MOC SE OMLOUVÁM!!!

15. září 2014 v 21:14 | Nisure |  Informace
ZDRAVÍM!!!!! ZASE PO DLOUHÉ DOBĚ!!!!

Prosím vás, moc se vám všem omlouvám, že jsem taaaaaaaaak dlouho nic nepřidala na blog, ALE!!! Mám pro to vysvětlení!!!
Možná jste si toho někdo mohl všimnout, myslím že v pátek jsem psala sem na blog ale jen do komentáře, že se nemohu připojit na svůj účet na Blog.cz - na můj blog.
Ano to byla pravda, nemohla jsem se vůbec přihlásit zkoušela jsem to každý den X-krát, ale nešlo to, myslela jsem si, že mi někdo můj blog zablokoval nebo heknul. Dvakrát jsem psala na Blog.cz email, co se děje, že se nemohu přihlásit. Měla jsem docela strach, že o tenhle blog přijdu a to hlavně z důvodu, že je to ze všech blogů, co jsem měla ten nejcennější a nejlepší. Všechny ostatní totiž byli na nic, nikdo na ně nechodil a ani mne nebavilo na ně psát, ale tady na tom mne to baví hlavně proto, že si tady mohu vyhrát s čím chci a s tím, co mám ráda. Opravdu by mne to moc mrzelo, kdybych tenhle blog ztratila, ale měla jsem záložní plán - udělala bych si nový blog a po případě bych na něj přesunula to, co jsem měla tady, ale to už by nebylo takové.
Každopádně jsem moc ráda, že se mi povedlo přihlásit, možná že to byla jen nějaká chyba a nebo něco předělávali na servru, tak mě to nechtělo pustit. Kdo ví, hlavní je, že mohu dále psát a přidávat na tenhle blog další věci.
Což mi připomíná, že mám rozepsaných pár povídek, které samozřejmě dopíši.
Ale teď dalo by se říct jako omluvu vám sem dám novou přeloženou mangu, kterou si tu skladuji a konečně ji sem mohu dát. A jinak, vybírala jí Kate protože já jsem nevěděla kterou.

Toď snad vše, tak že děkuji za pochopení, omlouvám se a zatím papa :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smithe645 Smithe645 | E-mail | Web | 16. září 2014 v 4:37 | Reagovat

Ovver the course of the initial period, they began tto form grooup bebbgkdkkfgdgcke

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama