Hardcore

22. března 2015 v 13:01 | Nisure |  Yaoi, Shonen-ai Bleach
Pairing: Uryuu x Renji
Warning: asi třikrát sex, tak trochu rychlovka a pár sprostých slov a já jinak už nevím XP
Yop a ještě, kdyby někdo nevěděl, co je deepthroat tak je to, že partner pojme celou erekci někdy i včetně varlat do úst a do krku, jenom, aby ste věděli, kdyby náhodou.
Poznámka: Už dlouho zase nebyla nějaká taková povídka. Mno a jelikož se mi nechce nic moc vymýšlet a jelikož plánuju další povídku do sešitu, tak opíšu tuhle, jakožto poslední povídku se sexem co byla v zeleném sešitě a taky nejpovedenější a to se musí zdokumentovat! O_O Ohledně tech sprostých vět. Já normálně takové věci neříkám, neříkala jsem a říkat nebudu a je pro mě ještě složitější to napsat. Nemáte tušení jak dlouho mi trvalo napsat jedno slovo a to jsem si ještě musela představovat nějaké sýkorky a vrabčáčky a papoušky a kdesi cosi. XP Já som taký stydlivý a neviný prasáček <:3

"Renji-kun!" zavýskal chlapec, když se mu konečně jeho miláček vrátil domů. Vrhl se mu kolem krku a hned, jak mohl tak spojil jejich rty v polibku.
"Tak moc nedočkavý?" usmál se nad tím, když k němu hned takhle krásně přilétl. Kousl ho do spodního rtu, mezitím, co ho pokládal na zem.
"Ano, moc tě chci." zavzdychal smyslně a nechal se položit na zem, přičemž v ruce sevřel druhého triko, aby si ho mohl přitáhnout k sobě a znovu spojit jejich rty a mezitím se jal sundávat mu bundu, aby nepřekážela.
Trochu mu pomohl sundat si bundu a vydal se rukou pod jeho kimono ke vstupu. "Seš hodně vlhký." odvětil a pousmál se. Bylo to doslova hmatatelné, že ho tak moc chtěl až to z něj takhle teklo.
Vzrušením se chvěl, jak moc to chtěl a toužil po něm. "Renji, dělej už..." nedočkavě ta slovo spíš zavrčel. Chytl rukou jeho pásek a uvolnil ho, aby mohl rozepnout i kalhoty a dostat se rukama pod ně i spodní prádlo a obemkl ho v ruce. "You are so hard." usmál se hříšně,obkroužil palcem jeho špičku a stiskl ji.
Tiše zasténal a zkusmo do něj vnikl špičkami prstů. Potěšilo ho, když tím donutil druhého k nějaké krásné odezvě. "Chtěl bys?" zeptal se v provokaci.
Podepřel se na lokti, aby k němu byl blíž a zároveň si ho víc přitáhl k sobě za triko. "Jo chtěl." odvětil souhlasně a přimhouřil modré oči. "Tak ze mě ty prsty vytáhni a vraž do mě něco jinýho!" skoro to znělo, jako kdyby mu ještě vynadal za to, že se takhle ptal.
"Tak to pardon." vyplázl na něj jazyk, ale taky už nechtěl čekat. Pomohl mu sundat kimono, aby ho náhodou nezničili, což se klidně mohlo stát. Odstrčil látku stranou a přitáhl si chlapce blíž k sobě za boky.
Chytl si nohy pod koleny a hříšně přimhouřil oči s doplněním úsměvu. "Chtěl bych tatínkovo ptáka ve svý chlapecký kundičce." odvětil chtivě a přejel si prsty po zvlhlém vstupu.
Nemohl se nad tím neusmát. Naklonil se k němu, nasměroval svou erekci proti němu "Tvoje chlapecká kundička pozná středověk, hmmm." ujistil ho a na jeden prudký pohyb pánví do něj přirazil a naplnil ho až po kořen, jak si o to tak snažně prosil.
Slastí skoro vykřikl a prohnul se v zádech. Chytl se ho pevně za paže, aby se neposouval, když Renji hned začal hluboko a rychle přirážet, líbilo se mu to. Zakláněl hlavičku a nechal veškeré své hrdelní projevy slasti unikat ven nahlas ze své pusinky.
Zatínal zuby na sebe a prudce do něj přirážel, moc hezky se to poslouchalo a bylo to ještě víc vzrušující, když mohl slyšet, jak téměř křičel slastí a pořad ho tak moc chtěl.
Zaťal prsty do druhého rukou a ve slasti a chtíči se pod ním svýjel. "R-Ren...Ji..." dostal ze seme mezi vzdechy a polovýkřiky. "Už..." nestačil ani doříct druhé slovo, než se prudce prohnul a vyhrkl, když bouřlivě vyvrcholil na své bříško a tvářičky.
Vystoupil z něj a dopomohl si k orgasmu rukou, načež se udělal na jeho bříško a tentokrát ne do něj, jako vždycky.
Snažil se zklidnit svůj hlasitý a zrychlený dech a aby se mohl uklidnit, podepřel se na loktech a spokojeně se na rudovláska usmál. Přitáhl si ho za triko k sobě, aby se mohl vpít do jeho rtů.
Zavrněl a po chvilce se odtáhl, aby mu mohl z tvářičky slíznout bílou tekutinu a olízl si rty.
Setřel si z bříška směsici jejich spermatu a zvedl ruku k němu, aby mu jí očistil. Vytáhl se do kleku a zapřel se o něj oběma rukama. Naklonil se k němu dolů a jemně ho kousl do kořene a následně jazykem přejel po celé délce až ke špičce, kde to kousnutí zopakoval. Potěšeně přivřel očíčka, když tím donutil druhého zasténat a zachvět se.
"Ishi-chan..." zasténal, kdy ho začal brát do pusinky a dráždil ho.
Kam nemohl dosáhnout tak si pomáhal ručičkou a užíval si druhého 'utrpení', kdyté mu způsoboval svým počínáním. "Můžeme zkusit tamto." na chvilku se od něj odtáhl a zvedl k němu modrý pohled.
Povedlo se mu potlačit zachvění, když ho přestal provokovat ústy a sklonil pohled. "Co?" zeptal se nechápavě.
"To jak, si mi ukazoval, co to je." odpověděl mu a dotkl se ho na špičce.
"Ty myslíš deepthroat?" odhadoval a mírně se zachvěl při tom doteku. "Ishi-chan nechci ti ublížit." odvětil starostlivě.
"Neublížíš." ujišťoval ho poklidně a znovu bez varování si ho začal brát mezi rty, přestal ho dráždit rukou a zapřel se mu rukama o stehna, aby měl oporu, kdyby náhodou.
"Udusíš se... Ishi..." semkl víčka pevně k sobě a rozechvěl se, když ho znovu pomalu začal brát do úst a pouštěl si ho stále hlouběji až do hloubky hrdla.
Držel víčka u sebe, aby se muhl líp soustředit a nedusil se. C9til, jak mu tekly sliny, možná, aby ho zvlhčil a šlo to snadněji.
Tiskl zuby k sobě, ale snažil se nechvět, Bylo to složité a ještě nikdy nebyl tak hluboko v jeho pusince. Typoval by, že je už hlouběji, než kdy v jeho pusince byl, možná už v krku. "Ishi..." dostal ze sebe skrze zuby.
Pustil ho a odtáhl se od něj, aby se mohl pořádně nadechnout a podívat se na něj. Byl na sebe moc pyšný, že se mu to povedlo až takhle hluboko.
Vydechl v návalu slasti a zatřásl se, když se od něj tak náhle odtáhl. Byla to silná změna, že ho to donutilo k dalšímu orgasmu a aniž by chtěl, potřísnil chlapci obličejíček.
Překvapením sebou cukl a instinktivně zavřel jedno očíčko. Koukl se na něj nahoru a olízl si jazýčkem tvářičku, kam jen dosáhl a následně to samé zopakoval se rty.
"Promiň, Ishi." omlouval se mu a sklonil pohled. "Netušil sem to." dodal a naklonil se k němu, aby ho mohl očistit od téhé bílého.
Vybídl se mu a pak se o něj zapřel znovu ručičkama a obkročmo si nad něj klekl. "To nevadí. Bylo to sexy." usmál se a jednou rukou se ho chytl za rameno, aby měl oporu a druhou natáhl za sebe, aby mohl obemknout v prstech jeho vzrušení a nasměrovat ho proti sobě, aby mohl pomalu začít dosedat.
Přimhouřil červené oči slastí a tiše vydech. Vzal ho za boky, aby mu trochu pomohl s nadzvedáváním a vpil se do jeho rtů, které se k tomu tak krásně vybízeli.
Chytl se ho oběma rukama za ramena, aby si sám pomohl v dosedání. Vybízel se jeho rtům a dravě se zapojil do té hry s jejich jazyky.
Sjel rukama níž k chlapcově prdelce a pevně ho za ni vzal, aby ho takhle lépe a rychleji nadzvedával a zároveň tím i zrychlil tempo.
Objal ho, aby se víc přitiskl a zaklonil hlavičku v slasti. Nechával všechny vzdechy a steny unikat z hrdla ven a vnímal ty smyslné pocity, které to v něm vyvolávalo. Třel se svým vzrušením o staršího bříško a jeho svaly, což ho taky dráždilo.
Jemně ho kousl do krku a pak po místě přejel jazykm. Líbilo se mu, když tak hezky vzdychal a pořád ho tak moc chtěl. Bez varování ho naplnil hluboko do jeho nitra, avým spermatem, aniž by to čekal a zachvěl se.
Vyrazil ze sebe prudký vzdech a zaklonil se v zádech, když potřísnil své i druhého bříško v náhlém návalu vzrušení, když cítil, jak se do něj Renji udělal.
Přestal ho nadzvedávat a pustil ho, aby se zase mohl trochu zklidnit a vydýchávat stejně, jako černovlásek na jeho klíně.
"Půjdeš se... se mnou osprchovat?" zeptal se rudovláska, když se mo povedlo trošku se uklidnit a vřele se na něj usmál a políbil ho na rty.
"To je nabídka, které se přece nedá odmítnout. "oplatil mu úsměv a i políbení. Pustil ho, aby se mohl odtáhnout a zvednou a sám to pak udělal taky, ale ještě vzal oblečení, co bylo na zemi a šel za ním do koupelny.
Pustil vodu a šel do sprchy. Nechal na sebe stékat teplé kapičky a pramínky vody a užíval si ten pocit.
Sundal ze sebe veškeré oblečení a následně šel za černovlásek do sprchy, přičemž ho ze zadu objal kolem pasu a políbil ho na krku, následně se polibky vydal dál po jeho krčku.
Pousmál se a spokojeně se mu vybídl, naklonil hlavičku na stranu, aby měl lepší přístup a vrtáhl ruku k němu nahoru do rudých vlásků a zatáhl za konec černé stužky, aby rozpustil ten mohutný, nádherný vodopád a mohl do něj zabořit prsty.
Zavrněl mu u ouška a obtáhl špičkou jazyka jeho konturu. Vzal mu z rukou svou stužku, přičemž se s ní vydal dolů k jeho rozkroku.
Sklonil pohled modrých očí k druhého rukám, aby na něj viděl, co chce dělat, i když tušil.
Přejel prsty po jeho délce a obkroužil jeho špičku. Potěšeně se pousmál, když ho přiměl, aby se zachvěl. Vzal stužku a hezky mu jí uvázal na mašličku kolem žaludu.
Znovu se zatřásl a otočil se k němu čelem, bylo to vzrušující. "Renji, udělej to znova." zažadonil a na chcilku si ukradl jeho ústa.
Zapojil se do polibku a pohladil ho po boku. "A co, Ishi?" zeptal se chlapce zvědavě.
"Chci tě mít v sobě." odpoěděl smyslně s přivřenýma očima, načež si skousl spodní ret.
"Chtěl bys?" zavrněl a přitáhl si ho k sobě, vzal mu jednu nohu pod kolenem a zvedl mu ji, aby ho měl víc na těle. "A co bys pro to udělal?" vyzvídal.
Chytl se ho za rameno, aby měl oporu a vydal se prsty k vlastnímu vstupu, přičemž do sebe takhle vnikl. "Třeba tohle." zasténal a hnul se v pánv proti němu. Otřel se o druhého vzrušení tím svým.
POusmál se a druhou rukou ho objal kolem pasu. "To zní výhodně." vtáhl ho do polibku a tiskl se rty na jeho.
"Dělej už." zašeptal nadočkavě do jejich polibku a kousl hodo rtu. Nevrle se zachvěl a znovu se zhoupl v pánvi.
Vzal mu u druhou nožku pod kolenem a vytáhl si ho k sobě nahoru. Přitiskl ho zády na stěnu z kachliček za sebou , aby měl oporu a vtěsnal se mu mezi nožičky.
Obemkl ho nohama kolem pasu, aby se mohl držet a chytl ho, aby mohl jeho erekci nasměrovat proti sobě a pomalu se spustil dolů, aby ho mohl mít zase v sobě a cítil ho uvnitř. Slastně zaklonil hlavičku a se zavřením očí vydechl.
Pevně ho držel, aby mu náhodou neupadl a začal s přírazy do jeho těla. Byl pořád tak moc vlhký a chtivý, i když ho možná trochu zvlhčovala i ta voda.
Objal ho kolem krku, aby se lépe udržel a zároveň mu i pomohl, když se snažil sám nadzvedávat a přirážet proti němu, aby ho měl, co nejhlouběji to šlo. "Víc..." zavzdychal v rozkazu. Zítra ho bude určitě moc bolet prdelka, ale za tohle mu to rozhodně stálo.
Kousl ho do krku a sevřel v rukou tu jeho krásnou, pevnou prdelku, aby přidal v tempu svých přírazů. Cítil, že už dlouho nevydrží a po pár dalších přírazech ho znovu bouřlivě naplnil. Rozechvěl se a s úlevou a uvolněním zasténal a ustal v přírazech.
Silně zaťal nehty do Renjiho ramen a zad a prohnul se v zádech, tak jak mu to stěna za sebou dovolovala. Cítil ten orgasmus, ale nemohl se uvolnit a dosáhnout ho, ale když rudovlásek uvolnil stužku, která mu v tom bránila, prudce sebou cukl a vykřikl slastní a v tom návalu vzrušení.
Vystoupil z něj a pomalu ho položil na zem, aby se mohl taky uklidnit, ale nepouštělho stále ho pevně objímal a dozníval mohutného orgasmu.
Stoupl si a hlasitě dýchal a držel se druhého kolem krku, aby nespadl. Nechtěl, aby mu to uklouzlo a bolela ho prdelka ještě víc, než teď.
Políbil ho na rty a klekl si. Vsál do úst jeho špičku a jazykem z ní slízal bílou tekutinu a pustil si ho hlouběji do úst. Zvedl k němu červené oči.
Zasténla a znovu se rozechvěl. Chytl se ho za rameno, aby mu nepodlomili nohy a druhou zabořil do rudých, vlhkých vlasů. Moc je miloval a i když byli mokré, tak pořád byli tak nádherné.
Pousmál se a dál si ho bral do úst a hlouběji a dráždil ho jazykem, aby ho donutil víc sténat a vzdychat.
Sevřel v ruce rudé prameny a zasténal, když už to dál nevydržel a vyvrcholil do druhého úst.
Odtáhl se a spolkl všechno, co měl v ústech a úlízl si rty. "Tohle mě moc baví." neodpustil si svou poznámku a zase se k němu vytáhl nahoru.
Přitáhl si Renjiho k sobě do polibku, aby mohl cítit i trochu sebe samého.
Všiml si, že je ještě puštěná voda, tak jí tedy vypnul, aby zbytečně nemusela téct. "Strašně moc baví." poznamenal, když se mu na chvilku odtáhl od úst.
Nespokojeně mlaskl, když se od něj odtáhl a zamračil se. "Sklapni a líbej." vynadal mu ještě a přitáhl si ho znovu k sob, aby si znovu skoro hladově ukradl jeho rty.
Neodporoval mu a jen se nad tím pobaveně pousmál. Zapojil se do polibku a zavřel oči. Teď si byl jistý, že rozhodně usne, jako mrtvolka a určitě ho zítra bude zase bolet prdelka, ale rozhodně to za to stálo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | 22. března 2015 v 23:34 | Reagovat

Rekord roku :-D:-D:-D

2 miko-kun miko-kun | 24. března 2015 v 15:23 | Reagovat

souhlasim :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama