Paradise with Prince

21. dubna 2015 v 19:25 | Renji & Uryuu |  Spolupráce
Pairing: Renji x Uryuu x Bazz-B
Warning: trojka, a trocha exotiky a já neviem už :3

Poznámka: Původní plán byl ten, že tahle povídka měla být napsána jen mnou, v mém sešitě a potom dána na blog ALE! Jelikož já sem taková lamka a jelikož já neumím psát za Bazze tak je tahle povídka psána ve spolupráci, má originální verze téhle povídky skončila nedopsaná a vytrhaná ze sešitku a myslím, že ty stránky mi šlohla Kate a už mi je nechtěla vrátit, protože ví, že by to skončilo v nejbližším koši O.o Mno očividně už mě zná dost na to, aby věděla, co dělám s výtvory, co se mi nelíbí nebo se mi nepovednou -.- Každopádně tahle verze je lepší, než moje XP Tohle je jen první část, jelikož by to bylo jinak moc dlouhé. A exotika? Právě proto, že je to v paláci u Quincy, jelikož na to asi moc povídek není na internetu vůbec a mě se tedy nepovedlo najít žádnou povídku na české stránce o.o Yop a kdyby náhodou někdo nevěděl charakter Bazze, zkráceně je to něco na způsob Grimmjowa více méně dejme tomu a jestli vám tohle nestačí.... :) Já vím, že umíte číst mangy! >:)

Všechno začalo jak jinak než sázkou. Ona se vždy vymyslí nějaká úplně hloupá a tentokrát se Renji vsadil že Uryuu nepolibí samotného císaře. Ale ona to nesměla být jen tak obyčejná pusa ale nefalšovaný francouzák a uznejme že to prostě nešlo. To by k němu musel Uryuu přjít a říct: "Vsadili sme se." pokrčit rameny a udělat to. Ale to bylo zkrátka nemožné, tak si Renji mohl vybrat svoji odměnu.
A ta druhá část té sázky byla, že když to černovlásek nesplní, tak bude domácí porno, ale ve třech, tak že si Reníček může vybrat ještě někoho třetího. Ta sázka byl vlastně jen vtip, ale když se to takhle hezky vyvrbilo tak proč ne? Jelikož potřebovali ještě někoho třetího a jelikož tady nikoho neznal a větší část všech těch existencí nepřipadala v úvahu tak samozřejmě vzal Bazze, když ten po tom taky tak moc toužil.
Uryuu se nakonec přemohl a souhlasil s tím že to můžou natáčet. Stálo ho to hodně přemáhání ale po Renjiho žadonění, nakonec přikývl. Do výběru třetího nesměl mluvit, takže byl docela rád že to není nikdo jiný například Jugram-sama to by opravdu nepřežil.
Nad blonďákem uvažoval taky, ale ten by nešel a to by bylo divný. Připomíná mu Byakuyu ale v blond verzi. Ale on o tom vědět nebude, kde sou kamery, to je tajemství, by mu je potom ještě vzal a nebo vypnul, sice by to asi neudělal, ale pro jistotu.
Když mu Renji poprvé řekl o tomhle návrhu celý rudý ho seřval a poslal tam kam slunce nesvítí.
Ale nakonec to dopadlo takhle hezky nepředvídatelně. Ale on by ho za to nezbil, no sice by ho možná klidně mohl praštit, ale určitě by ho nezbyl, na to ho má moc rád, miláček.
Zbít ho opravdu nemohl, Renji je za prvé silnější a za druhé ho má opravdu rád. Jednou ho sice uhodil to bylo když ho Renji moc otravoval ale byla to jen malá rána, hned co to udělal se mu asi hodinu omlouval a málem se rozplakal, takže by ho opravdu nemohl zmlátit.
Chudáček maličký potom z toho měl celodenní trauma, že ho praštil, i když provokoval a stejně si za to mohl sám. Nebyl na něj po tom naštvaný, jak by mohl, ale když se mu tak moc omlouval a skoro z toho plakal tak byl tak sladký. A taky aspoň ví, že se taky umí vzteknout a dupnout si když se mu chce.
Jenže teď si dupnout nemohl protože prohrál a Renji si zaslouží odměnu.
Vítězství, jeej. I když ono odměna jako odměna, bral to spíš jako zábavu, než odměnu, v podstatě to zábava je a zábava to taky bude a zajímavá.
Takže trojka božínku a zrovna s chlápkem s růžovým čírem kterého zná od malička. Why not? Když je to Renjiho přání.
O tom sní každý už od malička, fakt že jo, nekecám. Každý o tom má určitě neodolatelné a vlhké sny…
Ble! Ale no nic když se s Bazzem tak zkamarádil tak proč mu to jeho dětské přání nesplnit.
To byla samozřejmě jenom ironie a pokus o vtip, ale když se to někomu líbí tak prosím, nikdo nikomu bránit nebude a Reníček má jiné vlhké sny.
Jo o tom jak v extra krátkých šortkách a úplném tílku s Bazzem tancují na Mi Mi Mi od Serebro.
Yo extrémně sexy z toho by byli takový vlhký sny, že to snad už ani není možný. Hmmm… Ale jo bylo by to sexy v holčičim těle v normálu by to bylo trošku vadný.
A extrémně legrační ale co když se člověk nudí.
A rajcovní to není? Originální video jak tam ty holky vrtěj prdelkama tak to je rajcovní až moc. Ishi-chan už určitě čeká s otevřenou náručí až se mu Renji vrátí a přivede s sebou i toho druhého. Možná by se vrátil už dřív, ale on se vždycky ztratí, když někam jde, potřeboval by navigaci, aby se furt neztrácel, ještě když to všechno vypadá stejně, ale už je to v pohodě, tam se dostal a cesta zpátky ke dveřím už byla snažší.
Popravdě doufal že na to zapomenou nebo na ně bůh ví třeba spadl vlak (neptejte se proč zrovna vlak to by bylo na dlouho děkuji),ale jaksi se nestalo. "Zdar Prcku chyběl sem ti?" ozvala se růžová palice, co zrovna vlezla do dveří.
"Ishi-chan, našel sem cestu tam a pak sem zase trefil zpátky!" vychloubal se potěšeně, sice má časoví skluz, ale je tady a to se taky počítá.
"To je skvělé Ren-chan a to tu jsme jen pár dní." pochválil ho černovlásek.
"Yop!" souhlasil "Za chvíli se naučim na zpaměť všechny chodby tady." a bude dělat živou navigaci. Ne blbost, když se to nenaučil v Las Noches tak tady taky ne, kdepak.
"Jistě, ale až po mě viď mladej." ozvlal se Bazz a chytnul Renjiho kolem ramen a zazubil se.
"Díky." kouknul se po něm s pozvednutím obočí. "Sám moc dobře víš, že kecáš." vyčetl mu a šťouchl do něj dvěma prsty.
"Simtě tě tu provedu a proškolim že si to budeš pamatovat aspoň na pár minut." chlubil se a oplatil mu šťouchnutí.
"Jo, jistě, ty." přikývl sarkasticky "Zrovna ty. Pochybuju že by ses tu při tý cestě neztratil." pobaveně se pousmál.
"Ale no tak, nebuď baba" protáhl a šťouchl mu do tváře. "Sem rád že jste se zkamarádili." usmál se černovlásek.
Trochu vyplázl jazyk na druhou stranu tváře, než ho šťouchl a koukl se na černovláska. "A to mě to chtělo prvně vraždit." připomenul jim a zazubil se. "No jo, sem prostě neodolatelnej." pronesl zasněně se zavřenýma očima a úsměvem a prohrábl si rukou elegantně vlásky, aby tomu dodal ještě na důvěryhodnosti.
"A já snad ne pokud vim tak sem se ti taky zrovna moc nelíbil." taky mu připomenul, aby nebyl ten nejhorší zase on.
"Yop, ale to bylo ze začátku." naznačil rukou, že už je to mooc dávno, i když to bylo sotva pár dní. "A teď už se máme všichni tři rádi." přešel k chlapci a přitáhl si ho s sebou zase zpátky mezi ně, přičemž ho objal zezadu.
Trošku se polekal a malinko nadskočil když ho Renji jen tak z nenadání objal.
"Neboj se, já ti přece nic neudělám." ujistil ho a pousmál se "Je kawaii, že jo." zvedl chlapce ze země, aby nebyl oproti nim tak malinký a koukl se na Bazze.
"Samozřejmě že je princátko moc kawaii." přikývl a dal černovláskovi pusu na rudou tvářičku. "Nejsem kawaii." protestoval a zčervenal ještě víc.
"Straně moc." souhlasil a políbil ho na druhou tvářičku. "Seš nejvíc kawaii chlapeček na světě a ještě když se takhle červenáš tak je to ještě víc sladčí."
"Ale tatí." dětsky protáhl a zakryl si obličejíček v dlaních. "Já nejsů kawaii." vyvrátil jim a zakroutil hlavičkou.
"Si kawaii." trval si na svém jako vždy přesvědčeně. "A protože si tak moc sladký a kawaii tak tě sníme." provokativně ho kousl do krku.
"Dobrou chuť Liebling." popřál druhému a také ho kousl.
"O to se bát nemusíš. Určitě bude moc dobrá." uculil se mlsně a pohladil černovláska po tvářičce.
"Hmmm to je fakt." přikyvl a přidal se k této zradě. "Nepapejte ma" zachvěl se a trošku se odtáhl.
"A proč ne?" naklonil hlavičku trochu ke straně "My moc dobře víme, že se ti to moc líbí, když si s tebou takhle hrajeme." zavrněl mu u ouška a objal ho rukou kolem pasu.
Zachvěl se a zavřel očíčka. Určitě by rudý až za ušima jako vždy. "Moc se mu to líbí." přidal se Bazz, který ho znovu kousl do krku.
"Na krku se mu to moc líbí, že jo, Ishi-chan." usmál se a rukou sjel provokativně trochu níž pod úroveň pasu.
"Líbí..." zasténal a prohnul se.
"Takový moc roztomilý a sladký." rozplýval se nad tím a přejel prsty přes jeho rozkrok, ale i přes látku oblečení.
Slastně vydechl a skousl si spodní ret, aby se mohl nějak tlumit.
"A tohle?" zeptal se mu u ouška a provokativně ho do něj kousl, zatím co se rukou vkrádal pod oblečení.
"Uuuumm..." zasténal skrz skousnutý ret a zaklonil hlavičku. "Nějak ti nebylo rozumět prcku." zazubil se druhý a přejel mu po prdelce kterou pak v provokaci stiskl.
Obemkl ho mezi prsty, když se dostal pod oblečení a obtáhl palcem špičku jeho vzrušení. Na chvilku ho vtáhl do polibku, když se mu ještě tak hezky vybídl hlavičkou. "Řekni, Ishi-chan." naléhal na něj, když se trošku odtáhl.
"Tatí." skoro až zakňučel a prohnul se proti vyššího rukou. "Copak by si naše výsost přála." uchechtl se nad chlapcovou reakcí a znovu mu stiskl prdelku.
"Posloucháme." vybízel ho a začal ho celou rukou dráždit tam dole, aby byl schválně víc slyšet, jelikož se to moc hezky poslouchalo a podívaná to byla taky hezká.
"Víc..." vydechl a chytl ružovovláska za vrchní část uniformy.
"Konečně ti z pusinky vyšlo něco hezkýho." usmál se nad tím rudovlásek a zrychlil tempo své ruky, kterou ho dráždil.
"Co myslíš Liebling vyhovíme mu?" koukl se na druhého a přejel chlapci dvěma prsty od podbřišku přes hruď kde mu mezi prsty stiskl jednu z bradavek.
"Když tak hezký prosí…" nedokončil větu a zamyšleně se na černovláska podíval, když se mu zase zachvíval pod rukama a sténal. "Možná, že i jo." šeptl chlapci u ouška polohlasně.
"Prosím tatí já budu hodný..." vykoktal skrz steny. Moc se mu držet v klidu nedařilo když si jeden hrál s jeho bradavkami a líbal ho na krku a druhý ho dráždil mezi nožkama.
"Ale ty seš přece vždycky moc hodný." jemně ho kousl do ouška a stiskl prsty jeho špičku a přestal ho dál dráždit.
Chtěl pokračovat sám, když Renji přestal, ale to mu nemohl růžovovlásek chytit ruce a zastavit ho. "Copak by náš princ rád?" zazubil se a kousl ho do krku.
"Ishi-chan je moc chtivý a nadržený, viď, že jo." vydal se druhou rukou po jeho zádíčkách ze zadu a vnikl s ní pod oblečení z druhé strany, než měl pravou ruku.
"A kdo by to do takovýho švrněte řek co." podivil se starší a jazykem mu obtáhl klíční kost. "Já nejsem škvrně." zakroutil hlavičkou a snažil se si uvolnit ruce.
"Jo on není škvrně." přidal se rudovlásek "On je náš malinký, nadržený chlapeček, viď, že jo." naklonil se k němu a políbil ho na tvářičku a prsty provokativně přejel po jeho vstupu.
"Uhm..." přikývl a prohnul se proti jeho ruce. "Tak to pardon vaše veličenstvo jak bych to měl odčinit?" omluvil se mu a víc mu stiskl bradavku po které potom přejel jazykem i přes oblečení.
Přestal ho dráždit v rozkroku a přesunul se rukou znovu výš, aby jí měl kolem pasu a mohl si ho držet, zatím co se do něj začal hned dvěma prsty tlačit a hýbat s nimi. "Pověěěěěz." zažadonil prosebně.
"Já chci z uniformy." rozkázal přes steny, které se mu linuli z otevřených úst.
"To je moc hezký přání. Co myslíš? Splníme mu to jeho skromný přáníčko?" zvedl červený pohled k Bazzovi a pozvedl tázavě jedno obočí.
"Samozřejmě, prince musíme poslouchat, Liebling." přivývl s vážným výrazem a začal mu rozepínat vrchní část uniformy.
"To je pravda." souhlasil a začal roztahovat prsty od sebe, aby si ho mohl připravit "Princ má vždycky pravdu."
"Nevezmeme si ho do postele Liebling?" kouknul po rudovláskovi a svlékl mu vrch uniformy, který pak nechal sklouznout na zem. Ruce mu ale pořád nepouštěl.

"Samozřejmě, postel je přece mnohem pohodlnější, viď." koukl se na černovláska a vytáhl z něj prsty, aby si ho mohl vzít do náruče a pak ho položil na postel.
Černovlásek přikývl a nechal se jím odnést. Hned co ležel v posteli mu starší začal sundavat dlouhé bílé kozačky které k uniforě měl.
"Ale v těch botách a kalhotech máš sexy nohy." poznamenal zamyšleně, když se tak ze shora koukal a měl hezký výhled.
"Extrémně sexy nohy." přidal se k jeho chvále druhý a sundal mu obě boty.
"A bez toho oblečení vypadaj ještě líp."přimhouřil hříšně oči "A je na ně moc citlivej…" vlezl si na postel za něj k chlapcově hlavičce a pohladil ho po líčku "Viď?"
"Tak to je musim vidět." řekl nedočkavě a začal ho slékat.
"Teď už tě nenecháme utíkat, Ishi-chan." uculil se sladce a sklonil se k němu, aby ho mohl jemně kousnout do krku a pak si ho vtáhl do polibku.
"Máš nádherný nohy, prcku." pochválil mu starší když mu sundal i zbytek oblečení. Přejel mu od kotníku po stehno a jazykem mu prejel po lítku a políbil ho na koleno.
"A mě to nikdy nevěří." postěžoval si rudovlásek, když rozpojil polibek "I když si to taky pořád vychvaluju." sklonil pohled a pohladil chlapce po rudé tvářičce.
"Nejsou nádherné." zaprotestoval a zakroutil hlavičkou. Jemu se jeho nohy nikdy nelíbili, nelíbí a asi nikdy nebudou.
"Ne sou překrásný." opravil ho Renji a znovu se k němu sklonil, aby ho mohl znovu vtáhnout do polibku a rukou se natáhl k jeho hrudníku, aby mohl mezi prsty stisknout jeho bradavku.
"A moc sexy." doplnil ho druhý. "Máš mnohem hezčí nohy, než kde jaká Guranka." znovu ho políbil na koleno a s druhého ho kousl.
"Co by jiný za takový hezky nožičky dali." neodpustil si a vydal se rty po jeho spodní čelisti dolů na hrdlo a ke klíční kosti.
Zasténal a překryl si dlaněmi ústa, aby se mohl tišit. Někteří lidé mají jeden unikátní bod G jenže on jich má až moc.
Chytl mu je obě ručičky a odtáhl mu je od pusinky, aby se nemohl tlumit. "Zní to moc krásně, když se tomu nebráníš." zašeptal mu do jemné kůže a dostal se rty až k jeho bradavce, přičemž jí lehce skousl mezi zuby.
Skoro až vykřikl slastí a prohl se v zádech. Tohle je atentát oba sahají a hrají si s jeho body G. Bazz mu sahá na nohy a Renji ho líbá po krku a sahá mu na bradavky, to je jako by byl v nějakém erotickém pekle.
"To je moc hezký." neodpustil si rudovlásek šeptem do jeho kůže, kterou vzal mezi zuby a pak po tom samém místě přejel provokativně jazykem a prsty ho dráždil na hrudníku.
"Moc krásný, nedivim se že sis ho vzal." přikývl Bazz a kousavými polibky se dostával postupně po jeho nohou nahoru.
"Protože je to moc roztomilý a krásný stvořeníčko, který strašně moc miluju." pronesl medově a na chvilku se odtáhl, aby na chlapce viděl.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama