Jedenáctka a patnáctka

4. července 2014 v 1:45 | Kate |  Challenge
Pairing: Ichigo x Kenpachi
Warning: rychlovka, yaoi, boj

Poznámka: Opravdu je to velmi krátká povídka, ale je tady. Kate jí napsala dříve, než sem si myslela a děkuji. Tady je povídka, tady nejde tak úplně o to, kdo bude první, ale o počteníčko, a říkám to znovu. Všechny povídky nebudou jako Challenge Kate nemá moc čas, ale všechny povídky budou, sice všechny ne jako Challenge, ale ode mne ano, jen to chce chvilku čas. Buďte trpělivý, ono chvilku trvá, než se ta povídka napíše :)

Byly to snad už hodiny co spolu bojovaly. Byl vyčerpaný k smrti a jeho protivník nepřestával útočit. Vypadalo to, že se ohromně baví.
Ichigovi se povedlo odrazit další útok a sám ho téměř okamžitě vrátil i s úrokama. Sekl ho do ruky, kde držel své Zanpakutoo.
Muž s rolničkami na vlasech se jen usmál a pouhým mávnutím odhodil zrzka o kus dál, kde se rozplácl na zeď, jak moucha na skle auta.
"Co takhle … si dát … pauzu…?" sesbíral se na nohy opřený o Zangetsu, stěží popadající dech. Cítil píchavou bolest v hrudníku, asi zlomené žebro nebo rovnou dvě.
"Snad si nevyměk Ichigo?" ušklebí se Zaraki a Zanpakutoo si vítězně položí na ramena.
" Já a vyměk? To si mě s někym pleteš." znovu vyrazí proti Zarakimu. Chvíli mu trvalo, než se přes obranu dostal, ale na konec se mu povedlo dostat se ostřím pod protivníkovu bradu.
Ten stihl zareagovat jedině tak, že se pojistil svým Zanpakutoo, který mu přitiskl taky na krk. Ichigo sekne, on taky. Zazubí se a volnou rukou si ho přitáhne do polibku.
Zrzek jen vyjeveně stál, ale i po tom šoku se přidal do tebe smyslné hry, kterou druhý započal. Povolí stisk Zangetsu a nechá ho spadnout na zem, to samé udělal i Kenpachi, aby jim nepřekážely. Více se na sebe natiskli a jejich polibek byl o to víc zuřivější.
Černovlasý natlačil Kurosakiho na nejbližší zeď a téměř až moc hrrrr, mu strhal veškerou látku, co měl zrzek od pasu dolu. Sundal si svou spodní část uniformy i se spodním prádlem.
Natáhl se pro další polibek. Tak moc ho chtěl.
Zaraki se odtáhl, ani si ho nepřipravil a hned do něj prudce až po kořen přirazil. Bolelo to, ale Ichiga víc. Bylo to vidět z jeho reakce a slyšet z jeho výkřiku.
Měl pocit, jako by měl zadek v ohni, ale i tak se to pomalu začíná měnit v slast. Nohama se chytil okolo. Tak moc se mu to líbilo, až nakonec dosáhl orgasmu a svým spermatem potřísnil své i staršího břicho.
Také vyvrcholil a naplnil zrzkovo nitro. Vystoupil z jeho těla a nasadil si spodní část a chystal se na odchod.
"Počkej! To mě tady necháš?!" Ichigo se po něm zděšeně díval a zakrýval si rozkrok.
"Proč ne?" ušklebí se a Shumpem se přemístí pryč.
"Hej!!! ČEKEJ!!!" Ichigo si vzal pár větších cáru látky a zakryl se. A rychle běžel do svého pokoje.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 elinka elinka | 9. července 2014 v 16:28 | Reagovat

jů to je tak roztomilý :) chudáček ichigo, ať žije kenpachi >:)

2 miko-kun miko-kun | 13. července 2014 v 19:15 | Reagovat

super povídka...dneska si to u mě vyhrála ty :)

3 Kate Kate | 15. července 2014 v 13:10 | Reagovat

děkuju a omlouvám se vám že nemůžu psát častěji :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama