Dream of One Day II.

1. září 2014 v 0:14 | Nisure |  Mangy (komixy)
Tak tady je druhá část komixu. Tady už je vlastně ten děj, když si chce Rukia promluvit a zjistit, co se děje, ale Renji to samozřejmě nechce říct tak se záměrně vyhýbá odpovědi, mno a když se za ním potom šla večer podívat tak zjistila, že není doma a když se vrátil tak byl celý od krve a potom to ruplo.
Tak tady to je. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nisure Nisure | 12. září 2014 v 18:31 | Reagovat

Zdravím, moc se omlouvám, že píši sem do komentářů a ne na blog, ale vyskytli se mi jisté potíže. Píši sem protože mi nejde přihlásit se na blog, když zadám své přihlašovací údaje neustále mne to vrací na přihlašovací stránku a já už nevím, co s tím. Každý den zkouším se tam přihlásit, zkouším to takhle už přes týden, ale zkrátka mě to nechce pustit na blog.
Už jsem i psala na blog.cz jestli mám nějaký problém s blogem nebo jestli se něco nepokazilo a zda by to šlo napravit, ale zatím se mi ještě neozvali, bohužel.
Tak že, bych se vám chtěla moc omluvit, mrzí mě to, ale vážně se nemohu přihlásit, jinak už bych dávno přidala Keimusho a přeloženou mangu a povídku s Kate, ale bohužel nemohu, vážně nedělám si legraci a také mě to štve, že se nemohu přihlásit.
Pokusím se udělat, co půjde a pokud se mi nepovede přihlásit budu muset udělat nový blog, ale nebojte se, já píši ještě povídky ;)

Zatím pa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama