The Heat

11. června 2015 v 18:22 | Nisure |  Thirty Shades of Vandenreich
Pairing: Renji x Bazz-B
Warning: zkráceně řečeno, když je léto a je velké horko tak je potřeba se nějak ochladit XP


Poznámka: Určitě už jste si někteří všimli, že to nepíši všechno podle abecedy tak, aby to bylo seřazené, ale uvidíme, uvidíme, třeba až tuhle 'seriovku' dopíšu tak to podle abecedy seřadím :P Keď sa mi bude chtít :3 Yop a taky si mi nechtělo vymýšlet složité názvy pro každou povídku zvlášt a tak to je prostě slovo, jež značí písmenko abecedy XP Tomu se říká vrchol lenosti XD


I tady v paláci bylo vedro, příšerné vedro, v létě, když venku jsou čtyřicítky a i vyšší letní teploty. Samozřejmě pro některé jedince je ještě příšerná zima, že by po celém paláci mohli chodit zabalení v kožešinách a chlemtat čejíček, aby neumrzli zimou, ale pro pár existencí je to hodně kritické období.
Chudáček Reníček v létě umírá pod návali veder, protože ho to drasticky vyšťavuje a unavuje a tak se musí chladit pod ledovou vodou, aby neumřel horkem. A to může být ještě rád, že v paláci nesvítí sluníčko a všichni tu mají bílé uniformy. Kdyby měl ještě své staré Shinigami shihakusho, černé. Sám netušil, jak v tom mohl vydržet při takových vedrech na sluníčku, které pražilo na to černé kimono. Nemyslitelné.
Jsou asi čtyři typi lidí, ti co nesnáší zimu, pak ti co nenávidí horko, pak člověk, který nesnáší zimu a horko a ten poslední, kterýho nesnášej všichni zbylí tři, protožeee.... on nemá problém, jak s horkem tak se zimou. Jak někdo může mít rád horko a vůbec, jak může existovat někdo, komu nevadí asni zima a ani horko.
Rudovlásek radši upřednostňuje zimu před horkem, když je mu zima tak se může obléct nebo si vzít extra silnou deku nebo tak, ale když je vedro, tak jediné možné řešení, které připadá v úvahu je obětovat lidi temným bohům a doufat, že přinesou věčnou zimu.
Léto je tak strašně vysilující a unavující období, většinu dne klidně prospí a je mu to jedno. Klidně si napustí plnou vanu ledové vody a zavegetí si tam na celý den, poklidně si tam může chrupit, hezky v chládku a je mu krááásně. Jak osvěžující. Mno, takhle asi tráví léto on. Prospí ho podobně jako medvěd prospí zimu. Dokonalé přirovnání.
Jenom že, teď už není sám a konečně má kamaráda, jež je na tom podobně a můžou sdílet svůj letní problém a 'problém' společně.
Díky Ishimu je teď v paláci bazén, kde se dá moc hezky schladit a dá se tam aj plávat. Awesome.
Cesta k onomu bazénu není až tak příšerná, nejhorší je na tom ta doba mimo vodu. "Voda." pronesl rudovlásek, když spatřil tu oázu v obléhání palem a bujné vegetace a čiré sladivé vody, jež si představoval a nebo možná i viděl. Snad už z toho nemohl mít mžitky před očima.
"Abys nám z toho neuschnul, jako kytka bez vody." varoval ho růžovovlásek v doprovodu vedle mladšího Shinigamiho.
"A co, když jo? Bych ti umřel a co pak?" koukl se na něj vyděšeně, ale hned na to se usmál a jal se zbavovat vrchní části své bílé uniformy, přičemž jí pak nechal sklouznout z ramen na zem.
"Umřel bych s tebou neboj se." ujistil ho poklidně a napodobil ho se svlékáním, načez si pak po bílém schodišti do bazénu vlezl do chladivé, osvěžující vody opřel se zády o kraj.
Rudovlásek ho napodobil, až na ten detail, že se neopřel o ten kraj, ale plácnul sebou do vody. Nemohl odolat tomu pokušení se celý nenamočit a vlhčit si i vlasy, které mu potom tak hezky ochlazovali hlavu a záda, jak je měl mokré, když se zase vynořil z vody, aby se nadechl. Ale nějak si neuvědomil, že ta stužka mu držela vlasy jen tak tak a když se takhle potom tak mu někam uplavala. Rukou si odkryl vlasy z obličeje a sčesal si je zpátky dozadu na záda, aby mu nevadili v obličeji. "Jejku jejku." podrbal se ve vlasech a koukl se kolem sebe, jestli někde neuvidí plavat pod vodou černého malého hádka.
"Tohle bylo sexy." poznamenal vrnivě a přimhouřil růžové oči.
"To možná, ale nebylo to v úmyslu." konstotal a sáhl pod vodu,aby mohl vylovit tu černou stužku, co konečně zahlédl plavat pod hladinou. Svázal si vlasy a přešel k němu.
"Ale bylo to děsně sexy." objal ho rukou kolem pasu a přitáhl si ho blíž k sobě.
"Ty máš problém." šťouchl mu do hrudníku prstem a pomalu sjel dolů až k jeho rozkroku a vnikl pod jeho spodní prádlo, aby ho mohl začít dráždit.
"Mám problém, ale s tebou." odvětil vrnivě a natiskl si ho na tělo. Ukořistil si jeho rty a začal si hrát s jeho jazykem tom dravém, vzrušujícím stylu ještě s vykousnutím.
"To je špatný." poznamenal, když se mu na chvilku odtáhl od rtů, ale nepřestával ho dráždit rukou. Líbil se mu ten dotek, když na sobě prakticky měli už jen spodek a byli ve vodě a tělo na tělo.
"A myslíš, že sex v bazénu zní taky špatně?" vztáhl ruku nahoru k té černé stužce, aby mu zase mohl ty vlasy rozpustit. "Tohle ti sluší, Leibling." naklonil se mu k oušku a jemně ho skousl mezi zoubky.
Tlumeně zasténal a sevřel mezi prsty jeho špičku. "Pomsta." ucedil vítězně.
"Ale mě se to líbí." pošeptal mu a vydal se prsty pod jeho spodní prádlo na prdelku, přičemž do něj vnikl jedním prstem.
Slastně vydechl a volnou rukou se ho chytl za rameno, aby měl oporu a objal ho jednou nohou kolem pasu, aby měl lepší přístup.
"Už přede mnou i roztahuješ nožky jo." neodpustil si a znovu si půjčil jeho ústa, aby si mohl pohrát s jeho jazykem a mezitím přidal další prst, aby ho mohl začít roztahovat.
"Uuuuuuuuuhhmmm." zavrněl mu do úst a víc se k němu přitisk¨. Dráždil ho rukou a sám se mu vybízel. "A taky bych chtěl víc." pronesl perverzně, když se od něj na chvilku odtáhl.
"Opravdu, Leibling." přimhouřil oči a vytáhl z něj prsty. Vyměnil ho za sebe, tak že ho přitiskl ke kraji bazénu a stáhl z něj i ten poslední zbytek oblečení, co na sobě měl a u sebe udělal to samé. Ishi-chan jim sice zakázal, aby sem lezli na ostro, ale tak to se přece nikdy nedozvi to je jen detail. Tohle je otázka života a smrti.
Musel se chytnout okraje, jelikož mu to podklouzlo, když mu to stahoval dolů a kdyby se nechytil tak by si potom aby rozseknul bradu o kraj nebo by byl bez zubů "Ty vrahu." pokáral ho a přes rameno se na něj koukl.
"Tak to promiň, Leibling." zazubil se nad tím pobaveně a přisunul se blíž k němu. Vzal ho za boky a provokativně se o něj otřel. Natiskl se mu hrudníkem na záda a obtáhl jazykem linii jeho ouška, aby ho donutil se zachvět. Jak podlé, tohle vždycky zabere. Otřel se o něj a následně do něj i pronikl.
Tlumeně zaténal, vinnou obou dvou těch jevů, co mu provedl a zavřel slastí červené oči. Prohnul se proti němu a víc se mu natiskl zády na hruď a hlavou se mu opřel o rameno. "Nemám tě rád."
"Ale máš." zamítl hned a kousl ho do krku a ohryzku, když se mu takhle hezky vybízel. "Hezky se drž toho kraje nebo budeš se o něj flákneš." poradil mu, než do něj začal hned přirážet.
Zachraptěl a skousl si spodní ret slatní mezi zuby, aby se mohl nějak tlumit. Pevně se držel rukama okraje bazénu a doufal, že mu to nepodklouzne, těžko říct, co by si potom zlomil nebo do čeho by se praštil.
Vždycky je to hodně sexy a možná až i rajcovní, když je takový ten hezký obrázek na linie mužského vypracovaného těla a jsou na něm kapičky nebo potůčky vody nebo potu. Vždycky je to sexy a ne, že ne, je to sexy a kdo říká, že ne tak kecá. Jaké to štěstí, že on měl takhle krásně pod sebou výhled na ta mokrá potetovaná záda, jež lemovaly ty dlouhé, rudé vlasy.
Přestal si skousávat ret a snažil se dýchat nějak pravidelně. Držel se rukama okraje a vybízel se druhému. V takovém horku byl rád, že ho chladila alespoň ta voda, i když mu bylo na zbytek těla, který voda nezakrývala pořád teplo, i přes to, že se před tím celý namočil a záda mu chladili trochu mokré vlasy.
Pustil ho jednou rukou, aby se mohl vydat dolů po jeho bříšku až k rozkroku a mohl ho dráždit ve stejném tempu, jako do něj vnikal, jelikož už sám tušil, že mu nebude chybět moc a ani nechybělo a udělal se do rudovlasého horkého nitra.
Zatřásl se, když ho taky polila ta známá vlna orgasmu, ale jen doufal, že v takovém množství vody se ta bílá tekutina dostatečně rozptýlí, aby po ní nic nezůstalo.
Odtáhl se a zapřel se rukama vedle, o bílí kraj bazénu. "Tak." pronesl a stočil k mladšímu růžový pohled, jako by čekal, nějakou pochvalu nebo uznání.
Vydechl, aby tak uklidnil vlastní dech a usmál se. "Mňam." zavrněl a naklonil se k němu, aby si mohl na chvíli ukořistit jeho rty a dravě se do nich vpít.
Vybídl se mu a sám si začal hrát s jeho jazykem. Opřel se zády o kraj bazénu a přitáhl si ho k sobě zase na tělo. "Vypadáš jako nadržená školačka." neodpustil si a dal mu pryč z obličeje mokré vlásky.
"Nevypadám, protože už nadržená nejsem." zamítl mu to s parodováním v pokusu o holčičí hlas a mávl nad tím rukou.
"Hérečko." uchechtl se a zajel prsty do těch rudých vlasů, načež si ho znovu přitáhl, aby si mohl půjčit jeho sladká ústa.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 allyouwishfor allyouwishfor | 16. srpna 2015 v 19:10 | Reagovat

Zdravím, rád by som ťa pozval na novú textovú anime RPG, kde si môžeš zahrať za svoju obľúbenú anime postavu alebo si vymyslieť svoju vlastnú!
http://rpg-allyouwishfor.blueforum.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama