To si snad dělaj srandu

22. července 2014 v 1:29 | Nisure |  Yaoi, Shonen-ai Bleach
Pairing: Hichigo/Ogichi x Zangetsu
Warning: yaoi, možná trošku vzdoru O.o

Poznámka: Tahle povídka je pro monču a snad nebude vadit, když tohle také bude jako jedna povídka, omlouvám se, ale Kate neumí psát na bovel :/ :D No nevadí, taky máme všichni práci a když teď píši povídky tak je píši většinou od půlnoci klidně i do pěti nebo šesti do rána... Ale dost už se mnou. Snad nebude vadit, že je tohle na Ogichiho a Zangetsu, někde mám schované obrázky i s Ishidou a Zangetsu, ale nemohla jsem je najít :/ a Ogichi je prostě poulární a mě se za něj dobře píše, to je úplně jiný kafe, než Ichigo. Tak tady to je a pardon za spoždění <:3

"Hej, Zangetsu!" zazubil se bělovlasý. Už ho to zase chytá, tedy ne, že by tomu jindy bylo jinak, ale měl nutkavou potřebu někoho potrápit a jediný, kdo byl momentálně po ruce byl chudák Zangetsu. A kdyby se někdo ptal, ne nechtělo se mu lézt do lidského světa za Ichigem a ani ho nechtěl tahat sem. Je líný, moc práce, navíc, přece nemůže nechat Zangetsu jen tak bez poskvrny, to by nešlo. Ani by se nedivil, kdyby chudák stařík ani nevěděl, co je to se pořádně odvázat a taky si tak užít.
"Ano." odvětil hnědovlasý a stočil k druhému modrý pohled, i když arvu jeho očí kryly hnědé brýle. Už zase přemýšlel a díval se kamsi do dálky. To dělá nepřetržitě, nic zvláštního.
"Poď se trochu zabavit!" chytl ho za plášt, jako by se po něm chtěl sápat nahoru. "Upleteme ti copánky!" vytřeštil fascinovaně oči, při té představě, jak by potom vypadal a potěšeně se zazubil.
"Co že?" otočil se k němu bokem. Plést copánky? Okaj tohle Ichigovo já má téměř vždy hodně blbé nápady a je hyperaktivní, ale tenhle nápad se mu nelíbil!
"Jo upleteme ti copánky!" chytl ho za hnědé vlnité vlasy a rozdělil si je na tři pramínky, aby je mohl začít splétat. Neuměl být jemný, tak že je asi jasné, že to muselo tahat.
"Hichigo, přestaň." zamračil se, odtáhl se od něj, aby na něj tak snadno nemohl. Ten se jen tak nezklidní, radši být na pozoru.
"Ale já mam hravou." odvětil s přivřenýma očima šibalsky. Zubil se. To nikdy nevěstí nic dobrého. Dostal se rukama pod černý plášť a strhl Zangetsu pod sebe na zem, tak že na něm ležet. Vytáhl se do kleku, aby mu nemohl druhý utéct a přejel rukama po jeho těle.
"A já řekl přestaň." chytl jeho ruce a zvedl je nad své tělo, aby se ho už více nedotýkal. Vytáhl se do sedu a začal ho od sebe strkat dolů, aby se mohl znovu zvednout.
"A já řek, že mam hravou." ušklíbl se a když si tak hezky sedl tak se naklonil a jazykem mu vnikl do úst. Spokojeně zavrněl teď ho nehodlal jen tak pustit. Hrál si s jeho jazykem. Vymanil si ruce z jeho sevření a nadzvedl se mu na klíně. Jednou paží ho objal kolem krku, abym u neutekl a tou druhou se vydal rozvázat své obi a následně pod hakama, přičemž do svého nitra začal pronikat hned dvěma prsty. Slastně zasténal do staršího úst.
Zangetsu překvapeně vytřeštil oči. Zapřel se mu rukama o ramena a pokusil se vzdorovat, ale tím, že si ho Hichigo držel a rozhodně nehodlal pustit, nepovedlo se mu ho odtlačit, ale samozřejmě, že se nijak moc extra nezapojoval.
Začal se sám připravovat a roztahovat prsty od sebe. Odtáhl se mu od úst. Chtěl na něj vidět a také se musel nadechnout.
Když se od něj konečně odtáhl, znovu se o něj začal zapírat, aby se ho pokusil odtlačit dál. S tímhle nechtěl mít nic společného, vůbec se to nehodilo k jeho charakteru bylo mu to proti srsti.
"Ale no tak. Taky potřebuješ trochu uvolnit." zapředl mu u ouška. Vytáhl ze sebe své prsty a jal se rukou vydat k druhého oblečení, aby se mohl dostat na jeho vzrušení. Promnul ho mezi prsty a víc se k němu natiskl. Nasměroval jeho vzrušení ke svému vstupu a nechal ho do sebe proniknout celou svou délkou.
Semkl víčka k sobě a potlačil zachvění. Radši odvrátil hlavu stranou. Vážně, teď už ho asi těžko nechá v klidu dožít.
"Ale no tak, starouši. Uvolni se trochu, tohle ti nic neudělá." prohrábl hnědé prameny a obtáhl jazykem konturu jeho ouška. Začal se nadzvedávat na jeho klíně a z hrdla mu unikali slatné vzdechy. Vůbec se nesnažil je tlumit, naopak, chtěl Zangetsu rozrajcovat, aby i ten z toho něco měl a také to byla záměrná provokace.
"Zavři pusu, zlí Hollow!" cukl na něj pohledem. Zamračil se jako na nějakého psa, kterému hrozí jeho páníček. A i když si to možná neuvědomil, nechtěně mu z úst unikl jeden sten.
Potěšeně se zazubil. Konečně jaká pozitivní odezva. Přimhouřil oči, neodolal tomu pokušení přejet jazykem po tom strništi na jeho tváři. Pomalu v něm stoupalo všechno to vzrušení, cítil, že už brzy bude. Obemkl prsty svou erekci a začal jí zpracovávat.
Nemohl si pomoct, ale ten zpropadený kluk dokázal své. Tušil, že spolu dlouho nebudou mluvit, v žádném případě. Odvrátil pohled, ještě pár nadzvednutí toho těla nad ním a pohltila ho vlna orgasmu, naplnil Hichigovo nitro bílou tekutinou.
Vydechl. Potřísnil svou ruku vlastním spermatem a přestal se nadzvedávat. Přejel si jazykem po rtech a potom to samé udělal i u Zangetsu. "Vidíš? A žíly se ti z toho nezkrátili." odtáhl se od něj, už ho nechá zase na nějakou dobu být. Sedl si na zem vedle, aby se mohl trochu vydýchat.

Opíral si bradu dlaní a loktem o lavici. Čučel ven z okna, měl divný pocit a jaksi věděl proč, myslel, že to i viděl nebo si to dokázal dost živě vybavit. "To si snad dělaj srandu." zahučel v hlavě nevěřícně Ichigo. Nikdy by ho nic takového nenapdalo, že se Zangetsu nechá přefiknout od Hichiga, upřímně ho to dost zaskočilo, ale možná i malinko naštvalo. Těžko říct. Hlavní bylo, že mu to dost zaměstnalo mozek a on teď vůbec netušil, co bude v té zatracené písemce!!! Gaaaaaaaah!!! Hichigo!!!!


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | 22. července 2014 v 1:40 | Reagovat

já se taky omlouvám ale někdy se k tomu prostě ne a ne dokopat a taky sem poslední dobou víc zaneprázdněná než jindy a když mam čas tak si chci odpočinout tak to snad chápete ale teď by to mělo být lepší snad :D

2 miko-kun miko-kun | 22. července 2014 v 15:16 | Reagovat

v poho nikdo tě tu neobviňuje ne...no k povídce...úžasně napsaný jako vždy :) a samozřejmě kdyby hichi věděl že je ichi sledoval tak by ho stáhl do jeho světa a přefik by ho taky O:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama