Březen 2015

Hardcore

22. března 2015 v 13:01 | Nisure |  Yaoi, Shonen-ai Bleach
Pairing: Uryuu x Renji
Warning: asi třikrát sex, tak trochu rychlovka a pár sprostých slov a já jinak už nevím XP
Yop a ještě, kdyby někdo nevěděl, co je deepthroat tak je to, že partner pojme celou erekci někdy i včetně varlat do úst a do krku, jenom, aby ste věděli, kdyby náhodou.
Poznámka: Už dlouho zase nebyla nějaká taková povídka. Mno a jelikož se mi nechce nic moc vymýšlet a jelikož plánuju další povídku do sešitu, tak opíšu tuhle, jakožto poslední povídku se sexem co byla v zeleném sešitě a taky nejpovedenější a to se musí zdokumentovat! O_O Ohledně tech sprostých vět. Já normálně takové věci neříkám, neříkala jsem a říkat nebudu a je pro mě ještě složitější to napsat. Nemáte tušení jak dlouho mi trvalo napsat jedno slovo a to jsem si ještě musela představovat nějaké sýkorky a vrabčáčky a papoušky a kdesi cosi. XP Já som taký stydlivý a neviný prasáček <:3

"Renji-kun!" zavýskal chlapec, když se mu konečně jeho miláček vrátil domů. Vrhl se mu kolem krku a hned, jak mohl tak spojil jejich rty v polibku.
"Tak moc nedočkavý?" usmál se nad tím, když k němu hned takhle krásně přilétl. Kousl ho do spodního rtu, mezitím, co ho pokládal na zem.
"Ano, moc tě chci." zavzdychal smyslně a nechal se položit na zem, přičemž v ruce sevřel druhého triko, aby si ho mohl přitáhnout k sobě a znovu spojit jejich rty a mezitím se jal sundávat mu bundu, aby nepřekážela.
Trochu mu pomohl sundat si bundu a vydal se rukou pod jeho kimono ke vstupu. "Seš hodně vlhký." odvětil a pousmál se. Bylo to doslova hmatatelné, že ho tak moc chtěl až to z něj takhle teklo.
Vzrušením se chvěl, jak moc to chtěl a toužil po něm. "Renji, dělej už..." nedočkavě ta slovo spíš zavrčel. Chytl rukou jeho pásek a uvolnil ho, aby mohl rozepnout i kalhoty a dostat se rukama pod ně i spodní prádlo a obemkl ho v ruce. "You are so hard." usmál se hříšně,obkroužil palcem jeho špičku a stiskl ji.
Tiše zasténal a zkusmo do něj vnikl špičkami prstů. Potěšilo ho, když tím donutil druhého k nějaké krásné odezvě. "Chtěl bys?" zeptal se v provokaci.
Podepřel se na lokti, aby k němu byl blíž a zároveň si ho víc přitáhl k sobě za triko. "Jo chtěl." odvětil souhlasně a přimhouřil modré oči. "Tak ze mě ty prsty vytáhni a vraž do mě něco jinýho!" skoro to znělo, jako kdyby mu ještě vynadal za to, že se takhle ptal.
"Tak to pardon." vyplázl na něj jazyk, ale taky už nechtěl čekat. Pomohl mu sundat kimono, aby ho náhodou nezničili, což se klidně mohlo stát. Odstrčil látku stranou a přitáhl si chlapce blíž k sobě za boky.
Chytl si nohy pod koleny a hříšně přimhouřil oči s doplněním úsměvu. "Chtěl bych tatínkovo ptáka ve svý chlapecký kundičce." odvětil chtivě a přejel si prsty po zvlhlém vstupu.
Nemohl se nad tím neusmát. Naklonil se k němu, nasměroval svou erekci proti němu "Tvoje chlapecká kundička pozná středověk, hmmm." ujistil ho a na jeden prudký pohyb pánví do něj přirazil a naplnil ho až po kořen, jak si o to tak snažně prosil.
Slastí skoro vykřikl a prohnul se v zádech. Chytl se ho pevně za paže, aby se neposouval, když Renji hned začal hluboko a rychle přirážet, líbilo se mu to. Zakláněl hlavičku a nechal veškeré své hrdelní projevy slasti unikat ven nahlas ze své pusinky.
Zatínal zuby na sebe a prudce do něj přirážel, moc hezky se to poslouchalo a bylo to ještě víc vzrušující, když mohl slyšet, jak téměř křičel slastí a pořad ho tak moc chtěl.
Zaťal prsty do druhého rukou a ve slasti a chtíči se pod ním svýjel. "R-Ren...Ji..." dostal ze seme mezi vzdechy a polovýkřiky. "Už..." nestačil ani doříct druhé slovo, než se prudce prohnul a vyhrkl, když bouřlivě vyvrcholil na své bříško a tvářičky.
Vystoupil z něj a dopomohl si k orgasmu rukou, načež se udělal na jeho bříško a tentokrát ne do něj, jako vždycky.
Snažil se zklidnit svůj hlasitý a zrychlený dech a aby se mohl uklidnit, podepřel se na loktech a spokojeně se na rudovláska usmál. Přitáhl si ho za triko k sobě, aby se mohl vpít do jeho rtů.
Zavrněl a po chvilce se odtáhl, aby mu mohl z tvářičky slíznout bílou tekutinu a olízl si rty.
Setřel si z bříška směsici jejich spermatu a zvedl ruku k němu, aby mu jí očistil. Vytáhl se do kleku a zapřel se o něj oběma rukama. Naklonil se k němu dolů a jemně ho kousl do kořene a následně jazykem přejel po celé délce až ke špičce, kde to kousnutí zopakoval. Potěšeně přivřel očíčka, když tím donutil druhého zasténat a zachvět se.
"Ishi-chan..." zasténal, kdy ho začal brát do pusinky a dráždil ho.
Kam nemohl dosáhnout tak si pomáhal ručičkou a užíval si druhého 'utrpení', kdyté mu způsoboval svým počínáním. "Můžeme zkusit tamto." na chvilku se od něj odtáhl a zvedl k němu modrý pohled.
Povedlo se mu potlačit zachvění, když ho přestal provokovat ústy a sklonil pohled. "Co?" zeptal se nechápavě.
"To jak, si mi ukazoval, co to je." odpověděl mu a dotkl se ho na špičce.
"Ty myslíš deepthroat?" odhadoval a mírně se zachvěl při tom doteku. "Ishi-chan nechci ti ublížit." odvětil starostlivě.
"Neublížíš." ujišťoval ho poklidně a znovu bez varování si ho začal brát mezi rty, přestal ho dráždit rukou a zapřel se mu rukama o stehna, aby měl oporu, kdyby náhodou.
"Udusíš se... Ishi..." semkl víčka pevně k sobě a rozechvěl se, když ho znovu pomalu začal brát do úst a pouštěl si ho stále hlouběji až do hloubky hrdla.
Držel víčka u sebe, aby se muhl líp soustředit a nedusil se. C9til, jak mu tekly sliny, možná, aby ho zvlhčil a šlo to snadněji.
Tiskl zuby k sobě, ale snažil se nechvět, Bylo to složité a ještě nikdy nebyl tak hluboko v jeho pusince. Typoval by, že je už hlouběji, než kdy v jeho pusince byl, možná už v krku. "Ishi..." dostal ze sebe skrze zuby.
Pustil ho a odtáhl se od něj, aby se mohl pořádně nadechnout a podívat se na něj. Byl na sebe moc pyšný, že se mu to povedlo až takhle hluboko.
Vydechl v návalu slasti a zatřásl se, když se od něj tak náhle odtáhl. Byla to silná změna, že ho to donutilo k dalšímu orgasmu a aniž by chtěl, potřísnil chlapci obličejíček.
Překvapením sebou cukl a instinktivně zavřel jedno očíčko. Koukl se na něj nahoru a olízl si jazýčkem tvářičku, kam jen dosáhl a následně to samé zopakoval se rty.
"Promiň, Ishi." omlouval se mu a sklonil pohled. "Netušil sem to." dodal a naklonil se k němu, aby ho mohl očistit od téhé bílého.
Vybídl se mu a pak se o něj zapřel znovu ručičkama a obkročmo si nad něj klekl. "To nevadí. Bylo to sexy." usmál se a jednou rukou se ho chytl za rameno, aby měl oporu a druhou natáhl za sebe, aby mohl obemknout v prstech jeho vzrušení a nasměrovat ho proti sobě, aby mohl pomalu začít dosedat.
Přimhouřil červené oči slastí a tiše vydech. Vzal ho za boky, aby mu trochu pomohl s nadzvedáváním a vpil se do jeho rtů, které se k tomu tak krásně vybízeli.
Chytl se ho oběma rukama za ramena, aby si sám pomohl v dosedání. Vybízel se jeho rtům a dravě se zapojil do té hry s jejich jazyky.
Sjel rukama níž k chlapcově prdelce a pevně ho za ni vzal, aby ho takhle lépe a rychleji nadzvedával a zároveň tím i zrychlil tempo.
Objal ho, aby se víc přitiskl a zaklonil hlavičku v slasti. Nechával všechny vzdechy a steny unikat z hrdla ven a vnímal ty smyslné pocity, které to v něm vyvolávalo. Třel se svým vzrušením o staršího bříško a jeho svaly, což ho taky dráždilo.
Jemně ho kousl do krku a pak po místě přejel jazykm. Líbilo se mu, když tak hezky vzdychal a pořád ho tak moc chtěl. Bez varování ho naplnil hluboko do jeho nitra, avým spermatem, aniž by to čekal a zachvěl se.
Vyrazil ze sebe prudký vzdech a zaklonil se v zádech, když potřísnil své i druhého bříško v náhlém návalu vzrušení, když cítil, jak se do něj Renji udělal.
Přestal ho nadzvedávat a pustil ho, aby se zase mohl trochu zklidnit a vydýchávat stejně, jako černovlásek na jeho klíně.
"Půjdeš se... se mnou osprchovat?" zeptal se rudovláska, když se mo povedlo trošku se uklidnit a vřele se na něj usmál a políbil ho na rty.
"To je nabídka, které se přece nedá odmítnout. "oplatil mu úsměv a i políbení. Pustil ho, aby se mohl odtáhnout a zvednou a sám to pak udělal taky, ale ještě vzal oblečení, co bylo na zemi a šel za ním do koupelny.
Pustil vodu a šel do sprchy. Nechal na sebe stékat teplé kapičky a pramínky vody a užíval si ten pocit.
Sundal ze sebe veškeré oblečení a následně šel za černovlásek do sprchy, přičemž ho ze zadu objal kolem pasu a políbil ho na krku, následně se polibky vydal dál po jeho krčku.
Pousmál se a spokojeně se mu vybídl, naklonil hlavičku na stranu, aby měl lepší přístup a vrtáhl ruku k němu nahoru do rudých vlásků a zatáhl za konec černé stužky, aby rozpustil ten mohutný, nádherný vodopád a mohl do něj zabořit prsty.
Zavrněl mu u ouška a obtáhl špičkou jazyka jeho konturu. Vzal mu z rukou svou stužku, přičemž se s ní vydal dolů k jeho rozkroku.
Sklonil pohled modrých očí k druhého rukám, aby na něj viděl, co chce dělat, i když tušil.
Přejel prsty po jeho délce a obkroužil jeho špičku. Potěšeně se pousmál, když ho přiměl, aby se zachvěl. Vzal stužku a hezky mu jí uvázal na mašličku kolem žaludu.
Znovu se zatřásl a otočil se k němu čelem, bylo to vzrušující. "Renji, udělej to znova." zažadonil a na chcilku si ukradl jeho ústa.
Zapojil se do polibku a pohladil ho po boku. "A co, Ishi?" zeptal se chlapce zvědavě.
"Chci tě mít v sobě." odpoěděl smyslně s přivřenýma očima, načež si skousl spodní ret.
"Chtěl bys?" zavrněl a přitáhl si ho k sobě, vzal mu jednu nohu pod kolenem a zvedl mu ji, aby ho měl víc na těle. "A co bys pro to udělal?" vyzvídal.
Chytl se ho za rameno, aby měl oporu a vydal se prsty k vlastnímu vstupu, přičemž do sebe takhle vnikl. "Třeba tohle." zasténal a hnul se v pánv proti němu. Otřel se o druhého vzrušení tím svým.
POusmál se a druhou rukou ho objal kolem pasu. "To zní výhodně." vtáhl ho do polibku a tiskl se rty na jeho.
"Dělej už." zašeptal nadočkavě do jejich polibku a kousl hodo rtu. Nevrle se zachvěl a znovu se zhoupl v pánvi.
Vzal mu u druhou nožku pod kolenem a vytáhl si ho k sobě nahoru. Přitiskl ho zády na stěnu z kachliček za sebou , aby měl oporu a vtěsnal se mu mezi nožičky.
Obemkl ho nohama kolem pasu, aby se mohl držet a chytl ho, aby mohl jeho erekci nasměrovat proti sobě a pomalu se spustil dolů, aby ho mohl mít zase v sobě a cítil ho uvnitř. Slastně zaklonil hlavičku a se zavřením očí vydechl.
Pevně ho držel, aby mu náhodou neupadl a začal s přírazy do jeho těla. Byl pořád tak moc vlhký a chtivý, i když ho možná trochu zvlhčovala i ta voda.
Objal ho kolem krku, aby se lépe udržel a zároveň mu i pomohl, když se snažil sám nadzvedávat a přirážet proti němu, aby ho měl, co nejhlouběji to šlo. "Víc..." zavzdychal v rozkazu. Zítra ho bude určitě moc bolet prdelka, ale za tohle mu to rozhodně stálo.
Kousl ho do krku a sevřel v rukou tu jeho krásnou, pevnou prdelku, aby přidal v tempu svých přírazů. Cítil, že už dlouho nevydrží a po pár dalších přírazech ho znovu bouřlivě naplnil. Rozechvěl se a s úlevou a uvolněním zasténal a ustal v přírazech.
Silně zaťal nehty do Renjiho ramen a zad a prohnul se v zádech, tak jak mu to stěna za sebou dovolovala. Cítil ten orgasmus, ale nemohl se uvolnit a dosáhnout ho, ale když rudovlásek uvolnil stužku, která mu v tom bránila, prudce sebou cukl a vykřikl slastní a v tom návalu vzrušení.
Vystoupil z něj a pomalu ho položil na zem, aby se mohl taky uklidnit, ale nepouštělho stále ho pevně objímal a dozníval mohutného orgasmu.
Stoupl si a hlasitě dýchal a držel se druhého kolem krku, aby nespadl. Nechtěl, aby mu to uklouzlo a bolela ho prdelka ještě víc, než teď.
Políbil ho na rty a klekl si. Vsál do úst jeho špičku a jazykem z ní slízal bílou tekutinu a pustil si ho hlouběji do úst. Zvedl k němu červené oči.
Zasténla a znovu se rozechvěl. Chytl se ho za rameno, aby mu nepodlomili nohy a druhou zabořil do rudých, vlhkých vlasů. Moc je miloval a i když byli mokré, tak pořád byli tak nádherné.
Pousmál se a dál si ho bral do úst a hlouběji a dráždil ho jazykem, aby ho donutil víc sténat a vzdychat.
Sevřel v ruce rudé prameny a zasténal, když už to dál nevydržel a vyvrcholil do druhého úst.
Odtáhl se a spolkl všechno, co měl v ústech a úlízl si rty. "Tohle mě moc baví." neodpustil si svou poznámku a zase se k němu vytáhl nahoru.
Přitáhl si Renjiho k sobě do polibku, aby mohl cítit i trochu sebe samého.
Všiml si, že je ještě puštěná voda, tak jí tedy vypnul, aby zbytečně nemusela téct. "Strašně moc baví." poznamenal, když se mu na chvilku odtáhl od úst.
Nespokojeně mlaskl, když se od něj odtáhl a zamračil se. "Sklapni a líbej." vynadal mu ještě a přitáhl si ho znovu k sob, aby si znovu skoro hladově ukradl jeho rty.
Neodporoval mu a jen se nad tím pobaveně pousmál. Zapojil se do polibku a zavřel oči. Teď si byl jistý, že rozhodně usne, jako mrtvolka a určitě ho zítra bude zase bolet prdelka, ale rozhodně to za to stálo.

Playback 2

9. března 2015 v 21:25 | Nisure |  Mangy (komixy)
K téhle manze je ještě jedna část, teda alespoň si to myslí, každopádně mám i tu druhou a taky jí někdy možná v blízké době přeložím. Snad tohle bude trošku srozumitelné, i když mě to moc srozumitelné nepřijde, ale snad to někdo třeba něco málo pochytí, co já vím :)

Ten odkaz dole!

5. března 2015 v 23:43 | Nisure |  Informace
Hoj XP
Stýská se Vám po mě? >:P Neboj te se já se pokusím vám zase něco napsat, ale já absolutně nemám tušení, co XDD XP *Yop, něco určitě hulí, ale nemám tušení, co to je, kde to ten cvok šlohnul a kde to schovává, ale slibuji, že až to najdu tak to vezmu a spálím!*
Ne fakt, teď to budeme brát vážně >:( ..... To nejde XDD
Ok, klíííííííídeeeeek... Chci říct, sdělit Vám jednu důležitou/nedůležitou věc! Víte, jak jsem kdysi dávno před lety, někdy před Vánoci jsem slibovala, že napíši Vánoční povídku PLUS ještě na Silvestra další povídku Silvestrovskou no, ale nenapsala XP Tedy... Ne já, kdyby jo tak už by tu byla, ALE od Silvestra na té povídce pracujeme s Ishi-chan
http://justmeuryuu.blog.cz/ (snad ten odkaz půjde), ale kdyby nešel tak je ještě na levé straně ve sloupci v Oblíbených odkazech tam je Uryuu (je to tam červeně, tak že neeee, že je to neviditělný!) a když se na ten odkaz klikne tak se tam objeví stránka a tadá, magieeeeee!
Tu Silvestrovskou povídku píšeme spolu už.... *Počítá.* skoro od nového roku a teď už pomalu končíme... Yop chápem, je to hooooodně dlouhý (má to skoro devadesát stran ve Wordu a přeš šedesát tisíc slov), ale za to nemůžu XP jsou tam i věci, které tam plánovány nebyli a neměli tam být, ale za to já nemůžem XP
Prostě zkráceně, jestli si chcete tu povídku přečíst, tak bude na Ishiho blogu někde, nevím kde s tím se musí poprat už sám, já jen ukládám a potom opravuji všechny chyby v povídce (nebo se o to alespoň snažím, ale už mi jdou očí šejdrem z toho) a potom to posílám dále XP
Tak se tam mrkněte ;) Já totiž tu dlooooouuuuuhooooooouuuu seriovku u sebe na blogu mít nebudu. Pardon, ale nehodilo by se mi to do toho mého stylu :/ Tenhle blog měl mít popravdě jiné zaměření, ale mno tak nevyšlo mno :3 Nevadí, ale co vám to udělá, když se zajdete juknout zase na jinou stránku, co? :3
Nebojte, i když je to tak dlouhé tak sex a popíjení tam je O.o
Tak se tam koukněte a když tak tam dejte komentář nebo hvězdičku nebo něco, je to podpora, pro nás oba dva tak ďakujeme :3

Děsný vedro

3. března 2015 v 15:15 | Kate |  Yaoi, Shonen-ai Bleach
Pairing: Ichigo x Grimmjow
Warning: nevhodné používání cigarety a něco z reálného světa

Poznámka: Povídku psala Kate a toď asi vše. Tak si užijte povídku, je to zase něco nového tak si to přeberte, jak libo a já si taky něco vymyslím :)

Strašný vedro. To si člověk neuměl ani přestavit, jakej to byl hic. Hlavně, když se jedná o stavbu. Není totiž jednoduchý vozit kolečka plný cementu ve dvaadvaceti stupních nad nulou.
Ještě že měl už padla. Odvezl slední kolečko a hurá do šaten.
Jednou z výhod, být gayem , že vás všichni odstrkujou a tak máte hoooodně prostoru sami pro sebe. Ale v určitých chvílích to je i nevýhoda, když si chce někdo dopřát trošku toho výhledu a uspokojení své touhy. Samozřejmě neeeeee, že by to modrovlasý dělal. Jak by on mohl.
Každopádně, teď na to neměl ani pomyšlení. Těšil se domů, až si dá pořádně ledovou sprchu. Ach jak se jí nemohl dočkat.
"Šefe du domů!" zahulákal Geimmjow na savby vedoucího, aby o tom věděl a spokojeně si, už oblečený do čistého, vykrčil domů.
Nojo jenže doma to nebylo o moc lepší. Nejen, že se tu nedalo dejchat, jelikož tu bylo strašný dusno, ale ještě mu "někdo" snědl všechnu zmrzlinu, na kterou se tak těšil. Samozřejmě věděl, kdo to byl. Byli tu jen oni dva.
Lekl se ho, když vešel do ložnice. Doufal, že se vrátí později. "Co tady děláš?" olízl posledního nanuka,co držel v ruce.
"dneska sem skončil dřív. Proč si mi nic nenechal?" dotčeně se ho otázal a šel k němu blíž na postel.
"Mě bylo vedro." Odpověděl jako by nic.
"A mě snad ne?" už bylo vidět, že má cuk v oku.
"Tak si dej studenou sprchu, to ti pomůže." Nevšímal si toho a odsunul se od něj dál. Nějak totiž tušil, co se stane.
"A, že ty si nešel do sprchy." Docela dost ho zrzek štval a jak je všem známo, tak je Grimmjow dost a snadno výbušný. "A vůbec, když si celý dny doma a válíš si šunky, tak proč neuklidíš?" nepatrně už zvýšil hlas.
"Moc práce." Věděl, že si zahrává, ale nemohl si pomoct.
"Jo tak moc práce!" hlava nehlava ho chytl za zrzavé vlasy a táhl za sebou do koupelny.
"Au! Grimmjow pusť mě prosím to bolí!" škemral jak jen mohl a bránil sse zuby nehty, ale druhý byl prostě silnější.
"Já myslel, že je ti vedro!"
"Ale já nechci do sprchy!" vykroutil se mu ze sevření. Sice ho to stálo pár vlasů, ale to mu bylo fuk. Chtěl se co nejrychleji schovat, tak se rozeběhl ke dveřím do pokoje.
"Hej! Stůj ty parchante!" zahodil zrzavé vlasy, co měl v ruce a rozeběhl se za ním.
Naštěstí Grimmjow uklouzl po skoro rozteklým nanuku, co Ichi zahodil. Stihl tak zabouchnout zamknout za sebou dveře, než ho druhý dostihl.
" otevři ty zatracený dveře!" to už křičel vztekem a bouchal do dveří a ničil všechno co mu přišlo do cesty. "Až se k tobě dostanu tak si tejden nesedneš rozumíš?!" mlátil do dřevěné desky ve snaze jí odstranit z cesty.
"Di pryč!" je jasný, že se ho bál. A kdo by ne že? Lehl si na postel a schoval se pod deku v naději, že ho ochrání a čekal až se starší uklidní.
To však ale netrvalo dlouho. Nakonas dveře stejně povolily a a modrovlasý vtrhl dovnitř.
Než to mladší stihl zaznamenat, Grimmjow ho vytahuje z postele, praští s nim o nejbližší stěnu a škrtí ho.
"Jak může být někdo tak nevděčnej jako ty?! Ne jenom, že s klidem sníš všechno na co JÁ vydělám, ale ještě si tak drze otevíráš NA MĚ tu svojí nevymáchanou hubu a pak zdrháš jak zpráskanej pes. Tak to už je moc! Uvědom si sakra kam patříš ty jedna zkurvena děvko!" s posledními slovy ho hodil spět na postel.
Veděl, že to tím ještě zhorší, ale nemohl tomu zabránit. Do očí se mu hrnuly slzy a potichu začal vzlykat.
"Ty ještě bulíš?! Počkej já ti dám důvod fňukat uvidíš!" obrátil zrzka na břicho při čemž mu zkřížil ruce za zády, div mu nevykloubil ramena a doslova z něj strhl kalhoty i spodní prádlo.
"Omlouvám se. Grimmjow, prosím já se omlouvám." žadonil zrzek přes slzy, které mu už tekly proudem. Snažil se mu vykroutit ze sevření, ale strašně to bolelo.

"Na to už je pozdě." procedí mezi zuby. Jednou rukou si sundá opasek a pevně jím sváže chlapcovi ruce. "Pohni se a zabiju tě." zašeptá mu varovně do ucha, pak slezl z postele a pro něco si šel do kuchyně.
Poslechl ho. A co jinýho mu taky zbývalo? Akorát by ho ještě víc naštval a to vážně nechtěl. Bude lepší, když si to přetrpí teď, když není tak moc vzteklý.
Po chvíli se vrací s cigaretou mezi rty a už byl klidnější. Sedl si na postel vedle Ichiga. Musel uznat, že mu dělalo moc dobře druhému ubližovat. Dávalo mu to ten pocit nadřazenosti, který tak miloval. Líbilo se mu, když se ho zrzek bál. Vztáhl k němu ruku. Nemohl si pomoct, musel v dlani stisknout druhou zadnici. Štípat jí a zároveň jí jemně hladit. "Si moc zlobivej víš to?" prohodil tiše a cigaretu si odložil na noční stolek. Neměli tam totiž popelník. Prý to škodí zdraví, no uvidíme.
Stále se ho bál, ale nešlo to jinak. Ty doteky, co cítil, byly příjemné. Moc příjemné.
"Líbí se ti to co?" zavrní potichu. Věděl, že má pravdu, i když chlapec mlčel. Cítil totiž, jak se nadzvedl, aby uvolnil své vzrušení a aby se mu vybídl. "Chceš to?" naklonil se k mladšího oušku a jemně mu skousl lalůček.
Opatrně naklonil hlavičku, aby se druhému víc vybídl.
"Možná bych to moh típnout co?" ohlédl se po šedivém kouři.
Otočil hlavou tím směrem. Nepatrně přikývl, opravdu mu to vadilo.
"No ... ale není popelník."zamyšleně se zvedl. "Ale mam nápad." vítězně se zašklebil. Obkročmo si klekl nad chlapce a také ho vytáhl na kolena.
Ten se mu, v naději že ukončí to mučivé čekání, vybídl a odhalil tak svůj vstup. Ale to co pocítil nebylo příjemné. Ani z daleka ne.
"Když není popelník, tak od čeho mam tebe?" vysvětlil a šklebil se od ucha k uchu, když vzal cigaretu a to žhavý natlačil do Ichigova nitra. Líbila se mu zrzková reakce. Do široka rozevřené oči leknutím a bolestí, otevřená ústa lapajíc po dechu a slzy stékajíc po tváři. Opravdu moc miloval ten pocit, to vědomí, že je jeho a smí si s nim dělat co chce a nikdo ho nezastaví.
Byla to nepředstavitelná bolest. Nikdy nic takového nezažil. Okamžitě stáhl půlky k sobě, aby zamezil bolesti pokračovat a modlil se, aby to už skončilo.
Když si byl jistý, že žhavý vychladlo, tak cigaretu vytáhl, ale okamžitě jí nahradil svou erekcí. Nešlo to jinak. Tohle všechno ho nesmírně vzrušovalo. Nenechal ho ani vydechnout. Potřeboval to hned. Hned začal přirážet, aniž by mu dal možnost si navyknout a hned nasadil hluboké a nelítostné tempo.
Bolelo to, příšerně to bolelo. Měl pocit jako by ho tam probodával nožem, ale co ho překvapilo nejvíc, cítil slast ve svém nitru. Cítil, jak modrovlasého úd dráždí jeho prostatu, a že se tímhle tempem i přes to všechno rychle blíží k vrcholu.
Grimmjow to taky cítil. Čim víc se blížil, tím víc ho chtěl a tím byl zuřivější.
Zrzek začal potichu sténat a víc se mu vybízel. Už si zvykl na bolet a chtěl jenom slast, kterou mu druhý tak dopřával.
Už jen pár přírazu a vyvrcholil. Ustál v přírazech a vyčerpaně padl na tělo pod sebou. Po chvíli oddechování vystoupil z chlapcova nitra a teprve teď si všiml, že má Ichigo celý rozkrok od krve.
"Prosím." žadonil chlapec, jenž se nestihl udělat. "Grimmjow prosím."
"Pššš. To by pak nebyl trest ne?" s úšklebkem si lehl vedle mladšího a donutil ho, aby si na něj položil hlavu.
"Prosím." nedal si pokoj a aby to zdůraznil, tak se o něj otřel erekcí. "Já už budu hodnej."
"To říkáš vždycky."
"Ale teď to myslim vážně
"To taky říkáš pořád."
"To ale není fér!" zvedl hlavu a prudce ho praštil do hrudi.
Okamžitě ho chytil za zrzavé vlasy, trhl s nimi a tím ho donutil se otočit. "Drž zobák." procedil modrovlasý a aby mu dal pokoj, uchopil jeho penis a dravě ho začal třít.
Nemusel ani nijak moc dráždit, neboť se chlapec téměř okamžitě prohl v zádech a potřísnil Grimmjowovu ruku svým spermatem.
Pustil ho jako by nic a lehl si zády k chlapci. Bylo zábavné poslouchat Ichiga, jak se k němu snaží obrátit aniž by ho moc bolela prdelka. Ale všeho je jednou moc. Zvedne se z postele, aniž by si na sebe cokoliv vzal, odešel pryč.
Jen nechápavě druhého pozoroval a když chtěl jít za nim, tak zaskučel bolestí. Takže raději zůstal sedět a doufal, že se vrátí.
Z koupelny vzal lékarníčku a vrátil se zpátky k mladšímu. "Klekni si." poručí mu.
"Ruce." připomene mu a na potvrzení jimi zamává za nimi.
Nechtěně je rozváže je a čeká až si klekne, jak po něm chtěl. Vytáhne tampony a pomaže je zklidňující mastí. "Přehni se."
Opět udělá co se po něm chce.
"Teď to zabolí." varuje ho a vatovou tyčku strká do Ichigova vstupu.

Nepatrně se stáhne, když to zaštípe, ale jinak nic.
"Hodný," pochválí ho, odnese lékarníčku a zase si lehne.
"To byla ta, po který mám vyrážku?" zeptá se a přitulí se.
"Ne jiná." ujistí ho, přitáhne si ho k sobě blíž a de spát.
"Dobře." z úsměvem si pokládá hlavu na staršího hruď a usíná.