Gefangnis - XXXXII.

3. prosince 2015 v 15:45 | Renji & Uryuu |  Gefängnis
"No tak sis dobře zavařil." usmál se na modrovláska Nnoitra a poplácal ho po zádech.Pak odešel.
"Co se tu stalo?" chtěl vědět Szayel který zrovna přišel. "Co si udělal ty stráže si dou pro tebe tak mluv co se stalo?"
"Porval sem se s nim." pokročil prostě rameny, jako by o nic nešlo.
"S Nnoitrou?" chtěl vědět.
"Ne prosim tě." mávl nad tím rukou, že ho tak podceňoval. "Ten stál u zdi a kouřil cigára. Já ho složil sám." pyšně se zazubil.
"Ale koho ty pako." upřesnil svou otázku aby to pochopil. Utřel mu krev z koutku aby mu netekla div až po krku.
"Nanu." odpověděl mu.
"Proč si se s ním pral, co ste si zase udělali?" vyptával se dál tohle ho docela zajímalo. Zatím se na velírně domlouvalo, kdo pro něj půjde, když už to nestihli když se prali. Řekli si že bude zbytečné, aby jich tam šlo víc tak tam poslali Shana, když je to stejně vězeň pod jeho dozorem.
"Před tejdnem sme uzavřeli dohodu, že když budeme na toho prcka s Nnoitrou hodný tak nám dá šlapky, ale řek že až za měsíc." vysvětlil modrovlasý. Ano, samozřejmě, proč by něco měli dělat oni, když všude můžou šoupnout Shana, vždyť ono mu to vůbec nevadí. Co víc mohl dělat, konec konců, byla pravda, že Grimmjow spadal pod něj a tak si ani nemohl ztěžovat. Po cestě potkal Akona a Nanu, jak ho vedl na ošetřovnu. Nic na to neříkal, jen Nana vypadal hodně zřízeně. Když večel do celnice tak se podíval, kde ten modrovlasý problematik je.
"A kvůli tomu si ho zbil?!" vyjel po něm. Shane ho zatím chytl za rameno, aby ho od Grimma odtáhl.
Szayel se podíval, kdo ho to tahá, ale nic neříkal a poodešel od něj, aby nepřekážel. "Poď se mnou." poručil modrovlasému, mohlo to jít po dobrém, ale když nepůjde tak ho klidně odtáhne i násilím.
"Why not?" odfrkl si směrem k Szayelovi a šel sám bez toho, aby ho někdo tahal a schválně do Shana vrazil ramenem.
Zamračil se na něj, ale radši to nekomentoval a když byl zatím 'hodný' tak neměl potřebu ho nějak rvát násilím. Šel před ním a vedl ho za sebou ho věznice, ale trochu jiné části, na samotku.
"Doufám že v mojí kopce nikdo není." řekl majetnicky a rozhlédl se po místnosti s celami které měli velké ocelové dveře přes které byl jen otvor kterým se jim tam dávalo jídlo. Na normální okna mohl samozřejmě zapomenout a to i na ty mřížené tady byli jen ztvrzené luxfery aby tu měli aspoň kapku světla přes večer než měli večerku.
"Ne je jenom tvoje." sdělil mu a počkal až si vejde do té jeho cely. "Za tu dobu kolikrát si tu byl by sme ti na ty dveře mohli dát už i jmenovku."
"To by bylo fajn." přikývl. "Máš tu můj pinkací míček?"

Opřel se o ocelové futro a založil si ruce na hrudi. "Chlapi si ho vzali na hraní..." odvětil.
"Si děláš...kupuješ mi novej!" řekl jako malé děcko a ukázal na něj že to myslí vážně.
Mírně se nad tím ušklíbl. Vytáhl z kapsy tyrkysový míček a hodil mu ho na zem, přičemž se koule odrazila od studené podlahy k němu. "Ty toho naděláš kvůli míčku..." protočil nad tím oči.
"Zkus si tam bejt pár dní bez toho. To bych se zbláznil vole." ohradil se nad tím a míček si zvedl.
"No jak myslíš." pokrčil nad tím rameny a povzdechl si. "Taky můžeš zkusit se tady pomodlit." doporučil mu a odlepil se od dveří "Doufej, že to s nim neni moc vážný, jinak budeš mít ještě větší problémy."
"Dobře mu tak, co je mi do něj zasloužil si." mávnul nad tím rukou a stoupl si před svůj kamrdlík. "Otevři mi."
Povzdechl si a otevřel mu masivní dveře od té lehce potemnělé místnosti a nechal ho až tam vejde.
Vešel dovnitř a otočil se aby na něj viděl. "Ne že na mě zazapomen." pohrozil mu.
"Vynasnažím se, ale nejsem Superman." odpověděl s pokrčením ramen a pak za ním zavřel a zamkl.
"Tse." zaznělo už jen pro něj a šel si sednout do svého VIP rohu kam dopadalo akorát světla a akorát ho zjemňovala tma.
Nechal ho tam a zamkl. Teď se muselo vyřešit, co bude mít za trest a jestli je to s Nanou tak vážně a všechno.
Chudinka držka černá Cang zjistil, že mu modrovlásek natrhl slezinu a způsobil mu tím vnitřní krvácení. Aby ho to nemrzelo že neměl nic zlomené tak mu zlomil dvě žebra a krví poškodil žaludek.
Bohužel, tohle bylo docela vážné a Cang to nezpravil s tím se muselo do nemocnice. Tady ve vězení se mohlo ošetřit něco drobného, ale takhle vážné zranění to nešlo. Tak že musela přijet sanitka.

Skoro každý snad ve škole zažil že když se něco stalo za oknem tak ae tam všichni zběhli a chtěli vidět o co de. Takhle to vypadalo když přijela sanitka. Všichni se drali ke zamřížovaným oknům a chtěli vidět cen kterej vůl to schytal.
Jen škoda, že ne každý měl zrovna okno na té straně, kde byla příjezdová cesta a co víc, aby se tma ještě nějak všichni k těm oknům napáskovali, což nenapáskovali, tak že pro některé hold smůla. "Na co vejráte?" optal se Nnoitra, když se zrovna vrátil ze záchoda.
"Toho tvího černýho přítelíčka zrovna vezou do špitálu." houkl na něj Ichigo. "Vypadá to fakt zle a slyšel sem že bral nějaký léky už před tim." přidal se k němu Yylfort.
"Do špitálu?" naklonil hlavu ke straně a šel k nim k oknu Díky té jeho výšce viděl i přes ně ven. "Grimm ho asi pěkně zřídil." zazubil se nad tím.
"Ten je na samotce." hlásil mu zrzek a podíval se na něj nahoru. "Proč se vůbec rvali?"
"Páč nám ta černá huba slíbila, že nám dá šlapky, když budeme na toho novýho prcka hodný, ale už neřek, že až za měsíc." vysvětlil prostě a vyndal si krabičku s cigaretami, aby si mohl zase zapálit. "A mě to taky nasralo. Už sem myslel, že si vrznu." procedil skrze zuby a koukl se na ty dva dole, chviličku jen zamyšleně koukal, ale pak se úchylně zazubil.
"Naser si." odsekl mu rovnou Yylfort. "Počkej." zarazil ho zrzek a plácnul ho přes zadek. "Pokud nás chceš tak mi chceme něco na oplátku." nabídl mu a otřel se mu prdelkou o rozkrok.

"Jo?" zazubil se se a sjel rukou dolu přes jeho bříško k rozkroku a víc si ho k sobě přitáhnul. "A co?" zajímal se a vypustil kouř z úst.
Yylfort se k černovlasému taky přitiskl blíž, když pochopil o co Ichigovi de. "Chceme to pískle." řekl rozhodně Ichigo.
Pobaveně se nad tím usmál a potáhl si z cigarety. "Tak si ho vemte." svolil jim s pokrčením ramen a pustil na ty dva obláček šedavého kouře. "Muj neni to musíte na Rena, ten se vokolo něj pořád motá." tohle šlo nějak tak mimo něj.
"No právě." řekl zrzek smutně. "On je pořád s ním a furt si ho hlídá." přidal se k němu Yylfort. "Přivedeš nám ho prosím." zažadonil Ichigo a schválně se proti němu prohl.
Přemýšlivě se na ty dva koukal. Renji asi nebude mít moc velkou radost, ale co. Sex je sex. "Fajn, ale pak to bude na vás." souhlasil tedy a hodil zbytek nedopalku na zem, aby ho mohl sešlápnout.
Oba se na sebe spokojeně usmáli a odtáhli se od Nnoitri. "Koukej přijít po sprchách ke mě do cely." poručil mu zrzek a poplácal ho po poklopci.
Přimhouřil nad tím spokojeně to jedno fialové oko, které měl a zazubil se. "Budu tam." oznámil mu a pak se odtáhl, aby mohl jít. Za chvíli se totiž budou řadit na oběd tak aby se potom nemusel hnát tím davem.
Taky šli na oběd. Cestou si ťukli pěstmi když jim to tak krásně vyšlo. V podstatě mu Ichigo jen podrží a Yylfort bude hlídat aby je nikdo neviděl, to by bylo zase keců. Za odměnu zase dostanou to nejnevinější stvoření co snad kdy spatřili jejich zkažené oči a můžou si s ním dělat co budou chtít. Až se všude rozhlásí že první kdo ho ojel bude jen z jejich gangu tak bude jasné že už patří jen jim.

Někteří už na obědě čekali stejně tak i Renji a Uryuu, ti dva se od sebe nehli ani na krok. Tedy, Uryuu se od něj nechtěl vzdalovat, protože se s ním cítil bezpečně a Renji zase nechtěl, aby po něm vyjel někdo s nechutnými úmysly a tak si ho držel u sebe, když mohl. Ale ti dva už seděli u stolu tak že čekali už jen na ostatní.
Černovlásek se rozhodl že bude jíst a to sám a pořádně. Přes týden ho bolelo bříško, tak to chtěl napravit. Ňimral se v obědě a hledal něco hezkého. Až se zase potká s Aizenem-sama tak si bude stěžovat.
"Na." nabídl mu rudovlásek, když viděl, jak se v tom hrabe jako v bolavé noze, tak mu našel něco dobrého. Ke stolu se zatím přišoural Nnoitra a i Szayel s Bazzíkem v závěsu.
Černovlásek dal sklesle ruce dolů a zase hledal něco dobrého. "Se zeptej tady borce, co jeho kámoš proved." odsekl mu růžovovlásek.
"Grimm se porval." mávl nad tím černovlasý prostě rukou a dál se o to nezajímal. "Co?" překvapeně zamrkal "A s kym?" zajímal se dál rudovlásek
"Tak se koukni kdo tu chybí." zavrčel vztekle Bazz. Taky měl vztek. Až se ten modrovlasej zmrd vrátí tak ho zřídí ještě víc.
"Rozhlédl se, kdo u jejich stolu chybí a zamyslel se. "Ty ses porval s Nanou?!" vyjekl po něm rudovlásek.
"Já ne." ohradil se punkáč. "S nim bych se já nerval to Grimmjow ho skoro zabil."
"Yo Grimm ho přizabil." bránil ho Nnoitra "Tenhle šáša z krabičky tam vůbec nebyl." přeměřil si Bazze fialovým pohledem.
"Ty radši mlč." vyjel po něm Szayel. "Yo tys tam jen stál a hovno si dělal měls ho zastavit ty debile debilní. Ty se radši neozývej nebo tě pošlu za Nanou." přidal se k němu Bazz. Oba byli vážně naštvaní.
"Aby ste se z toho neposrali vy dva. Ona se vám ta černá huba zase vrátí." mávl nad tím dlouhovlásek rukou a začal se přehrabovat v jídle.
"Ticho už buď." poručil mu a pohrozil mu pěstí. "Za to ti to nestojí." upozornil ho Szayel a dal mu ruku kolem svých ramen.
"Vy ste ženský." zamručel nad tím Nnoitra s úšklebkem a vzal si do pusy kousek něčeho poživatelného.
"No nezabil bys ho?" optal se punkáč rudovláska.
"Huh?" zvědavě se na něj koukl a potom na Nnoitru "No jasně." zazubil se "Já sem pro každou špatnost. Udělám si z něj podvazky." zdělil mu svůj ďábelský plán.
Když to černovlásek slyšel tak tomu moc nerozuměl, tak zatahal Renjiho za rukáv, aby se mu připomněl.
Koukl se na chlapce vedle sebe a pousmál se na něj. "Promiň, Ishi-chan." omluvil se mu, když ho trochu opomněl.

Sedl si na lavici do kleku aby na něj dosáhl a mohl mu šeptat do ouška. "Co sou to podvazky?" chtěl vědět.
Trošku se zarazil, nevěděl, jak mu to vysvětlit. "To sou podkolenky nebo punčošky se spodním prádýlkem, ale je to krajkovaný a je to jednotnej kus oblečení spojenej páskama." pokusil se mu to nějak zformulovat, aby z toho něco pochytil.
"Děkuju." pošeptal mu ještě a dal mu pusinku na tvář.
"Nemáš za co." pousmál se nad tím a nabídl mu další sousto. Celý zbytek oběda probíhal jaksi napjatě dalo by se říct, jelikož Grimm se porval a Nnoitra nic neudělal a kdo ví, jak to teď bude s Nanou. Každopádně venku už nepršelo a tak mohli jít po obědě ven. Snad se tam atmosféra trochu uklidní.
Černovlásek seděl vedle Renjiho, který byl otočený zády ke stolu opačně od něj a psal dopisy. Sice říkal, že je bude psát večer, ale každý dopis je na dvě a víc stran když píše on.
Nechal ho ať si píše a on se napůl rozplácnul na dřevěnou desku stolu. Strašně se nudil a nechtěl ho otravovat s tím, že mu bude koukat přes rameno, ještě by mu utekl pryč.
"Můžu napsat i o tobě?" optal se ho.
"Huh?" podíval se na něj, jako rozjetá ryba, když byl tak rozplácnutý. "Jestli chceš." pokrčil nad tím rameny. "Já na sebe autorský práva nemam." pousmál se.
"Napíšu jak si na mě moc hodný a napíšu to úplně všem." prozradil mu.
"Tak napiš." pobídl ho s úsměvem a dloubl do něj prstem, aby ho k tomu ještě vybídl.
Zasmál se a taky ho tužkou šťouchl, aby mu to oplatil.
Už ho víc neprovokoval a jen mu to oplatil s úsměvem. Dneska bylo docela hezky a čerstvý vzduch byl potřeba. Uvnitř už začínalo být docela zatuchlo.
"Mě už nebaví psát." řekl po chvilce černovlásek a otočil se, aby seděl tak jako Renji. Sundal si brýle, aby si je vyčistil a promnul si oči.
"Tak si dej pauzu a dopíšeš to třeba večer nebo zítra." pokrčil nad tím rameny. Vždyť o nic nešlo. Ty dopisy se mohli poslat kdykoliv.
"Tak jo." přikývl a nasadil si již čisté brýle. "A co budeme dělat teď?" zajímal se.
"Kochat se krásnou, kterou nám svět nabízí." řekl možná až poeticky a zvedl jednu ruku k modrému nebi s bílými mráčky, za kterými se částečně schovávalo sluníčko.
On se naopak zadíval do dvora a za moc velkou krásu to jeho výraz nepovažoval.
Mezi vězni se zatím hodně rychle roznesla ta sladká novinka, že Grimm je na samotce a Nana v nemocnici. Tohle bude debata týdne, vskutku. "Kam koukáš?" optal se rudovlásek chlapce.
"Huh?" zarazil se. "Na krásu, kterou nám svět přináší."
"Ale to by ses teda v tom případě měl koukat na nebe." poradil mu "Tam nic hezkýho nenajdeš."
"Ale ano." překazil mu jeho myšlenku. "Szayel-san je moc hezký a ty si taky moc hezký."
"Ale to se nepočítá, Ishi-chan." zakňoural a otřel se o něj tváří.
"Počítá. Taky bych chtěl být tak hezký jako vy." povzdychl si.
"Ale ty si." zahučel na něj rudovlásek a pohladil ho po rameni.
"Ale ne jako vy vám na skřínku určitě nikdo nelepil, že ste holka a chybí mi jen prsa."
"Ne ale mě se stalo něco podobnýho." namítl "Jednou za mnou někdo přišel a řikal mi 'Co taková pěkný slečna dělá tady?'" pronesl s trochu jiným tónem hlasu "Pak sem se na něj otočil." odvětil s výrazem úplně -.-.
Trochu se nad tím uchechtl ale radši to nedal moc najevo a pohladil ho po vlasech. "To určitě proto že si měl rozpuštěné vlasy."
"Ne." zvedl k němu červený pohled aniž by změnil výraz své tváře. "Měl sem je svázaný." ujistil ho.
"Tak to byl asi slepí a nebo na mol." pokrčil nad tím rameny.
"A nebo vypadam zezadu jako holka." podal mu ještě jedno možná a nejlepší řešení.
"Ne byl na mol." nedal se.
"Ne nebyl." trval si dál na svém a polechtal ho prsty na bříšku.
Zasmál se a snažil se mu tu troufalou ruku odstrčit.
"Moc hezky se směješ." pochválil ho a znovu ho šťouchl.
"Tak už neříkej hlouposti jasný."
"To není hloupost." mírně se zamračil "To je čirej fakt."
"Praštím tě to je taky čirý fakt." pohrozil mu pěstičkou.
"Ty kecáš." přimhouřil podezřívavě obočí.
"Nekecám." okřikl ho a praštil ho do ramene.
"Ty potvoro." zazubil se a povalil ho na lavičku, aby ho mohl zlechtat.
"Ne! Nedělej to!" zažadonil a bránil se mu.
"Ale proč neeee?" protáhl v otázce, ale nepřestával ho lechtat.
"Protože to lechtá!" postěžoval si jako malé dítě.
"To je přece záměr." zazubil se nad tím, ale přece jen ho přestal lechtat a podepřel se vedle něj rukama, tedy alespoň chtěl kdyby mu jedna ruka nepodklouzla a on na něj napůl spadnul, ale ještě tak blbě že teď byli rty na rty.
Překvapeně vytřeštil oči. Za prvé ta pusa a za druhé ho málem opustil dech. Vůbec netušil, co má dělat byl určitě celý rudý. Bylo mu moc stydno, ale i přes to to bylo i příjemné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama