The Iron

16. května 2015 v 0:03 | Nisure |  Thirty Shades of Vandenreich
Pairing: Cang Du x Uryuu plus mínus Bazz-B x Renji
Warning: yaoi, v paláci plus feeeeeet

Poznámka: Tak tu máme další povídku a zase z paláce s Quincym. Ale tohle už je moje osobně psaný já sám, som šikóvný :3 Kdyby náhodou tak se koukněte do mangy, kdyby jste nevěděli a jako bokovku plánuju psát něco na způsob jako je Padesát Odstínů Šedi, ale s tím rozdílem, že tam budou Quincy. Konkrétně více méně celá abedeca a a bude se to jmenovat nějak jako, že třeba Padesát odstínů Vandenreich :3 až na to, že v abecedě je více méně třicet písmen... tak to bude Třicet odstínů Vandenreich a je to tadá :3 XDD A bylo by to buď s Renjim a nebo s Ishim jedno z toho určo O.oRenji a Bazz mají někdy vážně hodně perverzní nápady a plány. Tedy v tomhle je Renji sice nevině, tohle ho sice nenapadlo, může za to ta druhá jemu kapánek podobná existence, ale stejně. Za všechno může Bazz s těmi jeho perverzními letními nápady typi, proč by nemohl mít sex v trůním sále, a ještě lépe, proč by vlastně mohl mít sex rovnou na trůně, to je přece geniální nápad, že ano. Vůbec to není zneuctění nebo tak něco a vůbec nic se mu pak nestane, jasně že neeee, jak by se mu potom mohlo něco stát, vždyť pro to přece bude mít každý pochopení.
Možná by to nemusel být špatný zážitek, ale pak kdyby se to někdo dozvěděl, tak by ho rovnou vykastrovali a tu červenovlasou potvoru rovnou taky.
Bazz má opravdu delikátní nápady, nejen to s tím trůnem, ale proč by vlastně nemohli dát Uryuu a Cang Du do jednoho pokoje a vlastně rovnou je hodit do jedné postele a hrajte si chlapci. Vždyť přece, ono by to mohlo být extrémně zajímavé, kdyby spolu tihle dva spali, no ne? A samozřejmě, bylo by to zajímavé, kdyby spolu spali jako spali a potom spali i v tom perverzním sklonu.
Ale... je to hodně složitá historie ohledně toho, jak se jim povedlo dostat tyhle dva k sobě tak blízko do postele a dokonce tělo na tělo, ale pro to existuje velmi snadné řešení. Troška drog a fetu, o kterém nikdo nikdy neslyšel a nikdo je nikdy neviděl to vyřeší každý problém, samozřejmě. Tedy, no, všechno asi úplně ne, Bazz by určitě nebyl tak moc povolnější, že by vydržel být dole, ale to neva. On by totiž po tom ještě vražil, kdyby měl být dole, to by rozhodně nehrozilo, aby byl dole, on neeee. Jejku jejku.
Ale upřímně, bylo to trošku složitější je zfetovat až tak, že by spolu šli jen tak a ochotně a bez námitek do postele a podívaná to bude určo delikátní.
"Spokojenej?" optal se zvědavě růžovovláska a natáhl se k němu pro dravý polibek a když se zase trošku odtáhl tak se vydal rty přes jeho spodní čelist na hrdlo.
"Jak jen to vůbec de." potvrdil mu vrnivě a vybídl se jeho rtům, když si tak moc chtěl hrát tak mu to brát nebude, proč by měl, líbilo se mu to.
"Tak to sme rádi." zapředl do kůže jeho krku a tou svou nenechavou rukou se jal vydat přes jeho hrudník, aby ho mohl začít zbavovat vrchní části bílé Quincy uniformy.
"Ty provokatére perverzní." neodpustil si a natáhl se, aby ho mohl kousnout do ouška, když je to pro něj tak extrémně citlivé ouško. Strašně moc ho baví provokovat ho tímhle stylem.
Tlumeně zasténal a zachvěl se. Bylo to hodně citlivé místečko. Jeho bod G. Koukl se na černovláska na posteli, jak se snažil potichoučku sténat a měl zavřená očíčka, když ho Cang Du dráždil a líbal na krku. Na jeho tak moc citlivém místečku jako jedno z mnoha na celém jeho těle. Tiskl v ručíčkách hebké kožešinky pod celou, jako kdyby mu to mělo pomoct se udržet v klidu.
Chudáčci malí, by nikdy nic takového sami od sebe neudělali, ale ony ty dvě individua do nich nacpou ještě drogy, aby oba byli povolnější. Zmencí jední prohnaní gangsterský.
Líbal ho rty na krku a rukou ho jemně pohladil po stehni a opatrně, jako by se bál, že by mu mohl ublížit, se přesunul na jeho vnitřní stranu. Taková čest, že by mohl mít tu čest, být až takhle blízko, doslova tělo na tělo, princi a samotnému nástupci trůnu.
Jizva na to není vůbec chudáček zvyklí na nějaké tyhle drugy a jointy a všechny ty výpary z toho a tak podobně. Ten chudáček určitě ani neví o světě, co se s ním děje a co dělá. Ten se zítra probere a určitě stejně nebude vědět o světě co dělal a kdesi cosi.
Pustil kožešiny z rukou, aby je náhodou ještě nepocuchal a vztáhl ke staršímu ručky, aby si ho mohl přitáhnout blíž k sobě a mohl ho letmo políbit na rty. Bylo to zvláštní ten dotek druhého rtů, ale ne ve špatném slova smyslu, jen to bylo zase trošku něco jiného. Znovu ho jemně políbil a váhavě se jazýčkem vkradl přes jeho rty až do úst.
Trochu se nad tím zarazil, ale opatrně se mu vybídl a při stejném postupu se sám pomaličku zapojil do polibku a začal ve vybízet chlapcově jazýčku.
Přejel rukou pomalu přes jeho holá záda až k lopatkám a druhou rukou mu zabořil do černých vlásků.
Trochu se pod tím dotekem chlapcovy ruky na jeho zádech zatřásl a odtáhl se od něj, když se dotkl na tom citlivém místě.
"Omlouvám se..." odvětil omluvně a stáhl provinile obočí. Dal z něj obě ruce pryč, aby mu nevadil a nebo ho neděsil, nechtěl mu ublížit nebo něco.
"Nic se nestalo." hlesl polohlasně, když se z toho troěku oklepal a vzpamatoval se z toho doteku na zádech, na která měl nehezké vzpomínky. Vrátil se zpátky k černovláskovo hrdlu a jemně ho na něj líbl, načes se rty přesunul ke klíčním kostem a dolů k jedné z jeho bradavek, přičemž jí olízl.
Uryuu jen slastně zasténal a zachvěl se pod tím, co mu provedl. Překryl si pusinku dlaní, aby byl, co nejméně slyšet. Normálně by mu tohle Renji nedovolil, jelikož jemu se to líbilo, ale když u něj nebyl tak mohl. Takhle dráždit jeho body G to je ale podlost.
Zvedl modré oči, aby na prince viděl a znovu polaskal jednu z jeho bradavek rty a jazykem a druhou se jal vzít a dráždit mezi prsty.
Tiše vzdychal a sténal, snažil se veškeré ty zvuky, které mu inukali z hrdla, tlumit ve své ruce a být hezky potichoučku. Chvěl se a i když to chtěl potlačit tak to ne tak úplně šlo.
Pomalu se přesunul rty po chlapcově těle přes bříško dolů a znovu zvedl pohled, když sebou princ tak sukl, ale nevypadalo to, že by vykazoval nějaké známky odporu a nelíbilo se mu to. Vzal do prstů lem chlapcova spodního prádla a pomaličku ho začal stahovat dolů, ale pořád se na něj koukal, kdyby se mu to náhodou nelíbilo, hned by s tím přestal a omluvil se mu.
koukl se na staršího u jeho nohou a ruzkroku. Cítil, že byl určitě zase celý rudý, jako to měl ve zvyku, ale nemohl za to, to samo. Hřáli ho líčka určitě byla úplně červeňoučká, že by mu mohlo i rajčátko závidět tu krásnou barvičku.
Stáhl kus lástky ještě níž a vzal mezi prsty jeho vzrušení. Přejel palcem přes jeho špičku a rozetřel po ní pár kapiček touhy, které vytekli na povrch. Naklonil se k němu a opatrně po něm přejel jazykem od kořene až ke špičce.
Znovu slastně zavzdychal a zavřel modrá očíčka, zase hezky ležel na zádíčkách a držel si ruku na ústech a tou druhou tiskl kožešinku pod sebou, aby se pokusil ovládnout, když ho potom už nedráždil jen jazýčkem, ale vzal si ho až do úst.


Stočil pohled k černovláskovi na posteli. Byl moc krásně slyšet, i přes to, že si zakrýval pusinku rukooou a snažil se to v sobě dusit, i tak na něj by lmoc nádherná pohled.
"Copak, Leibling?" zapředl růžovovlásek u mladšího ouška a jemně ho skousl mezi zuby. Tak strašně moc se v tomhle provokování vyžíval.
"Ahááááh..." vyrazil ze sebe prudce rudovlásek, když to nečekal. Slastně semkl víčka na sebe "Neděleeej, neděleeej...." prosil ho naléhavě a zachvíval se, takové dráždění. To je mučení první třídy toto, to už hraničí s tyranií a šikanou.
"A proč ne?" optal se zvědavě, ale ještě v tom hodlal pokračovat. Ono ho to totiž nesmírně bavilo, z toho měl učiněné Vánoce, moc se mu líbilo, jak na to reagoval a chvěl se.
"To je citvilí." postěžoval si a vydal se rukou za něj, aby mohl provokativně přejet po jeho bedrech, aby mu to oplatil a pomstil se.
Smyslně zavrněl a obtáhl jazykem linii jeho ouška "Tak schválně, kdo se z toho udělá dřív."
Skousl si spodní ret a znovu to zopakoval, aby mu to mohl oplácet a mstít se mu za to, patřičně oplatit. Chtěl, aby taky tak moc 'trpěl' a zažil si to příšerné mučení, když to může dělat on jemu a ještě k tomu schválně a vyžívá se v tom.
Líbilo se mu to, takhle ho dráždi a jako bonus mu to náš miláček Reníček oplácel taky a taky na jeho citlivém místě, kde se mu to moc líbilo.
Skousával si spodní ret, nechtěl být moc slyšet a když už tak, v co nejmenším minimu. Tiskl víčka pevně u sebe ono stačilo, když se tím že mu sahal na ouška chvěl.
"Víš, že ty se taky moc hezky posloucháš?" vrněl mu u ouška a provokativně mu vnikl do ouška jazykem.
"Hááááá-h... Nedělej to..." dostal ze sebe rozechvěle. Cítil, jak je tvrdý a jak mu tam dole začíná pomaličku vlhnout spodní prádlo, cítil, že je vlhké.
"Vyhrávam, Leibling." zazubil se a dal mu pusu na tvář. Přejel rukou po jeho zádech na bříško a pod lem jeho spodní části uniformy. "A už nám z toho vlhneš." pošeptal mu nenechavě a znovu olízl konturu ouška, přejel po celé jeho délce prsty.
Zase si skousl ret a držel víčka u sebe, snažil se to nějak potlačovat, jenom že, když ho dráždil tam dole a ještě jeho uši. No to ne. Bylo to moc složité to potlačit.

Černovlásek na tom byl tak nějak trochu podobně až na ten fakt, že ho Cang Du dráždil i ústy na místo jen pouhé ruky. A celou dobu se snažil rukou tlumit.
Na chvilku ustal v činnosti svými rty a zvedl k chlapci pohled. Natáhl se nahoru k němu, aby ho mohl letmo políbit na ústa, přičemž se rukou opatrně vydal k jeho vstupu a přejel po něm prsty.
Donutilo ho to se zatřást a zasténal. Vzal staršího za rameno a jemně ho sevřel.
Zarazil se a stáhl ruku, aby mu to nevadilo. "Omlouvám se." hlesl provinile.
"N...Ne..." dostal ze sebe a chytl ho za ruku, aby jí vrátil zpátky, kde jí měl před tím. "Já...chci..." šeptl stydlivě a spíše polohlasně.
"Opravdu?" potřeboval se ujistit a tak se radši ještě zeptal.
Přimhouřil očíčka a přitáhl si druhého rukou k ústům, aby mohl olíznout prsty jeho ruky a následně si je vzal do pusinky celé. Hrál si s nimi, aby je mohl zvlhčit. "Ano." odvětil, když vytáhl prsty a vrátil je zpátky ke svému vstupu a otřel je o něj.
Souhlasně tedy přikývl a opatrně se do něj začal jedním prstem tlačit, když dostal 'povolení', ale dával si pozor, aby mu nijak neublížil. Nechtěl by mu ublížit.
Smyslně zavzdychal, když ho v sobě ucítil a podvědomě roztáhl nožky od sebe, aby se mu více vybídl.
Začal s prstem pohybovat dovnitř a ven a pomalu ho připravovat a po chvilce přidal druhý prst a potom ještě jeden, aby si ho mohl připravit a mohl začít roztahovat prsty od sebe, aby přiměl svaly k tomu, aby povolili a pak ho to nebolelo. Nechtěl ublížit samotnému princi.
Objal staršího kolem krku a přitáhl si ho k sobě do polibku, což mu dovolilo se alespoň trošku tlumit v jeho ústech.
Opatrně vytáhl prsty z jeho nitra a pohladil chlapce po boku a následně přejel po stehni a jeho vnitřní straně.
Chytl lem druhého kalhot a stáhl je, jak jen mohl dosáhnout. Polaskal prsty jeho chloubu a přejel po jeho špičce, přičemž jí pak proti sobě nasměroval.
"Mohu...?" zeptla se tiše, váhavě, když se mu takhle vybízel a odtáhl se mu od úst.
"Uhm..." zasténal a víc se mu vybídl i vlastní prdelkou.
Uposlechl mladšího rozkaz a opatrně do něj pronikl, podepíral se vedle něj rukama, aby měl oporu a počkal chvilku, aby si na to mohli zvyknout a vzájemně si neublížili.
Slastně zavzdychal a zaklonil smyslně hlavičku i se zavřenýma očíčkama. Líbilo se mu, když mohl být takhle plný a měl někoho v sobě.
Pomalu začal s pohyby v bocích a začal do něj pozvolna vnikat. Nechtěl mu ublížit a nechtěl, aby ho to bolelo. On nevěděl, jaký je vlastně princ perverzáček.
Tlumeně sténal slastí. Objal ho znovu kolem krku a přitáhl si ho blíž k sobě na tělo, chtěl ho mít takhle u sebe, takhle moc u sebe, aby cítil dotek jeho těla na své tělo.
Naklonil se k jeho hrdlu a něžně ho políbil, přičemž se následně vydal motýlimi polibky přes celý ten krásný krk.
Nemohl se tlumit bylo to na něj až moc, té slasti bylo strašně moc, proto se už o to tlumení ani nepokoušel. Nechtěl by mít prokouslí ret a stejně to nemělo cenu.
Líbal ho jemně těmi polibky na krku a prohýbal se v bocích v přírazech do toho drobného tělíčka pod sebou, cítil, jak to bylo vzrušující a cítil, že už dlouho nevydrží.
Víc hlasitěji sténal a přitiskl si ho k sobě víc na tělo, před tím, než se prohnul v zádech s hlasitým polovýkřikem a potřísnil své i druhého břísko svým spermatem.
Vydechl do hebké pokožky princova krku a naplnil jeho horké nitro svým spermatem a ustal v pohybech.
Vydýchával zažitý orgasmus a pořád staršího objímal a nechtěl ho od sebe pustit, alespoň ne zatím.
Zklidnil se a chtěl se odtáhnout, ale jaksi mu to nějak záhadně nevyšlo, když ho chlapec stále tak křečovitě držel a odmítal povolit.
Koukl se na staršího a pakho tedy pustil. "Omlouvám se." odvětil omluvně a přetáhl p5es ty dva chumdelatou kožešinku, aby tady nebyli jen tak na ostro. Přece jen, když už není sex tak tady nemůžou být jen tak, to přece nejde. To je totální hřích. Ukřižovat a na hranici s nimi a nebo já neviem už.
"Vy dva ste v tom vašem omlouvání úplně stejný. Přestaňte se už konečně omlouvat." pokáral ty dva Reníček, když se mu povedlo dostat od sebe Bazze na tak dlouhou dobu, aby mohl říct, alespoň dvě souvislé věty, než ho zase začal okusovat za živa a provokovat, potvora jedna ohnivá.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama