Gefängnis - VIII.

18. září 2015 v 17:46 | Renji & Uryuu |  Gefängnis


"Samozřejmě že mám," potvrdil mu a naklonil se k němu aby ho mohl políbit na ústa.
"To bys měl, protože, jinak nic nebude." prozradil mu tajemně a znovu si na chvilku půjčil jeho rty a rukou se vydal přes jeho hrudník dolů. Provokativně přejel prstíky přes látku jeho kalhot v rozkroku.
"Bude protože tě miluju." zavrněl a objal ho kolem boků aby ho měl u sebe blíž.
"Já tebe taky, zlato." svěřil se mu a jemně ho kousl do spodního rtu. Vybídl se mu v bocích a natiskl se mu svým rozkrozem na ten jeho.
Tlumeně zasténal a polibky se presunul na krk a všude kam dosáhl. "Otoč se." zašeptal mu do ouška a jemně ho do něj kousl.
"Um ummmm..." zahučel nesouhlasně a pousmál se, přičemž se mu vybídl a mírně zaklonil hlavičku. "Ještě neeee." protáhl provokativně a znovu se mu otřel o rozkrok. Děsně ho bavila ta provokace a že to tak moc protahoval.
Znovu zasténal a kousl ho do krku. "Proč mě tak mučíš?" zeptal se tiše do jeho kůže.
"Protože je to moc sexy, když tak moc chceš..." pověděl mu zastřeně a vklouzl rukou pod jeho kalhoty "A seš tak moc tvrdý a přes to nemůžeš." přejel prsty přes látku spodního prádla, aby zjistil, jak moc chce.
Zalapal po dechu když se ho tam dole dotýkal. "Víc..Vyhoň mi ho.." zasténal.
"To je tak hezkýýý..." protáhl smyslně, když říkal takové nemravné věcičky. Jemně ho kousl do krku a znovu po něm přejel dvěma prstíky až nahoru ke špičce, cítil jak byl vlhký.
"Cítíš jak moc chce navštívit tu tvojí úzkou prdelku Szayeli?" optal se ho perverzně a kousl ho do klíční kosti kterou měl teď nádherně odhalenou když mu spadlo rameno uniformy.
"Uuhhmmmm...." zavrněl a na chvilku si skousl ret, načež na oplátku přes látku stiskl jeho špičku. "Ale ještě si bude muset nějakou dobu počkat." namítal ve stálé provokaci a konečně vnikl prstíky pod spodní prádlo.
"Ale proč?" vydechl a taky se dostal pod jeho kalhoty a provojativně mu stiskl prdelku.
"Protože to pak bude lepší." pošeptal mu s přivřením očíček a prohnul se proti němu v pánvi, aby se mu víc vybídl. Obemkl ho v ruce a pomaličku ho začal třít.
"Uuummm... A ještě když k tomu připočteš, že by tady mohl někdo chodit a potom nás vidět vidět, jaký tady děláme nemravný věcičky." zavrněl a druhou rukou ho objal kolem krku, aby se ho taky mohl držet. "Až moje prdelka dostane horně tvrdej fuck." pošeptal mu u rtů a protřel v prstech jeho špičku.
"Ty nemravný zvíře.." zavrčel a stáhl z něj kalhoty i se spodním prádlem a začal ho hned dvěma prsty připravovat.
Slastně zastánal a vybídl se mu, když se prohnul v zádech a víc se k němu natiskl. "Seš tak tvrdý." zavzdychal a políbil ho na tvář.
"To je tim..že tě tak moc chci." vydechl a políbil ho na rty. Začal si hrát s jeho sladkým jazýčkem a sem tam ho kousl do rtu.
Vybízel se mu a sám se chtivě zapojoval a když ho kousl tak mu to vždy oplatil tím, že ho stiskl v ruce nebo přejel nehty po jeho citlivoučké špičce. "A hodně moc mě chceš." šeptl mezi polibky.
"Neskutečně moc.." zasténal. Miloval když ho tam dole takhle trápil. "Ubližuj mi." zaskučel.
Odtáhl se mu od rtů a vydal se kousavými polibky před spodní čelist až na krk na který se chtivě i zoubky přisál. Přestal ho dráždit bříšky prstů a nahradil je za nehty a silné stisky, když to tak moc chtěl.
Skousl si spodní ret, aby nebyl tak hlasitý. Moc mu to nešlo protože mu to dělalo tak moc dobře. "Ty ďáble.." vydechl slastně a plácnul ho volnou rukou přes prdelku.
Smyslné vzdechl jako nějaká levná slečna u silnice a kousl ho do krku. "Ty taky." oplatil mu a vymanil se mu ze sevření, aby si mohl stoupnout na zem a pak si klekl. "Moc se mi líbí, když tak moc strádáš." zvedl k němu jantarový pohled a jazýčkem obkroužil jeho špičku.
"Jo líbí se ti mě trápit." potvrdil mu a vysadil si ho výš, aby co něj mohl konečně proniknout až po kořen.
Slastně zavzdychal a mírně se prohnul v zádech proti němu. Chytl se ho kolem krku a políbil na rty. "Seš tááák chtivý." pronesl sladce.
"A ty tak těsný." oplatil mu a začal do něj hned přirážet.
"To je... dokonalá kombinace..." zavzdychal mu u ouška a sám mu pomohl se nadzvedávat, když se ho držel a nebyl pro něj tak těžký.
Políbil ho na ústa a začal si hrát s jeho jazýčkem. Pomalu začal zrychlovat v přírazech. "Pověz mi něco pěkného."
"Líbí se mi, když si tak moc nadržený, abys mohl tak tvrdě ojet tu mou úzkou prdelku." pošeptal mu přes vzdechy a půjčil si jeho rty.
Kousl ho do rtu a proplétal s ním jazyk. "Řekni co bys udělal kdybych teď přestal?"
"To bys mi neudělal." zamítl v nesouhlasu a oplatil mu to kousnutí. Moc ho to bavilo si takhle hrát a nejlepší na tom bylo, že jeho miláčkovi taky. "A kdyby jo tak bych to dodělal já."
"Tak to máš jediný štěstí že mě se z tý tvojí prdelku nechce." usmál se na něj a jemně ho políbil na rty.
"Já vím." uculil se souhlasně "A sem na to hrdý." pověděl mu pyšně a pustilse ho jednou rukou, přičemž se vydal přes uniformu dolů přes jeho hrudník k bříšku a potom obemkl své vzrušení, aby taky mohl začít dráždit sebe.
Pousmál se nad tím a lépe si ho vysadil aby nahradil jeho svojí rukou.
Prohnul se proti němu v zádech a skousl si spodní ret, aby se mohl trochu tlumit. Objal ho nožkama kolem pasu, aby mu sám pomohl se nadzvedávat. ale cítil, že už to dlouho nevydrží.
"Chtěl bys něco?" optal se ho a palcem mu překryl špičku žaludu.
"Aaaah... Netrap mě taaak..." zalapal po dechu a zachvěl se, když mu nedovolil, aby dosáhl toho vysněného vrcholu. zahnul mu prsty do zad a hodně zpomalil v tempu, ve kterém se sám nadzvedával.
"Ale ty si mě taky trápil...pamatuješ?" vítězně se na něj usmál a začal do něj tvrdě přirážet.
"A-Alee...já už ne-můžu...." zaskučel a znovu ho silně sevřel, když začal zase přirážet a tak moc ho dráždil tam uvnitř. Na oplátku jako pomstu se mu zakouskl do krku, aby mu to alespoň nějak mohl oplatit.
Vybídl se mu a po chvilce mu taky začalo cukat v podbřišku tak ho pustil a sám vyvrcholil do jeho nitra.
Křečovitě ho obemkl nožkama a prsty mu zaryl do zad, když ho polila ta mohutná vlna vzrušení a udělal se na své i druhého bříško.
Políbil ho na ústa když se trošku uklidnil. "Tak co bylo to lepší?" zasmál se když ho tak viděl.
"Zajisté." pousmál se a pomalu povolil svaly těla a sesunul se zase na svoje nožky, trošku zavrávoral, ale pořád se ho rukama držel, tak že nespadl. "Bolí mě prdelka." informoval ho.
Rychle se upravil a pomohl i Szayelovi. Chytl ho pod koleny a vysadil si ho do náruče. "Ty moje chuděrko."
"To jsem." souhlasil a položil si ruce na jeho ramena. "Hodně velká chuděrka." pronesl až dětsky a naklonil se k jeho krku, aby se na něj mohl rty přisát.
Dal mu pusu na tvář a aby ho to nemrzelo, tak to zopakoval ještě nejmíň desetkrát a i na druhé tváři. "Už lepší?"
Pobaveně se zasmál, ale ne, že by se mu nějak bránil. "Mnohem." odvětil v souhlas a jednu tu pusinku mu vrátil.
"Odnesu si tě, jako princeznu co ty na to?" optal se ho a vydal se s ním ven.
"Princezna to bere všema deseti." uculil se sladce a přitulil se k němu do náruče.
"Hodná princezna." pochválil ho a šel s ním až ke dveřím na dvůr, tam ho dal na zem aby šel už po svých.
Stoupl si zase na své capíky a podíval se, kde kdo je. Po tom si chytl Bazze za ruku a natáhl se k němu, aby ho mohl políbit. "Děkuji vám, krásný princi." usmál se na něj a pak se vydal k jejich stolu.
Potvora jedna, takhle ho rozčervenat zrovna když šli mezi lidi no toto. Odkašlal si a taky šel za ostatními.
Potěšeně se uculil, když se mu povedlo ho tak krásně rozčervenat, co ž se nepovede často, ale když se to povede tak je to moc kawaii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáte na naší společnou dílovku Gefängnis?

Úžasný! Piště dál!
Ujde to
Nevím
Jsou i horší věci
100% NOUP

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama