Květen 2015

The Almighty

29. května 2015 v 16:00 | Kate |  Thirty Shades of Vandenreich
Pairing: Askin Nakk le Vaar x Císař (zkráceně, moc dlouhá jména XP)
Warning: yaoi, jež se nedá více specifikovatPoznámka: Tuhle povídku psala Kate a ten obrázek nebo spíše gif se skvěle hodí. Tak že, já si o sobě myslím, jaký nejsem prase, že píšu takový blbosti a perverzárny, ale ONA prostě fuck it a BERE TO NA ÚPLNĚ NOVEJ LEVL O_O Fakt, že jo. Já si to tak poklidně čtu a najednou z toho úsměvu jenom na ten výraz úplně WHAT?! Ten gif na mě úplně seděl. Ona si prostě řekla že nope a bere to na novej levl fakt že jo O_O


"Co se to tady děje?!" zrovna šel kolem, když ty dva zahlédl, jak se tu opět řežou.
"Von si začal!" ozval se růžovovlasý, jenž se odvrátil od svého protivníka, aby viděl na blonďáka.
"Řek sem jenom to, co si myslej všichni." spokrčením ramen se Déčko hájil.
"Ty hovado jedno zkurvený! Já mam FIALOVÝ vlasy!!!" už ho zase provokoval. Jak se vůbec opovažuje. Napřáhl se, že mu zase ukáže, ale někdo ho zarazil. Zprvu si myslel, že je to B. Nečekal, že to byl samotný císař. A proč by to měl taky čekat? Vždyť skoro vůbec nevylézá se svých komnat.
"To by stačilo. Bazzi-B nech nás o samotě. Jdi třeba do jídelny, dnes jsi tam ještě nebyl, pokud vím." ani se na něj nepodíval "Jugrame, doprovoď ho prosím." za celou hobu totiž nespustil oči z Askina, jenž naprázdno polkl.
B jen přikývl a i s Bazzem zamířil co nejrychleji pryč, ale růžovovlasý se stihl otočit na D a posměšně a vítězně vyplázl jazyk.
Počkal až odejdou a pak se vydal opačným směrem "Pojď za mnou." rozkázal druhému, jenž ho váhavě následoval.
Ještě nikdy v téhle části paláce nebyl a ani nečekal, že se sem někdy podívá. Císař ho totiž zavedl do svých komnat, ale nechápal proč.
Sedl si na postel a chvíli si ho prohlížel. Pak mu pokynul rukou, aby šel blíž. "Až sem." upřesnil aniž by uhl očima.
Poslechl staršího a nervózně přikročil až k posteli.
"Svlékni se."
"Cože?" tenhle rozkaz rozhodně nečekal. Myslel si, že ho zbije nebo něco takového, ale ne tohle. Vytřeštěně se na něj koukal. Najednou nevěděl, co má dělat.
"Slyšel jsi. Svlékni se nebo to udělám sám." ledovým pohledem Askina pozoroval.
Nakonec ho přece jen mladší z nich poslechl a začal si pomalu sundavat své oblečení.
S mlčením ho sledoval "To stačí." zarazil D, když měl na sobě jen spodní prádlo.
Byl rád, že to udělal. Už mu došlo, co chce druhý dělat a měl z toho špatný pocit. Co slyšel, tak to od něj prej bolí.
"Sedni si." ukázal mu místo vedle sebe. Opravdu nerad ho poslechl. Sedl si na obzvlášť měkkou postel. Ruce si položil dlaněmi na stehna a kolena tiskl instinktivně, co nejvíc k sobě. Chvíli mlčky seděl a pak Císař nenuceně položil svou ruku na druhého, stiskl jí a čekal na druhého reakci.
Pokusil se ruku stáhnout , ale starší měl silný stisk. Než se nadál už ležel na zádech a Císař se na něj tiskl. Vytřeštil oči, ještě víc když uvítil jeho ruku na svém údu.
V rychlosti mladšímu sundal i ten poslední kus látky a osvobodil svlastní erekci. Nemělo cenu čekat. V rychlosti roztáhl mladšímu nohy od sebe a klekl si mezi jeho kolena.
Pokusil se zvednou, ale staršího ruce ho uzemnili a pak zahlédl to monstrum. Byl rozhodně největší, jaký kdy viděl. A to celý se má vejít do něj?
"Neboj se." uklidňoval ho "Mec by to bolet nemělo." jednou rukou se opřel vedle Askinovi hlavy a druhou namířil jeho vzrušení proti druhého vstupu a prudce přirazil.
Samou bolestí vytřeštil oči div nevykřikl. Cítil ho sahat hodně, hooooodněěě hluboko. Prsty zaryl ho postele pod sebou a zaťal zuby, aby nekřičel.
"Jsi moc úzký." poznamenal a pomalu se začal vracet a znovu prudce přirazil.
"Ne!" tak moc to bolelo.
"Pššššš..." sklonil se mu starší k ústům a vtáhl ho do polibku, aby mu pomohl se tlumit a už pravidelně přirážel. Zrychloval a také prohloubil své tempo. Tiše vzdychal do mladšího úst. Ach jak tenhle posit miloval.
Už to nedokázal. Ta bolest... to bylo příliš. Neudržel se a nechla slzy stékat po tvářích.
Už jen pár přírazů a vztřebával právě prožitý orgasmus. Vystoupil z mladšího a lehl si vedle něj na záda. Nevšímaje si druhého pláče.
Myslel si, že to s tou bolestí ostatní si to ostatní vymýšlejí, ana to byla pravda. A to to byl normální sex bez ničeho. Co by potom teda dělal, kdyby Císař použil nějaké hračky. To by se nejspíš zbláznil. Opatrně, aby to nebolelo ještě víc, se obrátil na bok, zády k Císaři. Cítil ve svém nitru to bolestné napjetí a ještě víc, když chtěl pokrčit nohy. To už se opravdu neudržel a začal se slzamy i vzlykat, ale jen potichu, abysi toho Císař pokud možno nevšiml.
Což mu, ale nevyšlo. S povzdechem se starší přitiskl k druhému, tak aby mu viděl do obličeje. Prsty té ruky, kterou se nepodepíral, opatrně setřel mladšího slzy.
Zabořil obličej ještě víc do kožešinek pod sebou. Nechtěl, aby ho viděl takhle. Je to tak, trapné. Zvlášť, když on je úplně nehý a druhý zase oblečený.
"Omlouvám se ti." rukou zamířil po klíční kosti, přes rameno a hladil ho po paži. Nesnášel tohle uklidňování. "Neplakej."
"Ale...to...strašně bolí..." i když musel uznat, že ty doteky byli příjemné.
"To přestane neboj. Myslel jsem si, že to vydržíš.... Asi jsem se mýlil." ruka už putovala přes hruď dolů. Askin se nějak zvlášť nebránil a tak ho pevně uchopil.
"Ah..." nemohl si pomost, když ho cítil na svém přirození.
Tohle je ten nejúčinější způsob, jaký zná, když druhý nenamítal, tak ho začal zkušenými prsty třít.
Automaticky se tlačil proti staršího ruce. Najednou zapomněl na bolest, jelikož se rychle blížil k vrcholu. Až moc rychle. Prohl se v zádech a hlasitě zasténal.
Ruku potřísněnou spermatem si následně utřel do uniformy, kterou si následné sundal, aby v tom druhý nebyl sám. "Otoč se ke mě." rozkázal mladšímu, zatímco si lehl na záda.
Poslechl ho. už nebrečel, ale pořád to bolelo. Docela ho to ranilo, co druhý říkal o tom, že se mýlil. On si teď určitě myslí, že je slaboch, ale on neni. Nebo jo? Třeba má pravdu. Vždyť ani nic neudělal. Nebránil se. Jenom ležel a bulel. Jak to mohl udělat. Jak mohl zklamat?
Přitáhl si ho na svou hruď a oba je přikryl kožešinkou.
Přitiskl se k Císaři. Byl to krásný pocit... i když.... "Vaše Výsosti?"
"Uhm."
"Myslíte si, že sem slabej?"
"Proč se na to ptáš?"
"Sám ste řek, že ste se ve mě zmýlil.... Nechtěl sem vás zklamat."
"Nezklamal. Aspoň se můžeš hýbat."
"On se někdo nemohl hýbat?" zvedl pohled ke tváři staršího.
"Uhm."
"Kdo?" tohle ho opravdu zajímalo.
"Neptej se už."
"Omlouvám se." opět položil svojí hlavu na svalnatou hruď.
"Mmmm..." nesnášel, když se vždycky vyptávaj.
"A...Bazzovi ste to taky udělal."
"Ne a teď už vážně spi."
"Omlouvám se." konešně něco, co Bazz nedělal. Z úsměvem ve tváři se uvelebil. Už se nemohl dočkat až se s tim tomu hovádku pochlubí.
"A ještě něco... zakazuji ti o tom někomu vyprávět rozumíš?"
"Uhm." tak nic.

The Death Dealing

29. května 2015 v 14:34 | Nisure |  Thirty Shades of Vandenreich
Pairing: Renji x Askin Nakk le Vaar
Warning: hard, provazy, drogy, roubík....
Poznámka: S hledáním obrázku byli hodně velké problémy, jelikož není prakticky možná najít nějaký obrázek zrovna s touhle existencí a ze vší zoufalosti jsem už přemýšlela nad tím, že sem šoupnu buď manga verzi a nebo nějaký sadomaso obrázek s Renjim, co mám, ale pak... z ničehož nic... při šmejdění na internetu... se tam objevilo.... toto... A z faktu, že nic jiného nemám a ani mít už nebudu tak sem to sem hodila a dál už nezájem! XP XD Jinak, charakter? Ummmm možná, že se to dá vyčíst z textu povídky. Ukecaná to bezstarostná potvora... A můj zkrácený popis? Aizen verze 2.0 yolo Quincy edice XP XDD Samozřejmě jen vzhledově, kdyby náhodou tak si přečtěte mangu. Dzvíte se nový, zajímavý a magický věci O_O
Připadal si nějak unaveně a divně, nehybně. Byl tak trochu mimo, i když nevěděl proč a taky nic neviděl, ale cítil jako by si něčeho šlehnul, jenom že si nějak na nic nepamatovla a ani se mu nic nevybavovalo. Cítil, jako by ho něco drželo, že se nemohl hýbat. To je divné, normálně by to takhle asi být nemělo, že ne a nebo při nejmenším by alespoň měl vidět, kde je, když otevřel oči, ale ani to se nedělo. Když chtěl mluvit nebo se o to jen pokusit, tak ani nemohl otevřít ústa, a vlastně, právě, že je nemohl otevřít kvůli tomu, že je měl otevřené a něco uvnitř mu bránilo je zavřít. Něco v ústech a bylo to trochu tvrdé, když to chtěl dostat ven tak se to zaseklo a něco se mu napnulo kolem tváří a vzadu na hlavě.
Když pohnul hlavou tak slyšel cinkání, jež bylo hodně podobné řetězu a taky určitě klečel někde na podlaze, jelikož pod koleny cítil chlad.
"Takhle vypadáš tak strašně bezbranně a povolně miláčku."
Nemohl si pomoct, ale ten hlas mu byl tak strašně povědomí, jen si prostě nemohl v hlavě přiřadit ke komu by mohl patřit.
"Moc ti to sluší, určitě bych si tě takhle dokázal představit, jako mýho mazlíčka. myslím, že si tě asi nechám, zlatíčko."
Zvedl hlavu s cinkáním řetězu, moc rád by mluvil, ale ta prapodivná tvrdá věc v jeho ústech mu ani pořádně nedovolila hýbat s jazykem, natož potom něco vyslovit.
"Copak?" optal se sladce a naklonil se k rudovláskovi dolů "Tobě se to nelíbí?" pošeptal mu do ouška.
Zatřásl se a cukl hlavou od něj, byl tka příšerně citlivý na svá ouška až to nebylo možné toto. Pokusil se uvolnit ruce, ale připadalo mu, že má celé paže svázané za zády k sobě něčím. Nějspíš provazy, řetězy by byli asi tvrdší.
"Tobě to snad vadí?" optal se pořád tak přesladce a zatlačil trochu na černou kouli na kožených páskách v druhého ústech.
Byl to divný pocit, jako by mu to mělo vyvrátit čelisti a jazyk mu to tlačilo hluboko do úst. Bylo to nepříjemné. Tekly mu z toho sliny z koutků úst.
"Seš tak sladkej." neodpustil si a pohladil ho prsty po tváři, jež se následně vydal prsty za něj, aby mohl povolit kožené pásky.
Dostalo se mu uvolnění úst, když ta divná věc ve tvaru koule vyklouzla z jeho úst a dopřála mu tak vlastního uvolnění čelistí a i jazyka. Nadechoval se ústy, tekli mu z úst sliny ještě kvůli té kouli.
"To se dělá, zlatíčko?" vzal ho rukou za bradu a palcem mu přejel od koutku po rtech "Budeš můj nový mazlíček." pohladil ho po hlavičce, jako poslušného pejska. Naklonil se k němu, aby mohl okusit chuť jeho úst a jazyka.
Tlumeně zahučel a pokusil se mu uvuknout. Sotva něco z pusy dostane a už tam má zase něco jiného a ještě ke všemu začínal mít podezření, že ho tady tyranizuje ta velkohubá obluda.
"Ummm, chutnáš stejně sladce, jako vypadáš, zlato." zhodnotil, když se od něj zase odtáhl "Obzvlášť na některých můstech." vychvaloval si. Našel si konem černé stužky a pomalu za ní zatáhl. Nemohl si pomoct od úsměvu, s rozpuštěnými vlasy, které lemovaly linie jeho svalů a černého tetování, vypadal ještě líp.
"Pusť mě." poručil si. Měl trochu necitlivá čelisti, když měl v puse tu kouli.
"Ale, ale ono to mluví."
"Já žádnej tvuj mazlíček nebudu na to máš ty tvoje obludy." zaprotestoval a oklepal se, aby ze sebe dotal ty jeho ruce.
"Ale málo..." postěžoval si "Když mi je Bazz-B-kun pořád ničí." zakňučel herecky "Budu mu to muset opatit." konstatoval "Nechám si tebe, jako mazlíčka."
"Yo a Bazz tě vykostí."
"Ale kdepak." usmál se nad tím pobaveně, chytl do ruky řetěz na obojku kolem Renjiho krku a přitáhl si ho k sobě blíž.
"Pust." i když nechtěl tak k němu musel jít blíž kvůli tomu provazu oko jeho krku a to je zásadní pravidlo držet se od téhle existence, co nejdál a on musel blíž.
"Ne." vztáhl k němu ruku a chytl ho za dlouhé rudé vlasy "Otevři pusinku." nakázal mu a následně ho donutil vzít si ho do úst.
Zacukal sebou a pokusil se odtáhnout, aby ho pustil a nenutil k takovím věcem.
"Buď hodný mazlíček." zatáhl mu za vlasy, jako hrozbu a následně mu zatlačil hlavu dolů, aby rudovláska donutil vzít jeho erekci ještě hlouběji do pusinky.
Snažil se si uvolnit ruce a odtáhnout se, ale když byl svázaný tak to nešlo.
"Nuď hodný a neper se. Stejně to nemá cenu, zlatíčko." držel ho za vlasy, aby mu, co nejvíce zamezil v pohybu a udržel ho na jednom místě "Když budeš hodný taj tě možná potom i pustím. Nakonec ti stjně nezbyde nic jinýho, než se mi podvolit."
Neměl rád, když ho takhle někdo držel za vlasy, bolelo to a provazy, které ho svazovaly byli moc dobře a pevně uvázané na to, aby mu dovolili uvolnit se. No, aspoň, že má zavázané oči a může si představovat, alespoň něco jiného. Podvolil se tedy a začal ho sám brát do úst a dráždit rty a jazykem, aby si alespoň ušetřil to příšerné tahání za tak citlivé vlásky.
"Hodný kluk." potěšeně se usmál a přimhouřil oči. Povolil stisk jeho vlasů, když byl tak hezky poslušný.
Napadlo ho, že by mohl čelisti semknout a dost nehezky ho kousnout zrovna tam dolů, do toho nejcitlivějšího místa vůbec, ale jelikož byl svázaný asi by to potom s ním nedopadlo úplně nejlíp.
"Seš tak sladký, zlato." zavrněl spokojeně a zatlačil mu na hlavičku, aby ho vzal ještě hlouběji až do krku.
Trochu přidušeně se zakuckal a pokusil se uvolnit, aby se mohl nadechnout, ale nešlo to, když mu tlačil na hlavu a schválně ho držel dole. Cítil, jak mu víc tekly sliny, aby měl vlhčí ústa, nejspíš kvůli tomu, aby se tak nedusil.
"Nebraň se, ono to za chvilku přestane samo." uklidňoval ho a prohrábl rukou ty krásné rudé prameny.
Přestal se vzbouzet a snažil se to nějak vydýchat a uklidnit sám sebe. Cítil ho až v krku, ale pomalu ho zase začal dráždit a zapojil trochu i zuby.
Cítil, že už dlouho nevydrží a ta horká ústa dělala své. Vzal ho za hlavu těsně před tím, než vyvrcholil, aby viděl tu sladkou tvářičku potřísněnou tou vlastní bílou tekutinou. "Zlato, ty seš tak strašně k nakousnutí." sykl nad tím krásným pohledem. Byl tak udýchaný s otevřenými ústy a krásně bílím obličejíčkem.
Snažil se popadnout dech, když měl konečně volnou pusu. A bylo mu všechno jedno, hlavně, že mohl zase na chvilku dýchat pusou.
"Byl bys takhle nádherným mazlíčkem. Vždycky bys tu na mě takhle krásně čekal až bych se za tebou vrátil. Jaká škoda..." pustil mu vlasy a položil si jeho hlavičku na stehno "Chtěl bych tě mít už jako malinkýho. Určitě si musel být úchvatný." neodpustil si mlsně.
"Ty pedofile..." namítl, když popadl dech a znovu si pokusil uvolnit svázané ruce za zády, opět bezvýsledkově.
"Ale no tak, zlato." odstrčil ho od sebe a přiměl ho sednou ti na vlastní paty, aby se mohl zvednout a přejít za něj.
Nevěděl, co se děje, ale jen slyšel jeho kroky, jak jde a za něj a jak mu zatlačil rukou na záda, aby se předklonil, bál se, že spadne na zem, ale pak jeho náhlí pád zastavilo měkké, nejspíš křeslo nebo něco tomu podobného, na čemž před tím Askin seděl, než se zvedl.
"Nebo se, já tě zdržím." pobaveně se usmál nad tím, jak cukal, když se bál, že spadne. Natáhl se před něj, aby mohl setřít z jeho tváří trochu bílého sekretu a pronikl do jeho úst, aby mohl naslinit jeho prsty.
Furt mu musí něco strkat do pusy, nedá mu pokoj a furt mu tam bude něco strkat, jistě, proč ne.
Naklonil se k jeho oušku a jemně ho skousl zuby. Líbilo se mu, když ze sebe rudovlásek vyrazil slastné zasténání a zachvěl se. "Že bych našel tvou slabinu?" pošeptal mu a vytáhl prsty z jeho horkých úst, přičemž se jimi následně vydal k Renjiho vstupu a rovnou do něj dvěma pronikl.
Znovu tlumeně zasténal a semkl rty k sobě, aby se mohl nějak tlumit.
"Napadá mě tak strašně moc věcí, co bych s tebou mohl dělat." pronesl zasněně a druhou rukou přejel po jeho páteři až k prdelce, jež stiskl a následně se vydal sál před stehno až k jeho rozkroku.
Skousnul si spodní ret,nechtěl být slyšet, chtěl být hezky po tichu, když ho tou druhou nenechavou rukou dráždil v rozkroku, ale tím způsobem, že se ho sotva dotýkal, vlastně to jen lehtalo. "P-Proč mi to děláš?" dostal ze sebe s námahou.
"Protože můžu." odvětil se širokým úsměvem, jež druhý samozřejmě nemohl vidět a přejel prsty po jeho špičce.
Tlumeně zavzdychal a semkl ruce v pěsti, snažil se to potlačit.
Sladce se uculil a přestal se ho dotýkat. Chytl za řetěz a donutil ho, aby se přestal opírat a jen klečel, vytáhl z něj prsty a nahradil je vlastním vzrušením.
Hrdelně zachraptěl a zaklonil hlavu, aby si trochu uvolnil krk, na nějž mu tlačil obojek.
"Zlato, seš tak zajcovní." zavrněl mu u ucha a následně ho silněji kousl do krku. Chytlo ho za bok a začal do něj přirážet, aby ho slyšel, jak moc bude sténat.
Připadal si jako svázaný pes, že se nemohl hýbat, jelikož mu to provazy na rukou nechtěli dovolit a okojek kolem krku ještě více naznačoval, pohled na psa. Takové fetiš hrátky ještě zoofilie a pedofilie a kdesi cosi.
"Víš co?" zarazil se a trochu povolil řetěz. "Zajímalo by mě, kdepak je ta stužka, co ti tak hezky a jen tak tak držela všechny ty tvoje k¨překrásný vlásky." naklonil se mlsně k němu a zabořil obličej doi toho rudého vodopádu.
Zachvěl se a chtěl mu utéct dopředu, aby necítil jeho dech na svém krku, bylo to tak znervóz'nující a ne úplně tak příjemné, ale bohužel pro něj, mu v tom obojek na řetězu, jež starší držel stále v ruce, zabránil a nemohl dál.
"Moc nádherně voní, miláčku." pošeptal mu do ouška a obtáhl špičkou jazyka jeho konturu. Podíval se, kde je ta černá stužka a sebral jí ze země. Pustil řetěz a uvázal mu stužku kolem kořene jeho vzrušení. "Uvidíme, jak dlouho vydržíš. Doufám, že na tebe ty droggy nebudou mít moc vliv a neuděláš se moc rychle." rukou ho ronutil se předklonit až úplně na zem, a kvůli svázaným rukám se nemohl podepřít, tak že se natiskl obličejem na studenou podlahu. A Askin na něj měl vskutku líbezný pohled.
Cítil, na obličeji chlad podlahy pod sebou. Radši by se podepřel těma rukama , ale nemohl. Až mu ty ruce rozváže a jestli vůbec tak ho budou určitě dlouho bolet, z toho tlaku těch provazů a z toho, jak byli tak dlouho v jedné poloze. Bude je mít znecitlivělé.
"Aaaaaw, zlatíčko, tenhle pohled na tebe je tak straně k nezaplacení." sykl mlsně a skousl si spodní ret, ten výhled na celá ta záda a rudé vlasy a všechno, to bylo tak strašně nepopsatelně nepopsatelné.
"Nechceš mi rozvávat ty ruce?" optal se zbězně. Tohle bylo lehce těžce nepříjemné, on z tho měl sice Vánoce nebo něco, ale ono to vážně není úplně příjemné, jak by se to na první pohled mohlo zdát.
"Ani ne." pokrčil nad tím s úsměvem rameny a vzal ho za boky, přičemž do něj znovu začal pronikat.
Zachraptěl a snažil se moc nehýbat, aby si netřel obličej o zem, ještě by si ho totiž rád ponechal pro ty účeli, které by zatím ještě meli plnit.
"Protože ti to takhle sluší mnohem víc." naklonil se mu k tomu jeho citlivému místečku, aby ho mohl olíznout a zároveň do něj na moment pronikl jazykem a hrudníkem se natiskl na ta horká záda "Tobě se to přece jen líbí." zavrněl, když se zase odtáhl.
"Nelíbí." trval si tvrdohlavě na svém. To, že se chvěje a sténá, když mu mluvil i uší a dráždil ho tam, za to buď mohli ty drogy či co a nebo to prostě dělalo samo od sebe ať už by si něčeho šlehnul a nebo ne. Bylo mu strašné horko a i když podlaha byla studená tak to vůbec nepomáhalo.
"Už mi z tebe dochází slov, zlatíčko, to se mu nestává moc často." konstatoval a přejel prsty po černých liniích tetování na zádech. Moc hezky vynikalo, když se ještě k tomu všemu takhle prohýbal v zádech a jeho kůže se mírně leskla potem.
"Kdybys mlčel úplně..." nedokončil svou kousavou poznámku. Snažil se najít nějakou pohodlnější polohu, ale to bylo nemožné.
"Tak co?" optal se zvědavě, chytl za dlouhé červené vlasy, načež si je omotal kolem zápěstí a vytáhl si ho do kleku na kolena, jako byl před tím.
"Aaaaaahaaah...!" vyhrkl ze sebe "Netahej mě za vlasy...." zasténal bolestí a snažil se hlavu zaklonit, tak aby si ulevil od toho tahání vlasů.
"Pročpak?" optal se znovu a přejel jazykem po jeho šíji a následně hrdle, kde ho prudce kousl.
Znovu bolestí zasténal a zachvěl se, proč každého tak strašně bavilo tahat ho za vlasy nebo ho kousat.
Stačil mu už jen moment, než naplnil červenovláskovo nitro svým spermatem, sjel rukou po jeho vypracovaném bříšku dolů, aby ho mohl začít taky dráždit.
Skousl si silně spodní ret, aby se pokusil tlumit a potlačit to. "Pust mě už." zachraptěl.
"To by byla škoda." zakňučel mu u toho citlivého ouška a provokativně do něj znovu vnikl jazykem.
Už to ani tak nebylo vzrušující a příjemné, ale spíše bolestné. Nemohl se udělat a ten tlak uvnitř něj byl tak drtivý, že mu připadalo, jako by se měl rozpadnout. Tahal ho za vlasy a trápil ho. "T-To...bolí...." zakňučel těžce.
"Ale nepovídej, zlato." cítil, jak se mu už klepe pod rukama a zmítal se, ať už to bylo bolestí nebo slastí, jemu se to líbilo takhle ho trápit.
Napínali se mu svaly v těle a dostával téměř až křeče. Do očí se mu draly slzy, jak ten tlak bolel a nemohl ven. Radši by umřel, než tohle snášet další vteřinu, klidně by tou bolestí i křičel, ale nechtěl mu dělat takovou radost.
"Můžu tě klidně takhle nechat a koukat se na tebe." pošeptal mu.
Kde je ten roubík?! Chce ten roubík! Chce ho do pusy, aby ho ta černá koule mohla tišit, alespoň k něčemu by to bylo dobré. "P-Pro...sím...." dostal ze sebe zoufale.
"Vidíš, jak by sme si skvěle rozuměli." vychvaloval si potěšeně, po chvilce přemýšlení přece jen vzal za konec té černé stužky a zatáhl za ní.
Bolestně vyhrkl až skoro vykřikl a prohnul se silně v zádech, když potřísnil svůj obličej i bříško.
Líbila se mu tahle reakce, moc, moc, i když sebou mírně cukl, když se trošku té bílé tekutiny dostalo i na jeho obličej "Zlatíčko..." setřel si z tváře trochu toho nektaru a olízl si prsty. "Chutnáš stejně sladce, jako vypadáš." neodpustil si a olízl z jeho tváře směsici spermatu jich obou.
Byl úplně vyčerpaný a pořád cítil ten doznívající pulsující tlak. Kdyby ho pořád nedržel za vlasy tak by si nějak lehl na zem a už by se ani nepohnul.
"Dlouho si to nevydržel, ale to se časem vypiluje." zavrněl, zvedl se a vzal ho za svázané paže, přičemž ho odtáhl k posteli. Div mu ty ruce nevykloubil z ramen. Hodil ho na postel a pustil mu konečně vlasy. "Ještě budeme pokračovat, zlato, ano." ujistil ho s úsměvem. Zapřel se rukou o postel "Roztomilý Shinigami." vklouzl rukou pod černou koženou pásku, jež mu zakrývala oči a stáhl ji. "Takhle seš ještě mnohem krásnější." poznamenal přesladce při pohledu na ty rudé tváře a zvlhlé oči. Naklonil se k němu a políbil ho na ta pootevřená ústa.

Playback - Bubble

17. května 2015 v 20:31 | Nisure |  Mangy (komixy)
Tak tady máte po dlouhé době druhou část Playbacku, sice tam moc psaní není, ale tak co XP Ohledně povídek je to složitější, ale už vím, jak na to! Normálně mne doma psát nebaví, ale ve škole ano, tak že všechno budu spát ve škole a pak to jen přepíši sem na blog :3 Takhle to bylo i s tou povídkou s Uryuu a Cang Du, jen když to budu psát na blog tak to nebude jako origoš, jelikož v sešitě je omezený počet místa a tak si napíši jen kostru a na blog to rozepíši. Možná je to stejně krástké, ale tak, povídka to je :) Já se vážně snažím!


The Iron

16. května 2015 v 0:03 | Nisure |  Thirty Shades of Vandenreich
Pairing: Cang Du x Uryuu plus mínus Bazz-B x Renji
Warning: yaoi, v paláci plus feeeeeet

Poznámka: Tak tu máme další povídku a zase z paláce s Quincym. Ale tohle už je moje osobně psaný já sám, som šikóvný :3 Kdyby náhodou tak se koukněte do mangy, kdyby jste nevěděli a jako bokovku plánuju psát něco na způsob jako je Padesát Odstínů Šedi, ale s tím rozdílem, že tam budou Quincy. Konkrétně více méně celá abedeca a a bude se to jmenovat nějak jako, že třeba Padesát odstínů Vandenreich :3 až na to, že v abecedě je více méně třicet písmen... tak to bude Třicet odstínů Vandenreich a je to tadá :3 XDD A bylo by to buď s Renjim a nebo s Ishim jedno z toho určo O.oRenji a Bazz mají někdy vážně hodně perverzní nápady a plány. Tedy v tomhle je Renji sice nevině, tohle ho sice nenapadlo, může za to ta druhá jemu kapánek podobná existence, ale stejně. Za všechno může Bazz s těmi jeho perverzními letními nápady typi, proč by nemohl mít sex v trůním sále, a ještě lépe, proč by vlastně mohl mít sex rovnou na trůně, to je přece geniální nápad, že ano. Vůbec to není zneuctění nebo tak něco a vůbec nic se mu pak nestane, jasně že neeee, jak by se mu potom mohlo něco stát, vždyť pro to přece bude mít každý pochopení.
Možná by to nemusel být špatný zážitek, ale pak kdyby se to někdo dozvěděl, tak by ho rovnou vykastrovali a tu červenovlasou potvoru rovnou taky.
Bazz má opravdu delikátní nápady, nejen to s tím trůnem, ale proč by vlastně nemohli dát Uryuu a Cang Du do jednoho pokoje a vlastně rovnou je hodit do jedné postele a hrajte si chlapci. Vždyť přece, ono by to mohlo být extrémně zajímavé, kdyby spolu tihle dva spali, no ne? A samozřejmě, bylo by to zajímavé, kdyby spolu spali jako spali a potom spali i v tom perverzním sklonu.
Ale... je to hodně složitá historie ohledně toho, jak se jim povedlo dostat tyhle dva k sobě tak blízko do postele a dokonce tělo na tělo, ale pro to existuje velmi snadné řešení. Troška drog a fetu, o kterém nikdo nikdy neslyšel a nikdo je nikdy neviděl to vyřeší každý problém, samozřejmě. Tedy, no, všechno asi úplně ne, Bazz by určitě nebyl tak moc povolnější, že by vydržel být dole, ale to neva. On by totiž po tom ještě vražil, kdyby měl být dole, to by rozhodně nehrozilo, aby byl dole, on neeee. Jejku jejku.
Ale upřímně, bylo to trošku složitější je zfetovat až tak, že by spolu šli jen tak a ochotně a bez námitek do postele a podívaná to bude určo delikátní.
"Spokojenej?" optal se zvědavě růžovovláska a natáhl se k němu pro dravý polibek a když se zase trošku odtáhl tak se vydal rty přes jeho spodní čelist na hrdlo.
"Jak jen to vůbec de." potvrdil mu vrnivě a vybídl se jeho rtům, když si tak moc chtěl hrát tak mu to brát nebude, proč by měl, líbilo se mu to.
"Tak to sme rádi." zapředl do kůže jeho krku a tou svou nenechavou rukou se jal vydat přes jeho hrudník, aby ho mohl začít zbavovat vrchní části bílé Quincy uniformy.
"Ty provokatére perverzní." neodpustil si a natáhl se, aby ho mohl kousnout do ouška, když je to pro něj tak extrémně citlivé ouško. Strašně moc ho baví provokovat ho tímhle stylem.
Tlumeně zasténal a zachvěl se. Bylo to hodně citlivé místečko. Jeho bod G. Koukl se na černovláska na posteli, jak se snažil potichoučku sténat a měl zavřená očíčka, když ho Cang Du dráždil a líbal na krku. Na jeho tak moc citlivém místečku jako jedno z mnoha na celém jeho těle. Tiskl v ručíčkách hebké kožešinky pod celou, jako kdyby mu to mělo pomoct se udržet v klidu.
Chudáčci malí, by nikdy nic takového sami od sebe neudělali, ale ony ty dvě individua do nich nacpou ještě drogy, aby oba byli povolnější. Zmencí jední prohnaní gangsterský.
Líbal ho rty na krku a rukou ho jemně pohladil po stehni a opatrně, jako by se bál, že by mu mohl ublížit, se přesunul na jeho vnitřní stranu. Taková čest, že by mohl mít tu čest, být až takhle blízko, doslova tělo na tělo, princi a samotnému nástupci trůnu.
Jizva na to není vůbec chudáček zvyklí na nějaké tyhle drugy a jointy a všechny ty výpary z toho a tak podobně. Ten chudáček určitě ani neví o světě, co se s ním děje a co dělá. Ten se zítra probere a určitě stejně nebude vědět o světě co dělal a kdesi cosi.
Pustil kožešiny z rukou, aby je náhodou ještě nepocuchal a vztáhl ke staršímu ručky, aby si ho mohl přitáhnout blíž k sobě a mohl ho letmo políbit na rty. Bylo to zvláštní ten dotek druhého rtů, ale ne ve špatném slova smyslu, jen to bylo zase trošku něco jiného. Znovu ho jemně políbil a váhavě se jazýčkem vkradl přes jeho rty až do úst.
Trochu se nad tím zarazil, ale opatrně se mu vybídl a při stejném postupu se sám pomaličku zapojil do polibku a začal ve vybízet chlapcově jazýčku.
Přejel rukou pomalu přes jeho holá záda až k lopatkám a druhou rukou mu zabořil do černých vlásků.
Trochu se pod tím dotekem chlapcovy ruky na jeho zádech zatřásl a odtáhl se od něj, když se dotkl na tom citlivém místě.
"Omlouvám se..." odvětil omluvně a stáhl provinile obočí. Dal z něj obě ruce pryč, aby mu nevadil a nebo ho neděsil, nechtěl mu ublížit nebo něco.
"Nic se nestalo." hlesl polohlasně, když se z toho troěku oklepal a vzpamatoval se z toho doteku na zádech, na která měl nehezké vzpomínky. Vrátil se zpátky k černovláskovo hrdlu a jemně ho na něj líbl, načes se rty přesunul ke klíčním kostem a dolů k jedné z jeho bradavek, přičemž jí olízl.
Uryuu jen slastně zasténal a zachvěl se pod tím, co mu provedl. Překryl si pusinku dlaní, aby byl, co nejméně slyšet. Normálně by mu tohle Renji nedovolil, jelikož jemu se to líbilo, ale když u něj nebyl tak mohl. Takhle dráždit jeho body G to je ale podlost.
Zvedl modré oči, aby na prince viděl a znovu polaskal jednu z jeho bradavek rty a jazykem a druhou se jal vzít a dráždit mezi prsty.
Tiše vzdychal a sténal, snažil se veškeré ty zvuky, které mu inukali z hrdla, tlumit ve své ruce a být hezky potichoučku. Chvěl se a i když to chtěl potlačit tak to ne tak úplně šlo.
Pomalu se přesunul rty po chlapcově těle přes bříško dolů a znovu zvedl pohled, když sebou princ tak sukl, ale nevypadalo to, že by vykazoval nějaké známky odporu a nelíbilo se mu to. Vzal do prstů lem chlapcova spodního prádla a pomaličku ho začal stahovat dolů, ale pořád se na něj koukal, kdyby se mu to náhodou nelíbilo, hned by s tím přestal a omluvil se mu.
koukl se na staršího u jeho nohou a ruzkroku. Cítil, že byl určitě zase celý rudý, jako to měl ve zvyku, ale nemohl za to, to samo. Hřáli ho líčka určitě byla úplně červeňoučká, že by mu mohlo i rajčátko závidět tu krásnou barvičku.
Stáhl kus lástky ještě níž a vzal mezi prsty jeho vzrušení. Přejel palcem přes jeho špičku a rozetřel po ní pár kapiček touhy, které vytekli na povrch. Naklonil se k němu a opatrně po něm přejel jazykem od kořene až ke špičce.
Znovu slastně zavzdychal a zavřel modrá očíčka, zase hezky ležel na zádíčkách a držel si ruku na ústech a tou druhou tiskl kožešinku pod sebou, aby se pokusil ovládnout, když ho potom už nedráždil jen jazýčkem, ale vzal si ho až do úst.


Stočil pohled k černovláskovi na posteli. Byl moc krásně slyšet, i přes to, že si zakrýval pusinku rukooou a snažil se to v sobě dusit, i tak na něj by lmoc nádherná pohled.
"Copak, Leibling?" zapředl růžovovlásek u mladšího ouška a jemně ho skousl mezi zuby. Tak strašně moc se v tomhle provokování vyžíval.
"Ahááááh..." vyrazil ze sebe prudce rudovlásek, když to nečekal. Slastně semkl víčka na sebe "Neděleeej, neděleeej...." prosil ho naléhavě a zachvíval se, takové dráždění. To je mučení první třídy toto, to už hraničí s tyranií a šikanou.
"A proč ne?" optal se zvědavě, ale ještě v tom hodlal pokračovat. Ono ho to totiž nesmírně bavilo, z toho měl učiněné Vánoce, moc se mu líbilo, jak na to reagoval a chvěl se.
"To je citvilí." postěžoval si a vydal se rukou za něj, aby mohl provokativně přejet po jeho bedrech, aby mu to oplatil a pomstil se.
Smyslně zavrněl a obtáhl jazykem linii jeho ouška "Tak schválně, kdo se z toho udělá dřív."
Skousl si spodní ret a znovu to zopakoval, aby mu to mohl oplácet a mstít se mu za to, patřičně oplatit. Chtěl, aby taky tak moc 'trpěl' a zažil si to příšerné mučení, když to může dělat on jemu a ještě k tomu schválně a vyžívá se v tom.
Líbilo se mu to, takhle ho dráždi a jako bonus mu to náš miláček Reníček oplácel taky a taky na jeho citlivém místě, kde se mu to moc líbilo.
Skousával si spodní ret, nechtěl být moc slyšet a když už tak, v co nejmenším minimu. Tiskl víčka pevně u sebe ono stačilo, když se tím že mu sahal na ouška chvěl.
"Víš, že ty se taky moc hezky posloucháš?" vrněl mu u ouška a provokativně mu vnikl do ouška jazykem.
"Hááááá-h... Nedělej to..." dostal ze sebe rozechvěle. Cítil, jak je tvrdý a jak mu tam dole začíná pomaličku vlhnout spodní prádlo, cítil, že je vlhké.
"Vyhrávam, Leibling." zazubil se a dal mu pusu na tvář. Přejel rukou po jeho zádech na bříško a pod lem jeho spodní části uniformy. "A už nám z toho vlhneš." pošeptal mu nenechavě a znovu olízl konturu ouška, přejel po celé jeho délce prsty.
Zase si skousl ret a držel víčka u sebe, snažil se to nějak potlačovat, jenom že, když ho dráždil tam dole a ještě jeho uši. No to ne. Bylo to moc složité to potlačit.

Černovlásek na tom byl tak nějak trochu podobně až na ten fakt, že ho Cang Du dráždil i ústy na místo jen pouhé ruky. A celou dobu se snažil rukou tlumit.
Na chvilku ustal v činnosti svými rty a zvedl k chlapci pohled. Natáhl se nahoru k němu, aby ho mohl letmo políbit na ústa, přičemž se rukou opatrně vydal k jeho vstupu a přejel po něm prsty.
Donutilo ho to se zatřást a zasténal. Vzal staršího za rameno a jemně ho sevřel.
Zarazil se a stáhl ruku, aby mu to nevadilo. "Omlouvám se." hlesl provinile.
"N...Ne..." dostal ze sebe a chytl ho za ruku, aby jí vrátil zpátky, kde jí měl před tím. "Já...chci..." šeptl stydlivě a spíše polohlasně.
"Opravdu?" potřeboval se ujistit a tak se radši ještě zeptal.
Přimhouřil očíčka a přitáhl si druhého rukou k ústům, aby mohl olíznout prsty jeho ruky a následně si je vzal do pusinky celé. Hrál si s nimi, aby je mohl zvlhčit. "Ano." odvětil, když vytáhl prsty a vrátil je zpátky ke svému vstupu a otřel je o něj.
Souhlasně tedy přikývl a opatrně se do něj začal jedním prstem tlačit, když dostal 'povolení', ale dával si pozor, aby mu nijak neublížil. Nechtěl by mu ublížit.
Smyslně zavzdychal, když ho v sobě ucítil a podvědomě roztáhl nožky od sebe, aby se mu více vybídl.
Začal s prstem pohybovat dovnitř a ven a pomalu ho připravovat a po chvilce přidal druhý prst a potom ještě jeden, aby si ho mohl připravit a mohl začít roztahovat prsty od sebe, aby přiměl svaly k tomu, aby povolili a pak ho to nebolelo. Nechtěl ublížit samotnému princi.
Objal staršího kolem krku a přitáhl si ho k sobě do polibku, což mu dovolilo se alespoň trošku tlumit v jeho ústech.
Opatrně vytáhl prsty z jeho nitra a pohladil chlapce po boku a následně přejel po stehni a jeho vnitřní straně.
Chytl lem druhého kalhot a stáhl je, jak jen mohl dosáhnout. Polaskal prsty jeho chloubu a přejel po jeho špičce, přičemž jí pak proti sobě nasměroval.
"Mohu...?" zeptla se tiše, váhavě, když se mu takhle vybízel a odtáhl se mu od úst.
"Uhm..." zasténal a víc se mu vybídl i vlastní prdelkou.
Uposlechl mladšího rozkaz a opatrně do něj pronikl, podepíral se vedle něj rukama, aby měl oporu a počkal chvilku, aby si na to mohli zvyknout a vzájemně si neublížili.
Slastně zavzdychal a zaklonil smyslně hlavičku i se zavřenýma očíčkama. Líbilo se mu, když mohl být takhle plný a měl někoho v sobě.
Pomalu začal s pohyby v bocích a začal do něj pozvolna vnikat. Nechtěl mu ublížit a nechtěl, aby ho to bolelo. On nevěděl, jaký je vlastně princ perverzáček.
Tlumeně sténal slastí. Objal ho znovu kolem krku a přitáhl si ho blíž k sobě na tělo, chtěl ho mít takhle u sebe, takhle moc u sebe, aby cítil dotek jeho těla na své tělo.
Naklonil se k jeho hrdlu a něžně ho políbil, přičemž se následně vydal motýlimi polibky přes celý ten krásný krk.
Nemohl se tlumit bylo to na něj až moc, té slasti bylo strašně moc, proto se už o to tlumení ani nepokoušel. Nechtěl by mít prokouslí ret a stejně to nemělo cenu.
Líbal ho jemně těmi polibky na krku a prohýbal se v bocích v přírazech do toho drobného tělíčka pod sebou, cítil, jak to bylo vzrušující a cítil, že už dlouho nevydrží.
Víc hlasitěji sténal a přitiskl si ho k sobě víc na tělo, před tím, než se prohnul v zádech s hlasitým polovýkřikem a potřísnil své i druhého břísko svým spermatem.
Vydechl do hebké pokožky princova krku a naplnil jeho horké nitro svým spermatem a ustal v pohybech.
Vydýchával zažitý orgasmus a pořád staršího objímal a nechtěl ho od sebe pustit, alespoň ne zatím.
Zklidnil se a chtěl se odtáhnout, ale jaksi mu to nějak záhadně nevyšlo, když ho chlapec stále tak křečovitě držel a odmítal povolit.
Koukl se na staršího a pakho tedy pustil. "Omlouvám se." odvětil omluvně a přetáhl p5es ty dva chumdelatou kožešinku, aby tady nebyli jen tak na ostro. Přece jen, když už není sex tak tady nemůžou být jen tak, to přece nejde. To je totální hřích. Ukřižovat a na hranici s nimi a nebo já neviem už.
"Vy dva ste v tom vašem omlouvání úplně stejný. Přestaňte se už konečně omlouvat." pokáral ty dva Reníček, když se mu povedlo dostat od sebe Bazze na tak dlouhou dobu, aby mohl říct, alespoň dvě souvislé věty, než ho zase začal okusovat za živa a provokovat, potvora jedna ohnivá.