Gefängnis - XIII.

4. října 2015 v 11:05 | Renji & Uryuu |  Gefängnis


Bohužel, jiný obrázek se ohledně Gerarda moc najít nedá. Jelikož, je to vlastně nová postava a i v manze byl zatím málo tak je to trošku složitější najít nějaký obrázek. Prostě si jen odmyslete pláštík a masku, co má přes oči a je to :D BTW: Taky vám připomíná Thora O.o


Ráno zase zahulákal bzučák aby všechny vzbudil. Černovlásek zase malém vylétl z kůže na takové vstávání tedy rozhodně zvyklí nebyl. Po chvilce se vyhrabal z postele a upravil se aby nebyl tolik rozcuchaný a nevypadal jako strašidýlko.
"Vstávat vy lemry líný, dneska máte spousta práce!" zahulákal Shane a zařinčel klíčky o mříže od ocelových mříží, ano takhle po ránu je to extrémně příjemné pro rozespalé ušní bubínky.
"To snad není ani možný já ho snad protáhnu mezi mřížema!" zanadával rozespale Bazz a protáhl se.
"A že ne." uchechtl se nad tím pobaveně rudovlásek a otevřel jedno oko, aby se na něj mohl podíval. jeho samotného to probuzení taky moc nepotěšilo, ale ta Bazzova reakce každé ráno stála za to.
"Ty taky drž tlamu nebo tě propletu z druhý strany." pohrozil mu a vstal. Šel si udělat vlasy aby měl jeho typického kohouta. Vlasy sou prostě základ života.
"Ale, ale." namítl a ještě se chvilku chundešil v posteli, než taky vstal, aby se mohl trochu zkulturnit a nevypadal jako strašák do pole.
"Ty vole co to máš s vlasama vypadáš jak negr." zděsil se. Ano konečně si všiml že má Renji na hlavě přes tisíc copánků.
"Tohle? To mi včera pletl Uryuu když sem s ním čekal až budou volný sprchy." uculil se nad tím pyšně a pohodil hlavou.
"Tse to sou věci ten cvrček se nezdá." zakroutil nad tím hlavou. "Všimnul sis že vypadá jak holka?"
V souhlasu s ním přikývl a chvilku přemýšlel jestli si rozplést ty copánky a uvázat si culík, ale nakonec usoudil, že by to bylo noc práce a tak si je nechal. "Uhm, je po jeho mámě, má její rysy a stavbu těla." odvětil po chvilce.
"A to víš jako jak?" optal se ho. Jak to ksakru moch vědět.
"Je to primitivní." mávl nad tím rukou, jako by nic. "Mužská a ženská stavba je úplně jiná, on má jasně holčičí stavbu těla. Má dlouhý řasy a velký oči, taky má jasně ženský rty, jemnou kůži..." vyjmenoval mu některé rysy.
"Takže je to škvrně víc ženská než chlap." pokýval chápavě hlavou a šel z cely aby si mohl zakouřit. Když je budil Shane tak mohli kouřit hned po ránu.
"Haha děsná prdel dlužíš mi dvě." vytáhl si novou cigaretu aby si mohl zapálit znovu když tu první mu Renji vzal. Všichni už byli venku a protahovali se jen ten nejmladší se dokopal z cely jako poslední. "Heleďte nás holovrátek asi zaspal." zazubil se Nnoitra.
"Ne nedlužim, protože mě máš moc rád tak jí mam grátis na účet podniku." ušklíbl se na něj vítězně s tím, že debata byla dokončena a koukl se na jejich nejnovější přírůstek. Chudák je tady nový, je logické, že se ještě bude bát vylézt.
"Nezaspal." zamumlal černovlásek když k nim přišel. "Jenom se netěším za takovým hulvátem jako si například."
"Neboj se prcku to zvládneš." zazubil se nad tím Nnoitra, ono se to bojí a jak se snaží přetvařovat a zakrývat, že ne tak kecá.
"Aleeee, prcek se snaží machrovat?" namítl a naklonil hlavu s přivřením očí trochu ke straně. "Neboj takévýho strašidla by se lek každej a nejen po ránu." zazubil se pobaveně modrovlásek a Szayel chlapce taky objal.
"Dnes nemusím snídani že ne Renji-san?" snažil se ho obelhat aby nemusel jíst tu hrůzu.
"Ale měl bys, Uryuu." poznamenal neurčitě a pohladil ho po černých vláskách. "Ráno hlavně, ale když nechceš..." pokrčil nad tím rameny. "Uvidíme, co bude dobrýho."
"Určitě ta šlichta co byla včera k večeři jenom s tim rozdílem že ty zbytky semleli do hromady." typnul si modrovlásek a chlapci se z jeho typu udělalo zle a chytl se za bříško.
"Copak je, Uryuu." koukl se na chlapce rudovlásek a přivinul si ho jednou rukou k sobě. Na to si zvykne časem, to jen ze začátku bude zlé, když takhle nikdy nežil.
"Jenom mě z toho co říkal bolí bříško." řekl potichu a přitiskl se k němu blíž.
"To je normálně, furt má takový nechutný myšlenky. Neboj určitě bude něco jinýho." pohladil ho po zádech a pak si potáhl z cigarety, ale kouř vypustil stranou, aby na něj nešel.
Projela ním elektřina když ho takhle pohladil po páteři. "Tak dobře věřím ti." usmál se na něj.
"Šikovný chlapec." pochválil ho za to a pocuchal mu vlasy, samozřejmě v přátelském gestu.
Mírně se na něj zamračil a znovu si upravil vlasy. "Počkej ty motovidlo." zastavil ho Szayel a upravil mu vlásky sám.
"Vy dva se k sobě skvěle hodíte, prdelky naše." prohodil rudovlásek s úsměvema znovu si potáhl z cigarety a pak už se šli spočítat.
"Protože tě má Szayel moc rád a jak je vidět tak ty jeho taky a prdelky proto, že Szayel je naše roztomilá, krásná a mazlivá prdelka a ty seš taky." vysvětlil chlapci a koukl se na něj.
"Co děláš ty hovado!" křikl po něm rozhořčeně blonďák a otočil se, aby viděl na toho viníka a mohl mu jednu vrazit, ale překvapilo ho, když nikoho neviděl, tedy až po tom, co sklonil pohled níž. "Co tady dělá malí dítě?" zamručel zaraženě a sklonil se k černovláskovi, přičemž ho chytl prsty za spodní čelist a trochu mu zvedl hlavou, aby si ho mohl prohlédnout.
Vyděšeně se na něj podíval, z tohodle měl opravdu strach. "Omlouvám se.." zakňoural a snažil ze mu ruku dát pryč. "To bolí..puste."
"Nejseš ty náhodou ten nováček?" optal se zvědavě a zcela ignoroval jeho omluvu a žádost o to, aby ho pustil. "No tak, Valkeri, nech ho být, vždyť se ti omluvil." přidal se rudovlásek, když si toho všimnul.
Chlapec přikývl co nejlépe to šlo, když ho tak silně držel. "Prosím." zachraptěl.
"A ty si na mě neotvírej hubu nebo o ní přijdeš, já ho pustim až budu chtít!" zavrčel na červenovláska, aniž by chlapce pustil a narovnal se. "Klídek, on se ti přece omluvil a neudělal to schválně tak ho můžeš pustit buď tak laskav." namítl Renji.
"Prosím promiňte mi to já vážně nechtěl." škemral. "Já už to nikdy neudělám slibuju."
"To si piš, že neuděláš, protože jinak přijdeš o tu tvojí kundičku." pohrozil mu a pustil mu tedy shodní čelist a strčil ho silou k Renjimu, ale strčil ho za prdelku.
Tak teď už opravdu plakal protože to bolelo a kdyby ho Renji nechytil tak by spadl. Byl z toho co se teď stalo úplně rozklepaný a znovu se držel Renjiho jako přitavený a schovával se u něj i se slzičkami.
Vzal si chlapce k sobě a objal ho, aby měl jistotu, že už mu ho nikdo nevezme a nikdo mu neublíží. "Neboj se už ti neublíží, on je takovej nervák a je vznětlivej." snažil se ho uklidnit a hladil ho po zádíčkách. Je tady nový a je hezký a roztomilý, bylo jasné, že si ho budou všichni zkoušet a budou si na něj dovolovat, ale to by se mělo uklidnit. "Už tě nikdo nevezme neboj se, Uryuu, neplakej na to je tvých očí škoda."
Víc se k němu přitiskl a nechtěl se ho pustit. Bylo mu jedno že se na něj všichni dívají a že pláče. "Já už nechci."
"Už ti neublíží, slibuju." snažil se a sedl si do dřepu, aby na něj dobře viděl, ale nepouštěl ho "Seš tady teprve pár dní, pro všechny seš novej, neplakej, Uryuu." usmál se na chlapce a otřel mu slzičky z očí. Vůbec mu nevadilo, že se na ně všichni dívají, jen ho chtěl utišit, nechtěl aby plakal.
"To už je pátý co na mě sahal.." postěžoval si mezi vzlyky. "Já nechci aby na mě sahali."
"Ono to přestane neboj se. Jen teď neplakej bude to zase v pořádku. Neublížil ti tak hrozně." znovu mu otřel slzy do rukávů své uniformy a jemně ho vzal za bradu. "No tak Uryuu usměj se." protáhl přítulně a přivinul se k němu.
Zhluboka se nadechl a trochu se na něj usmál, když to tolik chtěl.
"No vidíš a hned ti to sluší víc." pochválil ho a oplatil mu ten úsměv. Pohladil ho po černých vláskách a zvedl se.
Vystoupil si na špičky a objal ho kolem krku. "Děkuju."
"Nemáš za co a teď poď." pobídl ho po chvilce objímání a vzal si ho zase k sobě, aby byl u něj, jako to měl ve zvyku a nebál se, aby mohli jít na snídani.
Sice mu Renji pomohl, ale pořád z toho byl vyklepaný a jíst už vůbec nechtěl.
Zase si sedli ke stolu ke snídani u svého stolu a postupně se seskupil celý ten jejich gang. "Co se stalo?" zajímal se růžovovlásek, když taky přišel.
"Ale nic jen tady pískle mělo nehodu s citovým z psychickym zhroucenim." mávl nad tím rukou Nana a začal se hrabat v tom co měl na talíři. "Valkeri si ho podal." zabroukal si pod fousy Nnoitra a zahyhňal se.
"No tak nesměj se mu, jak by bylo tobě kdybys byl na jeho místě?" zastával se ho Szayel a zamračil se na černovláska a naopak chlapce objal.
Černovlásek se k němu přitulil a schoval se pro změnu k němu. "No já bych se mu rozhodně neomlouval a neberečel jak ufňukánek." vysmíval sem mu Nnoitra směle dál a on by se teď hanbou nejraději propadl rovnou do pekla, tam by to možná bylo i lepší.
"Klidni hormony ty kryso jednovoká, je tu novej!" zapojil se pohoršeně rudovlásek a vypálil mu ze lžíce tu odpudivou šlichtu do tváře, aby mu zničil ten úsměv.
Ostatní hned vyprskli smíchy, hlavně Grimmjow s Bazzem ty se skoro váleli po zemi. Dlouhovlásek se zarazil když mu ten hnus přistál na obličeji. Vteky si ho setřel z tváře a chtěl se vrhnout na rudovláska naproti, kdyby mu do cesty nevletělo to pískle. "Nech ho prosím." vyhrkl ze sebe a čekal ránu.
Překvapeně se na mladíčka podíval, ale v zápětí se zamračil a nespokojeně zavrčel, taková opovážlivost a ještě od takového skrčka to svět neviděl. "Ty bys zasloužil jednu výchovnou..." nedokončil větu a napřáhl se a kdyby se Renji nenatáhl přes stůl a tu ruku mu včas nechytl tak by to chlapec asi hodně dlouho rozdýchával.
Zarazil se když dlouho žádná rána nepřilítla, tak otevřel oči a podíval se nahoru. Zhluboka i oddychl když viděl že ho Renji chytl. "Sednout vy dva nikdo na vás není zvědavej!" okřiknul je Nana a dal je od sebe.
"Ten krypl si začal!" bránil se Nnoitra a ukázal vražedně na červenovláska na proti a vražedně na něj zaskřípal zuby, ale Renji byl oproti němu o poznání klidnější. No jo, pořád kamaráčofky, ale taky se kldině můžou porvat, kdyby jim v tom někdo nezabránil.
"Mě je u prdele kdo začal já to skončim!" křiknul po Nnoitrovi a dal mu pohlavek. "Ten kluk je tu nejmladší a je z vás nejchytřejší." ukázal na chlapce který si okamžitě sedl na místo, když o něm byla řeč.
Nnoitra se teda taky zklidnil a podepřel si hlavu rukou ve vzteku a trucování a cosi si mrmlal pod vousy. Chudáček malí, je tady teprve chvíli a už si z něj někteří dělají srandičky a dovolují si na něj.
"A proč mě nikdo nechválí?" ztěžoval si Bazz. "Já se už přes dva tejdny s nikym neporval."
Szayel se na něj podíval a aby neřekl tak se k němu přitulil a otřel se o něj přítulně. "No jašně, ty šeš takovej náš milášek hodňouškej, viď že anoooo." protáhl a dal mu pusu na krk.
"To neříkej je to trapný." protáhl šeptem a přitáhl si ho do polibku.
"Ale není." namítl, když se od něj trošku odtáhl a zapřel se mu rukou o hrudník. "Seš takový můj milášek." protáhl a letmo ho políbil na ústa a rukou sjel trochu níž po bříšku dolů.
Pousmál se a vysadil si ho na klín když byl tak přitulný. "To bych měl říkat já o tobě."
"Ale já ti to řekl první." podíval se na něj přes rameno a vyplázl jazýček. "No tak vy dvě hrdličky, nemůžete se cukrovat někde jinde?" zahučel na ty dva modrovlásek. Kdo se na ně má furt koukat, ještě když na to má takový výhled přímo z první řady.
"Tak nezávid a vem si na klín Nnoitru." oponoval mu punkáč a schválně aby ho naštval udělal Szayelovi cucflek.
"Zkus to a zabiju tě." zavrčel Nnoitra vražedně, jako vžteklá manželka, když manžel přitáhne domů až ve tři ráno. Růžovovlásek se na ty dva jen pobaveně usmál se když se od něj Bazz odtáhl tak ho objal kolem krku a přivlastnil si jeho rty.
"Si ale příjemnej." odfrkl si modrovlásek. Černovlásek se už ani nepohnul a byl jako přikovaný.
"Já si na nikoho sedat nebudu, ale jestli máš zájem můžeš si sednout ty mě na klín tady v tý díře je totiž nouze o pořádnej mrd." postěžoval si.
Na prázdno mlasknul rty jako když chce někdo poslat vzdušnou pusu směrem k Nnoitrovi a zamrkal jako panenka. "Zapomeň zlato."
"Ty svině." zahučel na něj ztrápeně, když mu to takhle odepřel. "Ale di, aby tě náhodou neubylo z toho nedostatku sexy." máhl nad tím rudovlásek rukou a zul si botu, aby se mohl nožkou natáhnout k Nnoitrovo rozkroku a provokativně po něm přejel špičkou nohy.
Překvapeně sebou cukl, ale udělal jako by se nic nestalo. "Copak bys rád?"
"Já?" nechápavě naklonil hlavičku ke straně. "Já nic." zamítl a vrátil pohled zpátky ke své snídaní, ale začal ho nožkou pod stolem dráždit.
Pousmál se nad tím co dělal a snažil se aby to nebylo poznat. "Kdo dneska pracuje s malym?" zeptal se Nana.
"Asi já jako včera a nebo nevím." pokrčil nad tím Szayel rameny a přivinul si černovláska k sobě. "Jemu se moc líbí se mnou pracovat, viď že jo." Renji zatím dál dráždil ten tvrdnoucí problém v Nnoitrovích kalhotách, ale přes to dělal jako, že nic a vnímal dění kolem.
"Samozřejmě že ano." potvrdil mu černovlásek a přitulil se k němu. Nnoitra si skousl ret aby nevydal ani hlásku.
"Ty si taký kawaii chlapeček." neodpustil si růžovovlásek a dal mu pusinku do vlásků. Renji si zatím našel pod kalhoty tu ztvrdlou špičku a taky jí začal provokovat prsty.
Přimhouřil na rudovláska oči a tahle neverbální komunikace jim vydržela.
Pobaveně se na něj pousmál se na chvilku zatlačil na rozdrážděnou špičku prsty nohy, ale potom přestal ve své práci a vrátil nohu zpátky na zem.
Mrkl na něj, vytáhl si cigaretu aby to nebylo moc nápadné a vydal se pryč, konkrétně na záchod.
S úsměvem se za ním koukl, když mu tak hezky zavařil a dál se začal přehravovat ve snídani, přičemž si pod stolem zase nazul botu.
"Renji-san?" připoměl se černovlásek a zatahal ho za rukáv.
"Huh? Copak?" Koukl se na chlapce zvědavě, co po něm chce a naklonil hlavičku na stranu.
"On je na mě nastávaný?" optal se ho potichu.
"Není neboj se, to měl jen takový problém a musel si ho jít vyřídit." usmál se a mrkl na něj.
"Opravdu?" chtěl se přesvědčit.
"Jistě." přikývl souhlasně a pohladil chlapce po hlavičce.
Usmál se na něj a vrátil se tak aby seděl tak jak se sluší. Rozhlédl se, když teď dlouhovlásek odešel tak se mohl dívat. Ale nebyl jediný kdo se díval. Z protějšího stolu ho sledoval zrzek ze včera.
Po snídani měli jít zase všichni pracovat jako to bylo v normálním denním rozvrhu jen že nastal takový problém, že s Uryuu nebyl nikdo z té jejich skupiny a on byl sám.
Byl to obrovský problém a to hned z několika důvodů. Za prvé e bál cizích, za druhé nevěděl co má dělat a neuměl to, za třetí se bál že se ho budou zase dotýkat a čtvrtý a možná největší problém byl že tam stál jako kůl v plotě a nevěděl kam má jít.
A jako jeden zvdalších zrovna nemála problémů byl, že byl ve skupině také s tím zrzkem se kterým se včera už seznámil, ale taky s pár dalšími lidmi, které neznal. "Tak se opět setkáváme." zazubil se zrzek, když ho zahlédl.
Celý ztuhl když za sebou slyšel cizí hlas a stál jako voják na přehlídce.
"Stýskalo se ti po mě." optal se chlapce a jednou rukou ho objal kolem krku.
"Um um." zakroutil hlavičkou a zavřel oči, ani netušil proč.
"To je škoda." protáhl a přitiskl si ho blíž k sobě. "Poď ukážu ti co máš dělat." začal ho rukou táhnout s sebou možná aniž by chtěl.
Když mu chtěl ukázat kde má pracovat, tak za ním tedy šel a doufal že mu nic neudělá. I když to jak se k němu tiskl se mu nelíbilo.
"Budeš se mnou šúrovat podlahu." strčil mu do ruky mokrý hadr a ukázal na zem. "Zaklekni a můžeš začít."
Chytl ten odporný mokrý kus látky a zmateně se na něj podíval. "A jak se to dělá?"
"Klekneš si na zem na všechny čtyři a budeš utírat." roztodil rukama a strčil trochu do něj, aby ho donutil si kleknout.
Nečekal že do něj strčí a spadl na kolena. "Au.." zakňučel a začal dělat co mu řekl. Nechtěl aby mu udělal ještě něco tohle bolelo dost.
Podíval se na něj na zem a usmál se nad tím, když se mu naskytl takoví hezký pohled na tu jeho prdelku. "Máš vážně hezkou prcinku." zavrněl.
Zarazil se mu dech a začal se třást tohle není poprvé co mu to někdo řekl, ale pořád nevěděl proč. Co je to ta prcinka? Radši nic neříkal a zkoušel pracovat dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáte na naší společnou dílovku Gefängnis?

Úžasný! Piště dál!
Ujde to
Nevím
Jsou i horší věci
100% NOUP

Komentáře

1 Neli Neli | 4. října 2015 v 21:26 | Reagovat

Chudáčik Uryuu:( Sám v skupine v Ichigom bez Renjiho a ostatnych. Som zvedavá ako to skončí. Už sa teším nnnna ďalší diel;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama