Gefangnis - XXXVIII.

25. listopadu 2015 v 15:37 | Renji & Uryuu |  GefängnisChudák Bazzík chytne rapla z totální frustrace... O.o To byl skrat XDD Za to nikdo nemůže XDDD Yop a taky se bude probírat 'tenkrát poprvé' alá Szayel a Bazz :333 Debaty nabívají na intenzitě aaaawww :3


Vybídl se mu a spokojeně přimhouřil očíčka a opřel se hlavičkou o jeho hrudník. "Hodně nemravný obrázek." zavrněl, když otočil další stránku a byl tam velice nemravný obrázek začínajících hrátek.
Podíval se na něj a pousmál se nad tím že mu to takhle řekl a ukazoval mu to. "Ty si rajcovnější."
"Myslíš?" pozvedl tázavě jedno obočí a otočil se na bok, ale zůstával k němu čelem. "Myslíš, že mi to taky de tak dobře tady dole?" zeptal se a přejel rukou po jeho rozkroku.
"Záleží na tom, co přesně myslíš." chtěl ho vyprovokovat, aby to řekl.
Naklonil se k němu a políbil ho na rty "Přece, když ti ho kouřím." zavrněl mu nemravně u pusinky.
"Hmm to by chtělo přezkoušet." zašeptal a vzal si ho do polibku.
Pousmál se do polibku a sám se zapojil, přičemž donutil staršího, aby si lehl na záda a sám si nad něj vylezl a když rozpojil polibek tak se přesunul dolů k jeho kalhotům, aby se pod ně mohl ručičkama dostat a jazýčkem přejel po celé jeho délce. "Budeš mi předčítat, co se tam děje, prosím?" naléhal a zvedl k němu jantarová očíčka.
Zachvěl se a pohladil ho po vlasech. "Myslím že nepotřebuješ instrukce."
"Chci ti to udělat, jako v té knížečce." prozradil mu vrnivě a přejel jazýčkem až nahoru ke špičce a začal si s ní hrát a cumlat jí, jako sladký bonbonek.
Slastně zavzdychal a propletl mu prsty ve vlasech. "A pročpak vždyť ty to umíš i bez toho?"
"A nebo se ti jen nechce číst." opravil ho s úsměvem a přestal ho dráždit aby se na něj mohl podívat.
"Copak se v tomhle stavu dá něco číst když si mě takhle rozdráždil." poupravil ho.
"Prosím, zkus to." naléhal a začal ho dráždit rukou.
Skousl si ret aby náhodou nevzbudil tu Růženu vedle a hledal text kdy se o tom začíná psát. "Zatím to děláš přesně." informoval ho.
On sám samozřejmě věděl, co v té knížečce je, co se tam povídá a co je na dalších stránkách, za tu dlouhou dobu, co tady byl už si jí přečetl několikrát, protože tady toho načtení tolik nebylo z tohohle žánru. "Otoč stránku." vybídl ho a přejel zoubky po jeho špičce, ale nekousal.
"Ty zrádce.." zavzdychal a otočil tedy stránku. "Kousni!" poradil mu podle té knihy.
Přimhouřil jantarová očíčka a vzal mezi zoubky jeho špičku, ale nekousl, jen po něm zoubky sklouzl, aby ho potrápil. "Ještě ne." zamítl a vzal ho do ručičky, aby ho mohl dráždit prstíky. "Počkej ještě na další stránky."
"Nepočkám.." zahučel frustrovaně. "Nebudu čekat na žádnou knížku to už si ho rovnou můžu vyhonit sám. Ty si mnohem lepší, než nějaká pitomá knížka, kde se všechno okecává."
"Ojoj tady se nám někdo začíná vztekat." protáhl, ale on se velmi bavil, kvůli tomu že takhle trpěl a byl tak nedočkavý. Ucpal palcem jeho vrchol a jemně ho začal kousat od kořene ke špičce. Rudovlásek se mezitím probudil, když Bazz tak nadával. Zamžoural očíčkama a podíval se, co se tady děje.
"Tak mě moc neprovokuj.." zavrčel a hlavu hodil do polštáře.
"Co to tady děláte?" zeptal se rozespale Renji a prominul si oči, aby na něj líp viděl. Szayel si zatím hrál dole, ale nedovolil mu, aby se udělal.
Skoro ho trefil šlak když Renji promluvil. "Chceš mě zabít copak nevidíš!" vyjel po něm.
Koukl se na růžovovláska mezi staršího nohama a pousmál se. "Áaaa taaaak." protáhl chápavě a sklonil se k němu, aby ho mohl kousnout do spodního rtu.
Zapojil se do jeho kousavého polibku a taky ho kousl. "Řekni mu ať mě netrápí."
"Ale to by ses potom udělal rychle." namítl a znovu ho kousl. Szayel se pousmál a kousl ho trošku víc, ale ne tak silně.
"Hmm ale mě už bolí péro jak se mi chce udělat." zakňučel chudák chce se udělat a on Szayela ještě podporuje.
"Aspoň to potom bude intenzivnější." zavrněl a vydal se rty po jeho hrdle.
"Nech toho.." zavzdychal a zavřel oči.
Nepřestával ho líbat a kousat na krku zatím co Szayel to samé dělal s Bazzovým vzrušením, ale po chvilce ho ho pustil a vzal si jeho žalud do pusinky a kousl ho.
Když to růžovovlásek udělal prohnul se do oblouku a udělal se mu do pusinky.
Spokojeně přimhouřil očíčka a hezky pochytal do úst všechnu tu šťávičku a pak se natáhl nahoru, aby mohl Bazze vzít do polibku a dát mu taky ochutnat sama sebe.
"Fuj furt to chutná jako pivo." postěžoval si když se odtáhl od polibku.
"Ukaž." řekl nevěřícně Renji a taky si na chvilku přitáhl Szayela k polibku, aby mohl ochutnat. "A to pivo už nepiješ." souhlasil, když se od sebe odtáhli a koukl se na Bazze pod nimi.
"No jo no sem prostě Němec od krve po sperma." prohlásil s německým přízvukem.
"Přesně tak méďošku můj." zavrněl Szayel přítulně a lehl si na něj. "Vážně sem měl pěkný probuzení." příkývl nad tím rudovlásek a olízl si rty.
"Hmmm pivo se smetanou místo hnusnýho čaje." zavrněl nad tím punkáč a trochu se i se Szayelem posunul. "Poď k nám."
Zvedl se z postele a přelezl si ze své postele na tu Bazzovu za nimi. "Ahoj zlatíčka." pozdravil je.
"Ahoj mazlíku." oplatil mu Szayel.
"Budeme se tady k sobě mačkat všichni tři." zazubil se a přitulil se k těm dvěma.
"Jo ale bylo by fajn kdyby mi Szayel zapnul kalhoty." připomněl mu když se na něm tak rozvalil.
"Jako by ti to vadilo. Jindy bys tu klidně chodil nahej." ušklíbl se nad tím červenovlásek. Szayel se jen trochu odtáhl, aby mohl udělat, co se po něm tedy chtělo a potom si na něj zase spokojeně hupnul.
"Jo ale to bych neměl čerstvě vykouřenýho ptáka." namítl na tak troufalou poznámku.
"To by mě zajímalo, jak je v tom normálně a takhle rozdíl." zaujatě se na něj koukl.
"V tom že když se uděláš tak je mnohem citlivější na dotyk než normálně." odpověděl mu a dlaní mu překryl oči. "Pako to tě musim všechno učit."
Ušklíbl se nad tím a půjčil si jeho ruku. "Ano musíte mě všechno učit Senpai, chci vědět a umět úplně všechno!" podíval se na něj jako malé dítě s tím naléhavým výrazem.
"No vidíš skoč do vody a nauč se plavat." dal z něj ruku pryč a pohladil ho po vlasech. "Vem si to malí budižkničemu a všechno se naučíš." poradil mu.
"Huh? Co tim myslíš?" pozvedl nechápavě jedno obočí a val ho za zápěstí, aby mu mohl prstem kroužit po dlani.
"Normálně." pokrčil nad tím rameny.
"Jaaaak Senpai!" protáhl naléhavě "Prosím, povězte mi to!" žadonil a přitáhl si jeho ruku k ústům a vzal si prsty do pusinky, aby je mohl začít cumlat.
"On je panna a panic ne? Tak si ho vem do parády a naučíš se všechno, na nevinnejch se to nejlíp naučíš."
"Ty chech tak chkodoibej." zamumlal, přes prsty v puse a jemně ho do nich kousl a pak ho pustil. "Chudák malej ani neví, co je to sex a já už ho mám tahat do postele?" zavrtěl nad tím hlavičkou.
"A proč ne aspoň mu to ukážeš a když už nebude nevinnej tak se o něj nebudou tak zajímat a bude v pohodě, co ty víš kdo o něm může jak myslet."
To je zase na jednu stranu pravda, že kdyby nebyl Uryuu tak nevinný tak by nepřitahoval ty perverzáky a úchyli tak moc jako včely na cukr. "On se bude bát neblbni. Ještě se rozklepe a uteče někam pryč." Szayel si podepřel hlavičku předloktím, aby jí měl trošku výš. "To je pravda. On se strašně moc bojí, když jsem mu ukazoval tuhle knížku tak se toho bál jako čert kříže." souhlasil.
"Ty nespíš?" podivil se když se Szayel ozval.
Růžovovlásek se nevině pousmál. "Každý přece ví, že před spánkem se musí sundávat brýle." připomenul mu, ale nemyslel to špatně. "Jen sem měl zavřené oči. Když venku prší tak je to strašně uspávající." protáhl malátně a zase si položil hlavičku."No dobře dobře." pohladil ho po vlasech. "Ale uvědomte si, že se to jednou musí dozvědět."
Opřel se do jeho ruky, když ho hladil a zase si položil hlavičku. "My víme. Ale tys to taky neměl poprví tak náhle." pokrčil nad tím rudovlásek rameny a Szayel se nad tím jen pobaveně zasmál. "Náš Reníček je ale naivní." poznamenal a stočil očíčka k Bazzovi." Viď?"
"Toho už ho asi nezbavíme, lásko." povzdychl si a pohladil ho po zádech.
"To je škoda." poznamenal posmutněle. "Méďošek byl velice sexuálně náruživý tvoreček, že jo?"
"Uhm už od malička se ten dole dožadoval pozornosti." zavrněl v souhlasu.
"Uhm... a moje milovaná prdelka to vodnesla ještě dřív, než sem vůbec něco o tom sexu znal." doplnil Szayel.
"Ale na to že si o tom nic nevěděl tak to byl vážně skvělej zážitek." pochválil ho vrnivě a přejel mu dlaní po prdelce.
"Bylo mi jedenáct." namítl růžovovlásek a mírně se na něj zamračil. "Zkazil si nám ho." vyčetl Bazzovi rudovlásek, když je tak poslouchal a zavrtěl nad tím hlavou, ta dnešní mládež.
"Ale souhlasil si to nezapírej před tim sem ti řek o co de a tys souhlasil." připomenul mu aby ho neměli za pedofila jemu taky bylo nějak takhle a navíc měl sexuální výchovu od otce který mu najal učitele muže a ženy aby mu ukázali a naučili co to je od doby co se mu poprvé postavil.
"A víš proč?" zeptal se ho a zvedl hlavičku, přičemž se mu zapřel o hrudník, aby mu viděl do tváře. "Protože zvědavost je nebezpečná vlastnost." osvětlil mu a druhou rukou ho dloubl mezi klíční kosti. Snažil se tvářit vážně a skrýt ty mírně zrudlé tvářičky.
"Ale no tak řekni mi do očí, že se ti to nelíbilo." vybídl ho a podíval se mu do obličeje, aby neměl kam uhnout.
"Byl sem malej a ani sem nevěděl, co čekat. Slovo 'sex' pro mě bylo tabu." odklonil téma úplně, ale úplně někam mimo kolej, aby se vyhnul odpovědi.
"Já se tě na něco ptal." nenechal se zmást a řek to trochu důrazněji aby to nezkusil znovu.
Stáhl s prohrou obočí a zase si položil hlavinku na jeho hrudník, aby nebyl vidět ty jeho červené tvářičky. "Líbilo." pípnul.
"Tak vidíš tak se nestyd." pousmál se a pohladil ho po vlasech. "Nemáš za co když sem starší kdybych byl mladší tak by to byla ostuda ale takhle není."
"Ale tobě bylo aspoň čtrnáct, to je blíž k patnácti." namítl a radši se u něj schoval.
"Ale no tak bylo ti skoro dvanáct lásko." zkoušel to dál.
"Ale za půl měsíce." připomenul mu. To dostal opravdu krásný dárek k narozeninám, bez sarkasmu. Když si vzal, co všechno pro něj Bazzík udělal, aby byl s ním a i několikrát propadl, aby potom byli spolu ve třídě.
"Tak už se nezlob." protáhl soucitně.
"Já se nezlobím." zavrtěl hlavičkou "Mohlo to být mnohem horší." třeba někde ve slepé uličce nebo na podobném místě. Ale to jejich poprvé nebylo špatné.
"Já za to vážně nemůžu že nám ten krypl vlez do pokoje." on za to vážně nemohl. Ashido jim tam vlítl a všechno zkazil.
"Huh, co se vám stalo?" zajímal se rudovlásek, byl moc zvědavý, zajímalo ho to.
"Ále Ashido potřeboval pučit a je to hovado, co neumí klepat tak nám tam vlez, když sme skončili." vysvětlil mu Bazz.
"Bylo to tak trapný..." hlesl stydlivě Szayel. Chudák, on ani pořádně nevěděl, co se stalo, ale Bazzovo tři roky starší bráška jim tam vešel a samozřejmě, že si hned vybavil, co se tam dělo. Tak strašně moc se za to styděl.
"Ale di ty vždyť už tě nahýho viděl." zkusil ho uklidnit.
"Ashido s nim spal před tebou?!" vyhrkl překvapeně rudovlásek a zamrkal.
"Ne ty blbej vzal nás na plavečák a tam se musíš před tim osprchovat." osvětlil mu a drknul ho dlaní do čela.
"Ale to bylo něco jiného." namítl znovu. "My sme spolu spali a on tam přišel a viděl, co sme dělali."
"A záviděl, protože on byl ještě panic." prohlásil vítězně a plácnul si s Renjim.
"Jeho nemaj rodiče tak rádi jako tebe, co?" optal se rudovlásek zvědavě.
"Já nevim asi ne ale já sem mladší tak si třeba kvůli tomu připadal ukřivděnej." zamyslel se nad tím a pak jen pokrčil ramena.
"Asi ti celej život záviděl, že se mu narodil malej brácha a rodiče se o něj pak starali a Ashido byl odstrčenej." pověděl mu svou teorii.
"Jeho mínus co je mi do něj." odbyl to na konec.
"Je vidět, že svýho bratra upřímně miluješ." pokývl nad tím hlavičkou.
"Upřímně miluju tohodle švábíka." opravil ho a ukázal na Szayela který byl na něm roztažený jako žába.
"Ano, toho švábíka, který je s tebou ve vztahu už takových deset let určitě." vyplázl na něj růžovovlásek jazyk.
"To víš, že jo švábíku." zašvitořil a víc si ho k sobě přitiskl.
Spokojeně se usmál a zase si položil hlavičku a zavřel očíčka. "Dneska spím u tebe." oznámil mu.
"Tak dobře stejně se dneska nemůžeme sprchovat." přikývl.
"Jak to, že ne?" nechápal a zvedl jantarový pohled. "Oni se vlastně dole dělají ty bojlery, viď?" optal se.
"Yo nechal sem tam toho zmetka samotnýho tak sem zvědav kdy to dodělá." řekl tajemně a skoro až padoušsky. "A taky se musí nahřát voda." dodal už normálně.
"Jo a to chvilku potrvá." souhlasil rudovlásek. "Tak že budu smrdět jako bych vylezl ze stoky?" zděsil se růžovovlásek.
"Náhodou ty voníš to já tady smrdim." opravil ho.
"To je fakt." podpořil ho rudovlásek ze srandy.
Drknul do něj ramenem a věnoval mu vražedný pohled. "Na čí si straně!? Taky můžeš spát venku."
"Neeee." zamítl s úsměvem. "Já mam postel tady." ukázal na svou postel na druhé straně cely. "Ne to teda nemáš, dneska tady spím s Méďoškem já!" opravil ho Szayel.
"Yo ty si spi u Askina, když ti smrdim." přidal se k Szayelovi.
"Ten aspoň nesmrdí po bojleru a nemá xich jak kdyby vylez z komína." zazubil se na něj vítězně.
"Cože?!" vyjekl překvapeně a začal si všemožně utírat obličej. "To ste mi to vy dva nemohli říct?"
Pobaveně se zasmál, jak nad tím hysterčil. "Ale není to tak hrozné." zastával se ho růžovovlásek a naslinil si dva prsty, aby mu mohl očistit nosánek.
"Dík lásko." poděkoval mu a pohladil ho po vláskách. "A ty marš za Askinem." poručil mu a naznačil aby už šel.
"Ty mi chceš říct, že mě jako vyháníš?" pozvedl obočí a dotčeně na sebe ukázal.
"Yo když ti smrdim." odsouhlasil mu uraženě.
"Tak fajn, vrátim se zejtra až budeš vonět a budeš čistej, abys věděl." dloubl mu do ramene a potom se zvedl z postele a nechal tam ty dva o samotě a šel místo Szayela do cely.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama