The Death Dealing

29. května 2015 v 14:34 | Nisure |  Thirty Shades of Vandenreich
Pairing: Renji x Askin Nakk le Vaar
Warning: hard, provazy, drogy, roubík....
Poznámka: S hledáním obrázku byli hodně velké problémy, jelikož není prakticky možná najít nějaký obrázek zrovna s touhle existencí a ze vší zoufalosti jsem už přemýšlela nad tím, že sem šoupnu buď manga verzi a nebo nějaký sadomaso obrázek s Renjim, co mám, ale pak... z ničehož nic... při šmejdění na internetu... se tam objevilo.... toto... A z faktu, že nic jiného nemám a ani mít už nebudu tak sem to sem hodila a dál už nezájem! XP XD Jinak, charakter? Ummmm možná, že se to dá vyčíst z textu povídky. Ukecaná to bezstarostná potvora... A můj zkrácený popis? Aizen verze 2.0 yolo Quincy edice XP XDD Samozřejmě jen vzhledově, kdyby náhodou tak si přečtěte mangu. Dzvíte se nový, zajímavý a magický věci O_O
Připadal si nějak unaveně a divně, nehybně. Byl tak trochu mimo, i když nevěděl proč a taky nic neviděl, ale cítil jako by si něčeho šlehnul, jenom že si nějak na nic nepamatovla a ani se mu nic nevybavovalo. Cítil, jako by ho něco drželo, že se nemohl hýbat. To je divné, normálně by to takhle asi být nemělo, že ne a nebo při nejmenším by alespoň měl vidět, kde je, když otevřel oči, ale ani to se nedělo. Když chtěl mluvit nebo se o to jen pokusit, tak ani nemohl otevřít ústa, a vlastně, právě, že je nemohl otevřít kvůli tomu, že je měl otevřené a něco uvnitř mu bránilo je zavřít. Něco v ústech a bylo to trochu tvrdé, když to chtěl dostat ven tak se to zaseklo a něco se mu napnulo kolem tváří a vzadu na hlavě.
Když pohnul hlavou tak slyšel cinkání, jež bylo hodně podobné řetězu a taky určitě klečel někde na podlaze, jelikož pod koleny cítil chlad.
"Takhle vypadáš tak strašně bezbranně a povolně miláčku."
Nemohl si pomoct, ale ten hlas mu byl tak strašně povědomí, jen si prostě nemohl v hlavě přiřadit ke komu by mohl patřit.
"Moc ti to sluší, určitě bych si tě takhle dokázal představit, jako mýho mazlíčka. myslím, že si tě asi nechám, zlatíčko."
Zvedl hlavu s cinkáním řetězu, moc rád by mluvil, ale ta prapodivná tvrdá věc v jeho ústech mu ani pořádně nedovolila hýbat s jazykem, natož potom něco vyslovit.
"Copak?" optal se sladce a naklonil se k rudovláskovi dolů "Tobě se to nelíbí?" pošeptal mu do ouška.
Zatřásl se a cukl hlavou od něj, byl tka příšerně citlivý na svá ouška až to nebylo možné toto. Pokusil se uvolnit ruce, ale připadalo mu, že má celé paže svázané za zády k sobě něčím. Nějspíš provazy, řetězy by byli asi tvrdší.
"Tobě to snad vadí?" optal se pořád tak přesladce a zatlačil trochu na černou kouli na kožených páskách v druhého ústech.
Byl to divný pocit, jako by mu to mělo vyvrátit čelisti a jazyk mu to tlačilo hluboko do úst. Bylo to nepříjemné. Tekly mu z toho sliny z koutků úst.
"Seš tak sladkej." neodpustil si a pohladil ho prsty po tváři, jež se následně vydal prsty za něj, aby mohl povolit kožené pásky.
Dostalo se mu uvolnění úst, když ta divná věc ve tvaru koule vyklouzla z jeho úst a dopřála mu tak vlastního uvolnění čelistí a i jazyka. Nadechoval se ústy, tekli mu z úst sliny ještě kvůli té kouli.
"To se dělá, zlatíčko?" vzal ho rukou za bradu a palcem mu přejel od koutku po rtech "Budeš můj nový mazlíček." pohladil ho po hlavičce, jako poslušného pejska. Naklonil se k němu, aby mohl okusit chuť jeho úst a jazyka.
Tlumeně zahučel a pokusil se mu uvuknout. Sotva něco z pusy dostane a už tam má zase něco jiného a ještě ke všemu začínal mít podezření, že ho tady tyranizuje ta velkohubá obluda.
"Ummm, chutnáš stejně sladce, jako vypadáš, zlato." zhodnotil, když se od něj zase odtáhl "Obzvlášť na některých můstech." vychvaloval si. Našel si konem černé stužky a pomalu za ní zatáhl. Nemohl si pomoct od úsměvu, s rozpuštěnými vlasy, které lemovaly linie jeho svalů a černého tetování, vypadal ještě líp.
"Pusť mě." poručil si. Měl trochu necitlivá čelisti, když měl v puse tu kouli.
"Ale, ale ono to mluví."
"Já žádnej tvuj mazlíček nebudu na to máš ty tvoje obludy." zaprotestoval a oklepal se, aby ze sebe dotal ty jeho ruce.
"Ale málo..." postěžoval si "Když mi je Bazz-B-kun pořád ničí." zakňučel herecky "Budu mu to muset opatit." konstatoval "Nechám si tebe, jako mazlíčka."
"Yo a Bazz tě vykostí."
"Ale kdepak." usmál se nad tím pobaveně, chytl do ruky řetěz na obojku kolem Renjiho krku a přitáhl si ho k sobě blíž.
"Pust." i když nechtěl tak k němu musel jít blíž kvůli tomu provazu oko jeho krku a to je zásadní pravidlo držet se od téhle existence, co nejdál a on musel blíž.
"Ne." vztáhl k němu ruku a chytl ho za dlouhé rudé vlasy "Otevři pusinku." nakázal mu a následně ho donutil vzít si ho do úst.
Zacukal sebou a pokusil se odtáhnout, aby ho pustil a nenutil k takovím věcem.
"Buď hodný mazlíček." zatáhl mu za vlasy, jako hrozbu a následně mu zatlačil hlavu dolů, aby rudovláska donutil vzít jeho erekci ještě hlouběji do pusinky.
Snažil se si uvolnit ruce a odtáhnout se, ale když byl svázaný tak to nešlo.
"Nuď hodný a neper se. Stejně to nemá cenu, zlatíčko." držel ho za vlasy, aby mu, co nejvíce zamezil v pohybu a udržel ho na jednom místě "Když budeš hodný taj tě možná potom i pustím. Nakonec ti stjně nezbyde nic jinýho, než se mi podvolit."
Neměl rád, když ho takhle někdo držel za vlasy, bolelo to a provazy, které ho svazovaly byli moc dobře a pevně uvázané na to, aby mu dovolili uvolnit se. No, aspoň, že má zavázané oči a může si představovat, alespoň něco jiného. Podvolil se tedy a začal ho sám brát do úst a dráždit rty a jazykem, aby si alespoň ušetřil to příšerné tahání za tak citlivé vlásky.
"Hodný kluk." potěšeně se usmál a přimhouřil oči. Povolil stisk jeho vlasů, když byl tak hezky poslušný.
Napadlo ho, že by mohl čelisti semknout a dost nehezky ho kousnout zrovna tam dolů, do toho nejcitlivějšího místa vůbec, ale jelikož byl svázaný asi by to potom s ním nedopadlo úplně nejlíp.
"Seš tak sladký, zlato." zavrněl spokojeně a zatlačil mu na hlavičku, aby ho vzal ještě hlouběji až do krku.
Trochu přidušeně se zakuckal a pokusil se uvolnit, aby se mohl nadechnout, ale nešlo to, když mu tlačil na hlavu a schválně ho držel dole. Cítil, jak mu víc tekly sliny, aby měl vlhčí ústa, nejspíš kvůli tomu, aby se tak nedusil.
"Nebraň se, ono to za chvilku přestane samo." uklidňoval ho a prohrábl rukou ty krásné rudé prameny.
Přestal se vzbouzet a snažil se to nějak vydýchat a uklidnit sám sebe. Cítil ho až v krku, ale pomalu ho zase začal dráždit a zapojil trochu i zuby.
Cítil, že už dlouho nevydrží a ta horká ústa dělala své. Vzal ho za hlavu těsně před tím, než vyvrcholil, aby viděl tu sladkou tvářičku potřísněnou tou vlastní bílou tekutinou. "Zlato, ty seš tak strašně k nakousnutí." sykl nad tím krásným pohledem. Byl tak udýchaný s otevřenými ústy a krásně bílím obličejíčkem.
Snažil se popadnout dech, když měl konečně volnou pusu. A bylo mu všechno jedno, hlavně, že mohl zase na chvilku dýchat pusou.
"Byl bys takhle nádherným mazlíčkem. Vždycky bys tu na mě takhle krásně čekal až bych se za tebou vrátil. Jaká škoda..." pustil mu vlasy a položil si jeho hlavičku na stehno "Chtěl bych tě mít už jako malinkýho. Určitě si musel být úchvatný." neodpustil si mlsně.
"Ty pedofile..." namítl, když popadl dech a znovu si pokusil uvolnit svázané ruce za zády, opět bezvýsledkově.
"Ale no tak, zlato." odstrčil ho od sebe a přiměl ho sednou ti na vlastní paty, aby se mohl zvednout a přejít za něj.
Nevěděl, co se děje, ale jen slyšel jeho kroky, jak jde a za něj a jak mu zatlačil rukou na záda, aby se předklonil, bál se, že spadne na zem, ale pak jeho náhlí pád zastavilo měkké, nejspíš křeslo nebo něco tomu podobného, na čemž před tím Askin seděl, než se zvedl.
"Nebo se, já tě zdržím." pobaveně se usmál nad tím, jak cukal, když se bál, že spadne. Natáhl se před něj, aby mohl setřít z jeho tváří trochu bílého sekretu a pronikl do jeho úst, aby mohl naslinit jeho prsty.
Furt mu musí něco strkat do pusy, nedá mu pokoj a furt mu tam bude něco strkat, jistě, proč ne.
Naklonil se k jeho oušku a jemně ho skousl zuby. Líbilo se mu, když ze sebe rudovlásek vyrazil slastné zasténání a zachvěl se. "Že bych našel tvou slabinu?" pošeptal mu a vytáhl prsty z jeho horkých úst, přičemž se jimi následně vydal k Renjiho vstupu a rovnou do něj dvěma pronikl.
Znovu tlumeně zasténal a semkl rty k sobě, aby se mohl nějak tlumit.
"Napadá mě tak strašně moc věcí, co bych s tebou mohl dělat." pronesl zasněně a druhou rukou přejel po jeho páteři až k prdelce, jež stiskl a následně se vydal sál před stehno až k jeho rozkroku.
Skousnul si spodní ret,nechtěl být slyšet, chtěl být hezky po tichu, když ho tou druhou nenechavou rukou dráždil v rozkroku, ale tím způsobem, že se ho sotva dotýkal, vlastně to jen lehtalo. "P-Proč mi to děláš?" dostal ze sebe s námahou.
"Protože můžu." odvětil se širokým úsměvem, jež druhý samozřejmě nemohl vidět a přejel prsty po jeho špičce.
Tlumeně zavzdychal a semkl ruce v pěsti, snažil se to potlačit.
Sladce se uculil a přestal se ho dotýkat. Chytl za řetěz a donutil ho, aby se přestal opírat a jen klečel, vytáhl z něj prsty a nahradil je vlastním vzrušením.
Hrdelně zachraptěl a zaklonil hlavu, aby si trochu uvolnil krk, na nějž mu tlačil obojek.
"Zlato, seš tak zajcovní." zavrněl mu u ucha a následně ho silněji kousl do krku. Chytlo ho za bok a začal do něj přirážet, aby ho slyšel, jak moc bude sténat.
Připadal si jako svázaný pes, že se nemohl hýbat, jelikož mu to provazy na rukou nechtěli dovolit a okojek kolem krku ještě více naznačoval, pohled na psa. Takové fetiš hrátky ještě zoofilie a pedofilie a kdesi cosi.
"Víš co?" zarazil se a trochu povolil řetěz. "Zajímalo by mě, kdepak je ta stužka, co ti tak hezky a jen tak tak držela všechny ty tvoje k¨překrásný vlásky." naklonil se mlsně k němu a zabořil obličej doi toho rudého vodopádu.
Zachvěl se a chtěl mu utéct dopředu, aby necítil jeho dech na svém krku, bylo to tak znervóz'nující a ne úplně tak příjemné, ale bohužel pro něj, mu v tom obojek na řetězu, jež starší držel stále v ruce, zabránil a nemohl dál.
"Moc nádherně voní, miláčku." pošeptal mu do ouška a obtáhl špičkou jazyka jeho konturu. Podíval se, kde je ta černá stužka a sebral jí ze země. Pustil řetěz a uvázal mu stužku kolem kořene jeho vzrušení. "Uvidíme, jak dlouho vydržíš. Doufám, že na tebe ty droggy nebudou mít moc vliv a neuděláš se moc rychle." rukou ho ronutil se předklonit až úplně na zem, a kvůli svázaným rukám se nemohl podepřít, tak že se natiskl obličejem na studenou podlahu. A Askin na něj měl vskutku líbezný pohled.
Cítil, na obličeji chlad podlahy pod sebou. Radši by se podepřel těma rukama , ale nemohl. Až mu ty ruce rozváže a jestli vůbec tak ho budou určitě dlouho bolet, z toho tlaku těch provazů a z toho, jak byli tak dlouho v jedné poloze. Bude je mít znecitlivělé.
"Aaaaaw, zlatíčko, tenhle pohled na tebe je tak straně k nezaplacení." sykl mlsně a skousl si spodní ret, ten výhled na celá ta záda a rudé vlasy a všechno, to bylo tak strašně nepopsatelně nepopsatelné.
"Nechceš mi rozvávat ty ruce?" optal se zbězně. Tohle bylo lehce těžce nepříjemné, on z tho měl sice Vánoce nebo něco, ale ono to vážně není úplně příjemné, jak by se to na první pohled mohlo zdát.
"Ani ne." pokrčil nad tím s úsměvem rameny a vzal ho za boky, přičemž do něj znovu začal pronikat.
Zachraptěl a snažil se moc nehýbat, aby si netřel obličej o zem, ještě by si ho totiž rád ponechal pro ty účeli, které by zatím ještě meli plnit.
"Protože ti to takhle sluší mnohem víc." naklonil se mu k tomu jeho citlivému místečku, aby ho mohl olíznout a zároveň do něj na moment pronikl jazykem a hrudníkem se natiskl na ta horká záda "Tobě se to přece jen líbí." zavrněl, když se zase odtáhl.
"Nelíbí." trval si tvrdohlavě na svém. To, že se chvěje a sténá, když mu mluvil i uší a dráždil ho tam, za to buď mohli ty drogy či co a nebo to prostě dělalo samo od sebe ať už by si něčeho šlehnul a nebo ne. Bylo mu strašné horko a i když podlaha byla studená tak to vůbec nepomáhalo.
"Už mi z tebe dochází slov, zlatíčko, to se mu nestává moc často." konstatoval a přejel prsty po černých liniích tetování na zádech. Moc hezky vynikalo, když se ještě k tomu všemu takhle prohýbal v zádech a jeho kůže se mírně leskla potem.
"Kdybys mlčel úplně..." nedokončil svou kousavou poznámku. Snažil se najít nějakou pohodlnější polohu, ale to bylo nemožné.
"Tak co?" optal se zvědavě, chytl za dlouhé červené vlasy, načež si je omotal kolem zápěstí a vytáhl si ho do kleku na kolena, jako byl před tím.
"Aaaaaahaaah...!" vyhrkl ze sebe "Netahej mě za vlasy...." zasténal bolestí a snažil se hlavu zaklonit, tak aby si ulevil od toho tahání vlasů.
"Pročpak?" optal se znovu a přejel jazykem po jeho šíji a následně hrdle, kde ho prudce kousl.
Znovu bolestí zasténal a zachvěl se, proč každého tak strašně bavilo tahat ho za vlasy nebo ho kousat.
Stačil mu už jen moment, než naplnil červenovláskovo nitro svým spermatem, sjel rukou po jeho vypracovaném bříšku dolů, aby ho mohl začít taky dráždit.
Skousl si silně spodní ret, aby se pokusil tlumit a potlačit to. "Pust mě už." zachraptěl.
"To by byla škoda." zakňučel mu u toho citlivého ouška a provokativně do něj znovu vnikl jazykem.
Už to ani tak nebylo vzrušující a příjemné, ale spíše bolestné. Nemohl se udělat a ten tlak uvnitř něj byl tak drtivý, že mu připadalo, jako by se měl rozpadnout. Tahal ho za vlasy a trápil ho. "T-To...bolí...." zakňučel těžce.
"Ale nepovídej, zlato." cítil, jak se mu už klepe pod rukama a zmítal se, ať už to bylo bolestí nebo slastí, jemu se to líbilo takhle ho trápit.
Napínali se mu svaly v těle a dostával téměř až křeče. Do očí se mu draly slzy, jak ten tlak bolel a nemohl ven. Radši by umřel, než tohle snášet další vteřinu, klidně by tou bolestí i křičel, ale nechtěl mu dělat takovou radost.
"Můžu tě klidně takhle nechat a koukat se na tebe." pošeptal mu.
Kde je ten roubík?! Chce ten roubík! Chce ho do pusy, aby ho ta černá koule mohla tišit, alespoň k něčemu by to bylo dobré. "P-Pro...sím...." dostal ze sebe zoufale.
"Vidíš, jak by sme si skvěle rozuměli." vychvaloval si potěšeně, po chvilce přemýšlení přece jen vzal za konec té černé stužky a zatáhl za ní.
Bolestně vyhrkl až skoro vykřikl a prohnul se silně v zádech, když potřísnil svůj obličej i bříško.
Líbila se mu tahle reakce, moc, moc, i když sebou mírně cukl, když se trošku té bílé tekutiny dostalo i na jeho obličej "Zlatíčko..." setřel si z tváře trochu toho nektaru a olízl si prsty. "Chutnáš stejně sladce, jako vypadáš." neodpustil si a olízl z jeho tváře směsici spermatu jich obou.
Byl úplně vyčerpaný a pořád cítil ten doznívající pulsující tlak. Kdyby ho pořád nedržel za vlasy tak by si nějak lehl na zem a už by se ani nepohnul.
"Dlouho si to nevydržel, ale to se časem vypiluje." zavrněl, zvedl se a vzal ho za svázané paže, přičemž ho odtáhl k posteli. Div mu ty ruce nevykloubil z ramen. Hodil ho na postel a pustil mu konečně vlasy. "Ještě budeme pokračovat, zlato, ano." ujistil ho s úsměvem. Zapřel se rukou o postel "Roztomilý Shinigami." vklouzl rukou pod černou koženou pásku, jež mu zakrývala oči a stáhl ji. "Takhle seš ještě mnohem krásnější." poznamenal přesladce při pohledu na ty rudé tváře a zvlhlé oči. Naklonil se k němu a políbil ho na ta pootevřená ústa.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama