Gefängnis - XII.

2. října 2015 v 17:33 | Renji & Uryuu |  Gefängnis


A jážně prosím, berte to s rezervou, je to psáno přes mobili a jak jistě všichni víte, ve slovníku dotykáče je vlastní mluva pokud se něco napíše a onom slovníku to není tak si to mobil samozřejmě upraví do své verze. Tak že za nesrozumitelnosti se velmi omlouváme :3


"Kde ste byli tak dlouho?" optal se Szayel, který seděl na Renjiho posteli, aby byl u Bazze, aby nemuseli hůlákat na sebe přes půlku celnice. "Hlídal sem ho, než se osprchuje." odvětil.
Šel rovnou za Szayelem a objal ho. "Nechtěl sem se sprchovat s ostatními." vysvětlil mu.
"Ty ses styděl?" optal se růžovovlásek a taky se usmál. Stáhl si ho vedle sebe na postel a objal ho, jako plyšového méďu.
"Uhm." protáhl a víc se k němu přitiskl. Líbilo se mu to obímání čím dál tím víc.
"Náš novej prcek je nějakej přítulnej." poznamenal Bazz a koukl se na rudovláska. "Ještě řekni, že to neni roztomilý." namítl a koukl se na chlapce.
"To já jenom že se se mnou nikdo neobímal." zamumlal černovlásek.
"S tebou se nikdy nikdo neobjímal?" pozvedl Szayel tázavě obočí a naklonil hlavičku zvědavě ke straně.
"Jenom maminka ale to už je dávno." přiznal se mu. Maminka ho měla moc ráda a on ji taky, objímaly se pořád ať byli doma nebo mezi lidmi.
"Juuuj, to muselo být tak moc kawaii!" protáhl a přitiskl si černovláska blíž k sobě "Necháme si ho?" zeptal se s hvězdičkami v očích a koukl se na Renjiho a Bazze.
"Nejsem kawaii!" zapištěl na protest a snažil se ho od sebe maličko odstrčit aby mohl dýchat.
"Si moooooc kawaii chlapeček, Uryuu." potvrdil mu a trochu ho pustil, přičemž mu prstem ukázal na nosánek. za chvíli si z něj určitě udělá pískací kachničku nebo toho plyšového méďu.
"Ale jak to Szayel-san?" zeptal se ho. Moc by ho zajímalo proč to každý říká.
"Protože sme tady ještě takovýho krásnýho chlapečka neměli a u tebe je to pravda." vysvětlil mu.
"Aha." přikývl chápavě. "A mohl by si mě už prosím pustit pálí to." poprosil ho a pustil ho.
"Dobře promiň." hned ho pustil a místo toho ho jen pohladil po hlavičce. "Co myslíš, nechceš se taky takhle tulit?" zavrněl s úsměvem Yumichika ze své postele a koukl se na staršího.
"S tebou ty mazle jeden, se mazlim skoro pořád." odpověděl mu a lehnul si k němu.
Spokojeně se uculil a koukl se na něj. "Ještě řekni, že se se mnou nemazlíš rád." vyčetl mu a zatvářil se dotčeně.
Posunul se k němu blíž a dal si hlavu do dlaní. "To by řekl jenom naprostý idiot a řekni vypadám jako idiot?"
"Neee samozřejmě, že ne. Vždycky vypadáš dokonale. Vážně!" ujišťoval ho naléhavě a chytnul ho za ruce, aby na něj viděl. "Profík to přece musí vědět."
"Já tě zbiju počkej." pohrozil mu a zasmál se.
"To by mi neudělal." stáhl obočí a našpulil rty. "Na to mě máš až moc rád."
"Ale udělám." zopakoval gesto po něm. "Protože se nudím."
"Aaaaaawww..." protáhl a přitulil se blíž k němu a otíral se o něj, jako pes, co se dožaduje pozornosti. "A co budeme dělááááát?" zakňoural.
"Ty mazle." zapředl a taky se k němu přitulil. "Musíme něco vymyslet."
"Nooo joooo, já vždycky." protáhl přítulně "Co třeba nějaký echtle mechtle." pošeptal mu do ouška a obtáhl jazýčkem jeho konturu.
"Hmm a tobě se chce?" protáhl a rukou mu zabloudil přes hrudník k rozkroku.
"Ummmm..." protáhl a s kousl si spodní ret. "Možná." usoudil a natáhl se pro polibek.
"Možná není odpověď chci slyšet ano nebo ne." začal si hrát když se od něj odtáhl aby se mohli nadechnout.
"Ale slovo možná tomu dodává neurčitý význam." zatlačil mu rukama na hrudník a donutil ho, aby si lehl na záda a on si na něj mohl obkročmo vlézt.
Ušklíbl se a chytl ho za boky. "Ale to mě pak nutí si myslet že ve skutečnosti je tvůj zájem příliš slabí na to aby si to opravdu dotáhl až dokonce, ale přesto je takový že si ze mě budeš dělat legrácky do té doby než tu tvojí prdelku přetáhnu." osvětlil mu.
"Ty máš ale pěknou vyřídilku." naklonil s překvapením hlavičku ke straně a provokativně se mu zavrtěl na klíně. I když spíš, než překvapeně to bylo s hereckým překvapením, jak by ho taky mohlo zrovna na něm něco překvapit, ale to je jen detail.
Pousmál se a špičkami prstů mu zajel pod vrchní část uniformy. "Nejsi první kdo mi to říká."
"A mám pravdu." pronesl polohlasně a vybídl se mu, přičemž se rukama vypal po jeho hrudi až k ramenům a natáhl se přes něj, aby ho mohl vtáhnout do polibku a zase si s ním chvíli pohrát.
"Pověz mi." vybídl ho mezi polibky. "Copak by si dělal kdyby sem teď někdo přišel?"
"Mě to nevadí. Klidně ať se kouknou." pousmál se a jemně skousl jeho spodní ret. "My dva se přece nemáme za co stydět." usmál se nad tím nevině a vrátil se rukou zpátky dolů až k jeho rozkroku a promnul ho prstíky.
Skousl si spodní ret a zajel mu pod uniformu o trochu víc, přičemž jednou rukou ho hladil po zádech a druhou po boku. "No a co kdyby to byl Akon?"
Trošku zpozorněl a odtáhl se na kousek dál od něj, aby se mohl zamyslet. "Třeba by se přidal." prohodil hravě a zasmál se nad tím, i když by mu potom možná do smíchu nebylo, kdyby vážně přišel.
"Kuku." ozvalo se od vchodu do cely. On tam prostě musel někdo vlíst že jo. Proběhlo staršímu hlavou. "Kdo si a co chceš?" zavrčel.
"Chci s tebou mluvit něco mi dlužíš." ozvalo se znovu od dveří. "Kurosaki ty idiote, copak nevidíš že nemám čas ani náladu."
"Máme tu něco rozdělanýho." přidal se Yumichika a podíval se ke dveřím cely. Vždycky musí všechno zkazit, on si nemohl vybrat horší chvilku "Nechceš přijít o chvíli pozdějc?"
"Vidim ale chci využít toho že tu není jeho anděl strážnej." udělal prsty uvozovky při posledních dvou slovech.
"A nemůžeš si počkat pět minut nebo půl hodiny?" pozvedl tázavě jedno obočí a vytáhl se do sedu. Vážně geniální, to je totální kazišuk, fakt že jo.
"Ne nemůžu zvedni tu rozdavačnou prdel ať se může zvednout a jít se mnou." rozkázal mu. "Vstávej pokračování příště." zašeptal a začal se zvedat tenhle kazišuk jim pokoje nedá.
Vydal jakýsi nespokojený pazvuk dotčení a zklamání. On vážně ví, kdy zkazit delikátní chvilku. Slezl z něj, aby mohl tedy odejít a rozvalil se na posteli, když odešel.
Zašel k sobě do cely a z pod svojí madrace vyndal deset malých balíčků. "Na a vypadni." podal je zrzkovi do rukou. "Dík a příště trochu v termínu jasný?" uchechtl se a vypařil se jak pára nad hrncem.
Chudáček malí tak zůstal na vocet a či je to vina. On se jednou bude divit až tohle udělá třeba někomu jinému a ten někdo mu pak jednu nebo dvě natáhne. To by byla zábavná scenérie, nad tím prostě nešlo se aspoň neusmát.
Když se ho konečně zbavil, šel zpátky za Yumichikou. Využil toho že si jeho přítomnosti nevšiml a toho že ležel na bříšku. Přešel k němu a ruce mu pomalu položil na ramena a začal ho masírovat. "Baf chyběl sem ti zlato?"
Trochu sebou cukl když to nečekal, byl hluboce zabrán do svých myšlenek a nevnímal svět okolo tak se lekl. "Co děláš?! Chceš aby mě z tebe trefil šlak?!" vyhrkl po něm, ale pak si zase hajnul ba bříško a uvolnil se protože to bylo příjemné.
"Yo chci představ si to." zasmál s nad jeho reakcí a začal mu pomalu uvolňovat svaly.
"Vrahu." odfrkl si jako by nic a položil si hlavičku na ruce. "Toho bys ještě litoval." připomenul mu.
"Já vím sem strašnej hajzl." mávnul nad tím rukou a začal ho dráždit na erotogeních místech na zádech.
Smyslně zasténal a skousl si spodní ret. Prohnul se proti němu v zádech, bylo to možná až moooc příjemné. "O co se snažíš?" optal se přítulné a natočil hlavičku, aby na něj viděl.
"Když nám to ten retardovaný idiot zkazil tak se ti to pokusím vynahradit." pokrčil nad tím rameny a znovu zakroužil na místě kde se mu to tak líbilo. "Sem si jist že ti tohle ještě nikdy nikdo nedělal."

"Uuuuuhhmmmm... Na tom něco budeee..." protáhl vrnivě se spokojeným podtónem a vybízel se jeho dotekům, když už je to zdarma a nic za to nechce tak proč toho nevyužít.
Pousmál se nad tím a pokračoval v tom co dělal, když se mu to tak líbilo. Určitě mu už stál v pozoru.

"Víš že tě možná vezmu na milost a ještě si to u mě vyžehlíš?" zapředl s přimhouřenýma očíčkama a otočil se na záda, tak že ležel hezky povolně pod ním.
"Opravdu?" pozvedl jedno obočí v otázce a obkročmo ho obklíčil a roztáhl mu nožky od sebe.
"Uuumm... Možná že i jo, když mě nějak hezky ještě překvapíš." usmál se a ještě sám víc roztáhl nožky jako levná slečna u silnice.
"Třeba tímhle?" optal se a prsty mu přejel přes rozkrok a potom mu rozepl , aby ho mohl provokovat bez oblečení.
"Aaaawww..." zavzdychal a samou slastí zaklonil hlavičku. "Ty víš, jak si to vykompenzovat." líbilo se mu, když si s ním takhle hrál a on se mu tady nabízel, i když byli vlastně všem na očích.
"Měli by nám za to živý porno platit drahoušku." uchechtl se a začal si s ním hrát tak jak to nejlíp uměl.
"To by měli." souhlasil s ním a podepřel se na lokti, aby tak úplně neležel. "Měli by nám za to platit velký prachy." uculil se a druhou rukou se natáhl, aby se taky dostal pod jeho uniformu a mihl ho začít dráždit.
Skousl si spodní ret a zaklonil hlavu. Nahradil jeho ruku tou svojí a začal je dráždit oba najednou.
Podepřel se i druhou rukou, aby měl lepší oporu a nespadl, když ho odehnal a zároveň měl tak hezký výhled. "Chtěl by sis vzít tu mojí prcinku?" optal se tlumené a zvedl fialová očíčka.
"Mluvíš jak děvka." vynadal mu a přestal se svou dosavadní prací. Chytl ho pod koleny a víc si ho k sobě přitáhl, aby do něj mohl hned proniknout.
Smyslně zavzdychal a zalapal po dechu, přičemž si lehl zase zpátky na zádíčka, když se neudržel na rukou. "Já myslel, že se ti to líbí." namítl a koukl se na něj, jako neviňátko se svatozáří nad hlavou.

Chvilku počkal než začal s přírazi, přece jen nebyli oba připraveni. "Neříkám že ne."
"Tak vidíš, určitě tě to děsně rajcuje, když říkám takový nemravný věcičky." natáhl se k němu a a chytl ho za rameno, aby ho mohl stáhnout k sobě. "Přiznej se. mě to můžeš říct." pošeptal mu tajemně a na chvilku si půjčil jeho rty.
Zapojil se do polibku a zintenzivnil svoje přírazi. "Přiznávám. Ale jestli se to dozví můj chlap tak nás zabije oba...je strašně žárlivej."
"Ale di... Třeba by sme ho přemluvili, aby nás vzal na milost..." uculil se na tím a zase si spokojeně hrál s jeho jazykem.
"Pochybuju..." zavrněl a zakousl se mu jemně do krčku.
"Aaah..." dostal ze sebe a vybídl se mu. Pevně ho objal rukama kolem krku a koukl se ven z cely. Ano vážně byl jako děvka, která jde s kde kým a kdekoliv, ale tady soukromí není takže musí dělat s tím, co mají a taková pozornost od všech, kteří se náhodou koukají to je jako na vyhlášení cen za nejlepší modelku nebo (porno) film a jemu se taková pozornost velice líbila.
Cítil že už jenom chvilku a dosáhne vrcholu. Ještě několikrát přirazil do jeho těla a udělal se do té jeho prdelky.
Vzrušením se zachvěl a semkl víčka k sobě, když potřísnil své bříško a ušpinil si tak jinak čistou a hezky upravenou uniformu.
Vystoupil z něj a upravil se. Lehl si vedle něj a vyndal si cigarety aby si mohl zapálit.
"A povíš mi něco hezkýho?" zeptal se a otočil se k němu čelem, aby na něj lépe viděl. "Na konci Péčka to vždycky bývá."
"Co například?" optal se a podal mu cigaretu.
"Třeba, že to byl dobrej sex nebo, že si to můžeš příště zopakovat na jiným místě nebo něco nemravnýho nebo tak." navrhl a vzal si od něj cigaretu, aby si taky mohl potáhnout.
Naklonil se k jeho oušku aby mu mohl šeptat. "Příště nebudu tak milej a vezmu si tě zezadu zlato."
Spokojeně se uculil a ošil se nad tím, co slyšel a potom tou představou. "Už se těším." zavrněl a přitulil se k němu.
Chvilku tam s ním ještě ležel a pak vstal, aby se mohl pořádně upravit. "Musím jít za chvilku bude večerka." ozmámil mu a z kapsy vyndal bonbon který znovu ukradl Shanovi. "Chytej." hodil mu ho šel k sobě.
"Škoda." zalitoval a chytl bonbon, aby si ho mohl strčit do pusinky a cumlat. "Tak dobrou." rozloučil se s ním a poslal mu vzdušnou pusu na dobrou noc.
Mávl na něj a šel si lehnout k sobě. Hned si lehl a zachumlal se. Ani se nepokoušel o usínání až přijde to růžové tornádo tak ho probudí, jen aby mu řeklo co dělalo a s kým a všechno možné.
Brzy už si všichni museli zalézt k sobě do cel, protože se pak zavřeli a všichni už museli spát nebo cokoliv, ale z cel už nemohli to až ráno, když se budou zase otvírat a bude budíček.
Večer byl více méně klid, jenom to tornádo se muselo se muselo vykecat.
Szayel se přes večer spokojeně vypovídal, než taky usnul stejně jako postupně většina celnice a do rána byl klid. Až do té doby dokud měli zase budíček.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáte na naší společnou dílovku Gefängnis?

Úžasný! Piště dál!
Ujde to
Nevím
Jsou i horší věci
100% NOUP

Komentáře

1 Neli Neli | 2. října 2015 v 21:24 | Reagovat

Ja Vás zbožňujem. Ako može niekdo napísať niečo také dokonalé. Uryuu je strašne kawaii. Kedy bude ďalší diel? (Som strašnee nedočkavá)

2 Uryuu Uryuu | 3. října 2015 v 10:37 | Reagovat

Mi ťa taky zbožňujeme . Dakujeme že nás čítaš a motivuješ k tomu aby sme písali ďalej. Mysleli sme že nám to nikto nebude čítať a že sa kvôli tomu na nás všetci pôvodnú čitatelia vykašlú . Od doby čo Renji píše poviedky i s Quincy nikto moc na blog nechodia a nečíta je . Čo sa týka Uryuu tak tí veľmi ďakujem je to môj avatar a snažím sa sem s ním už viac ako menej vžitý . Naozaj ďakujeme za podporu a to nie len tebe ale aj všetkým čo nás čítajú a sledujú a treba sa hanbí nebi nechcú napísať komentár . Moc ďakujeme a sledujte nás ďalej.

3 Renji Renji | Web | 3. října 2015 v 13:34 | Reagovat

Plně souhlasím s Uryuu ve všech bodech a děkuji, že to takhle hezky za mě všechno shrnul. Taky všem moc děkuji a dělá mi neskutečnou radost psát dál. Další část bude možná dnes možná zítra uvidíme kolik toho dále napíšem, sice mám v záleze asi další tři části, ale jistě chápete, že jestli by každý den vycházela jedna část tak by potom nic v zásobě nebylo a psaní přes mobil není tak rychlé, tak že děkujeme za strpeníčko :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama