Zase Vánoce... ach jo

24. prosince 2014 v 17:18 | Kate |  Bleach povídky, parodie atd
Pairing: Ichigo x Ogichi
Warning:Vánočn
í povídka, hračka a dárčik

Poznámka: Tohle je Vánoční povídka Kate ještě jich pár bude nemějte strach. Ona si vybrala povídku s Ichigem a Ogichim tak uvidíme, co to bude :) Jinak už nevím, co říct snad jen vám popřát i za ní Veselé Vánoce. :)

Zase Vánoce, ach jo. Pomyslel si zrzek, když se porocházel od obchodu k obchodu, hledajíc dárky pro otce a sestry. Pro Karin viděl super fotbalové kopačky, ale na jeho kapesné byly moc drahé a taky musel myslet na ostatní.
Yuzu by mohl koupit nějaké roztomilé zvířátko, třeba králíčka a tátovi nějaký polštář. Jo to by šlo, ale co ty ostatní? … GAAAAAH!!! Proč jen všechno nechával na poslední chvíli?!
Konečně měl všechny dárky pro sestry, tátu, Orihime, Chada a spoustu dalších kamarádu a momentálně je bez peněz … už zase.
Ale i tak to stálo za to. Když všichni rozbalovali dárky a viděl jim radost v očích. O tomhle sou vánoce. Rozdávat radost a sám se radovat. Mít klid a odpočívat a užívat si volné chvíle s rodinou.
Snad největší zábavu si užili, když se Ichigo převlékl za Santu a snažil se, aby ho nikdo neviděl, při tom ho holky potají sledovaly a zpoza rohu na něj vyskočily. Dlouho po tom se společně smáli. Byl to krásný den. Škoda že už skončil.
Šel k sobě do pokoje. Byl vyčerpaný a těšil se na postel. Jakmile otevřel dveře, byl připravený na Kona a tak ho hned popadl a strčil do skříně. Nechtěl ho poslouchat. Nevšímal si okolí a okamžitě zamířil k posteli. Ještě pořád na sobě měl ten oblek. Sedl si a chystal se ho svléknout, když ho někdo za ním strhl na záda.
"A co dostanu já?" Ogichi zrzka utěsnil pod sebou, aby se nemohl bránit a potěšeně se na něj podíval. Věděl, že pro něj nic nemá a trošku ho mrzelo, že na něj zapomněl, ale hodlal si to vynahradit.
"Ty nic. Pusť mě! Sem utahanej." shodil druhého ze sebe a znovu se posadil.
"Ale no tak, Ishigo. Já chci taky dárek." zaškemral bělovlásek druhému u ucha, přičemž mu rukou přejel po citlivém místě, což mělo následek. Než se nadál, ležel Ogichi na zemi a Ichigo byl na odchodu do sprchy.

Když se vrátil, Ogichi byl pryč. Konečně ho to přešlo. Dosud měl na sobě jen ručník a jelikož bělovlásek byl pryč a Kon zamknutý ve skříni, mohl si dopřát volnosti a nechat osušku spadnout na zem. Chvíli chodil po pokoji a připravoval si oblečení na zítřek. Bylo příjemné cítit chladivý vánek na svém údu.
Potěšeně ho pozoroval z postele a užíval si to. Sebral ten ručník a hodil ho přes topení. Je až k údivu, že si ho ještě nevšiml, ale také ho to těšilo. Nejkrásnější pohled na chlapce byl, když se zrzek ohnul. Bylo nádherně vše vidět, hlavně vstup. Už to nevydržel. Připravený byl až dost. Osvobodil své vzrušení z kalhot a spodního prádla dokud si ho zrzek nevšímá a je v tak báječné poloze. Stoupl se za něj a lehce se o něj otřel.
Zarazil se v okamžiku, když to cítil. Napřímil se a odstrčil své Hollow já. "VYPADNÍ!!!" rychle si sedl na postel a zakryl se dekou.
"Ale no tak. Celou dobu tu přede mnou chodíš nahatel a najednou se stydíš?" naklonil hlavu ke straně a potěšeně se usmál, když se chlapec začervenal. Udělal krok k posteli a tu zpropadenou deku hodil na zem a Ichiga donutil lehnout si.
"Nech mě být!" pokusil se mu vyklouznout, ale byl moc silný.
"Ne-e." jednou rukou mu chytil obě zápěstí a druhou se vydal po tom slastném těle dolů až k tomu báječnému údu. Potěšilo ho, když zjistil, že je chlapec vzrušený stejně jako on. "Nedal si mi dárek tak si vezmu tohle." usmál se a pevně ho uchopil.
"Ne...Ah!" tak tohle bylo podlý. Ale zase měl pravdu. Že by mu měl něco dát. Roztáhl tedy nohy od sebe a tak se mu víc vybídl. "Ale bude to po mim jinak." stáhl je zase k sobě.
"Dobře." zašklebil se a pustil ho a slezl si vedle zrzka. Zajímalo ho, co udělá.
Vytáhl se do sedu a naklonil se nad vzrušení druhého, přičemž si ho nabral do úst a dráždil ho jazykem. Nemělo cenu čekat. Aniž by si navlhčil prsty, vnikl hned se dvěma Ogichimu do vstupu.
Nečekal, že to bude tak rychlé. Trošku to bolelo, ale on měl bolest rád. A navíc to tlumil tou slastí, kterou mu Ichigo dopřává svými ústy.
Přidal třetí prst, a když si byl jistý, že je tělo pod ním dost připravené, vytáhl je a odtáhl se od druhého údu.
"Víš, že je to poprví co deš dobrovolně a ještě k tomu seš nahoře?" naklonil hlavu ke straně a čekal co bude dál.
"Vim." naklonil se k němu a vtáhl ho do bouřlivého polibku. "Ale nezvykej si na to je to poprví a naposled." dodal, když polibek rozpojil. "Zavři oči." nařídil mu.
"Že by překupko?" natěšeně se uculil a provedl to, co po něm druhý chtěl.
" Něco takovýho." zavázal mu oči a došel si do šuplíku pro jednu hračku. Když se vrátil, donutil bělovláska si kleknout a opřít se rukama před sebou. "Připravenej?" zašeptal mu otázku do ouška, přičemž se mu otřel o vstup.
"Jasně, že jo." zašklebil se. Nelíbilo se mu, když ho nechal čekat.
Jakmile dostal souhlas vnikl do jeho nitra vibrátorem, ale tak, aby si Ogichi myslel, že je to on.
Když ho ucítil v sobě, měl pocit jako by byl metrový nejspíš přirazil moc hluboko, ale jemu to nevadilo, bylo to ještě víc vzrušující.
Předem ho nastavil na nejvyšší výkon, aby si přece jenom užil ten svůj dárek. Věděl, že to brzo zjistí, tak se rychle připravil, vlezl si pod něj a rozvázal mu oči.
"C … co to … " nikdy by nevěřil, co s ním udělá pouhá věc, ale nebránil se tomu. Musel uznat, že ten zrzek je vynalézavý. Věděl, co po něm chce a tak do něj vstoupil až po kořen. Téměř okamžitě začal přirážet, chtěl ho víc a víc nedokázal se tomu ubránit, když ho pod sebou viděl a v sobě cítil tu věc.
Zaznamenal, že druhý stále zvyšoval tempo, hádal, že dlouho nevydrží, také ho chtěl. Rukama ho objal kolem krku a vtáhl si ho do dalšího polibku. Už jen párkrát. Už jen chviličku, cítil to. A také že se udělal a potřísnil si břicho svým spermatem.
Také Ogichi vyvrcholil do chlapcova nitra. Vyčerpaně se snesl na tělo pod sebou a zhluboka oddychoval. Nic podobného nikdy nezažil. Ta věc, co se v něm stále hýbala, ho tlačila do dalšího a dalšího orgasmu. Nemohl se tomu ubránit. Stále byl v Ichigovi a neustále ho plnil dalšími přívaly spermatu. Kolikrát už to bylo třikrát? Čtyřikrát? Nevěděl, ale jedno věděl jistě, že chce víc. Popadl druhý dech a znovu začal přirážet.
Nechal ho, ať si vyhraje, je to přeci jeho dárek, tak ať si ho užije.

Po dvou hodinách a snad padesáti vyvrcholení, konečně padl vyčerpáním vedle zrzka a vyndal si z těla ten vibrátor.
Oba leželi na posteli neschopní pohybu i jakéhokoli slova. Jen stěží oddechovali.
Když zase popadli dech, tak Ichigo ze země sebral deky a přikryl je oba a zaroveň se k Ogichimu přitulil. "Tak jakej byl dárek?" neodpustil si otázky a pohled na druhého.
"Takovej, že ho chci i příští rok." zazubil se bělovlasý a přitáhl si zrzka k sobě blíž, když oba řekli tu samou větu ve stejnou chvíli.
"Miluju Vánoce."

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 miko-kun miko-kun | 25. prosince 2014 v 19:24 | Reagovat

takoví dárek chci taky :p

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama