do něj přirážel.
Zachvěl se a utlumil v polibku další ze svých vzdechů. Na chvilku rozpojil polibek, aby se mohli nadechnout.
"Tak co ty chtivej ďáble, co bys rád?" optal se ho mezi svými přírazy.
"Abys mě plácnul, přes tu mojí sladkou prdelku..." zasténal a políbil ho na rty, přičemž po nich přejel jazýčkem.
Usmál se nad tou jeho hloupoučkou a přesto moc sexy prosbou a přes tu prdelku ho tedy plácnul. "Nema problema."
Prohnul se v zádech a zalapal po dechu. "Ještě..." naléhal na něj a víc si stiskl zadeček.
Znovu ho plácnul po prdelce a aby ho to nemrzelo tak ho plácnul víckrát. Cítil, že se jeho zlatíčko brzo udělá a on k tomu měl taky docela blízko.
Prohýbal se proti němu v zádech a slastní se chvěl a vzdychal. "J...Já už... budu..." zavzdychal, než se prohnul v zádech a udělal se do jeho ruky a na jeho bříško.
Ještě tak dvakrát do něj přirazil, než si skousl vlastní ret a naplnil jeho tělíčko svým spermatem.
Projela jím taková elektrická vlna. Položil si na něj hlavičku, aby neviděl, jak je z toho rudý. Trochu se ještě třásl z toho návalu vzrušení, ale bylo mu u něj hezky.
"Tak co musim mít psaný pravidlo abych se moch udělat taky?" optal se když se taky trochu uklidnil.
"Ne..." zamítl a natáhl se k němu pro polibek "Ty nikdy, lásko." pošeptal mu u rtů a přerývaně vzdychl, když z něj vyklouzl a on cítil, jak mu po stehnech tečou malé pramínky té bílé tekutiny.
"Koukej co mám." pochlubil se a vytáhl svazek klíčků.
Zvedl k němu jantarová očíčka a koukl se na klíčky. "Kdes je vzal?" zajímal se "A od čeho sou?"
"Skoro od všeho." pochlubil se a zachrastil s kličky. "Čajznul sem je jednomu bachaři, když sme opravovali ty bojlery a je od koupelny a tak."
Pousmál se nad tím a věnoval mu polibek. "Jsi můj šikovný Méďošek." sáhl za sebe a setřel jeden z těch teplých pramínků bílého sekretu. Podíval se na své prsty a olízl je pomaličku jazykem.
Pousmál se nad tím a pohladil ho po zádech. "Poď se radši vysprchovat ty nemravo."
"A všichni uvidí, jak to ze mě teče a jak ses činil." přimhouřil provokativně očíčka a vzal si své prsty do pusinky, aby je mohl důkladně očistit.
"Všichni sou na dvoře tak poď." pobídl ho. " když tak ti tu tvojí prdelku schovám."
"Tak dobře." souhlasil tedy na konec a zapřel se mu pacinkami o hrudník, aby se mohl od něj odtáhnout a následně se zvednout.
"Na." hodil po něm svůj vrch oblečení a taky vstal aby se oblékl.
Hodil přes sebe vršek jeho oblečení, aby byl alespoň trochu zahalený a necapkal tu nahý.
Šel těsně za ním aby se taky osprchoval a hlídal aby mu ho nikdo neukrad. Mezitím spřádal náš Askin svoje ďábelské plány ale šlo by to líp kdyby do něj nikdo nehučel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama