The Almighty

29. května 2015 v 16:00 | Kate |  Thirty Shades of Vandenreich
Pairing: Askin Nakk le Vaar x Císař (zkráceně, moc dlouhá jména XP)
Warning: yaoi, jež se nedá více specifikovatPoznámka: Tuhle povídku psala Kate a ten obrázek nebo spíše gif se skvěle hodí. Tak že, já si o sobě myslím, jaký nejsem prase, že píšu takový blbosti a perverzárny, ale ONA prostě fuck it a BERE TO NA ÚPLNĚ NOVEJ LEVL O_O Fakt, že jo. Já si to tak poklidně čtu a najednou z toho úsměvu jenom na ten výraz úplně WHAT?! Ten gif na mě úplně seděl. Ona si prostě řekla že nope a bere to na novej levl fakt že jo O_O


"Co se to tady děje?!" zrovna šel kolem, když ty dva zahlédl, jak se tu opět řežou.
"Von si začal!" ozval se růžovovlasý, jenž se odvrátil od svého protivníka, aby viděl na blonďáka.
"Řek sem jenom to, co si myslej všichni." spokrčením ramen se Déčko hájil.
"Ty hovado jedno zkurvený! Já mam FIALOVÝ vlasy!!!" už ho zase provokoval. Jak se vůbec opovažuje. Napřáhl se, že mu zase ukáže, ale někdo ho zarazil. Zprvu si myslel, že je to B. Nečekal, že to byl samotný císař. A proč by to měl taky čekat? Vždyť skoro vůbec nevylézá se svých komnat.
"To by stačilo. Bazzi-B nech nás o samotě. Jdi třeba do jídelny, dnes jsi tam ještě nebyl, pokud vím." ani se na něj nepodíval "Jugrame, doprovoď ho prosím." za celou hobu totiž nespustil oči z Askina, jenž naprázdno polkl.
B jen přikývl a i s Bazzem zamířil co nejrychleji pryč, ale růžovovlasý se stihl otočit na D a posměšně a vítězně vyplázl jazyk.
Počkal až odejdou a pak se vydal opačným směrem "Pojď za mnou." rozkázal druhému, jenž ho váhavě následoval.
Ještě nikdy v téhle části paláce nebyl a ani nečekal, že se sem někdy podívá. Císař ho totiž zavedl do svých komnat, ale nechápal proč.
Sedl si na postel a chvíli si ho prohlížel. Pak mu pokynul rukou, aby šel blíž. "Až sem." upřesnil aniž by uhl očima.
Poslechl staršího a nervózně přikročil až k posteli.
"Svlékni se."
"Cože?" tenhle rozkaz rozhodně nečekal. Myslel si, že ho zbije nebo něco takového, ale ne tohle. Vytřeštěně se na něj koukal. Najednou nevěděl, co má dělat.
"Slyšel jsi. Svlékni se nebo to udělám sám." ledovým pohledem Askina pozoroval.
Nakonec ho přece jen mladší z nich poslechl a začal si pomalu sundavat své oblečení.
S mlčením ho sledoval "To stačí." zarazil D, když měl na sobě jen spodní prádlo.
Byl rád, že to udělal. Už mu došlo, co chce druhý dělat a měl z toho špatný pocit. Co slyšel, tak to od něj prej bolí.
"Sedni si." ukázal mu místo vedle sebe. Opravdu nerad ho poslechl. Sedl si na obzvlášť měkkou postel. Ruce si položil dlaněmi na stehna a kolena tiskl instinktivně, co nejvíc k sobě. Chvíli mlčky seděl a pak Císař nenuceně položil svou ruku na druhého, stiskl jí a čekal na druhého reakci.
Pokusil se ruku stáhnout , ale starší měl silný stisk. Než se nadál už ležel na zádech a Císař se na něj tiskl. Vytřeštil oči, ještě víc když uvítil jeho ruku na svém údu.
V rychlosti mladšímu sundal i ten poslední kus látky a osvobodil svlastní erekci. Nemělo cenu čekat. V rychlosti roztáhl mladšímu nohy od sebe a klekl si mezi jeho kolena.
Pokusil se zvednou, ale staršího ruce ho uzemnili a pak zahlédl to monstrum. Byl rozhodně největší, jaký kdy viděl. A to celý se má vejít do něj?
"Neboj se." uklidňoval ho "Mec by to bolet nemělo." jednou rukou se opřel vedle Askinovi hlavy a druhou namířil jeho vzrušení proti druhého vstupu a prudce přirazil.
Samou bolestí vytřeštil oči div nevykřikl. Cítil ho sahat hodně, hooooodněěě hluboko. Prsty zaryl ho postele pod sebou a zaťal zuby, aby nekřičel.
"Jsi moc úzký." poznamenal a pomalu se začal vracet a znovu prudce přirazil.
"Ne!" tak moc to bolelo.
"Pššššš..." sklonil se mu starší k ústům a vtáhl ho do polibku, aby mu pomohl se tlumit a už pravidelně přirážel. Zrychloval a také prohloubil své tempo. Tiše vzdychal do mladšího úst. Ach jak tenhle posit miloval.
Už to nedokázal. Ta bolest... to bylo příliš. Neudržel se a nechla slzy stékat po tvářích.
Už jen pár přírazů a vztřebával právě prožitý orgasmus. Vystoupil z mladšího a lehl si vedle něj na záda. Nevšímaje si druhého pláče.
Myslel si, že to s tou bolestí ostatní si to ostatní vymýšlejí, ana to byla pravda. A to to byl normální sex bez ničeho. Co by potom teda dělal, kdyby Císař použil nějaké hračky. To by se nejspíš zbláznil. Opatrně, aby to nebolelo ještě víc, se obrátil na bok, zády k Císaři. Cítil ve svém nitru to bolestné napjetí a ještě víc, když chtěl pokrčit nohy. To už se opravdu neudržel a začal se slzamy i vzlykat, ale jen potichu, abysi toho Císař pokud možno nevšiml.
Což mu, ale nevyšlo. S povzdechem se starší přitiskl k druhému, tak aby mu viděl do obličeje. Prsty té ruky, kterou se nepodepíral, opatrně setřel mladšího slzy.
Zabořil obličej ještě víc do kožešinek pod sebou. Nechtěl, aby ho viděl takhle. Je to tak, trapné. Zvlášť, když on je úplně nehý a druhý zase oblečený.
"Omlouvám se ti." rukou zamířil po klíční kosti, přes rameno a hladil ho po paži. Nesnášel tohle uklidňování. "Neplakej."
"Ale...to...strašně bolí..." i když musel uznat, že ty doteky byli příjemné.
"To přestane neboj. Myslel jsem si, že to vydržíš.... Asi jsem se mýlil." ruka už putovala přes hruď dolů. Askin se nějak zvlášť nebránil a tak ho pevně uchopil.
"Ah..." nemohl si pomost, když ho cítil na svém přirození.
Tohle je ten nejúčinější způsob, jaký zná, když druhý nenamítal, tak ho začal zkušenými prsty třít.
Automaticky se tlačil proti staršího ruce. Najednou zapomněl na bolest, jelikož se rychle blížil k vrcholu. Až moc rychle. Prohl se v zádech a hlasitě zasténal.
Ruku potřísněnou spermatem si následně utřel do uniformy, kterou si následné sundal, aby v tom druhý nebyl sám. "Otoč se ke mě." rozkázal mladšímu, zatímco si lehl na záda.
Poslechl ho. už nebrečel, ale pořád to bolelo. Docela ho to ranilo, co druhý říkal o tom, že se mýlil. On si teď určitě myslí, že je slaboch, ale on neni. Nebo jo? Třeba má pravdu. Vždyť ani nic neudělal. Nebránil se. Jenom ležel a bulel. Jak to mohl udělat. Jak mohl zklamat?
Přitáhl si ho na svou hruď a oba je přikryl kožešinkou.
Přitiskl se k Císaři. Byl to krásný pocit... i když.... "Vaše Výsosti?"
"Uhm."
"Myslíte si, že sem slabej?"
"Proč se na to ptáš?"
"Sám ste řek, že ste se ve mě zmýlil.... Nechtěl sem vás zklamat."
"Nezklamal. Aspoň se můžeš hýbat."
"On se někdo nemohl hýbat?" zvedl pohled ke tváři staršího.
"Uhm."
"Kdo?" tohle ho opravdu zajímalo.
"Neptej se už."
"Omlouvám se." opět položil svojí hlavu na svalnatou hruď.
"Mmmm..." nesnášel, když se vždycky vyptávaj.
"A...Bazzovi ste to taky udělal."
"Ne a teď už vážně spi."
"Omlouvám se." konešně něco, co Bazz nedělal. Z úsměvem ve tváři se uvelebil. Už se nemohl dočkat až se s tim tomu hovádku pochlubí.
"A ještě něco... zakazuji ti o tom někomu vyprávět rozumíš?"
"Uhm." tak nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama