Paradise with Prince - II.

22. dubna 2015 v 21:01 | Renji & Uryuu |  Spolupráce
Poznámka: Berte to prosím s rezervou, i když tohle ještě předčítám, aby se opravili nějaké chyby tak tam stějně zůstanou, jelikož si všech všimnout nedokážu :) Navíc je to většinou psáno přes mobil, který si píše, co chce a nepíše háčky a čárky tak... :)

Koukl po rudovláskovi a natáhl se k němu pro polibek. Starší mezi tím vzal mezi dva prsty jeho kořen a olízl špičku do které pak jemně kousl.
Vybídl se mu a vklouzl mu jazykem mezi rty do úst, aby si s ním mohl pohrát a prsty mu prohrábl černé, jemné vlásky.
Zasténal do polibku a slasně zavřel očička. Usmál se nad černovláskovou reakcí, i když ji nemohl slyšet pořádně a začal si ho až mučivě pomalu brát do úst.
Taky nemohl potlačit úsměv, ještě když se zachvíval. Odtáhl se mu od rtů, aby zbytečně netlumil jeho slastné projevy a vnikl mu dvěma prsty do pusinky, aby mu jí mohl trochu pootevřít a byl víc slyšet.
Nahlas sténal a vzdychal když už se nemohl nijak tišit. Určitě byl celý rudý, cítil jak má horké tváře. "Prcku provokuju tě jen chvilku už to z tebe teče." rozplýval se nad ním starší a ukazováčkem mu překryl špičku ze které mu tekli kapičky lásky.
"Protože se mu to moc líbí a moc to chce." usmál se a nepřestával černovláska sledoval červeným pohledem, jelikož se mu strašně moc líbil a byl moc sladký.
"Pusť prosím." žadonil a zachvěl se věděl že už to nevydrží a za chvíli se udělá.
"Slyšíš to?" koukl se na Bazze, když se mu teď potvrdilo, to co před chvilkou řekl.
"Slyšim, ale pustit nechci." zakroutil hlavou a zazubil se.
"To je smůla, že jo Ishi-chan?" vrátil pohled na chlapce a soucitně stáhl obočí, i když se pořád usmíval.
"Prosím..." zaprosil a skousl si spodní ret.
"Ještě pořád ho chceš takhle trápit?" zeptal se a zase se koukl po starším z nich, přičemž naklonil hlavu mírně na stranu.
"A víš, že chci?" koukl po druhém a druhou rukou chlapci přejel po celé délce.
"Ti to budu dělat taky uvidíme jak se to bude líbit tobě až já se v tom budu vyžívat." lstivě se usmál se přimhouřil rudé oči, aby to mu dodal na nebezpečnosti.
"Ale nekecej, ty nám ho taky trápíš." mávl nad ním rukou a kousl chlapce do stehna.
"Ale já můžu." ušklíbl se a podepřel se rukou vedle černovláska, aby se mohl přes něj natáhnout a vzal druhému ruku v zápěstí, aby jí mohl dát pryč a zamezil mu v dalším 'mučení' a vítězně na něj vyplázl jazyk.
Černovlásek vykřikl a bouřlivě vyvrcholil na svoje bříško a trošku na staršího obličej.
"To je tak moc sexy." neodolal pokušení to říct a koukl se pod sebe na černovláska v té euforii, když byl takhle ještě mimo s tím zastřeným pohledem. Moc hezké.
"A chutná to moc sladce, jako ty mrně." přidal se Bazz když si olízl z tváře bílou tekutinu. "Omlouvám se..." omluvil se mu když se trošičku zklidnil.
"Za tohle se přece neomlouvá, Ishi-chan." pobaveně se nad tím pousmál se sklonil se k jeho bříšku, aby ho mohl očistit a vzít si všechno, co na něm utkvělo.Mlsně si olízl horní zuby a zároveň i rty.
"Promiň tatí..." omluvil se za to, že zase udělal chybu a zadržel dech, když mu Renji po bříšku sjížděl jazykem.
Trošku se odtáhl a na chvilku si skousl spodní ret v pokušení a koukl se na chlapce. "Šmudlo, neomlouvej se."
"Dobře tatí." poslechl a zakryl si tvářičky. "Co s ním teď provedeme, Liebling?" podíval se na rudovláska Bazz a prstem chlapci obkroužil bradavku a sjel dolů přes bříško.
"Těžko říct… Mohli by sme s nim dělat tolik věcí…" nechal větu zasněně vyset ve vzduchu "Ishi-chan pověz, co bys rád." vyzval ho a s trochou štěstí by mohl říct tu hezkou větu.
"Tatínka a strýčka ve svojí chlapecký kundičce." odpověděl mu přes překrytou pusinku.
"Moc šikovný chlapeček." pochválil ho a stočil pohled na růžovovláska "Potřebuješ slyšet ještě podrobnosti nebo ti tohle stačilo?" zeptal se ho s úsměvem.
"Ne myslim, že tvrdší už bejt nemůžu." odpověděl nepřítomě. "Jak to, že umíš tak hezky mluvit?" zeptal se jich.
"Ishi-chan se nezdá, ale je to takovej malinkej úchyláček, viď? Umí moc hezky mluvit, když se mu chce. Tatínek má na něj totiž špatnej vliv." vysvětlil a pohladil černovláska po rudém líčku.
Černovlásek přikývl a vzal si Renjiho prsty do pusinky. "Tak nám ještě něco pověz chlapečku." zazubil se ružovovlásek.
Trochu se zachvěl a nechal ho ať si hraje s jeho prsty, než mu zase otevřel pusinku. "Co ještě umíš hezkýho, Ishi?" vybízel ho, aby se pochlubil.
"To, že to chci rychle a tvrdě." pošeptal smyslně a šibalsky se usmál.
"Hodně moc tvrdě." přimhouřil oči a naklonil se mu ke rtům. "Jako vždycky." taky zašeptal a skousl mu mezi zuby spodní ret.
"Ano tatí." přikývl a usmál se na něj. "Tatínku proč je strýček jako opařený?" podivil se a přejel staršímu chodidlem po hrudníku.
"Je úplně v extázi z toho, jak hezky umíš mluvit víš, tatínek není jediný, komu se to tak moc líbí." vysvětlil skoro dětsky chlapci a pohladil ho po tvářičce. Natáhl se přes černovláska pod sebou a luskl druhému před očima, aby se probral z toho rauše "Čekáš na pozvání?"
Zatřásl hlavou, aby se probral. "Uhm čekám." přikývl a vzal si černovláskovi nožku a polibil ho na ni. "Pozvi mě, prcku." vybídl ho.
"Není nad slušný vychování." pokrčil rameny a koukl se na chlapce. "A taky hezký pozvání, viď." usmál se na něj a přejel mu palcem po rtech.
"Chci tě v sobě strýčku, strč do mě svého velkého ptáka, prosím." řekl nemravně a zamrkal na něj. Chodidlem mu znovu přejel po hrudi a zastavil se u jeho rozkroku.
"Nemravný chlapeček. A navíc to tady nikdo jiný kromě nás tří neví, jak moc nemravný chlapeček to je." zavrněl rudovlásek a sledoval ty dva z první řady, když na to všechno měl takoví VIP výhled.
"Hmmm, moc krásný." pochvaloval si a mezitím si začal sundavat spodní díl uniformy.
"Moc dobře převychovanej." usmál se pyšně a naklonil se k chlapci, aby ho mohl jemně kousnout do krku.
Zasténal a vybídl se mu, krk je jedním z jeho bodů G. Ružovovlásek se zatím dostal jak ze spodní části uniformy tak i z vrchní a přitáhl si chlapce za boky blíž k sobě. "Extrémně dobře to se musí nechat." pochválil rudovláska a v provokaci přejel chlapci svým vzrušením po vstupu.
"Díky." zavrněl potěšeně a obtáhl jazykem linii chlapcovi tepny a na místě, kde se zastavil, tak se mu přisál rty na hrdlo.
"Tak co princátko seš připravenej?" optal se ho a pomalu do něj začal vnikat. "Sem strýčku..." vzdychl v odpovědi.
Líbilo se mu, když mu vzdychal skoro u ouška, vždycky se to moc hezky poslouchalo. Provokativně ho kousl do spodní čelisti a trochu se odtáhl, aby na něj viděl.
"Výtečně." řekl polohlasně a naplnil ho až po kořen. Dal jim chvilku, aby si zvykli, než začal prvně opatrně přirážet, aby mu neublížil když nebyl připravený. Černovlásek se zhluboka nadechl a prohl ze v zádech, skousl si spodní ret ,aby byl tiší a mohl se trošičku zklidnit.
Trochu se zachvěl. Nemohl za to, když ho viděl a slyšel, tak to dělalo své. "Vypadáš tak sexy, Ishi-chan." naklonil se k němu a znovu ho kousnul do hrdla a vydal se rty přes ohryzek až ke klíčním kostem.
Nahlas sténal a nechal všechny slastné projevy unikat ven. Druhý začal pomalu zintenzivnovat tempo svých přírazů do toho tělíčka pod sebou.
Vydal se rukou po své uniformě, aby se jí taky mohl postupně zbavit a nepřekážela mu a hlavně nebyla tak těsná tam dole, navíc se potřeboval taky sám sebe dotýkat nestačilo mu si jen hrát na chlapcově hrdle.
"Copak Liebling, chceš se přidat?" optal se rudovláska starší a chytl si chlapce pod koleny, aby do něj mohl přirážet rychleji a hloubš.
"A víš, že i možná jo." odvětil polohlasně a zvedl červený pohled, aby se na něj mohl kouknout a zároveň poslouchal černovláska pod nimi, jak sténá.
"Co myslíš prcku může i tvůj tatík?" optal se chlapce pod ním který jenom přikývl v souhlas.
"Vážně, Ishi-chan?" koukl se zvědavě na chlapce a sklonil se, aby ho mohl políbit na rty.
"Ano tatí..." odpověděl mu skrz vzdechy a ružovovláskovi přírazy.
Pohladil ho po tvářičce a zvedl, aby neležel, ale spíš byl v poloze, kdy seděl a byl ke staršímu čelem. Klekl si na něj a objal ho rukou kolem pasu, aby měl oporu a zároveň nasměroval svou erekci proti chlapcově vstupu, přičemž se do něj pomalu začal těsnat.
Objal staršího kolem krku, aby měl oporu i on a zatnul zuby, zprvu to bolelo, ale bolest se potom proměnila ve slast.
Nějak se mu povedlo se do něj natlačit, i když byl hodně těsný. Vydechl a počkal chvíli, aby si na to mohli zvyknout a neublížili si.
"Tatí..." zasténal a prohnul se v zádech.
"Neboj se, Ishi-chan." zašeptal mu slastně u ouška, které jemně skousl mezi zoubkův.

"Prtě si tak těsnej...tak skvělý pocit." pochvaloval si ruzovovlasek a vtáhl si chlapce do dravého polibku.
"Moc..." přidal se rudovlásek a pomalu začal přirážet do chlapcova těla a rty se přisál na jeho šíji.
Sténal do polibku a snažil se zhluboka dýchat. Zatínal staršímu nehty do zad a snažil se udržet na místě.
Určitě to muselo být hodně těžké, udržet se v klidu ještě když je v sobě měl oba dva. Tiše mu vydechl u ouška, než ho jemně kousl do krku. Moc ho bavilo takhle ho okusovat.
Určitě brzy přijde o rozum nebo při nejmenším o prdelku. Ale bylo to tak vzrušející je mít oba v sobě zvlášť když ho zaplnili celého. Libilo se mu být takhle plný.
Tiše mu sténal u ouška a do kůže krku, zatím co, do něj pronikal a trochu zintenzivnil tempo svých přírazů, cítil, jak moc je to vzrušující a dráždivé, líbil se mu ten pocit a ty doteky.
I druhý zintenzivnil a znovu si přivlasnil černovlasáskova ústa v polibku.
Postupně se mu zrychloval dech a se stále stoupajícím vzrušením zrychloval i své přírazy a už netrvalo moc dlouho, než ho polila vlna vzrušení a chvění a se sténáním naplnil chlapcovo nitro svým spermatem.
Když cítil že se rudovlásek udělal nemohl to udržet a také do chlapcova nitra vyvrcholil.
Přestal přirážet a sjel po jeho těle níž rukou ke vzrušení, aby ho mohl obemknout prsty a taky ho začít dráždit. Trochu se o něj opřel a ještě mu vyčerpáním oddechoval u ouška, aby to vydýchal.
Zachvěl se a už po druhé bouřlivě vyvrcholil tentokrát na své bříško a na levou část obličeje. Podíval se dolů a překryl si prsten špičku. "Pořád teče..."
Přejel po celé jeho délce a odehnal mu ručku stranou, aby mohl prsty polaskat jeho špičku a otřít jí.Vztáhl k chlapci druhou rukou a jemně ho vzal za bradu, aby mu mohl natočit hlavičku na stranu a očistit mu jazykem a rty tvářičku.
Růžovovlásek se nad tím pobaveně usmál a na prst nabral trošku bílé tekutiny, která chlapci zůstala na bříšku a olízl ji. "Seš opravdu sladkej.."
"Uhmmm…" zavrněl souhlasně rudovlásek a políbil chlapce na čistou tvářičku. "Je moc sladký…" souhlasil a strčil si prsty do pusinky, aby je mohl taky očistit.
Znovu na prst nabral trošičku bílého, ale tentokrát prstem obkroužil chlapci jednu z bradavek a usmál se když viděl jeho reakci. Černovlásek sebou malinlo cukl a zavzdychal. "A pořád citlivý.." doplnil Renjiho a pohyb zopakoval.
"To je…" odvětil souhlasně a vytáhl si prsty z úst, když je očistil. "Je moc sladký a sexy." zavrněl chlapci u ouška a jemně ho stiskl mezi zoubky. Pohladil ho po boku a přešel rukou přes stehno až na jeho vnitřní stranu.
Zachvěl se a dal nožičky k sobě aby na ně Renji nemohl. Projel ním elektrický náboj, když to udělal.
"Si sladký..." pousmál se u jeho ouška a sedl si na postel, přičemž si chlapce stáhl k sobě a znovu zopakoval ten pohyb rukou.
Trošičku se z té změny polohy lekl a zasténal, když to udělal znovu.
"Roztomilý..." usmál se mu u ouška a optáhl špičkou jazyka jeho konturu a provokativně do něj vnikl. Dal mu ochutnat jeho vlastní medicínu, jelikož mu to černovlásek dělá taky a potom z toho má Vánoce, že se chvěje a sténá, když je na ouška takhle citlivý. U něj je to taky něco jako bod G.
Černovlásek se zasmál a trochu se od něj odtáhl. "Rozesmej ho znova." naléhal starší.
"Ummm to není fér, on je vůči tomu imuní a ještě si tu užívá." stáhl obočí a znovu ho provokoval jazykem na oušku.
"Ren-chan nechaj ma." protestoval přes to, jak se smál. "A nejsem imuní mě to lehtá."
"Jo lechtá a proto seš imuní. Přece víš, jak na to reaguju já, když mi to děláš ty." šťouchl ho do bříška a znovu mu olízl ouško.
"Vím..." naklonil se k němu a taky mu olízl ouško a zasmál se.
Tlumeně zasténal a zatřásl se, když to udělal. "Nerob…" nemohl za to, prostě byl jen na ouška takhle moc citlivý.
"Promiň." omluvil se mu a vrátil se tak, jak byl do teď.
"Nemyslel sem to špatně." ujistil ho a jemně ho pohladil po tvářičce "Jen na to nejsem zvyklý. Je to podobný jako pro tebe, když tě líbám na krku nebo jinde na těle." pošeptal mu a sklonil se k jeho hrdlu, aby ho mohl políbit a vztáhl k němu ruku a stiskl mezi prsty jednu jeho bradavku.
Nahlas zasténal a zavřel oči. Skousl si spodní ret a napnul se jako struna.
"Ano přesně takový podobný to je." odsouhlasil mu to a znovu ho jemně kousl do krku a stiskl nehty jeho bradavku. "Takhle mám citlivý ouška víš."
"Tatí..." zavzdychal a prohnul se v zádech. "A pak že já ho trápim jo?" ozval se ružovovlásek když je tak pozoroval.
"Ano, strašně moc." přikývl souhlasně a vyplázl na něj jazyk. "My si jen hrajeme, že jo, Ishi?" koukl se na chlapce.
"Tak mě taky nech si s ním pohrát ty lakomče." zaprotestoval starší uraženě.
"Copak ti někdo brání?" pozvedl tázavě jedno obočí a naklonil hlavičku ke straně, přičemž ještě překvapeně zamrkal.
"Uvidíme." pokrčil nad tím rameny a natáhl se k rudovláskovi pro polibek. Chlapec se nad tím trošku zarazil a podíval se po nich.
Pousmál se a zapojil se do polibku a hrál si s jeho jazykem. Dravě ho kousl do spodního rtu, ale následně ho pustil, aby to samé mohl zopakovat s jeho jazykem.
"Ty potvoro kousavá." pousmál se nad tím, když se na chvíli odtáhl, aby se mohl nadechnout.
"Samozřejmě." mrkl na něj provokativně a vyplázl špičku jazýčka.
"Ti ho ukousnu.." varoval ho a opravdu ho kousl do jazyku se kterým si pak začal hrát.
"To bys mi neudělal." usmál se nevěřícně, když se zase na chvilku odtáhl.
"Se zeptej tý Guranky, i když ta ti už asi neodpoví." řekl jako by nic a líbal ho dál.
"Au..." sykl jen, to by asi trošku, malinko bolelo přijít takhle o jazyk. Ale aby si černovlásek nepřipadal tak odstrčený tak sjel prsty po jeho těle k rozkroku a přejel po jeho délce prsty.
Leknutim a slastí vykrykl, zavřel oči a překryl si obličej určitě byl zase celý rudý.
Pousmál se nad tím a obemkl ho v ruce a začal ho dráždit a třít, druhou rukou mu přejel přes hrudník a začal si hrát s jeho bradavkami.
"Tatí.." zavzdychal a chytil druhého za zápěstí. "Zblázním se.." vykoktal a sklonil hlavu.
"Proč bys měl, Ishi-chan?" optal se, když se na chvíli odtáhl od staršího úst a koukl se na chlapce, ale nepřestával ho dráždit. Naopak ještě víc zintenzivnil.
"Prosím..dost." zaprosil, i když věděl že to má marné. Skousnul si spodní ret a snažil se nechvět.
"Kdybych teď přestal, tak bys mi to neodpustil, Ishi-chan." podotkl rudovlásek a stiskl mezi mezty jeho bradavku a prstem se zastavil na jeho špičce.
"Ten tvůj tatík tě zlobí, viď." pošeptal mu růžovovlásek a začal ho dráždit a přejíždět prsty od kořenu až k Renjiho prstům.
"Nezlobí, já sem hodný." bránil se a koukl se na chlapce u sebe. "Viď že jo?" jemně ho kousl do krku.
Černovlásek jen přikývl a zachvěl se. Snažil se být co nejvíc potichu, ale moc mu to nešlo zvlášt, když mu tohle prováděli.
"Vidíš." zvedl vítězně červený pohled na růžovovláska. Polaskal ostatními prsty jeho špičku a trochu silněji jí stiskl, ale ne aby mu ublížil.
Skoro vykřikl a prokousl si ret jenže přes tu slast to necítil. "Ještě, aby nebyl na tvý straně to by byl zlobivý chlapeček."
"Ale on je moc hodný." vychvaloval si rudovlásek a natáhl se, aby mohl vzít mezi rty ten černovláska a olízl mu krev, které vytekla na povrch a pustil jeho špičku.
Přestal ho dráždit a jemně ho vzal za bradu, aby na něj viděl. "Si tak moc krásný."vychvaloval si, když ho viděl.
"Strašně sexy." přidal se starší a tentokrát si chlapce k sobě přitáhl on a políbil ho za uoško. Vzal jednu jeho ruku a nasmeroval ji ke svému vzrušení. "Cítíš co se mnou děláš prtě, co kdybys mi pomoch."
"Nadrženče." prohodil rudovlásek, když mu to takhle kvalitně vzal a už si s ním nemohl hrát.
Černovlásek přikývl a sehl se k němu. Opatrně dýchl na jeho špičku, kterou si pak dal do úst a o zbytek se postaral prsty.
"Ishi-chan, myslíš že bych si tě mohl vzít?" optal se u jeho ouška a sjel rukou dolů po zádech k jeho prdelce.
Prohnul se v zádech a přikývl. "Pak, kdo je tu nadrženec." zazubil se starší.
"Copak ty bys tomuhle pohledu dokázal odolat?" optal se provokativně a pohladil černovláska po zádech a sjel rukou až k jeho prdelce, přičemž ho po ní pohladil a otřel se o něj svou erekcí.
Černovlasek zasténal a prohl se proti němu. "Tomuhle xichtíku se nedá odolat." odpověděl mu a vrátil chlapci svoji chloubu zpátky do úst.
"Já si myslim." souhlasil a špičkou pronikl do jeho těla, načež ho pak chytl za boky a na jeden pohybu ho naplnil až po kořen.
Vykřikl slastí a přepadl na lokty, čímž se mu víc vybídl. "Prcku si tak nemravný.." pokáral ho růžovovlásek.
"Protože tak moc chce." odvětil a začal do něj tvrdě a hluboko přirážet a držel si ho za boky, aby mu neutíkal.
Z pusinky se mu linuli pro ty dva moc krásné zvuky a aby nebyli tak moc slyšet vrátil se k dráždění druhého a vzal si ho skoro celého do pusy. "Aby ses nám neudusil." varoval ho a pousmál se nad tím růžovovlásek.
"Abys nám ho ty neudusil." opravil druhého a smyslně přimhouřil oči. Nemohl odolat tomu hezkému pohledu, který tam ze shora měl.
"Ale no tak...koukni, jak se mu to líbí." koukl po druhém a pohladil chlapce po vlasech.
"Hodně moc se mu to líbí." přikývl v souhlasu a pohladil ho rukou po páteři a sjel dolů přes hrudník a bříško až k rozkroku a provokativně po něm přejel.
"Uhm líbí se mu, když ho má někdo velkýho viď." znovu černovláska pohladil a odehnal mu pár neposlušných pramínků z očí.
"Protože, když ho má někdo velkýho tak je to víc sexy a dráždiví a taky tak strašně mužný." obemkl ho v prstech a polaskal palcem jeho špičku.
"Přesně tak." přikývl starší a zazubil se. Černovlásek mezitím myslel že zešílí, tolik slasti najednou jeho tělíčko už dlouho nevydrží.
Chvilku dráždil jeho špičku, než začal třít celé jeho vzrušení a věnovat se mu prsty, a druhou rukou si ho držet u sebe.
Na chvilku si ho pustil z úst, aby ho mohl začít provokovat jazýčkem. Přejížděl mu s ním od kořene ke špičce, které pak věnoval větší pozornost.
Tlumeně zasténal a semkl víčka pevně k sobě, když už to nevydržel a vyvrcholil do toho tělíčka pod sebou a v tom návalu orgasmu ho mírně sevřel v ruce.
Z toho šoku se kousl do jazyka a zase byl celý bílí, protože růžovovlásek také došel k vrcholu.
Ustal v pohybech a položil mu ruku levou ruku na hrudník, aby ho mohl zvednout a opřít si ho o hrudník, aby měl oporu a nepadal mu. "Vypadáš dokonale, Ishi-chan." pochválil ho, když se koukl, jak hezkou má tvářičku.
Černovlásek tentokrát zabloudil rukou k sobě do klína a začal se co nejtvrději třít.
Tiskl si ho k sobě na hrudník zádíčky, aby mu nespadl a aby ho mohl lépe poslouchat, když se jal ho znovu okusovat na jeho citlivém krku.
Zachvěl se vykřikl slastí dnes se už nejmíň po třetí udělal na svoje bříško a do své ruky. Zavřel oči a hlavičku si položil na Renjiho rameno a snažil se to všechno vydýchat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama