Gefangnis - XXXVII.

23. listopadu 2015 v 15:26 | Renji & Uryuu |  GefängnisTak jo, před tím byla skvělá debata o Askinovo matce a jejích přednostech, teď máme zase skvělou debatu o Akonovi a jeho rozkroku XDDD Ne vážně, víc takovejch debat to musí být úplně luxusní, když to člověk čte, mě stačí, když si to teď předčítám znovu a je to luxusní. Schválně o jakých přednostech koho bude debata příště :333 XDDD


Chudáka Akona až zamrazilo z toho jak na něj někdo myslel. Kdyby tušil co na něj Askin chystá za psychologickou analýzu, dedukci a týrání jeho mozku k tomu, aby se zamiloval do Yumichiky tak by mu ten boiler z rukou spadl úplně a ne jen skoro.
"Co děláš vole? Jestli ti spadne tak budeš pěkně v prdeli." zahučel po něm Valkerie a zazubil se. Tak ho napadlo, že by mu do toho bojleru mohl klidně drobátko šťouchnout, aby tomu pádu dopomohl, on je po každou špatnost a aspoň by tady byla nějaká sranda, když už tady musej tvrdnout jako dementi, zatím co si ostatní válej šunky v celnici.
"Hovno vole." oplatil mu. "Jen mě zamrazilo se stane." pokrčil nad tím rameny a položil boiler k dalšímu 'stanovišti' kde už čekal Bazz se svářečkou.
"Tak máš nečistý svědomí." ušklíbl se nad tím a spokojeně si odnesl svůj náklad na své místečko určení.
"Proto sem tady ne." uchechtl se a zapálil si jako ten největší gangster tady, a bylo mu úplně jedno že to má zakázaný.
"Ty vole! Drž tu svini velkou nebo se to urve a zase to bude na mě!" vyjel po něm Bazz, když tak opovážlivě pustil ten boiler, aby si mohl zapálit, i přezevšechny jeho zákazy.
"V klidu buď to udržim i jednou rukou nech mě si zakouřit." řekl jako by nic a vážně to držel jen jednou rukou.
"Chm..." odfrkl si jen a dělal svou práci. "Kdyby sis aspoň šel zakouřit někam jinam..." poznamenal spíš pro sebe. "A nebo bys moh jít kouřit něco jinýho." dodal už s úsměvem.
"Kdyby sis šel zakouřit někam jinam." zopakoval slečinkovským hlasem. "To bys pak brečel že to nedržim a spadlo by to na tebe. A ty na to někoho máš pokud vim."
Znechuceně se na něj ušklíbl, když udělal ten zženštilý přízvuk. "Ajo vlastně." odvětil chápavě a zvedl vínový pohled. "Ty vlastně nikoho nemáš." posměšně se zazubil. "Chudáku impotentní." zavrtěl nad tím hlavou a dál svařoval.
"Ty drž hubu nebo to na tebe schodim." pohrozil mu. "Já tu nikoho nechci a ani mě to neláká."
"Ale, ale." namítl, aniž by ho ten úsměv přešel. "Podle všeho tady skejsneš ještě na dlouho a za tu dobu si nevrzneš? To sorry, ale podle všeho vocaď impotentní teda vylezeš."
"Abys nebyl impotent ty kopat umim taky." pohrozil mu znovu a dotáhl cigaretu na jedno potáhnutí a zhluboka vydechl kouř.
"Kopou jenom holky." ha, jasnej důkaz té začínající impotence, ale tuhle poznámku si samozřejmě nechal už jen pro vlastní potěšení.
"Jestli tě ta moje intimní a soukromá záležitost tak mrzí tak se čiň ať se pak předvedeš, když furt tak remcáš o min rozkroku." podal další argument a zašlápl nedopalek, který hodil před tím na zem.
"Ani, kdybys byl poslední na světě a já byl nadrženej a tvrdej jako skála." zamítl okamžitě a zavrtěl nad tím hlavou. Ano, není nad to, pokecat i o něčím rozkroku.
"Tak drž hubu nebo ti jednu švihnu." ukončil tuhle hloupou debatu a lehl si k němu pod bojler aby ho mohl zapojit.
"Ano mami, omlouvám se mami, mrzí mě to mami." řekl otráveně ještě s tím jeho výrazem.
"Ticho tati a podej mi ten francouzák co máš pod zadkem." dal mu rozkaz a šteloval dál.
"Žádnýho francouzáka nedostaneš!" zamítl ihned ale ten klíč mu podal.
Protočil oči a trochu se přes něj naklonil aby dosáhl kam potřeboval.
Podal mu klíč, aby neřekl a dal pokoj, ještě aby na něj makal nebo mu sahal na prdel.
"Šoustni se trochu!" zavrčel na něj, protože na to vůbec neviděl.
"Polib mi prdel." ušklíbl se, ale trošku posunul, aby neměl kecy.
"Celej žhavej ty vole ještě chytnu nemoc kosti od blbosti." ucedil se nad tím.
"Di domu." prskl na něj uraženě. Kdyby mohl tak by mu trošku opálil obličej tou svářečkou.
"Já sem doma debile." oplatil mu posměšně a vypláznul na něj jazyk.
"Nebuď chytrej." ušklíbl se otráveně.
"Nemusim já sem mám na to papíry." a chudák Bazzík nemá nic jen vysvědčení z deváté třídy.
To byla vážně rána pod pás toto. Ano, sice byl na školách se Szayelem, ale jen kvůli tomu, aby byl s ním a ne aby se tam učil. "Ty svině jedna židácká." procedil.
"Já sem ateista sorry." pokrčil nad tím rameny a podal si přes něj šroubovák.
Chudák a ještě se proti němu nemůže nějak moc bránit, to je tragické. "A koho to zajímá. Polib si."
Povedlo se mu moc hezky uvolnit jeden ventil a vypustil Bazzovi do obličeje vzduch plný kouře a špíny ze starých trubek.
Lekl se až z toho spadl na zem ještě s obličejem černým, jako kdyby strčil hlavu do výfuku nebo lezl komínem a ještě k tomu všemu chudák přidušený a zakuckaný.
"Sorry ale neměl si tam sedět to už je po druhý ty nemehlo." posmíval se mu a hadrem vyčistil trupku aby na ni mohl upevnit matici která vedla k novému bojleru.
"Já tě vykostim!" sykl po něm přes ty vrstvy prachu a špíny a otřel si to do rukávu vězeňské uniformy, aby taky něco viděl.
"Já nejsem ryba a koukej dovařit ten svár." poručil mu jako by byl mistr haly v továrně nebo co.
"A ty si jako co? povýšil si na mýho šéfa nebo co?" pozvedl tázavě jedno obočí.
"To ne ale jestli to neuděláš tak to na tebe spadne." upozornil ho a šel pro další bojler.
"Ale jestli to neuděláš tak to na tebe spadne." protáhl s tím ženským hláskem a ještě se u toho šklebil, ale svým smyslel měl pravdu a tak to šel udělat.
"Ňa ňa ňa ňa ňa." zapištěl když se vracel se svým těžkým nákladem. "Já to slyšel tak dělej čeká tu na tebe další." pobídl ho aby si pospíšil a zapálil si když má teď volno.
"Tak si to poď udělat sám, když máš takovejch keců." houkl na něj a šel si pro další bojler.
"Ty tu jen svařuješ ty ženo já to sem tahám a instaluju to ty jen zavařš pár svárů." obořil se proti němu.¨
"Fajn. Tak si to klidně vyměníme, já budu nosit a ty si svařuj." nabídl mu a koukl se na něj.
"Fajn." přistoupil nakonec a vzal si od něj svářecké brýle. "Ale sem zvědavej jak to budeš zapojovat." sedl si tam kde byl do teď Bazz a začal.
"Nasrat, já si budu zpátky do celnice a budu tam se Szayelem." vítězně se nad tím pousmál. Aspoň si ho mohl dobírat, že on nikoho nemá, chudák
"Si di mě to nesere já to tu klidně zvládnu aspoň mám co dělat." pokrčil nad tím rameny když na chvilku přestal. Stejně mu u práce bylo líp válet si šunky v celnici na to on nebyl.
"Tim líp pro mě." usmál se nad tím. "Čus, impotente." rozloučil se s ním a hodil po něm svářečské rukavice, aby si je náhodou nevzal s sebou a šel zpátky nahoru do celnice.
Chytl je od něj a nasadil si je. "Auf Wiedersehen Wicht ." taky se s ním rozloučil a típl cigaretu aby mohl zase začít pracovat.
Když Uryuu šel pryč s tím, že nechce otravovat tak si Szayel zalezl k Bazzovi do cely a sedl si k němu na postel, když měl tu nemravnou knížečku tak si četl. S Renjim si povídat nemohl ten byl v lingu a budit ho nechtěl.
"Ahoj zlato, chyběl sem ti?" optal se ho opřený mezi dveřmi.
To byla taková romantická momentka. Kdyby byli někde doma, měli by takovou intimní a romantickou atmosféru a Bazzík by tam potom přišel a tak jako polohlasně a smyslně tohle řekl tak by to úplně sedělo. Růžovovlásek se na něj podíval a položil knížečku na postel, aby mohl vyskočit a vrhl se mu kolem krku. "A moc!" souhlasil a políbil ho na tvář.
"Ty mě taky." přiznal mu a taky ho políbil na líčko ale víckrát.
"Vážně?" naklonil hlavičku trochu ke krku a políbil ho na rty a sesunul se zase na zem, aby mu nevysel na krku a nezlomil mu ho.
"Samozřejmě přece bych ti nelhal." zavrněl mu ouška. "S tim rohatym idiotem sem přišel o pět let mládí." postěžoval si.
"Aaaw..." protáhl a pohladil ho po tváři, aby si ho zároveň mohl přitáhnout blíž do polibku. "Ale pořád si tak moc sexy, jako před těmi pěti lety." pošeptal mu u rtů.
Naklonil se k němu a přitáhl si ho do polibku.
Vybídl se mu a taky se sám zapojil a když se trochu vzdálil tak ho vzal s sebou na postel.
"Copak si dělal celý den?" optal se ho, když si ho vzal takhle k sobě.
"Byl sem s Uryuu v knihovně a četl jsem si." ukázal mu tu nemravnou knížečku.
Číst ještě trochu uměl, ale díky tomu obrázku hned věděl o čem ta knížka je. "Copak to čteme za nemravnosti?" zavrněl provokativně.
"Úplně normální knížku." zatvářil se dotčeně, co si to o něm myslí za špatnosti, ale všichni víme, že on je dobrá herečka a tak to samozřejmě nemyslel vážně. Usmál se a přitulil se k němu.
"Ty kecko." pousmál se nad tím a lehl si i s mín.
"Já nejsem." zamítl a lehl si k němu, přičemž knížečku položil tak, aby na ní oba viděli. "Budeš si číst se mnou?" zajímal se a koukl se na něj.
"A proč ne." uznal že by to mohlo být zajímavé a taky byl unavený tak souhlasil. "Ale čteš ty."
"Tak jo." přikývl souhlasně a lehl si na bříško, aby na knížku lépe vidět a víc se k němu přitulil a začal tedy předčítat, co se tam povídalo.
On si pro změnu lehl na bok a hladil ho po vlasech a po zádíčkách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama