Nevhodná chvíle

13. srpna 2014 v 15:16 | Kate |  Yaoi, Shonen-ai Bleach
Pairing: Renji x Ogicho/Hichigo
Warning: yaoi, Ichigo má Vánoce a Ogichi zábavu XP

Poznámka: Tuto povídku psala Kate. Chtěla, abych jí poslala nějaký obrázek na povídku, tak jsem jí poslala celou složku s yaoi obrázky, na které budu/budeme někdy psát a ona si vybrala tenhle tak na něj napsala povídku. Dál nevím moc co říct :/ Možná ještě to, že tohle nebylo na přání, chtěla to napsat sama z nudy, ale povídky na přání ještě pořád platí žádný strach, stačí jen říct XP

"Ichigo! HEJ ICHIGO!!!" volal ho červenovlasý pod oknem jeho pokoje. U Urahary se nudil a všechny Hollow mu vyfoukl zrzek, tak si to s ním šel pěkně vyřídit.
Konečně se okno otevřelo, ale místo Ichiga vykouklo jeho bělovlasé já. "Co chceš?!" Sice už bylo kolem jedné hodiny odpoledne, ale on ještě spal a tenhle otravnej chlápek ho vzbudil. "Jahůdka je pryč vypadni!!!" vykřikne na Renjiho zaleze zpátky do pokoje.
To je mi teda přivítání. Pomyslel si. "A kde je?!" znovu houkl do pokoje.
"Co já vim! Já se o něj nestarám!!!" znovu zakřičel a pak se zase objevil v okně. "Ale sem tu já." Zavrněl a smyslně přivřel oči, přičemž se lokty opřel o parapet.
"Ne dík." okamžitě odmítl červenovlasí a otočil se k odchodu.
"Tak ne no mohla být sranda." Prohodí a zase zaleze.
Ležel na posteli jen tak bez ničeho na sobě a užíval si klidu a pohody. Ale ne na dlouho. Do pokoje vtrhl Renji a hledajíc Ichiga, se udiveně díval na Ogichiho, jak na něm mhouří své žluté oči.
"Ale, ale, kdopak to k nám zavítal? Znovu." Posadil se a následně vstal z postele a šel k němu blíž. Užíval si tohoto momentu, když na něj rudovlasí udiveně zíral. A nejlepší bylo, že byl před ním nahý. To ho vyvedlo z míry ještě víc.
"Ichigo tu pořád není?" Snažil se, aby nebylo poznat, že znervózněl, ale měl smůlu. Bylo to poznat v jeho hlase, stejně jako směsice zklamání a vzteku. Zoufale se snažil na něj nedívat a zachovat klid. Vyhýbal se mu pohledem. Cítil, jak se mu do hlavy hrne krev. Chtěl už odejít, ale bělovlasý ho chytil za paži, zatáhl do pokoje, zavřel dveře a zamkl.
"Co děláš?! Nech mě jít!" rozkřikl se na něj. Nějak tušil, co přijde.
"Ale no tak bude sranda." Vydal se k němu. V jedné ruce držel klíč a v druhou si ho přitáhl k sobě.
"Já o tvojí srandu nestojim." Procedil mezi zuby, vymanil se mu ze sevření a o krok couvl, takže narazil na postel.
Jen se víc usmál a strčil do Shinigamiho a zpod postele vytáhl provazy.
"Hele neblbni, já chci jít pryč!" Zaprotestoval, ale ani se nenadál a už měl svázané ruce k posteli. Zazmítal sebou a pokusil se uvolnit si zápěstí, ale bylo to marné. Provazy byly moc těsně a pevné.
"To se nestane." Zašklebí se a jedním tahem mu sundá veškeré oblečení od pasu dolu. Přejel mu po už vzrušení dvěma prsty a palcem dráždil špičku.
Nečekaně se mu z hrdla vydral na povrch tichý sten. Nechtěl, aby druhý viděl co to s ním děla. Skousl si spodní ret a odvrátil pohled na stranu. Připravoval se, že za malou chviličku v sobě ucítí druhého prsty, ale to se nestalo. Překvapeně a zároveň bolestně vytřeštil oči, když do něj Ogichi prudce přirazil. Bez přípravy, aniž by ho roztáhl. Cítil bolest, když druhý okamžitě začal prudce a intenzivně přirážet, ale zároveň ho to nutilo sténat slastí, i když se snažil, aby to nebylo slyšet.
"P … pusť mě ty parchante!!!" dostal ze sebe a neustále na bělovlasého chrlil spoustu urážek, až ho to přestalo bavit a šátkem co měl Renji na hlavě mu uspal ústa.
Také mu rozpustil vlasy a rudé prameny se mu snesli na ramena. Zpražil ho červeným pohledem a znovu se zazmítal a cosi zahučel do šátku. Teď litoval toho, že sem vůbec lezl.
Chytil druhého erekci a začal jí zpracovávat a dráždit. Cítil, že se postupně blíží k vrcholu. Užíval si ten výhled na tělo pod sebou.
Také to cítil, i když se snažil, aby se to nestalo. Pevně přitiskl víčka k sobě a snažil se myslet na něco jiného, ale nepomohlo to. Ještě párkrát do něj přirazil a hlasitě, i přes ten šátek to bylo slyšet, vyvrcholil a potřísnil si svým spermatem bříško.
Téměř okamžitě ho následoval. Naplnil horké nitro těla pod sebou. Vystoupil z něj a slízal vše, co mohl a hbitě mu sundal šátek a pak si rudovlasého přitáhl do polibku, aby mu dal ochutnat samu sebe.
"Už mě pusť!" znovu procedil mezi zuby, zazmítal se a sledoval jeho úšklebek.
"Mam lepší nápad co kdyby ses pustil sám?" slezl z něj, oblékl se a odešel pryč, aniž by se ohlédl.
"Co?! … HEJ POČKEJ! NEMŮŽEŠ MĚ TU NECHAT!!!!!!!"
"Ale jo můžu" zavolal bělovlasý zpátky a to bylo poslední co ho Renji ten den slyšel.
Byl v Ichigovo pokoji svázaný a ještě k tomu nahý.

Byl už skoro večer, když šel domů. Ani nevečeřel, neměl hlad. Prostě šel rovnou do pokoje. Byl unavený, ale to co, viděl ho okamžitě probralo. Renji byl svázaný a nahý na jeho posteli. Neudržel se a vybuchl smíchy.
"Hrozně vtipný." Sarkasticky a otráveně poznamenal rudovlasý. "Rozvaž mě dělej!" nevrle se po něm díval.
"No jo no jo jenom počkej minutku" Něco ho napadlo tohle bude bomba. Po pár minutách usilovného hledání se do pokoje vrátil s foťákem. "Řekni sýýýýýýr!" posměšně poznamenal, namířil fotoaparát a začal foťit.
"Co, ne Ichigo přestaň! Zabiju tě ty parchante!" zmítal sebou ze strany na stranu, ale bylo mu to houby platný.
O den později to věděl každý v SS a smáli se hned, jak ho uviděli.
"To mi ještě zaplatíš." výhružně poznamenal rudovlasý, když se procházel uličkou.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 miko-kun miko-kun | 13. srpna 2014 v 20:53 | Reagovat

chudák renji ten z toho musí mít doživotní trauma :) (ten obrázek je boží)

2 Nisure Nisure | 13. srpna 2014 v 21:51 | Reagovat

Jo ten obrázek se mi taky líbí, mám jich víc podobných, schovávám si je, protože se na takovéhle podobné dobře píší povídky :3333

3 Kate Kate | 13. srpna 2014 v 21:58 | Reagovat

že mi ale nějaký nechááááááááááááááááš :DDDDDDD prosííííííííííííííííííííííím :DDDDDDD

4 Nisure Nisure | 14. srpna 2014 v 12:21 | Reagovat

Uvidíme :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama