Gefängnis - X.

29. září 2015 v 19:31 | Renji & Uryuu |  GefängnisChytnul ale jen nehezký pohled, který kdyby mohl zabíjel by. "Teď ne to vidim, ale já nejsem idiot abych ho tahal na mojí stranu hned teď když vidim že se k nim má. Musím si počkat až nebude tak zmatený a až oni něco poserou. Když ho teď budu tahat na mojí stranu tak se mě jedině bude bát."
Když si byl jistý, že ho nepraští tak dal velice opatrně a pomalu ruce dolů. "To nezní, jako špatný plán." připustil rozumně a koukl se na ten gang opodál. "Ale ono to moc nevypadá, že by něco měli pokazit." odvětil už trochu zkroušeně a poklesle.
"Ale pokazí neboj." přesvědčil ho. "A jestli ne tak se tomu pomůže."
"Jó?" koukl se na něj zaujatě a nevinně se uculil "A máš nějakou představu, jak by se tomu mohlo pomoct?" zajímal se zvědavě a pořád se tvářil jako nevinnost sama a podepřel si ručkama bradu.
"To se ještě uvidí, ale já do rána určitě něco vymyslím." mávl nad tím rukou a dál toho klučinu pozoroval.
"Tak že, zase budeš celou noc vzhůru?" optal se ho a pozvedl tázavě jedno obočí. Samozřejmě, že o tom věděl, že coural v noci s tím jeho milovaným strážným po vězení, ale přece by to někomu neřekl, tak zlí zase není. Vůči některým.
"Jak ty to víš že sem včera nespal?" podivil se. Když si toho všiml on tak možná mohl i jiní.
"Nějakou nevysvětlitelnou náhodou mám dobrý výhled na tvou celu a taky sem neměl zrovna tvrdý spánek, protože se to Valkyrieho hrozný chrápání nedá poslouchat." povzdechl si a praštil hlavou o stůl jako boží umučení a překryl si hlavičku rukama."Někdy bych mu nejradši nacpal do krku ponožku!" zahučel do stolu.
Pousmál se nad jeho trápením, ale to jen kvůli tomu jeho řešení které navrhl. "Tak se s ním neser ufikni mu nos." řekl jako by nic a pohladil ho po vláskách.
"To je geniální plán, ale kdybych to udělal a on se pak probudil tak sem s ním v cele zavřený já..." namítl zkroušeně a smutné se na něj podíval.
"Já vím s idioty je velmi těžké pořízení." soucítil s ním a znovu mu přejel prsty pramínky vlasů.
"No to mi povídej." souhlasil s ním a vybýdl se jeho ruce. "Kdybych mu ušmiknul nos tak by mě potom mohla bolet prdelka, znáš ho." postěžoval si.
"Ovšem že znám a chudinka tvoje prdelka ta by potom poznala středověk." politoval ho. Chudinka jeho malá musí být v cele zrovna s tímhle invidiuem.
"Ty si tak hodný, že se mnou soucítíš." zatvářil se smutně "Moje krásná prdelka by byla zneuctěná takovím hovadem."
"To by pak bylo hrozné viď?" usmál se na něj. "Si si jistý že si mu už nedal?"
Dotčeně se na něj podíval a zkřížil si ruce na hrudi "Myslíš že takovýmu buldozeru se dá ubránit? Ještě když sem zamčený v místnosti?"
Vstal a šel si sednout vedle něj aby ho mohl obejmout. "Potrestám ho co ty na to?"
"Uhm a jak?" zajímal se a přitulil se k němu do náruče.
"To by potom nebylo překvapení a zkazil by sis radost." neprozradil mu. To by to zkazil. Udá ho z podezření na přenášení nebezpečných věcí a látek, a oni ho hned na to pošlou na prohlídku tělních dutin. Ať žije Askin Nakk Le Vaar král všech intrik.
Jop úplný Loki verze dva tečka nula. "Tak jo." souhlasil Yumichika a uculil se na něj vděčně. Ten má takové štěstí, že jeho přítel je tady strážný a tak je to velmi snadné cokoli zařídit nebo zjistit.
Ono by to šlo i bez něj, ale s ním mu je prostě líp. "Řekni kdo se ti líbí tentokrát že se o sebe tak moc bojíš?" optal se ho.
"Přece se o sebe musím bát. Musí tu být někdo na koho se dá aspoň koukat." pokrčil rameny a tragicky ukázal na ty obludy kolem.
"A kdopak to je pověz mi." vybízel ho dál. Opravdu ho to zajímalo.
"To je tajné." trval si na svém a schoval se mu obličejíčkem do uniformy, aby neviděl, jak se červená.
"No tak mě to můžeš prozradit." pobízel ho dál a hladil ho po těch jeho jemných vláskách. "Já to nikomu neřeknu a tomu dotyčnému už vůbec ne. Leda že bych to byl já, ale to je asi hloupost."

"Uhm." přikývl souhlasně a zvedl k němu fialová očička. "Ale samozřejmě, že tebe taky moc miluju, Askin-chan!" ujistil ho, aby mu to nebylo líto a sladce se na něj uculil a věnoval mu pusinku na tvář.
"Já tebe taky neboj." oplatil mu společně i s pusou. "Řekni mi kdo je ten šťastný prosím." ne nepustilo ho to.

Dobře tak snaha o to odvést pozornost a stočit debatu někam jinak tak to moc nedošel, ale to nevadí. Zase se začal červenat a schoval si tvářičky do jeho hrudníku. "Akon..." hlesl tiše.
"Akon?" podivil se a podíval se na něj. "Ale ten je teď na samotce."
"Já vím." přiznal v pochopení a nevině se na něj pousmál. "Ale je to takový rebel a vždycky je tak chladný. Byl to profi boxer a všichni lidé ho moc obdivovali, ale potom se jednou popral mimo ring a musel před soud. Slyšel jsem, že jednomu z těch, se kterými se popral praštil pěstí do hrudníku tak silně, že mu tím zastavil srdce a zabil ho tak." zatvářil se fascinovaně a zamrkal.
"Netušil sem že toho o něm tolik víš." znovu ho udivil. Asi ho moc dobře vycvičil.
"Jen jsem zvědavý." pokrčil nad tím rameny, jako by se nic nedělo. "Jenom je škoda, že nemá moc trpělivosti ani pevný nervy, který ho dostali sem." politoval nad tím. Jinak to byl vážně skvělý boxer, měl dobrou kariéru, je trochu škoda, že dopustil, aby ho ovládl vztek a popral se a zabil a zmrzačil tu skupinku kluků. i tady mu ujedou nervy a popere se nebo už na to jde, potom tráví víc času na samotce, než ve své vlastní cele.
"A copak se ti na ním líbí?" optal se ho. To ho hodně zajímalo protože Akon tu nebyl moc oblíbený.
"Když jsem ještě byl na svobodě tak jsem koukal na jeho zápasy a zajímal sem se o něj a tak, tak že sem si k němu asi vybudoval nějaký vztah už tím. Představ si, že je někdo koho tak moc obdivuješ a má tak dokonalý tělo ve stejným vězení, jako ty a máš ho na dosah ruky." pověděl mu fascinovaně, úplně jako by byl z jiné planety, jak o něm povídal.
"áPáni ty mě nepřestaneš překvapovat. Nevěděl sem že ses zajímal o box." opravdu by to do něj neřek, ale to asi nikdo tady.
"Uhm, ale jen majinko." ukázal na prstech "V tu dobu toho byli i plný noviny."
To musela být teda mála prodejnost, když byl na titulce jeho xicht. "A pročpak se ti líbí to kvůli těm svalům a nebo kvůli tomu nebezpečí že je to boxer?"
"Tak trochu od každýho oboje." svěřil se mu. No jo, ale když se zakryje obličej tak to docela i může ujít, i když jde taky o otázku vkusu.
"A co když ti povím že mu zítra končí samotka?" optal se a pousmál se nad tím.
"Vážně?" koukl se na něj překvapeně a v očíčkách se mu zazářilo. "Kdes to zjistil?" optal se zvědavě, i když moc dobře, věděl, že má svoje fígle.
"Spočítal sem si to. Odvedli ho v úterý a to za to že zlomil tomu kreténovi ruku. Každého kterého takhle odvedli v úterý nikdy nezavřeli na víc než deset dní a jelikož se popral jen on tak ho podle pravidel by ho zavřít na osm dní, ale to uběhlo už včera a náš dráhý Akon tu ještě není, takže ho tam nechali na deset dní a vrátí se zítra." vysvětlil mu jako by nic a pokrčil nad tím rameny.
"To sis to tak hezky spočítal?" pozvedl tázavě obočí, nad tím, když to tak hezky (ne)pochopil. Jemu samotnému matika moc nešla, ale aspoň, že tady má někoho, kdo je na to expert, že vždycky se hodí mít po ruce matematického génia.
"Nebylo to těžký. Tohle počítání mě nebaví." povzdychl si. "Je to nuda." dodal po pravdě.
"No jistě." přikývl chápavě a odtáhl se o kousek dál. "Tebe baví takový šifry jako sou třeba ty, co nevypočítá ani počítač, že jo?" pozvedl podezřívavě obočí.
"Počítače sou jen stroje ty taky vytvořila lidská ruka." řekl pohrdavě. "Každej počítač za kterej sem si kdy sednul mi připadal inteligentní jak dětský počítadlo."
"No jo, my víme, že si šikovný." uculil se sladce a pohladil ho po hlavičce, jako malého kluka, i když mu samozřejmě dával za pravdu.
"Nesměj se je to pravda." pokáral ho a upravil si vlasy a aby v tom nebyl sám tak mu je taky trochu pocuchal.
"Ale já se nesměju, jen sem se usmíval, v tom je rozdíl." opravil ho a chytl se za hlavu, aby na něj tak nemohl. Ten účes se totiž sám neudělá.
"Ale pocuchal si mě ty moulo." připomněl mu. A dal mu pusu na tvář.
"Jen sem ti trochu zlepšil vizáž." zatvářil se nevině a pokrčil nad tím rameny.
"Jo zlepšil?" protáhl a začal ho lehtat. "Já ti dám budeš vidět."
"Ne, ne, ne, neeee!!!" vyjekl a snažil se od něj odtáhnout nebo ho chytit za ruce. Snažil se přestat smát, ale to nešlo. "No taaaaaak!!! Já se počůrám!" postěžoval si přes nekontrolovatelný smích.
Počkal si až bude nakloněný a pak ho přestal lehtat. Čímž dosáhl toho že spadl na podlahu. "Fajn."
Praštil sebou na podlahu a ještě nějak blbě přepadnul, že měl nohy skoro za hlavou, ale jinak v pohodě. "Jau." zatvářil se ublíženě a převalil se nějak normálně, aby si nezlámal všechny kosti v těle.
Někdo mu ale pomohl na nohy a to se i Askin podivil a koukal jako blázen. "Měl by sis dávat bacha." poradil mu Akon když ho zvedl na nohy.
Koukl se za sebe na svého zachránce, aby mu mohl poděkovat, ale zarazil se, když zjistil, kdo to je. Netušil, že je tady. Přes den ho nikdo neviděl a Askin říkal, že by ho měli pustit až zítra, podle těch jeho propočtů. Ha, génius se spletl! "D-Děkuju..." dostal se sebe jen, než se rozčervenal a radši cukl pohledem stranou, aby to starší neviděl.
"Co tady děláš maj tě pustit až zítra." vyčetl mu naštvaně Askin. "Jo to jo ale trochu sem ty idioty zmátnul aby mě pustili už dneska, protože sem zaslech že se něco děje, když si povídali." vysvětlil jim příchozí a sedl si za stůl.
"Uhm." souhlasil pohotově Yumichika a sedl si zase zpátky, aby tam nestepoval jako tvrdé Y. "Včera sem přišel nováček." prozradil mu tu novou věc, co se udála za tu dobu, kdy byl na samotce.
Božínku to je ale slepice, on ne aby počkal jestli mu z toho něco kápne. "Fakt? A proto byl takovej povyk? Vždyť sem lezou nový furt." odfrkl si starší.
"To možná." připustil a naklonil hlavičku trochu na stranu. "Ale ne malí kluci." odvětil a cukl hlavu ke stolu opodál k té bandě, které se povedlo toho nováčka ukořistit.
Nenápadně tam stočil pohled aby se mohl podívat na to pískle. Opravdu vypadal jako dítě a byl tak strašně hubený.
"Možná si ho budeš moct prohlídnou z blízka až pudem do sprch." mrkl na něj a uculil se.
"Nějak tě nevnímá." upozornil ho, když se Akon dlouho neozval. "Jo sorry. Když myslíš." odbyl jeho poznámku a prohledal si kapsy. "Nemáte cígo?"
"Um um." zavrtěl nad tím hlavičkou. On normálně nikdy nic moc nepašoval, tak že smůla, a tady stejně moc kouřit nesmí, tak že by mu to asi vzali, ale to je jen detail. "Neboj to přežiješ chvíli bez cigaret."
Vstal a měl se k odchodu, aby si šel splašit cigarety. "Nepřežiju." dodal když se k těm dvoum naklonil těsně před tim než šel pryč.
"To bude ještě zajímavý." poznamenal a podíval se za ním, ale byl si stoprocentně jistý, že je stejně od někoho vyfasuje, i kdyby za to měl jít zase na samotku. Mezi tím se jídelna pomalu začala vyklízet a ti, co už šli se vydali do sprch, ano hromadné vězeňské sprchy. "Už ses někdy sprchoval mezi hodně lidma?" zeptal se chlapce rudovlásek a podíval se na něj dolů.
"Um um nikdy." zavřel hlavou. "A musím se sprchovat Renji-san?" optal se ho. Vůbec se mu nechtělo a měl docela vážný problém a to ne jen s lidmi okolo.
"No, vzhledem k tomu, že seš tu na dlouho a kdyby ses nechtěl koupat nikdy tak by ti to pak neprocházelo tak jop." odvětil, aniž by ho tím zrovna potěšil. "Ale neboj vemem tě mezi sebe, aby na tebe nikdo nemohl." pokusil se ho alespoň trochu uklidnit. Oni jakožto ostatní, co tu byli už na sebe byli prakticky zvyklí a bylo jim úplně fuk, jestli před sebou chodili na ostro nebo ne, ale když on je nový tak si budou muset zase zvyknout.
"Ale já se nemůžu koupat." znovu zakroutil hlavičkou ale proč mu říkat moc nechtěl.
"Proč ne?" nechápal "Ty se stydíš?" pousmál se nad tím. To poprvé asi každý, kdo sem přišel a měl se poprvé koupat, ale to si zvykne.
"To taky." přiznal mu.
"Neboj na to si zvykneš. Poprví je to vždycky děs, potom to bude ok." pohladil ho po hlavičce, aby se tak nebál a rozepnul si vrchní část vězeňské uniformy, aby si jí mohl sundat.
Oči ho neposlechli prostě se tam musel podívat a hned se rozcčervenal, když se u toho přistihl. Ale opravdu se mu líbilo to co vidí a zajímalo ho to. "Co je to za značky?" zeptal se ho a ukázal mu na hrudník, přičemž se hned na to začal koukat do země.
"Huh?" koukl se na chlapce poblíž a pak na svůj hrudník. "Tohle? Tetování, to neznáš?" optal se ho a hodil vršek uniformy na hromadu další "Sou to takový moje trofeje. Mám je po celým těle." prozradil mu s klidem.
"Můj táta taky jedno měl." prozradil mu. "Ale jen na zádech a vypadalo jinak."
"Opravdu?" koukl se na něj překvapeně a rozepnul si kalhoty. "Jaký?" zajímal se, když si svlékal i spodní díl uniformy.
Okamžitě si zakryl oči když viděl že si svléká i zbytek. "No takový hezký. Měl ho na právé lopatce a byl to kříž který zarůstal větví sakury."
"Hezký." usoudil a pobaveně se nad tím pousmál. "Ale no tak nestyď se na to si zvykneš, slíkej se." vybídl ho a dal mu ruce z očí pryč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáte na naší společnou dílovku Gefängnis?

Úžasný! Piště dál!
Ujde to
Nevím
Jsou i horší věci
100% NOUP

Komentáře

1 Neli Neli | 1. října 2015 v 21:23 | Reagovat

Ďakujem za ďalšiu časť :). Je úžasná, nemôžem sa dočkať na ďalšiu

2 Renji Renji | Web | 1. října 2015 v 21:44 | Reagovat

Juuuj! Já mám takovou radost, že to alespoň někdo čte! Vážně ani netušíš jak to dokázalo potěšit! Normálně teď klidně můžu skákat radostí až ke stropu X333

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama