Kouzelná země

11. srpna 2014 v 1:01 | Nisure |  Yaoi, Shonen-ai Bleach
Pairing: Aizen x Gin, Aizen x Ichigo, Aizen x Gin x Ichigo
Warning: yaoi, trojka a... tak :D

Poznámka: Tato povídka je pro Spoiler, snad nebude vadit, že to bude napsané takto. Tohle také napíšeme jako jednu povídku, ale napíšeme to za všechny tři. Opravdu moc mě mrzí, že tato povídka je tak pozdě o dva měsíce nebo měsíc a půl, ale já se k tomu nemohla dokopat. Omlouvám se <:( Ale myslím, že teď budu zase chvilku psát buď Keimusho a nebo yaoi. Každopádně, potřebuji se trochu odreagovat a zase přemýšlet trochu nad něčím jiným. :/ A jako omluvu tohle se pokusím napsat trochu delší a za všechny tři.

Las Noches bylo opravdu ohromné, člověk se tady snadno ztratil. Dost tomu pomáhalo i to, že to tady vypadalo úplně stejně jako v každé jiné části paláce. Bylo k nepochopení, že by si někdo dokázal zapamatovat, kde je co, že by se tad někdo neztratil. Nedokázal pochopit ten fakt, že se tady přece jen pár jedinců vyzná a s klidem chodí po chodbách a vědí přesný směr, kam jdou a kudy.
Za to on se tady ztrácel. Jen co zahnul za roh tak už ztrácel přehled. Nejlepší je prostě běžet dopředu a on potom někam doběhne. Arrancarů je tu také málo, ale určitě na někoho musí brzy narazit. Vtipem bylo, že kdyby někdo zjistil o jeho vztahu s Aizenem tak by to asi během hvilky vědělo celé Las Noches a určitě by se to rozneslo i dál. Těžko říct, jestli by to byla ostuda a nebo popularita, každopádně by asi pár jedinců bylo dost překvapených.
Bylo to až ironické, jak Aizena před tím tak mermomocí nenáviděl, ale co se škádlívá to se rádo mívá a tadá. Je to tady. Na tom něco pravdy bude. Není to zase tak dlouho, co spolu bylu naposledy, ale když s ním nemohl být a neměl, co na práci tak na to také s radostí vzpomínal.

Flashback

Vždycky to byl tak nepopsatelný okamžik, když se konečně dostal k těm ohromným dveřím, které se sami otevřeli jako brána do jiné řiše. Aizenovi komnaty byli tak ohromné a prostorné, ale to se také dalo čekat. Pousmál se a vydal se do místnosti. Byl tak nedočkavý.
"Vrátil ses." možná to vyznělo jako otázka, ale otazník tam rozhodně slyšet nebyl.
"Jak bych se mohl nevrátit?" optal se s pozvednutím jednoho obočí. Přešel až ke křeslu, které stálo na balkoně. Byl z něj úchvatný výhled na celou krajinu. I když byla tak pustá a působila smutně bylo to úchvatné, chápal, proč tady Aizen vysedával. Určitě se u toho výhledu dobře rozjímalo. A také mohl vědět, že tohle všechno patří jenom jemu. "Ale taky by jsi mohl po zdech dát cedule s ukazateli, kudy kam. Tady je to jako v labirintu." postěžoval si.
"Zapracuji na tom, ale myslím, že ukazatele cesty by tady kazili tu atmosféru a přirozenou krásu chodeb." odvětil hnědovlasý a zvedl k zrzkovi pohled.
"Až sem pudu příště tak si s sebou vezmu GPS." ušklíbl se na druhého. Obešel křeslo a klekl si k němu na zem, přičemž se mu rukama zapřel o stehna. "Stýskalo se ti po mě?"
"Mělo by?" sledoval ho hnědýma přimhouřenýma očima a mírně se usmíval, jak je to u něj typické.
Dotčeně svraštil obočí. "Jo to by teda mělo!" štěkl po něm uraženě, ale nemyslel to zle.
"V tom případě, ano stýskalo."
"To je dobře protože, já se taky nemoh dočkat až tě zase uvidím!" výraz se mu hned změnil na sladký úsměv a oči se mu skoro až rozzářili jako malému dítěti.
"To mě těší." něžně chlapce chytil za spodní čelist a přitáhl si ho k sobě nahoru. "A jak moc jsi se nemohl dočkat?" chtěl vědět.
Zapřel se mu rukama o stehna, aby měl oporu a zpříma se mu díval do očí. Jako by ho ty oči naproti uhranuli. Úplně po něm prahnul, nemohl se ubránit. Naklonil se a i přes to, že ho starší držel, přisál se chtivě ústy na ta jeho a jazykem se začal probojovávat do druhého úst.
Nechal ho, ať si chvilku hraje, přičemž sám na chvíli zapojil vlastní jazyk. Pak ho od sebe odtáhl. "Neodpověděl jsi." připomněl mu, znovu ho chytl za bradu, aby mu znemožnil se k němu dostat.
"Um..." zamručel nespokojeně a stáhl obočí. "A co, když ti odpovím řečí těla?" naklonil hlavičku mírně ke straně a rukou se vydal pod spodní část bílé uniformy.
"To by možná šlo." odvětil souhlasně a chytl v prstech obi, zatáhl za něj, aby ho mohl rozvázat a nechal sklouznout hakama na zem.
Zavrněl, vymanil se staršímu ze sevření a znovu se naklonil k jeho ústům, aby si je mohl pro sebe ukořistit. Volnou rukou mu stáhl trochu spodní část uniformy a následně se vydal stáhnout své spodní prádlo a ke svému vstupu, aby se mohl zatím připravit a začít roztahovat.
Vztáhl k Ichigovi ruku a za pas si ho přitáhl obkročmo nad sebe.
Odtáhl se mu od úst a vytáhl prsty. Tiše zasténal a víc se přisunul k Aizenovu tělu, aby mohl nasměrovat jeho erekci proti svému tělu a pomalu začal dosedat a pouštět si ho do těla.
Na rtech měl stále ten svůj typický úsměv a sledoval ho přivřenýma očima. Nikdy se moc nezapojoval nechával spíš Ichiga ať si hraje, jeho bavilo ho sledovat a poslouchat, jak pro něj vzdychá a prahne po něm jako žíznivý po hrstce vody. Ten chtíč byl až hmatatelný.

Reality

Vždycky to byl tak nepopsatelný pocit, když konečně vyvrcholil a potřísnil vlastní tělo a Aizen ho naplnil zevnitř svým vlastním spermatem. Bylo to tak smyslné, cítil, jak je v něm horko a jak to v něm tepá. Už jen ten pocit ho donutil se zachvět.
Konečně našel ty obrovské dvoukřídlé dveře, které tady tak pracně hledal a spokojeně se usmál. Zastavil se před nimi a dal si chvilku na to, aby popadl dech a uklidnil ho stejně tak jako svůj tep, které byli zrychleny z toho, jak tu po celém paláci běžel a hledal právě tyhle dveře.
Opřel se rukou o dveře, aby se hnuli a otevřel je. Už se těšil až ho zase uvidí. Vešel do místnosti a dveře zase zavřel porozhlédl se, ale to, co se mu naskytlo na pohled tak ho dost překvapilo a zarazilo. Dalo by se říct, že se ho to až nehezky dotklo. Pohled na Aizena a Gina tam na té ohromné pohovce, jak stříbrnovlasý chtivě vzdychá a tiskne se k hnědovlasému vůdci Arrancarů.
Ti dva nevěděli, že tady mají návštěvu. Aizen stále přirážel do těla pod sebou a bral si ho, chtěl slyšet, jak pro něj Gin vzdychá a vybízí se mu, přičemž tělem říká, že ho chce a chce víc.
Na jednu stranu nemohl uvěřit tomu, co mu vyvstalo na oči a radši by šel a počkal za dveřmi a pak si po případě s Aizenem popovídal o tom, co tady viděl. Ale na druhou stranu nemohl říct, že ten pohled s ním nic nedělal. I když si to nechtěl přiznat tak to s ním něco dělalo.
Stříbrnovlasý konečně odvrátil hlavu stranou a spatřil zrzka stojícího u dveří jako tvrdé Y. Koutky úst mu více cukli nahoru. "Aizen-sama." oslovil jej a chytl ho za rameny, přičemž cukl bradou na zrzka u dveří.
Hnědovlasý stočil pohled a přestal přirážet do těla pod sebou. "Ichigo." usmál se mírně a odtáhl se od Gina. Sedl si na pohovku a natáhl k chlapci ruku. "Zdravím tě."
Zamračil se, chtěl odsud odejít a jít se vyvztekat někam jinam nebo něco, prostě odsud vypadnout. Ale nemohl, i když moc chtěl tak ho něco táhlo k hnědovlasého natažené ruce. Musel se k němu vydat, nohy šli sami. Klekl si k němu a opřel si hlavu o jeho stehna. "Aizen-sama." zašeptal.
"Jsi poslušný." chytl chlapce za bradu a vytáhl si ho k sobě, aby ho mohl políbit. "Budeš hodný i nadále?" zeptal se něžně s pohlazením chlapcova líčka.
Zrzek souhlasně přikývl a vybídl se druhého ruce. Sklonil se a jemně vzal mezi rty staršího chloupu a následně si ho začal pouštět do hlubin svých úst. Jazykem dráždil jeho úd a tam, kam nedosáhl tak si pomáhal prsty ruky.
Stříbrovlasý se více usmál a slezl na zem k chlapci a za něj. Pohladil ho po zádech, rukou sjel před něj, vzal mezi prsty obi a zatáhl, aby ho tak rozvázal a mohl se druhou rukou dostat pod hakama a spodní prádlo. Přejel prsty po chlapcově vstupu a začal do něj pronikat ukazováčkem.
Chlapec tiše zasténal a mírně stáhl zuby k sobě, i když nechtěl.
"Nekousej." poznamenal Aizen a chytl chlapce za vlasy, aby mohl sám řídit tempo.
"Vypadáš sladce." pošeptal chlapci Gin u ouška, které následně obtáhl jazykem a vnikl do něj. Přidal další prst, aby ho mohl začít roztahovat. Zbavil ho horní části shihakusho, aby se mohl rty vydat po jemné kůži a obdarovávat ji polibky možná až kousavými.
TIše vzdychal a snažil se držet zuby od sebe. Zavřel slastně hnědé oči a rukama se opřel o hnědovlasého kolena, aby měl nějakou oporu.
Vytáhl z chlapce své prsty a spokojeně se usmál, když se mu dostalo dalšího stenu, který patřil jemu. Přisunul se k němu blíž a nasvěroval své vzrušení oproti Ichigovo vstupu, aby do něj mohl proniknout téměř až po kořen. Téměř hned začal přirážet, přidržoval si chlapce za boky, aby mu moc neutíkal, když klečel.
Snažil se zapírat rukama jak jen mohl, aby neskousl zuby na sebe a také se snažil dýchat, ale moc to nešlo. Nemohl se ani pořádně nadechnout a že by to hodně potřeboval. Když mu ústa naplnila horká bílá tekutina tak se zakuckal a když mu konečně hnědovlasý dovolil se odtáhnout tak přes otevřená ústa lapal po dechu.
Nemohl si ten pohled vychutnat. Vypadal moc hezky, když nemohl chytit dech a obličej měl potřísnění spermatem. Bylo na něm vydět, že už je vyčerpaný a tak krásně vzdychal slastí. Zvedl se z pohovky a přiměl chlapce, aby se o ni opřel rukama. Sám potom přešel za Gina a klekl si za něj. Políbil ho na rty a pronikl svou erekcí hluboko do stříbrovlasého nitra, přičemž ho také donutil sténat. Chytl ho za boky a následně sám začal řídit přírazy, kterými naplnobal Gina před sebou a ten zase Ichiga.
"A-Aizen-sama..." zavzdychal lapajíc po dechu zrzek, prohnul se v zádech a zaklonil hlavu, aby mohl lépe dýchat, až chraptivě lapal po dechu a prsty zarýval do pohovky. Kdyby tam nebyla tak by jisto jistě ležel na zemi a ani se nehnul. Byl si téměř jist, že po tomhle bude spát jako mrtvola.
Už jen párkrát do Gina vnikl, než ho naplnil horkou bílou tekutinou a přestal do něj vnikat. Stříbrovlasý ho téměř ve stejnou chvilku následoval stejně tak jako Ichigo. Zrzek vyčerpaně vydechl a svalil se na zem podél pohovky. Se zavřenýma očima těžce dýchal a snažil se popadnout dech z toho otřesného zážitku. Nechtěl se zvedat chtělo se mu strašně spát aspoň chvíli tady chtěl takhle zůstat a prospat se z toho. Ale o tomhle si potom s Aizenem ještě promluví o tom, jak ho dneska přivítal, když sem vešel. 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Miko-kun Miko-kun | 11. srpna 2014 v 8:09 | Reagovat

to bylo úžasný miluju tvoje povídky :p

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama