Gefängnis - XXXIX.

27. listopadu 2015 v 22:55 | Renji & Uryuu |  Gefängnis
Askin se zrovna převlékal když tam Renji šel. Chtěl se obléct do něčeho v čem se dalo spát nechtěl spát v uniformě.
Trochu se zarazil v půlikroku, ale nezastavoval se a vlezl si do Szayelovi postele. "Čau." pozdravil.
"Fuj sem se lek." vynadal mu a natáhl si vrh oblečení. "Co tu děláš?" chtěl vědět a dal si ruce v bok.
Pobaveně se nad tím pousmál a sundal si boty, aby si mohl lehnout na postel na záda. "Dneska spim s tebou z mojí cely mě vyhnali." pokrčil nad tím rameny.
Svojí bosou ťapkou odsunul jeho boty pod postel a pokrčil nad tím prostě rameny. "Proč ne buď tu jako doma."
"Já si myslím." usmál se nad tím. To je jindy keců a hádek s ním, ale teď je najednou hodný. "Budu tady jako doma." zopakoval po něm a protáhl se.
"Ale." zkazil mu jeho naivitou nabitou představu o tom, že ho tu jen tak nechá. "Chci něco na oplátku."
"Huh?" zvedl k němu pohled a otočil se na bok, přičemž se podepřel na lokti. "Co takového?"
"Chci aby si mi tady na to moje trdlo potom co odejdu dával alespoň po očku pozor." vyslovil svou žádost.
Usmál se a zase si lehl. "Na Yumichiku? Tak to jo." řekl s úlevou. "Já už myslel že to bude něco horšího."
"Chceš to snad těžší?" zajímal se a pozvedl tázavě jedno obočí.
"Ono to de?" podivil se nad tím.
"Můžeš taky domluvit Akonovi." udal příklad.
"Co ty máš s Akonem?" nechápal a podezřívavě přimhouřil oči.
"Tři děti představ si to." řekl pobaveně a šibalsky na něj vyplázl jazýček. Ne jeho do toho motat nebude on by to jedině zvrtal. S Akonem se stejně nemají zrovna v lásce, takže by to nevyšlo, jen mu tímhle naznačil, aby byl připraven na to, že brzy to za něj převezme Akon.
"Já bych to do tebe i řek." pokrčil nad tím rameny, jako by nic. "Ale netušim, kam si je dal a jestli si je schoval tak vskutku báječně." pochválil ho.
"To se nikdy nedozvíš." řekl tajemně a šel si lehnout.
"Ještě, že tak." přikývl s úlevou. "To by byli určitě vobludky." zachvěl se nad tou představou s jakýmsi pazvukem.
"Tím chceš jako říct že by moje děti byli obludky?!" nemohl uvěřit co slyší.
"Kdybys je měl s Akonem?" pozvedl tázavě jedno obočí. "To rozhodnopádně!" odsouhlasil rázně.
"Ahááá tak to jóó to chápu." protáhl souhlasně s tím že to pochopil.
"No vidíš to, možná přece jenom nebudeš tak blbej." pochválil ho s úsměvem.
"Tse." tohle bylo opravdu hnusné. Urazilo ho to a docela to i bolelo že si po tak dlouhé době o něm myslí že je to blb. Otočil se k němu zády a nehodlal se otáčet zpátky.
Pobaveně se nad tím uchechtl, asi mu trošku možná neúmyslně srazil ego, očividně si to vzal až moc k srdci. Nemá smysl pro humor, chm. "Ty netykavko." zakřenil se na něj a taky se otočil.
"Polib mým 150% IQ ty gumo." řekl naštvaně.
"Rád bych, ale seš moc daleko." pokrčil nad tím rameny a zazubil se. "Možná kdybys šel blíž." zase ho setřel,ooooo fuck yeah.
"Tak co?" zeptal se, když byl nad ním přišel úplně jako duch, výhra.
Zděšeně sebou cukl a koukl se na něj. I když vlastně... už ho to nějak přešlo... "Pro tentokrát si vyhrál." zahučel na něj s vražedně přivřenýma očima a otočil se čelem ke zdi, přičemž přes sebe hodil deku.
Vítězně se pousmál a šel si zase lehnout. "Ostatně jako vždy že."
"Jo jo jo." zakrákal naštvaně a přitáhl si deku blíž k sobě.
"U nás doma mi mamka s taťkou přinejmenším vždy říkali dobrou noc." upozornil ho.
"Dobrou, ženo." odpověděl, jak si to přál, aby mu alespoň popřál dobrou noc.
"Tobě taky pako." oplatil mu s úsměvem na rtech a pomalu jen na půl usnul protože si zapomněl přečíst rospis služeb a možná bude mít Shane dvanáctku a večer si pro něj dojde.
Vskutku, vážně si pro něj přišel krátce někdy nad půlnocí, když už si byl jistý, že všichni spí a v celnici byl klid tak se přikradl a tiše odemkl celu a otevřel.
Chudinka tam spinkal a ničeho si nevšiml a ani nic neslyšel. Poloviční spánek asi za jednu noc nevykouzlí.
Protočil nad tím oči. Normálně by z té postele vyletěl že by ani nevěděl jak a on si spokojeně chrupí."Pssst." sykl na něj tak nějak přemýšlel jestli ho má budit nebo odejít a nechat ho spát.
Nespokojeně se zavrtěl pod dekou a pootevřel oči. "Tati já tě praštim.." zamumlal a dostal se do sedu.
"Tati?" překvapeně se na něj podíval a dal si ruce v bok. "Tim chceš říct, že už sem tak starej a mam poměr se svym synem?" pozvedl obočí, to ho velice zajímalo.
"Co?" nechápal a promnul si oči, aby pořádně viděl. "Ne!" namítl okamžitě, když si uvědomil kdo před ním stojí.
"Ne jo?" zamrkal "Ale já slyšel: Tati já tě praštim..." pokusil se napodobit jeho hlas, aby tomu dodal na důvěryhodnosti a byl zvědavý, jak si tohle vyžehlí.
Začervenal se když to slyšel. On sám si neuvědomil že to řekl. "Něco se mi zdálo." zamunlal.
Pobaveně se nad tím pousmál. Taký kawaii, když se červenal, pomohl mu se zvednout "Jestli takhle mluvíš s tvým tátou tak z tebe určitě má velkou radost."
"A proč by neměl?" nechápal. Jeho rodiče ho milovali od hlavy až k patě a možná ještě víc měli spolu úžasný vztah.
"No jestli mu takhle po nocích vyhrožuješ, že ho zbiješ..." nedokončil větu a pokrčil nad tím rameny, přičemž vyšel z cely.
"To bylo jen proto že sem si myslel že mě budí on a ne ty." zamumlal rozespale a šel za ním.
"Já to prásknu." zazubil se rudovlásek, který se zubil v posteli. Tak trochu ho ty dvě individua vzbudili, když dělali takový rámus. "A jo, slyšel sem úplně všechno." dodal vítězně.
Až ho zabolelo u srdce, když ho slyšel teď je všechno zničené a jen a jen kvůli takové hloupé chvilce nepozornosti, celé ty roky jsou zničené. Rychle se k němu přesunul a klekl si před ním. "Prosím nic neříkej moc prosím."
Vítězně se zakřenil a trochu se ošil. Aaaaaawwww! Totální euforie, když před ním teď klečel na kolenou ho prosil a byl úplně bezradný. To si musel užít tuhle delikátní chvilku, to prostě nešlo. "Vy dva spolu něco máte a Reníček to teď všem poví." uculil se nad tím potěšeně a zatnul ručičky v pěstičkách.
Nejradši by ho teď zabil aby mlčel.A aby to nebylo málo tak ten druhej tam jen tak stál a nechal ho se tahle zahanbit. "No tak já tě prosím vždyť sem ti nikdy nic neudělal."
"To možná, ale mě neskutečně baví tě sledovat, jak žadoníš." naklonil nad tím posměšně hlavičku a vyplázl na něj jazýček. "Poď, ten to neřekne." vybídl Askina, aby se zvedl ze země.
"Ale řekne copak si ho neslyšel?"podíval se na něj nahoru a postavil se. "Je to jen červ přiživující se na mojí bolesti."
"Co?" zamračil se a uraženě si zkřížil ruce na hrudi. "Tak abys věděl tak za toho červa to teď tuplem bonznu!" informoval ho. "Mlč nebo vzbudíš ostatní." vynadal mu Shane.
"Tak si bonzni stejně bys to udělal." urazil se a šel ven na chodbu, kterou celou prošel a zastavil až za rohem za kterým se zhroutil do sedu na sem a stáhl si kolena k sobě. Bylo mu hrozně všechno pokazil. Teď se s ním určitě rozvede a bude šlus už úplně.
Pobaveně se za ním za chudáčkem usmál. Jasně, že by to nikomu neřekl, je tu totiž velice malá pravděpodobnost, že by mu to někdo věřil a nebo snad dokonce Aizen a pak by tady chodil a byl za debílka, jak strašně moc si myslel a Bazzík a spol by z něj akorát měli prdel. Haha noup. "Neměl bys za ním jít, vypadá to ,že se ti princezna urazila." protáhl škodolibě a zamrkal na něj očíčkama. Shane se na něj nespokojeně koukl a přimhouřil hnědé oči. "Lehni a spi." poručil mu, než zavřel celu a zase jí zamkl, aby mohl jít za Askinem. To je už po druhé, kdy mu říká, aby za ním šel, ne že by mu to vadilo, on by stejně šel, ale jde o ten princip. Mrcha jedna červenovlasá, on ho ten humor přejde až ho zaškrtí těma jeho dlouhýma vlasama. "No tak, vstávej nebo na tý zemi nastydneš." vzal ho za ruce a vytáhl ho zpátky na nohy.
"Já to všechno pokazil.." dostal ze sebe když skoro až pasivně vstal.
"Ale houby." odbyl ho jen a zavrtěl nad tím hlavou. "Copak si mohl tušit, že se probudí?" optal se ho. "A nebo, že tam bude." pronesl už spíš k sobě a promnul si zátylek.
"Já věděl že tam je, ale kdybych byl potichu a přečetl si rozpis a byl vzhůru nic by se nestalo." vyčetl mu všechnu svou vinnu.
"Jo to možná." pokrčil nad tím rameny "Ale možná tě to překvapí, ale ani ty nemůžeš mít kontrolu nad úplně všim a kontrolovat úplně všechno." vytáhl si krabičku s cigaretami.
Objal ho kolem pasu a přitiskl se k němu. Bylo mu vážně na nic.
"To nic neboj, on to nikomu neřekne." ujišťoval ho a pohladil ho po hlavince a vzal si jednu cigaretu mezi rty a zapálil si.
Vzal mu cigaretu mezi dva prsty a ruku si schoval za záda. Vystoupl si na špičkách a políbil ho na rty.
"Už je ti líp, jak je vidět." pozvedl jedno obočí a mírně se pousmál. To se dělá, krást lidem cigarety, vsadil by svoje botky, že to taky dělal jeho milovanému tatínkovi, když mu po nocích vyhrožoval, že ho zbije.
"Hlupáčku, zakouříme si spolu." dlouze potáhl z cigarety a dým si nechal v ústech aby ho mohl políbit čímž mu dát část kouře do úst.
Vybídl se mu a ještě rád si od něj vzal kouř, když už mu šlohnul tu cigaretu! "Podle toho co." prohodil nemravně a přitáhl si jeho ruku s cigaretou blíž k sobě, aby si taky mohl potáhnout.
"Co jen budeš chtít." oplatil mu smyslným hláskem a prohl se proti němu v pánvi.
"To už zase trpíš nedostatkem sexu." podivil se nad tím a objal ho rukou kolem pasu, aby si ho přitáhl blíž k sobě.
"To ty si s tím začal." namítl a nafoukl si tvářičky jako bublina.
"Já se jen ptal, co budem kouřit." pokrčil na tím rameny a stiskl mu rukama tvářičky, aby je vyfoukl.
"Ty mě když údajně trpím nedostatkem sexu." rozhodl a zaťukal mu ukazováčkem do hrudníku.
"Já nemůžu bolí mě záda, už bych nevstal." pokrčil rameny a tak na oko lítostivě se na něj usmál.
Chudinka jeho mála bylo mu ho líto když se tu tak dřel a ještě si kvůli němu bral šichty. "Chudáčku můj já ti je promasíruju chceš?" nabídl se mu.
"To víš a já tady usnu." přikývl sarkasticky. Ještě ve stoje by tady spal, jak pštros nebo něco co spí ve stoje.
"Ale houby sedni si na zem a já ti udělám takovou masáž že už žádné jiné už nikdy neusneš." zašeptal mu svůdně, aby ho poslechl.
"Jak myslíš." pokrčil nad tím tedy rameny a sedl si na zem, jak po něm chtěl.
Zajásal nad tím a sedl si za něj aby mu mohl začít promasírovat ramena. "Si hodně ztuhlý, miláčku."
Trochu to zprvu zabolelo, když se svaly začali uvolňovat, ale s tím počítal. "Já vím, co naděláš." odvětil úplně klidně.
"Uvolním ti je." odpověděl mu, i když na řečnickou otázku a rty se mu přisál na krk.
Vydechl, když to nečekal, ale naklonil hlavičku trochu ke straně, aby se mu více vybídl. Takovýhle upírský nálety na něj dělat, copak to se sluší?
Líbal ho po krku a jemně ho kousl do krční tepny. Když to tam měl rád on sám tak možná i Shane. Dál mu mnul svaly aby se uvolnili a postupně se dostával k lopatkám a níž.
Zachvěl se, když to udělal a přimhouřil očíčka. "Ty potvoro." neodpustil si.
"Taky tě miluju." oplatil mu s úsměvem a pokračoval si směle dál.
"Počkej až se ti to jednoho krásnýho dne vymstí." postrašil ho, ale samozřejmě, že se mu nijak nebránil, ještě aby ano.
"A jak povídej." chtěl vědět a jednou rukou zabloudil dopředu a pohladil ho po tom jeho namakaném hrudníku.
"Hodně tvrdě a rychle, aby věděl." upozornil ho a přes rameno se na něj ohlédl.
"Hmm tak to bych chtěl, zlato." zavrněl přítulně a tou nezbednou rukou zaputoval i trochu níž přes břicho až k rozkroku přes které přejel prsty.
"Vážně, jenom abys toho pak nelitoval." varoval ho a vymanil se mu, aby ho mohl stáhnout pod sebe.
Překvapil ho když tohle udělal ale nijak se mu nebránil. "Neříkal si, že tě bolí záda lásko?"
"Bolí." přikývl. "A jak." dal na to větší důraz. "Ale tys to přece chtěl?" optal se ho a odtáhl se od něj tedy.
"Ale já nechci aby tě kvůli mě boleli ještě víc." řekl lítostivě.
"Tak ne." pokročil nad tím rameny. Odtáhl se a odsunul se ke zdi, aby se o ní mohl opřít.
Božínku on opravdu všechno zkazí. Sedl si před něj do tureckého sedu a chytl ho za ruce. "Omlouvám se, dnes všechno kazím."
"To se ti jen zdá." zamítl a přitáhl si ho za ty ruce blíž k sobě do polibku.
Usmál se do toho nečekaného polibku a objal ho kolem krku.
Chvilku si hrál s jeho jazykem a proplétal s ním ten svůj, než se na chvilku odtáhl, aby se mohli nadechnout.
"Už vím, co budu kouřit." řekl a šibalsky se usmál.
"Huh?" překvapeně se na něj podíval a naklonil hlavičku trochu ke straně. "Co?"
"No přece, jak si mi tu říkal že mám absťák po sexu a ptal ses, co budeme kouřit." připomněl mu a začal mu rozepínat kalhoty. "A já tě tu přeci jen tak nenechám strádat lásko."
"Jo ták." protáhl a pousmál se nad tím. Nijak se mu nebránil a jen se mu vybídl.
Rozepnul mu kalhoty a dýchl mu na teď odhalenou chloubu, po které následně přejel jazýčkem.
Tichounce vydechl a pohladil ho po černých vláskách. Na takovéhle hraní tady nebyl moc čas, obzvlášť potom přes den, to je tady na to moc živo, ale přes noc je to něco trochu jiného.
Ještě chvilku po něm jen přejížděl jazýčkem než si ho vzal do pusinky. Nejdřív jen špičku, kterou schválně provokoval jazykem.
Snažil se držet v klidu, i když trochu hlasitěji dýchal, ale za to nemohl, to bylo vinou toho dole.
Moc se mu líbilo co s ním prováděl. Vzal si ho celého do pusinky, tedy až tam kam mohl a chvilku tak zůstal, aby si to užil.
Mírně se zachvěl, když cítil to horko jeho úst a opřel se hlavou o stěnu za sebou. "Mmáš stejně dobrou pusinku jako tu tojí kundičku." neodpustil si.
Pomalu si ho pustil z úst a podíval se na něj nahoru. "Tak dobrý Shane.." lekl zastřeně a pokračoval rukama.
"Hmmm..." zahučel jen. Na mluvení se radši vykašlal, protože by z něj určitě vyšli nějaké pazvuky nebo něco takového. Radši semkl rty k sobě.
Pousmál se nad tím a začal si ho pomalu brát do úst a tam, kam nedosáhl tam si pomáhal rukou.
Rád by mu klidně na tu hlavu zatlačil a nebo by klidně řídil tempo sám a opravdu těžce s tím nutkáním bojoval a na místo toho se občas zachvíval a sledoval ho hnědýma očima.
Postupně zrychloval a po chvilce si vzal mezi rty jen jeho špičku, kterou sál a sem tam do ni i jemně kousl.
Už to nemohl vydržet, když ho takhle trápil a kousal ho. Bylo to moc dráždivé a on tomu šimrání v podbřišku začínal podléhat a cukalo mu tam.
Taky už cítil, že se jeho miláček udělá tak ho ještě jednou pěkně kousl a nechal ho se mu udělat do pusinky.
Semkl víčka k sobě a hluboce se nadechl a udělal se do jeho úst. Naštěstí se mu povedlo zadržet alespoň to zachvění.
Všechno to chytl do úst a velkou část z toho spolkl. Naklonil se k němu, aby mu dal ochutnat sama sebe.
Nebránil se mu a sám se zapojil do toho polibku a hrál si s jeho jazykem a proplétal s ním ten svůj.
"Vidíš jak si dobrý zlato." zamumlal mezi polibky a tiše se zasmál.
Vzal ho za ramena a odtáhl ho od sebe. "Kdes na to božínku přišel." pozvedl obočí v otázce.
"Vím to tak se tak nediv." odpověděl mu a vyplázl na něj ještě trochu bílí jazýčkek.
"Ale nekecej." mávl nad tím rukou. "Já sem úplně v pohodě." upozornil ho.
"Miluješ mě?" chtěl vědět.
"Ne." překvapeně se na něj podíval, co ho to napadlo, ale pak se jen usmál se přitáhl si ho blíž. "No jasně, že jo." opravil se rychle.
Skoro ho až u srdce zabolelo, když slyšel že ne, ale jak se pak opravil tak mu radostí nadskočilo a objal ho kolem krku. "To je moc dobře, protože já tě taky miluju."
"Kdo by tě nemiloval." odvětil neurčitě a objal ho kolem pasu, aby si ho přitáhl blíž a druhou ho pohladil po hlavince.
"Plno lidí." pokrčil nad tím rameny. "Ale jsem moc rád že mě miluješ právě ty."
"A proč právě já?" chtěl vědět s pozvednutím obočí.
"Protože já tě taky miluju a seš skvělej chlap." odpověděl mu a trochu se u něj schoval.
"Oooo vážně?" protáhl s úsměvem, když mu tak zalichotil a pohladil ho po zádech.
"Oooo ano zlato." potvrdil mu stejným způsobem a taky se usmál.
"Tak když to říkáš tak to musí bejt pravda." rezignoval tedy.
"Rozhodně lásko moje." uculil se nad tím.
"Jak jinak." pokročil nad tím jen rameny a objal ho kolem pasu, aby si ho přitáhl blíž.
"Těší se až mě propustí?" zajímal se.
"Jak by ne." odvětil v souhlasu. " Konečně už nebudu bydlet nad tou restaurací sám." zazubil se podle.
"Alé houby s octem v medu máčený." praštil ho mírně do ramene. "Já nad žádnou restaurací bydlet nebudu." zamítl. "Ty budeš bydlet se mnou."
Zkřivil obličej do podivné grimasy "Páni, ty máš chutě jako těhotná ženská." udivil se nad tím, jaký má delikátní apetit. "U tvejch rodičů." jo proč ne, alespoň je pozná.
Zasmál se nad tím, jak to pobral. "Ty trdlo to se jen tak říká."
"To možná, ale z prvního pohledu to fakt znělo, že máš zvláštní způsob stravování." odvětil.
Pousmál se nad tím a překryl mu dlaněmi oči. "Možná by si někdy mohl zkusit se na věci dívat ne jen očima." zašeptal a políbil ho na rty.
Nechal ho a nevzdoroval mu. "A jak jinak bych se na ně měl dívat?" chtěl vědět.
Dal jednu ruku z jeho očí a překryl mu je jen jednou rukou. "Tímhle." začal a ukázal mu na srdce. "A tímhle." doplnil a ukázal mu na hlavu.
"Z tebe bude poetik." pousmál se a vzal ho za zápěstí, přičemž ho políbil do dlaně.
"Ne bude ze mě svobodný člověk." opravil ho a vybídl se mu.
"Svobodný?" zopakoval v otázce a vzal ho za druhou ruku, aby na něj viděl.
"No přeci jak mě pustí." připomněl mu a usmál se nad tím. "Tedy pokud si mě nechceš vzít."
"Ummm...." zahučel chápavě a přikývl "Zatím svatbu neplánuju." odvětil s menším důrazem na první slovo.
"Zatím?" zopakoval v otázce.
"Jo." souhlasil a naklonil se k němu, aby mohl jazykem obtáhnout konturu jeho ouška "Zatím." pošeptal mu.

Awwwww to je tak úžasný on si ho chce vzít to je tak nádherný pocit a všechno. Určitě se teď tvářil jako natěšený idiot zkřížený se školačkou ale to neva.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama