Kdo dřív příde, ten dřív mele

2. července 2014 v 22:25 | Nisure |  Yaoi, Shonen-ai Bleach
Pairing: Grimmjow x Ichigo x Hichigo/Ogichi
Warning: trojka, mno však známe ty tři a co to asi bude, když budou spolu
:D

Poznámka: Tahle povídka je pro barcu-chan omlouvám se ti, ale tuto povídku nebudeme psát jako Challenge. V prvé řadě Kate nemá moc čas poslední dobou a v druhé řadě, myslím, že to bude lepší, jako jedna povídka. Tak že, se ti moc omlouvám, ale snad se ti alespoň tohle bude líbit :) Berte teď Ichiga a Hichiga/Ogichiho jako brášky. Taký malý roztomilý brášky :3 *Moc cukru v čaji, toho si nevšímejte...*

Každý den ve škole byl více méně nudný, jistě, sice ne pro každého to bylo takové utrpení, ale pro pár jedinců ano, on ale jedním z nich nebyl. Byl tak rád, že už se blížil konec roku. Na konci roku mají volnější výuku, protože už nikdo moc neřeší, co se bude učit. To ho tak moc těšiloooo. Ale byl nejradši, když už konečně zvonilo a potom se všichni mohli pozabíjet o to, kdo vypadne jako první ze školy. Ti chytří a ti, co nikam nespěchali si samozřejmě počkali, než ostatní odejdou.
"Do háje, kde seš takovou dobu?!" rozhodil bělovlásek pohoršeně rukama, když konečně spatřil svého bratra vycházejícího z budovy školy opět mezi posledními. On nikdy nečekal a dral se ven mezi prvními za to Ichigo šel vždy mezi posledními.
"Už jdu." odvětil zrzek a došel až k Hichigovi.
"Ty si dáváš teda na čas." vyčetl mu se zafuněním a mračil se. "To je fuk, kdo přijde dřív domu ten bude mít větší porci oběda!" zazubil se a dloubl ho do hrudníku, ale nečekal na druhého odpověď, místo toho se svižně vydal domů.
"To teda ne! Yuzu a Karin tě nenechaj všechno zase sníst!" houkl za ním i s mírným názanakem varování. To máte tak. Většinou je doma jako první právě jeho starší bratr, a než se Ichigo dostane domů tak Hichigo všechno vyžere, člověk by se až divil, jak může mít takový apetit, ale je to tak.
"Fuck you, bráško!" vyplázl na něj jazyk a na obou rukou mu ukázal zdvihnutý prostředníček. Uchechtl se a s klidem se vydal dál.
Ichigo si povzdechl a sledoval ho nevraživým pohledem. Tak to, aby si radši šel něco koupit. Než dojde domů, určitě tam opět nic nebude.

Seděl za stolem a mezi rty držel čokoládovou tyčinku a cosi si četl, nejspíš nějaké věci do školy, i když se už moc neučí. Nemá doma co na práci tak se ještě učí. Hichigo zase někde poletuje venku s Renjim a Grimmjowem. To není dne, kdyby nepřiletěl domů s tím, že zase něco provedl a nebo, že zase přišel na něco nového a kdo ví kdesi cosi. On také občas chodil s nimi ven, ale to nebylo až tak často.
"Heeeeej Ichigo!"
Zvedl pohled od učebnice a podíval se k oknu. Co zase chce. Zvedl se ze židle a vyklonil se z okna. Pod oknem byl jeho bratr s Grimmjowem.
"Čau, Ichigo." mávl na něj modrovlasý.
"Přišli sme tě vytáhnout ven."
"Já nikam nejdu, musím se učit." zamítl zrzek.
"Tak že, nejdeš ven, jo?" ujišťoval se bělovlasý.
"Ne."
"Ale no tak, Chigo, na učení už se vybodni, stejně už to nikdo neřeší." přemlouval ho Grimmjow s rukama v kapsách.
"Neřikej mi Chigo a stejně zůstanu tady." ušklíbl se. Dál už to neřešil a vrtil se zpátky do pokoje, aby mohl zavřít okno a vrátit se ke stolu.

Rozrazily se dveře do jeho pokoje. "Bráško, ty mě sereš." vyčetl mu Hichigo a chytl ho za ramena. "Zvedni tu tvojí línou prdel a konečně něco dělej." odtáhl ho od stolu a hodil ho na postel.
"Co tě to zase popadlo?!" vyjel po něm Ichigo se zamračením. Podepřel se rukama, aby se mohl vytáhnout do sedu.
Grimmjow zavřel dveře a naklonil hlavu trochu ke straně. "Poslední dobou vůbec nechodíš ven, co to s tebou je Chigo?" nechápal.
"Nejsem Chigo, sem I-chigo!" zdůraznil ve svém jméně právě ono I, které Grimmjow s radostí vynechával a taky ho schválně provokoval, což mu dělalo velkou radost, vidět Ichiga, jak se pak vzteká.
"Jo jo, jasně Chigo." mávl nad tím rukou se zazubením. Provokatér od přírody, je to vidět.
"Jasně, Chiiiiiiigoooo!" pokýval Hichi hlavou. Za ramena ho natlačil zpátky na postel, aby zůstal ležet a klekl si nad něj. "Když s náma nechceš courat venku tak budeme tady... Spolu...." po rtech se mu rozlil tak trochu úchylný úsměv. "A sami." zašeptal mu do ouška a obtáhl jeho konturu.
Zachvěl se spolu s tichým vzdechem, co se mu vydral z úst. Chytl Hichiga za ramena, aby se ho pokusil od sebe odtlačit. "Koukej toho nechat, úchyle jeden. Jak to, že vás sem táta vůbec pustil?!"
"Protože tady táta neni." vysvětlil bělovlasý s pokrčením ramen a stiskl v ruce Ichigův rozkrok. Potěšeně se zazubil, když sebou škubnul.
"Um.... Dej mi pokoj!" zaprotestoval Ichigo a za ramena ho od sebe odtáhl a přitáhl si nohy k tělu.
"Ale no tak, nech mě taky ochutnat." postěžoval si Grimmjow a přešel k posteli, přičemž trochu Hichiga odstrčil, aby měl taky prostor si pohrát.
"Hele, já tu byl první tak že, si budu hrát první já!" stanovil si podnímky a odstrkal modrovlasého pryč od své kořisti.
Připadal si jako nějaká trofej nebo kus masa, že se o něj takhle rvou. To ho opravdu moc nepotěšilo. Nechtěl být žádná trovej, o kterou se budou rvát jako dva hladový psi. "Nech te mě bejt, já se musim učit!"
"Klídek, uvolni se trochu." zavrněl Hichigo a rozepl mu kalhoty. Usmál se a klekl si na zem, aby je mohl stáhnout i se spodním prádlem.
"Ne po-počkej...." snažil se ho zastavit, ale to ho Grimmjow umlčel svými rty a držel si ho v divokém polibku. Tiše zavzdychal do jeho úst, když ho jeho bratr začal dráždit rukou a následně i rty a jazykem. Vztáhl k němu ruku a sevřel v ruce dlouhé, bílé vlasy.
Potěšeně se usmál a pustil si ho hluboko do úst až téměř do krku. Prsty ruky ho hráždil stejně tak účinně jako svými ústy. Opravdu ho velmi těšilo, když se mu zrzek chvěl pod rukama, dokazoval mu tím, jak to dělá dobře a líbí se mu to. Obtáhl jazykem jeho špičku a opět ho vzal do úst.
Vzdychal do Grimmjowových úst a slastí přivíral oči. Modrovlasý se začal rukou dobývat pod jeho triko a prsty ho lehtat po těle, zároveň i vyhrnovat látku trika, kterou následně sundal, aby nepřekážela. Hlasitě zasténal, když vyvrcholil do úst svého bratra. Nemohl se nijak utlumit, modrovlasý mu odepřel jeho ústa.
Hichigo se od něj odtáhl a zvedl žlutý pohled. Spokojeně se usmál. Vždycky mu podlehne tak brzy.
Grimmjow se k němu natáhl a chytl ho za spodní čelist, vytáhl si ho k sobě, dvěma prsty mu vnikl do úst, aby si je navlhčil směsí Ichigova spermatu a Hichigových slin. Potom prsty vytáhl a nahradil je svými ústy a jazykem, okusil chuť těch dvou. "Chutnáš stejně dobře, jako vypadáš." pochválil si a podíval se na Ichiga. Přesunul se k němu a zvlhčenými prsty se vydal k jeho vstupu. Přejel po něm a pomalu se začal tlačit dovnitř.
Chlapec zasténal a překryl su ústa dlaní, aby se trochu tlumil. Stočil k modrovlasému pohled, snažil se být po tichu, nechvět se, ale to nebylo tak úplně možné.
Usmál se, když znovu hlasitě zasténal vynou prstů, kterými přejel po druhého prostaně. Vytáhl z něj prsty, aby se mohl zbavit vlastního oblečení. Vylezl si za Ichigem na postel a přitáhl si ho k sobě, vytáhl ho do sedu a otřel se mu provokativn o vstup vlastní erekcí.
"Nespěchej tak. Já sem tu taky!" ozval se bělovlasý, jako by snad na něj zapomněli s úmyslem ho schválně vynechat. Napodobil Grimmjowa a klekl si k těm dvěma na postel za svého bratra. Chytl ho za boky a začal do něj pronikat téměř až po kořen.
Modrovlasý se na něj jen zašklebil. Vnikl do těla naproti a nechal je chvíli, aby si jejich těla zvykla na ten tlak. Ichigo byl tak úzký pro ně oba a to, i když byl připravený, pak ho začal nadzvedávat. Ale na jednu stranu to bylo příjemné, jak byl těsný a také moc krásně vzdychal.
Připadalo mu, jako by ho chtěli roztrhnout vejpůl a udělat z něj dva malé. Cítil obrovský tlak, bolest zároveň se slastí, jež se tyhle dva pocity slívali dohromady, bylo to tak nepopsatelné. S díkem přijal modrovlasého ústa, která mu byla nabídnuta, aby v nich mohl tlumit své projevy. Vztáhl ruku za sebe a přitáhl si svého bratra blíž k sobě, prsty se probíral bílími, dlouhými prameny.
Hichigo se mu spokojeně vybídl. Přimhouřil žluté oči a jazykem se vydal obtahovat linie chlapcovi šíje až k rameni a zase zpět nahoru, kde jemně stiskl bratrochu kůži mezi zoubky.
Když se od něj Grimmjow odtáhl a odepřel mu rty, ve kterých tlumil vzdechy, musel si skousnout ret a ani když si ho držel mezi zuby, nemohl utlumit všechny steny. Navíc, toho vzrušení bylo tak moc, že už se neudržel a potřísnil vlastní bříško bílou tekutinou.
Grimmjow a Hichigo ho chvíli po něm následovali a naplnili jeho nitro. Vysíleně se o něj opřeli, každý z jedné strany. Měl tak rozpálenou kůži.
"Vidíš a učení počkalo." poznamenal modrovlasý se zazubením.
"Viď, bráško." zavrněl Hichi, opřel se mu bradou o rameno a olízl mu ouško.
"Zabiju vás... Zabiju vás oba dva..." vydechl Ichigo vysíleně. "Jen, co se mi povede zvednout se." dodal ještě a zavřel hnědé oči.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Máte radši, když se Hollow (bílému) Ichigovi říká...?

Hichigo
Ogichi
Shiro

Komentáře

1 barcu-chan barcu-chan | 9. července 2014 v 12:29 | Reagovat

úžasné...vůbec mi nevadí že je to jen jako povídka no prostě super

2 Nisure Nisure | 9. července 2014 v 14:19 | Reagovat

Tak to jsem ráda a děkuju :3 :D

3 miko-kun miko-kun | 13. července 2014 v 19:12 | Reagovat

úžasný pořád obdivuju jak dokážeš tak dobře psát :)

4 nelka nelka | E-mail | 15. února 2015 v 8:09 | Reagovat

Úžasná povídka! Toto je môj onľúbený blog

5 anonym anonym | E-mail | 27. května 2016 v 22:14 | Reagovat

Ahoj te lidi tohle jsou nej povidky hrozne rada to ctu ale nwm co jsou gefangnis. Gefangnis ne moc nebavi spis yaoi :3 toho je tu celkem malo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama