Merry Christmas my dear Nii-chan!

24. prosince 2014 v 17:18 | Nisure |  Bleach povídky, parodie atd

Poznámka: Jelikož jsou už ty Vánoce tak pro Vás máme pár povídek, jako náš Vánoční dárek :D V mé povídce sex nebude, nemyslím si, že se to hodí na Vánoce, ale pokud by jste nějaký chtěli... počkejte si na Silvestra >:) Tak si užijte čítání a potom přidáme i povídky na Silvestra jelikož bude další rok a to se taky musí oslavit! Tak že, Veselé Vánoce a Šťastný nový rok všem! :D

Bylo to zvláštní slavit lidské svátky, ale nikdo si rozhodně nestěžoval, že by se mu to snad nelíbilo a pokud ano tak si to nechával pro sebe a nebo byli všichni tak zaneprázdnění vánoční náladou a přípravami, že si toho ani nevšimli. Samotné Hueco Mundo je přece jen pustá poušť s věčnou nocí, ale ten bílí písek tak trochu působil jako sníh. Tedy, tady nikdo asi nevěděl, jak vypadá sníh nebo tak něco, ale mohli si to alespoň pomocí fantazie domýšlet, jak by takový sníh mohl vypadat. Je to bílé a malinkaté, lehké jako peříčko a studené a při doteku se to rozpustí v kapičku vody.
Celé Las Noches bylo vyzdobené všim možným vánočním. Kdo ví, kde to vůbec všechno nakradli a vzali, ale Las Noches teď bylo úplně jako vánoční stromeček a vůbec! Kde vzali ten vánoční stromeček?! Někde ho určitě šlohly. Určitě sou napíchlí na Uraharu nebo někoho z lidského světa!
Byl už Štědrý den, ale Arramcaři se ještě moc nescházeli. Tedy alespoň ne v hlavní hale, kde je ten gigantický stromeček. Každopádně Szayel měl z Vánoc tak velikou radost a všude věšel ozdobičky nebo cokoliv a prospěvoval si Vánoční písničky a chtěl vnést i Vánoční náladu pro svého mnohdy nenáviděného brášku, ale když jsou ty Vánoce, nějak ho začínal mít rád.
Rozrazil dveře do Yylfordtova pokoje a uculil se "Veselé Vánoce, Nii-chan!!!" zavýskal a hned se mu vrhnul kolem krku, aby mu mohl dát pusinku na čelo.
"C...Co to sakra děláš?!" cukl na něj pohledem a chytnul ho za ramena, aby ho od sebe držel alespoň na délku svých paží. Mírně se na něj zamračil a zvedl se z pohovky, na které se mu až do těď tak krásně uvelebil. Mohl to čekat, že jeho bratra chytně ta Vánoční nálada.
"Sou Vánoce a všichni by se měli mít rádi!" vysvětlil a od někud vytáhl tu Santovskou čepičku, kterou on sám měl na hlavě a nandal ji i blonďáčkovi. "Sluší ti to." neodpustil si a chytnul ho za tvářičky. "Ty si tak roztomilý, Nii-chan." nechal tam vyznít sladký podtón hlasu.
"Pust mě." zašklebil se a znovu ho od sebe odstrčil. "A nejsem holka." poznamenal ještě s dalším úšklebkem a odhodil si bílou bambulku, co mu lezla do očí.
"Ale já tě mám moc rád." pořád se tak sladce culil. Objal ho a přitulil se k němu.
Povzdechl si a protočil oči. No, jednou za rok mu to snad neublíž když se snesou v jedné místnosti a budou na sebe hodní.
"Ooo! Nii-chan mám pro tebe dáreček!" zajásal a vtlačil mu do rukou žlutou vánoční krabici s velkou rudou mašlí. Kde to sakra bere? A kde vzal ten obleček Santy? "Rozbal to, prosím!"
Podíval se na žlutou krabici a pozvedl jedno obočí, jestli to myslí vážně. Nechtěl mu nic říkat, ale možná to trošičku přehání s těmi Vánocmi a tak podobně, nehledě na to, že on sám pro něj nic nemá. To bude možná tím, že nemyslela na to, že by sem jeho bratr mohl přiletět s takovou náladou. Ale když viděl jeho výraz, jak je natěšený tak ho nemohl zklamat. Vzal a konec červené stužky a zatáhl za ní, aby jí povolil. Položil krabici na zem a otevřel ji. Sáhl do ni a vyndal ten obleček Santy, co má jeho bratr na sobě. Snad nemyslel, že si to obleče i on. Zvedl k němu jantaroví pohled s onou otázkou, co se mu jasně odrážela v očích.
"Líbí se ti?" zeptal se naléhavě a naklonil hlavičku trošku ke straně. "Prosím, obleč si ho na sebe. Bude ti slušet!" pokýval souhlasně.
"Snad si nemyslíš, že bych si na sebe vzal něco takového." vatáhl obleček celý a prohlédl si ho. By bílé chloupky jako olemování byli docela příjemné na dotek.
"Vážně! Slibuji, že ti to bude moc slušet! Prosííííííííííííííím!" naléhal stále a stáhl obočí, přičemž udělal ty sladké puppy eyes a zatvářil se velmi smutně.
Nemohl si pomoct, ale to bylo vážně roztomilé. Nemohl to odmítnout. Zvedl se tedy a vydal se do své koupelny, aby se mohl jít převléct do toho červeného kostýmku.
Szayel se potěšeně zajíkl. Podařilo se mu donutit svého brášku, aby si oblékl na sebe ten krásný obleček a oslavil s ním Vánoce. Už to snad nemůže bejt lepší!
Navlékl si na tebe ten obleček a podíval se do zrcadla. Připadal si jako šáša, ale co nadělal. Vyšel z koupelny a podíval se na svého bratra.
Pohled se mu úplně rozzářil téměř jako by měl v očích hvězdičky i ten výraz za to mluvil. "Moc ti to sluší Nii-chan!" vesele poskočil. Jeho bráška teď vypadal moc roztomiloučce a krásně. Nemohl si pomoct, ale bylo to vážně krásné se na něj koukat. Přeběhl k němu a znovu ho obejmul. "Podívej, teď se k sobě opravdu hodně hodíme, vypadáme skoro stejně." ukázal na svůj a na jeho obleček.
"Dobře, dobře." souhlasil a znovu si odhodil bambulku, co mu zase lezla do očí. Vážně teď vypadali téměř stejně a ten obleček takdy nevypadal zle. Nejspíš na něj už lezla ta vánoční nálada. "Ale já pro tebe žádný dárek nemám." poznemenal spíš polohlasně, protože ho to tak trochu mrzelo, že Szayel si dělal škodu a přinesl mu ten oblček, ale on pro něj nic nemá.
"To nevadí, jsem moc rád, že sis to kvůli mě na sebe vzal!" znovu mu dal pusinku na čelo a pevně ho objal. "A potom až půjdeme do hlavní haly tak sam budou sladkosti a ostatní a bude tam velikánský stromeček a všechno!" odvětil a rozhodil rukama.
"Tak dobře." souhlasil a oplatil mu úsměv. Nemuselo by to být tak špatné. Aspoň by tady nemusel být za křena a za toho, co vždycky pokazí zábavu. Ne bude si hrát stejně jako to dělají ostatní a bude si užívat. Určitě nebudou oni dva sami, kdo si to bude užívat tomu nevěřil. Třeba Grimmjow nebo Nnoitra si z toho budou dělat srandu to se dalo docela odhadnout. Snad se Szayel nezbláznil a nerozdává tyhle oblečky každému, kodo potká na rohu. To by bylo super kdyby tady potom všichni běhali v tom samém a podobném oblečku jako mají oni dva.
"Uhm." souhlasil a chytnul ho za pacičku, aby ho mohl s sebou táhnou ze dveří do haly se stromečkem. Určitě už tam někdo bude. Zajímalo ho, kolik přijde Arrancarů a budou se bavit. Určitě tam bude i Aizen a Gin a Tousen. Doufal, že si to všichni, co tam budou budou užívat tak moc, jako on sám. Moc se na to těšil až se to tady rozjede a bude party hard to bude super.
Obrovské dvoukřídlé dveře do veliké haly byly dokorán otevřené. Pár Arrancarů už tam bylo. Byl tam gigantický stromeček uprostřed haly. Vypadal moc krásně. Byli na něm všechny možné barvičky světýlek a ozdobičky, které se leskli v září světýlek. Byl moc krásný a příjemně voněl po lese a přírodě.
"Heeeeeeleee kdopak tady je." zazubil se Nnoitra a přejel si jazykem po rtech. Taky měl ten obleček jako měl Szayel a Yylfordt. Byl taky tak krásně rudý a měl bílé chloupky jako olemování a i tu samou čepičku na hlavě a Grimmjow taky.
"Tak že i vy dva máte ten obleček jo?" optal se Grimmjow a přimhouřil modré oči.
"Aizen-sama je přece rozdával ne." koukl se po něm Nnoitra a provokativně do něj šťouchnul.
"Hele, dej si pohov!" praštil ho přes ruku a vyplázl na něj jazyk.
"Je překvapivý, že vy dva ste si to na sebe vzali." poznamenal Yylfordt a přimhouřil obočí.
"Sranda musí bejt." mávl nad tím Nnoitra rukou "Vánoce pro všechny!" vyjekl a chytl Grimmjowa, přičemž ho odtáhl ke stromku a sundal s něj jeden z barevných řetězů. Omotal ho kolem modrovláska a pak ho hodil pod větve stromu jako první z vánočních dárků.
"To si děláš srandu?!" podívla se na něj modrovlasý a přimhouřil nevraživě oči. On z něj udělal dárek? No to ne a to ještě ani nezačla ta vánoční párty, co Aizen sliboval. Ten má dost už teď a nepotřebuje žádný punč nebo to cukroví nebo cokoliv jiného.

Celý veček probíhal celkem dobře a pohodově. Všichni se bavili snad se nenašel nikdo, kdo by nepřišel a neužíval si. Dobře tak Barragan a nebo Zommari, dobře ale ti se nepočítají to jsou takové ty netikavky. Dokonce i Ulquiorra a Yammi tady je, ale nejspíš jen od toho, aby vyjídal stoli s cukrovím a tak podobně, ale je tady, to se přece počítá.
Yylfordt a Szayel zapomněli, že se normálně nesnesou a konečně se k sobě chovali jako hodní bráškové a Nnoitra s Grimmjovem se pořád a celý den pošťuchujou a dělají ci naschváli a jeden z druhého srandu. Mno, alespoň Aizen nemusel zařizovat žádnou zábavu.
Všichni si povídali a skvěle se bavili. Nikdy před tím žádné Vánoce neměli a neznali, ale na to, že tenhle lidské svátek slaví úplně první tak si to docela dobře užívají.
"Hele! Co to je!!!?" zaječel někdo. Ten hlas šel jako by z balkonu. Všichni zpozorněli a vydali se za tím hlasem. Při pohledu z velikého balkonu byl výhledn a celou pustou krajinu a měsic na nebi, ale z nebe padalo cosi bílého. Bylo to vvelmi malinké a při doteku se to hned rozteklo a vypadalo to moc krásně.
Chytl svého brášku za ruku a vydal se s ním ven a spolu s nimi věželo o několik dalších Arrancarů, aby to mohli prozkoumat venku. Tohle ještě nikdy v životě neviděli.
"Dá se to jíst?" zeptal se Nnoitra a vyplázl jazyk, aby chytl nějakou tu věcičku na jazy. Trochu to zastudilo, když se ho to dotklo, ale hned to roztáhlo.
"To je sníh!" zaječel někdo a ostatní hned začali namítat a nebo souhlasit.
"Veselé Vánoce!" houkl chlapec na obloze s ledovými křídli a ocasem v uvolnění formě jeho Bankaie. Toshiro byl proti, ale přece jen ho ostatní přemluvili k tomuhle činu. Hezky jim tady nasněží a Arrancaři už můžou mít opravdové Vánoce jako je to ve světě lidí.
Otevřela se Garganta, ale nikdo z Hueca Munda jí neotevřel to otevřeli ostatní na druhé straně. Aizen poznal Shinigami, aby přišli na jejich oslavu do Las Noches a samozřejmě, že téměř všichni souhlasili a braly to jako dobrý nápad, že se můžou pobavit a ozkoušet nové věci.
Probíhalo to docela dobře všichni se snesli a bavili se. Vánoce nakonec nebyl tak špatný nápad, jak by mohl někdo tušit. Jsou vlastně docela hezké, když jsou lidi spolu a užívají si svátky a sněhových hrátek.MERRY CHRISTMAS!!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama