Vlhké sny

8. února 2015 v 21:31 | Nisure |  Yaoi, Shonen-ai Bleach
Pairing: Grimmjow x Grimmjow
Warning: trochu pomotané yaoi? O.o nebo já neviem už

Poznámka: Jelikož se mi první povídka smazala, i když vůbec nemám páru z jakého důvodu tak tady je náhrada, ale o nic moc jste nepřišli. Originál byl zase Ogichi x Ogichi/Hichigo, ono by to vyšlo nastejno :) Nicméně povídku na tenhle obrázek už jsem psala ale to už je pár let zpátky, když jsem si ještě yaoi povídky psala do sešitu s tvrdými deskami, jenom že všechny povídky, co tam byly jsem potom vystříhala nůžkami a skončilo to kdesi v koši :) O nic jste nepřišli byl to propadák, všechno XP

Hueco Mundo znal každý. Svět dutých, kde žijí Hollow a nekonečná, pustá, bílá poušť pokrytá věčnou nocí a jediné, co jí osvětlovalo byl srpovitý kus zářícího měsíce vysoko na jinak pusté tmavo černé obloze. Bylo tady hrobové ticho a zorientovat se dalo jedině podle velkého bílého paláce vzadu na obzoru.
Když nad tím tak přemýšlel, tak by ho docela zajímalo, jak se dostal tak daleko od Las Noches. Měl za to, že byl u sebe v pokoji a ne takovou dálku od paláce. Bude mu trvat hodiny, no, spíš dny, než se dostane zase zpátky k branám paláce a ještě dýl, než se dotane zpátky do svého pokoje.
Nespokojeně zamručel a svraštil obočí, přičemž si něco pro sebe zanadával a vydal se tedy přes písečné duny k paláci. Kdyby tady alespoň bylo něco, čím by se mohl zabavit, ale tady nic takového nebylo. Leda tak si ulomit klacek z nějakého mrtvého stromu a táhnout ho za sebou, aby to dělalo cestičku, ale to je tak všechno, co by se tady dalo dělat, aby si trochu ukrátil čas.
Mohl jít, jak dlouho jen chtěl, ale stejně to bylo nekonečné. Připadalo mu to, že už jde hodiny, bylo to tak zdlouhavé. A palác se vůbec nepřibližoval. Byl tak velký a proto to budilo dojem, že už je blízko, ale nebyl ještě zdaleka ne. Tiše si pro sebe klel a mrmlal si. Kdyby použil Sonido tak by mu to ulehčilo jen chvilku a tím by si taky moc nepomohl.
Už ani ten klacík za sebou netáhl měl ho v ruce a pomalučku z něj ulamoval kousek po kousíšku a zanechával za sebou z něj cestičku. Jevidět, že se vážně hodně nudil, ale to by se nudil asi každý.

Zahlédl v dáli cosi, co se hnalo směrem k němu, ale bylo to rozmazené a kryla to velká clova prachu. Přimhouřil podezřívavě oči a zamručel. Rychle se to blížilo a netrvalo dlouho, než se to prohnalo kolem něj. Vidění mu zahalil prach a písek. Překryl si obličej, aby mu nenafoukal do očí.
"Co tady děláš?" podivil se modrovlásek při pohledu na druhou postavu, když se clona rozplynula.
"Já? To spíš ty! Počkat.... Ty si já." namítl druhý a pozvedl jedno obočí.
"Mmmm..." zamyslel se a přeměřil si své druhé já v uvolněné formě zkoumavým pohledem. Vydal se k němu a začal ho obcházet, aby si ho pořádně prohlédl.
"Můžeš s tim laskavě přestat?" ošil se a cukl na druhého pohledem. "Je to docela znervózňující."
Chytl ho za dlouhé modré vlásy a prohrábl se. "Věděl sem, že sem sexy, ale netušil sem, že až tak sexy." konstatoval s úsměvem, když se zase vrátil před své uvolněné já.
"No to bych řek." zazubil se a dal si jednu ruku v bok, přičemž se v něm i prohnul.
"Mmmm..." přimhouřil oči, nemohl se vynadívat. To oni oba. "Počkej, ale co tady děláš, přece neni možný, abych tady byl dvakrát." zamyslel se a rozhodil rukama.
"Na tom něco bude." souhlasil s ním a podíval se na Las Noches, přičemž se k němu vydal.
Podíval se za ním a šel tedy s ním. Teď alespoň nebude muset jít sám a bude si moct aspoň povídat, aspoň si tak zkrátí tu cestu k paláci. "Jak to, že sem tady já a moje Pantera?" chtěl vědět.
"Ve snu je možný všechno." pokrčil rameny dlouhovlásek a pokračoval v cestě.
Zamrkal a podíval se na něj. Tohle, že je sen? Jemu to přišlo docela skutečné tedy až na fakt, že tady je teď jeho druhé já. Možná už má halucinace. "Jen sen?" zopakoval po něm.
"Yo." přikývl souhlasně.
Jestli je to sen tak v tom případě může být všechno podle jeho, jak jen bude on chtít. "Tak proč se do prdele trmácim takovou cestu?!" zamručel mrzutě.
Las Noches se z ničeho nic zvětšilo. Už nebylo tak malé jako před tím, ale ještě pořád bylo vidět, že jim trochu cesty zbývá. "Co to je? Já chtěl až k němu." nechápal, jak se mohli ocitnou taky, když chtěl až k Las Noches.
"Tak snadný to zase nebude. To se mě chceš tak rychle zbavit?" podíval se na modrovláska "Ty seš teda milej." odsekl "Máš šanci si popovídat se svym sexy Já a ty se mě chceš hned zbavit."
"Huh? Ne tak to neni, jen nechci bejt tady tak dlouho. Vzal bych si tě k sobě...k nám... Gaaah proč to musí bejt tak složitý!" chytl se rukou za hlavu.
"Jaaaasně." protáhl chápavě a založil si ruce na hrudi.
"Hele zmlkni. Nechápu, jak můžu bejt tak urážlivej." odfrkl si a napodobil ho s odvrácením hlavy.
"To já taky ne. Chováš se jako ženská." zamručel dlouhovlásek.
"Tak to si přepísk! Já nevim, kdo tady má dlouhý vlasy a vypadá jako ženská a mění se na kočku!" dloubl do něj prstem se zamračením.
"Ty inteligente, víš, že teď právě urážíš sám sebe?!" cukl na něj pohledem a plácnul ho přes ruku, aby do něj přestal dloubat, přičemž mu to taky oplatil, aby věděl, jaké to je.
"Au!" chytl mu obě dvě ruce, aby toho nechal. Ono je rozdíl, když do něj dloubne prstem a když do něj dloubne drápem. "Neurážim sám sebe. Urážim tebe, protože ty seš tady ta žena!" opravil ho.
"Nejsem žádná žena, ty si žena!" zamračil se.
"Nejsem žena!" sykl přesvědčeně.
"Já přece vim, co mam tam dole!" křikli po sobě oba dva naráz.
A ticho.
Hrobové, ohlušující ticho.
"Eeeem... Mohli by sme jít dál." navrhl dlouhovlásý a vymanil se z druhého sevření.
"Jo... Jo jasně to bysme mohli." souhlasil a pustil ho, aby mohli jít dál. Už byli zase o něco blíž k paláci už to bylo jen kousíček. Za chvilku už mohl být zase u sebe v klidu a mohl si odpočinout. Už viděl bránu Las Noches. Tak moc se těšil až tam bude.
"Proč si sem vůbec přišel." zeptal se a podíval se na své kočičí já vedle sebe.
"Ty si mě chtěl." odvětil.
"Já?" pozvedl obočí.
"Chtěl sis se mnou pokecat." pokrčil rameny "Tak kecáme."
"To byl teda pokec." protočil oči "O tom, že seš ženská."
"Naposledy, Grimmjow, úplně naposledy." podíval se na něj celkem klidně. "Já nejsem ženská. Vim, co mam tam dole a nemam prsa." přejel si po plochém hrudníku, aby ho o tom ujistil a usmál se.
"Samozřejmě, že nejsem ženská." souhlasil s ním a taky si přejel rukama po hrudníku. "Ale i přes to sem extrémně sexy." neodpustil si.
"Jenom to nepřeháněj, já sem tady taky." chytl mu obě zápěstí dlouhým ocáskem a dal mu je dolů, ale nepouštěl. "A teď deme." zavelel a vydal se spolu s ním k paláci.
Nechal se od něj táhnout, ale byl by radši, kdyby nemusel být táhnut. "Nechceš mě pustit?" optal se ho.
"Proč? Tobě se to nelíbí?" zazubil se na něj přes rameno.
"Jenom si přídu jak vězeň, když mam svázaný ruce." chytl ho za ocas a zastavil ho "Tobě by se to taky nelíbilo, kdybys byl svázanej."
Otočil se k němu bokem, pořád si trval na tom, že měl tak nějak navrch, když ho držel. "To ne, ale užívam si, že tě můžu mít v šachu."
"Chm." usmál se nad tím pobaveně a natáhl se k němu, přičemž ho kousl do špičky kočičího ouška. "Myslíš?"
Zachvěl se a pustil mu ruce. "Jo." trval si na svém.
Přešel k němu, když mu pustil ruce a přejel jazykem po linii jeho spodní čelisti. "Co teď?"
Zavřel oči a snažil se potlačit další zachvění. "Pořád mám navrch." neustupoval a ani nechtěl.
"Tvrdohlavče." poznamenal a bez varování ho vtáhl do polibku, aby mohl plenit jeho ústa a hrát si s jeho jazýčkem.
Držel oči zavřené a začal si hrát s jeho jazykem. zapřel se mu více zvířecími tlapkami o hrudník a trochu mu zaryl drápky do kůže.
Pocítil na jazyku trošku ostřejší bolest. Otevřel oči a odtáhl se od něj. Sáhl si na jazyk, aby zjistil, co to bylo. Tekla mi krev. Nějak mu vypadlo z hlavy, že jeho druhé já v uvolněné Panteře má ostré zuby nikoli lidské. Pousmál a zvedl k němu pohled. "Bráníš se?"
"Ne, jenom te chci přesvědčit o tom, že mam navrch, navíc říznul ses ty. Měl by ses znát, máš dávat pozor." zazubil se a olízl si ze zubů krev. Vydal se rukou přes jeho hruď dolů až nakonec vnikl pod kalhoty a spodní prádlo. "Mam navrch." ujistil ho a přejel po celé jeho délce ostrými drápky, ale ne, aby to bolelo.
Zachvěl se. Nerad by přišel o svou chloubu, ještě když měl tak ostré drápy, to by pak docela bolelo. "Tohle... Zvládnu sám." ujistil ho a chytl ho za ruku, aby jí mohl vytáhnout a nahradil jí svou.
Dlouhovlásek se potěšeně pousmál a znovu si ho k sobě přitáhl, aby si mohl ukořistit jeho ústa a hrát si znovu s jeho jazykem. Rukou přejel přes jeho hrudník a bříško a po cestě obtahoval linie svalů.
Tlumeně zavzdychal do polibku zatím, co vzrušoval rukou sama sebe a cítil jeho doteky prstů a ostrých drápků. Bylo to zase něco jiného a taky trochu nového.
Dlouhým ocáskem se vkradl pod uniformu až k hýždím, přičemž přejel po jeho vstupu, aby se mu dostalo zasténání. Pousmál se a začal se do něj tlačit ocáskem, aby přiměl svaly uvolnit se.
Odtáhl se mu od úst, aby se mohl zase nadechnout. Potlačil zasténání a radši si skousl spodní ret mezi zuby, aby to v sobě udržel, když cítil, jak se v něm hýbe kočičí ocas a přejíždí po jeho prostatě.
Natiskl ho čelem k bílé zdi Las Noches a stáhl mu kalhoty. Vytáhl z něj svůj ocásek a otřel se mu o vstup svou erekcí, aby ho donutil, aby zasténal.
Znovu to v sobě potlačil a zachvěl se. Zapřel se rukama o bílou stěnu, aby měl oporu.
"Ale no tak, já tě chci slyšet." postěžoval si dlouhovlásek a bez varování do něj hluboko pronikl a schválně přejel po jeho prostatě. Jestli ho tohle nedonutí sténat, tak už nevěděl, jak ho donutit, aby ho slyšel.
Teď už se přece jen neudržel. Prohnul se v zádech a slastně zasténal. Po tomhle už nešlo se udržet, navíc moc dobře věděl, že to dělá schválně, aby ho potrápil. To nebylo hezké.
Potěšeně se zazubil a chytl ho za boky, aby mu neutíkal. "No vidíš, že to de." pochválil ho a obtáhl jazykem konturu jeho ouška, přičemž ho provokativně skousl do ostrých zoubků. Začal do něj přirážet a naplňovat jeho nitro téměř až po kořen. Vrčivě mu zasténal u ouška a přimhouřil modré oči.
Znovu zasténal a opřel si čelo o předloktí. Znovu si skousl ret a semkl víčka pevně k sobě, aby se pokusim znovu už nevždychat.
Pohladil ho ocáskem po stehni a vydal se jím až nahoru k jeho chloubě, aby ho mohl zráždit. Na to ten ocas byl aspoň dobrý, když neměl volné ruce, tak proč toho nevyužít.
Zachvěl se, když se ho začal dotýkat v rozkroku. Jen těžko odolal tomu pokušení sténat, ještě když k tomu připočetl ten fakt, že se mu jeho druhé dlouhovlasé já třelo uvnitř o prostatu a dopřávalo mu to tak ještě větší slast.
Stačilo mu už jen velmi málo. Párkrát ještě naplnil jeho nitro téměř až po kořen, než do něj vyvrcholil a naplnil ho vlastním spermatem. Zaryl mu drápy do boků a kousl ho do krku, aby potlačil zachvětí, ale z úst mu unikl vrčivý sten, který už nepotlačil.
Zasténal a prohnul se v zádech, když i on dosáhl vrcholu. Na moment zatnul prsty do bílé stěny paláce, aby následně uvolnil tělo. Vydýchával to.

A otevřel modré oči. Ještě se zachvíval a netušil proč. Zvedl se do sedu a chytl se za hlavu, aby se trochu uklidnil. Přemýšlel, co se to stalo. Připadalo mu, že viděl sám sebe, ale v uvolněné formě Pantery. Divný to sen. Sklonil pohled ke svému rozkroku.
"Já sem fakt tak sexy." zazubil se, když zjistil, co, že se mu to vlastně vůbec zdálo a že i z toho snu se udělal. Člověk by se někdy i divil, co si jeho fantazie vymyslí a jaké to má následky, ale tohle bylo vážně docela sexy, nemohl si pomoct. Ale ani si to nemohl vyčítat, to by ani nehrozilo. Není první a ani poslední, kdo má vlhké sny. Navíc je to taky trochu zajímavé, že se může udělat jen ze snu, aniž by on sám něco udělal.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 miko-kun miko-kun | 11. února 2015 v 13:56 | Reagovat

tohle je zajímavý pár :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama