Milovat a chránit

16. července 2014 v 3:20 | Nisure |  Bleach povídky, parodie atd
Pairing: Uryuu x Renji
Warning: shonen-ai, krev

Poznámka: Řekněme to asi takto, představte si že nemůžete usnout. Pořád musíte nad něčím přemýšlet a ta věc vám nedá klidného spánku a takhle vás to trápí týden. Prostě mi to nedalo a ve tři hodiny ráno, po nekonečném civění do stropu, se zvednu zapnu notebook a prostě to musím napsat. Chci se v klidu vyspat a přemýšlet i nad něčím jiným. Jinak, ano tohle se bude možná až moc podovat jedné manze, ano omlouvám se, ale já zkrátka nemůžu za to, že všechny dobré mangy jsou jenom s jedním párem. Mno, tak jsem si to trošku předělala, mangu napsala jako povídku. Předem se omlouvám, budou tam chyby ale když to píšu tak pozdě ráno není se čemu divit. :)

Z hrdla se mu vydralo jakési překvapené až bolestivé vyhrknutí, jež se dalo zároveň přirovnat i k vyraženému dechu. Z úst mu vylétla krev a aniž by stačil nějak zareagovat nebo snad postřehnout, co se vůbec stalo, bezpodnímečně se svalil na zem.
Cukl za sebe pohledem a zděšeně se po Hollow rozmáchl Zabimaru. Tělem dutého prošel jako máslo a vrátil se zpátky do své formy. "Ishido!" kříkl na něj a přemístil se Shumpem k němu. Rychle zadřepl na zem a položil Zanpakutoo vedle sebe, aby mu teď nepřekáželo. Podepřel chlapce a vytáhl si ho k sobě, přičemž si ho opřel o nohy.
Přes rty se mu vyřinula krev a z těžka otevřel oči. Krvácel z hrudníku a to docela dost. Krev se mu dostala až do úst. Oblečení mu začínalo vlhnout a barvit se do ruda. Ani si moc nebyl jistý jestli cítí nějakou bolest.
Podíval se na krvavou ránu a překryl jí dlaní, aby se alespoň pokusil umírnit krvácení. Tohle vypadalo hodně vážně a s první pomocí na tom byl sakra mizerně. "Vydrž, musím tě dostat k Uraharovi."
Zvedl k němu pohled a zapřel se mu rukou o hruď. "Ne..." zaprotestoval, i když přec krev v ústech to znělo trochu přidušeně.
"To teda jo. Tohle sám nezvládneš!" zamračil se na něj. Vzal svůj meč a vrátil ho do zapečetěné formy, aby ho mohl dát zpět do pochvy. "Takhle tady vykrvácíš!"
"Nech mě... být!" trochu se od něj odtáhl. Hodně špatně se mu přes tolika krve mluvilo.
"Co to říkáš?" nechápal. Otřel mu krev od koutku úst a chytl mu zápěstí ruky, aby se od něj nesnažil odtlačit pryč, protože on ho stejně pustit nehodlal.
"Aby jsi mě tu nechal!" zvýšil na něj hlas a hned na to se zakusckal. Z úst mu vytakla červená tekutina, které tam byl nadbytek.
"Zbláznil ses??! Nemůžu tě tady nechat!" nesouhlasil a vytáhl ho do cedu, aby se mu tady neudulil a mohl něco dostat ven.
"Ale ano, můžeš... Jdi pryč a nech mě tady." v sedě by se sám neudržel, možná kdyby zapojil veškeré síly, ale teď už také moc neměl. Boj s Hollow byl tak vyčerpávající, bylo jich tak moc. Je to tak ponižující, že ho zasáhl dutý a to, když už byl téměř poslední.
"Nikdy! Pomůžu ti! Odvedu tě k Uraharovi."
"Řekl jsem ne!" vymanil se mu a sesunul se na zem na břicho, takhle aspoň mohl vykašlat většinu krve, která mu tak moc ztěžovala život.
"Proč?!" vytáhl ho zpátky k sobě a opřel si ho o nohy, aby mu znovu mohl držet krvácející ránu.
"Nemůžu si nechat pomoct od Shinigamiho!" vyštěkl na něj se zamračením a znovu se mu rukou zapřel o hrudník, aby se pokusil odtáhnout. "Nežádám se o tvou pomoc! Nežádám se o ničí pomoc!"
"Já se tě nebudu ptát jestli chceš nebo ne! Nemůžu tě tady nechat jen tak umřít!" trval si an svém a znovu ho chytl za zápěstí. "Chci ti pomoct."
"Nechci tvou pomoc. Chci, aby jsi teď šel pryč a nechal mě tady. Nepřeji si, aby jsi mě viděl takhle, takhle slabého." stáhl obočí a uhl pohledem. "Už jsi mi pomohl tolikrát, že nevím, jak ti to budu do konce života splácet..." konstatoval spíš jen polohlasně. "Renji, miluju tě, prosím, nech mě tady..."
Sledoval ho rudým pohledem. Chytl ho za spodní čelist, a otočil si ho zase k sobě. Sklonil se k němu a políbil ho na rty a pomalu mu vnikl do úst i jazykem. Cítil tu železitou chuť, kterou už měl on sám v ústech nespočetkrát. Ale to mu bylo jedno, plenil jeho ústa a držel si ho u sebe, aby nemohl ucuknout.
Překvapeně vytřeštil modré oči a sledoval ho. Chtěl se odtáhnout, ale bohužel pro něj nebyl tak fyzicky zdatný. Nakonec se, ale podvolil. Zavřel oči a jemně se zapojil do té slastné hry. Vyprostil si ruku a objal staršího kolem krku, aby si ho udržel u sebe, co nejdéle.
Odtáhl se od něj a uhnul hlavou na stranu, aby mohl vyplivnout krev, od které chlapci trochu pomohl, aby ho tolik nedusila. "Já tebe taky." odvětil a vrátil k němu pohled. Otřel mu ústa od rudé tekutiny a chytl ho pod koleny. "A právě proto tě tady nemůžu nechat." zvedl se s ním ze země a vydal se s ním k Uraharově krámku, a aby nemrhal časem, zapojil i Shumpo.
"Tvrdohlavý jako vždy..." tuhle myšlenku ovšem nevyslovil nahlas. Musel se nad tím, ale usmát. Vztáhl k němu ruce a aspoň se ho chytl za kimono, aby měl k němu blíž. "Promiň mi to..." zašeptal a zavřel skoro provinile modré oči.
"Není co promíjet, Ishi." sklonil k němu pohled a pousmál se. Byl s téměř jistý, že ho ta jeho tvrdohlavost jednou zabije a nebo alespoň přizabije, ale on má docela výdrž, ten čas ještě hodně dlouho nenastane, za život už si toho také hodně zažil a ještě zažije, oni oba dva. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Blackstar Blackstar | 18. července 2014 v 9:45 | Reagovat

nádherné co víc na to říct

2 miko-kun miko-kun | 21. července 2014 v 16:04 | Reagovat

Hezké prostě úžasné...Ps.:myslim že sem tu mangu četla...nebyl tam ale místo Renjiho Ichigo? Jen se ptam :)

3 Nisure Nisure | 21. července 2014 v 22:59 | Reagovat

Děkuji :) A ano byl tam místo Renjiho Ichigo, ale věc se má tak - když už dobrá manga tak je to většinou na Ichiga a Ishidu :/ XP

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama