Evil Father and Captain

1. června 2015 v 16:23 | Nisure |  Yaoi, Shonen-ai Bleach
Pairing: Byakuya x Ryuuken
Warning: yaoi, příběh trochu pochybný a ne zrovna moc hezký
Poznámka: Tak další povídka už dlouho slibovaná s Ryuukenem a Byakuyou, ano zatleskejte mi sem prostě geniální >:D Ten děj je sice kapičku hnusný, ALE příběhoví a aby jste pak pochopili proč a vo co šlo tak připíši ještě jednu část k tomu, ale už bez yaoi, tohle je prostě 'scéna' vytržená z příběhu, tadá. Ohledně obrázku, ano mám obrázek Ryuukena a Byakuyi a ti, co mi nevěřili tak se můžou přesvědčit. Zase sem vyhrál >:P Jen si moc nevšímejte toho pozadí, jelikož je to pozadí ze dvanácté divize, ale na to se mi zrovna psát nechtělo a popravdě mě na to napadla povídka až teď, heh, soráč.
Yop a ještě, tohle nepíši na mém notebooku, ale na bratrovo počítači a jelikož nejsem zvyklá psát na velké klávesnici tak mi přeskakujou ruce instinktivně na jiná písmenka a tak, tak to pardon.


"Co tady děláš?" zeptal se nezaujatě bělovlasí muž a potáhl si z cigarety, jež držel mezi dvěma prsty a odkelpl popel z ní do popelníku, který ležel na dřevěné desce stolu.
"Přišel jsem za tebou. Promluvíme si." odvětil druhý a zavřel za sebou dveře do místnosti, načež se vydal hned ke stolu.
"O čem." hlesl jen, ani ten otazník tam nevyzněl a taky to neznělo zrovna přívětivě, že by se k němu vrhl s tím, jak dlouho ho neviděl a kdesi cosi.
"Tvůj milovaný synáček má poněkud intimní poměr s mým bývalím podkapitánem." začal černovlásek a zastavil se před stolem.
"To je novinka. Díky, žes mi to přišel říct, nevěděl sem o tom." pronesl s dost vyznívajícím sarkasmem, přičemž ani nezvedl pohled.
"A to je vše, co mi k tomu řekneš?" optal se stále stejně chladně jako obvykle Kuchiki a dlaní odvanul od sebe obláček šedého kouře, který od cigarety stoupal a nenápadně se sunul vzduchem k němu.
"Co bych ti na to měl ještě říct?" zvedl modrý pohled, jež konečně po takové době odlepil od potištěných stránek novinovích článků a doplnil to dalším potažením z cigarety.
"Měli jsme přece dohodu." začal jinak a přešel ke skříni, ve které bylo broušené sklo.
"mám ho snad nutit k tomu, aby si tě vzal?" zahučel vyčerpaně z poza novin, které si skoro až lepil k obličeji, ovšem musel je přestat líbat, aby mohl otočit stránku. "Možná sis toho nevšiml, ale už je po svatbě." připomenul mu.
"Nelíbí se mi to." poznamenal "Měl jsi jim tu svatbu zatrhnout." vyčetl mu starší a otevřel skříňku se sklem.
"Na to už je pozdě. Měl jsi přijít dřív." pokrčil nad tím prostě rameny, skoro to až mohlo znít, že se mu ještě vysvmíval.
"Nelíbí se mi tvé jednání." vyčetl mu nespokojeně černovlasý a vyndal z poličky ve skříni jednu z těch nejkvalitněji broušených sklenek, skříňku zase zavřel "Kdysi dávno byl Renji jen můj a poslouchal jako poslušné štěně. Udělal naprosto všechno, co jsem po něm chtěl. Teď už..." na chvíli se odmlčel a sklonil pohled ke skleničce. "Tomu tak není." vrátil se zpátky ke stolu a vybídl Ryuukena k tomu, aby mu do oné sklenice nalil trocha otevřeného vína z otevřené lahve, jež byla na stole.
Mírně se zamračil a nechal si svou poznámku o tom, že má ruce pro sebe a nalil mu trochu vína skvělého ročníku.
"Teď má svou hlavu. Neposlouchá a nechce poslouchat. Poslušné stěně vyrostlo v hrdého, nezkrotného vlka." koukl se na tekutinu, jež mu byl nalita a jemně si k ní přičichl, přičem si stejně jemně přihnul, jak se to u vína sluší a patří. "A to se mi nelíbí." odvětil chladně "Zaútočil na mě ve známce odporu. Rozhodlo se, že jestli to udělá ještě jednou půjde na Sokyoku, ale to mi nestačí. Chci aby ten vnitřní vlk v něm zkrotkl."
"Tak co chceš po mě?" nechápal a sám se napil ze své sklenice.
"Chci ho zpátky, chci, aby měl řetěz a z vlka se stal poslušný pes, chci, aby byl zase můj, převychovat si ho dokážu. A když ho zpátky mít nebudu moct. Chci ho zabít." vysvětlil a opřel se rukama o dřevěnou desku stolu.
"A po mě chceš teda co?" zeptal se přes cigaretu v ústech.
"Pomoct." přikývl černovlasý.
"Mmmm zní to snáž, než ho převychovávat. Najdeš si jiný zvíře na převýchovu." mávl nad tím prostě rukou.
"Konečně jsme se na něčem shodli." odvětil Byakuya a v hlase mu bylo slyšet potěšení, že konečně pochopil, kam konverzase směřovala.
"Bělovlasý jen souhlasně zamručel a přešel k velkému oknu, aby se z něj podíval na tu překrásnou zahradu venku, jež pomalu začalo polévat naoranžovělé světlo zapadajícího slunce na obzoru. "Jen mě napadá, že ten malej spratek se z toho asi zblázní."
"Nezblázní." namítl Kuchiki a přešel k němu k oknu "Najde si někoho jinýho. Nebo ještě líp. Vezmu si ho k sobě já, jak to bylo v původním plánu." odvětil chladně, přesunul se rukou na druhého rameno a následně pomalu na krk a nenápadně si ho přitáhl k sobě do polibku.
"Co to děláš?" koukl se na něj, když se od něj odtáhl.
"Líbám tě." odvětil prostě a znovu si ho přitáhl do polibku, načež se rukou vydal po jeho hrudi přes dotek oblečení na jeho těle. Povolil mu kravatu a vydal se rty na jeho hrdlo a rukama začal rozepínat knoflíčky jeho košile.
Nebránil se druhého počínání a vtáhl do plic zbytek z cigarety, aby ji mohl típnout do popelníku a vybídl se jeho rtům, aby ho vtáhl do polibku.
Jemně ho kousl do jazyka a vydal se prsty přes jeho hrudník až dolů k rozepínání pásku a když se téhle obtížné věci zbavil tak se přesunul k zapínání kalhot, a otočil ho zády k sobě, přičemž ho donutil opřít se o desku stolu.
"co děláš?!" ohradil se po něm s námitkami.
"Nic, co by se ti nelíbilo." upokojil ho a nasměroval proti němu svou erekci, vzal ho za boky a přirazil do jeho těla téměř celou svou délkou a skoro ihned začal s přírazy.
Z úst mu uniklo cosi mezi zachraptěním a hrdelním zavrčením, pevně se chytl stolu a vybídl se černovláskovi.
Držel ho za boky, aby mu moc neutíkal. naklonil se k němu a skousl mezi zuby jeho ouško. Jednou rukou se vydal po jeho těle dolů k rozkroku, aby ho mohl začít třít ve stejném tempu, jako do něj pronikal.
Snažil se držet a být, co nejvíc po tichu. Cítil, že už mu příliš nestačilo, při tomhle všem, nechybělo moc a jen chvilku na to potřísnil staršího ruku svým spermatem.
Vyvrcholil téměř ve stejnou chvíli a naplnil bělovlasého nitro, když také podlehl orgasmu, ustal s přírazy a odtáhl se od něj.
Otočil se k Byakuyovi čelem a zase si zpátky zapnul své kalhoty.
"tak že, jsme domluvení." usoudil nakonec černovlasý a podepřel se vedle něj.
"Seženu ti nějakej ten jed." pokrčil nad tím prostě rameny, jako by se jednalo o normální věc, o které se dá bavit každý den.
"Dobře, potom si pro něj přijdu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama