IX. - Nikdy se nesmíš vzdát, musíš hrát, aby jsi vyhrál

22. července 2014 v 13:39 | Nisure |  Keimusho

Poznámka: Nemohla jsem najít žádný obrázek tak jsem sem dala tenhle protože se asi nejvíc hodí, ale budete si muset odmislet tu masku a Hollow díru a všechny ty doplňky, na internetu prostě nenajdete nic co by se hodilo a ve vězeňských uniformách tam opravdu nenajdete :/ Mno nic, tahle část bude zhruba z času, co se dělo nahoře, když Ishida byl dole. Tohle bude asi nějaká trochu část na odreagování (?) dalo by se říct a pro ty, které tohle bude nudit nebo nemají rádi basket, tak se omlouvám, neumím psát nějaké sporty a tak, ale potřebuji zase chvilku klidu dalo by se říct O.o

Od včera se začalo to až příliš horké počasí kazit, kdo ví proč, ale slunce se schovalo za mraky a na nebe padli šedé až černé mraky, vypadali, že by se každou chvíli měli protrhnout a spustit vodopády vody. Také se zvedl vítr, byly slyšet stromy, jak bouřlivě šustili ve větru. Teď bylo venku přímo delikátní počasí, proto všichni byli na vězeňském dvoře a chladili se po těch teplých dnech.
Hráli hry. Tady se toho sice moc hrát nedalo, maximálně tak fotbal a nebo basket a ty míče už toho také dost zažili, možná kromě her tady bylo ještě hřiště, něco jako venkovní tělocvična, které se používala také, pokud vevnitř bylo plno nebo se tam v tom vedu nedalo být. Ale ne všichni museli nutně dělat tyhle aktivity, někteří se prostě jen někde povalovali a chladili.
"Dělej!" houkl Grimmjow a zvedl ruku, aby na něj bylo vidět. Nikdy se neměl rád s Nnoitrou a tou jeho vadnou ligou, zkrátka nešlo odmítnout té skělé situace jin nakopat zadek v basketu. Teď se uvidí, kdo je lepší a pokud se jedná o pravidla? Na ty tady nikdo moc nehrál, jejich týmu chyběl pátý hráš, ale to je úplně jedno, nikomu to tady nevadí a jak by to mohlo asi tak vadit, když jsou čtyři tak si vystačí ještě s bojovým duchem dokázat jim, že to oni jsou tady ti lepší.
Ulquiorra se zadýchaně po modrovlasém podíval. Zatím je to nula nula. Všechny koše se jim povedlo vybránit, ale to také stojí hodně úsilí stejně tak i z druhé strany, a on má hodně velkou nevýhodu s jeho výškou, určitě by nevykryl nic od Nnoitry, který má přes dva metry a on sám jenom metr sedmdesát skoro. Ale zase má výhodu v obratnosti.
"Dej to sem, škvrně!" zazubil se Nnoitra a rozehnal se po Ulquiorrově míči rukou.
Měl na štěstí rychlejší reflexy, Grimmjowovi by to nedokázal přihrát, byl moc daleko a ještě byl u něj Tesla. Prohodil si míč pod nohama a uhnul černovlasému stranou, aby ho netrefil, on by to totiž moc rád udělal.
"Děka!" usmál se Ichigo, chytl míč a rozeběhl se s ním ke koši na druhé straně hřiště. Potěšeně se zazubil, povedlo se mu dostat až k němu, aniž by mu někdo vzal míč. Odrazil se od země a těsně před tím, než míč spadl do koše tak ho někdo odhodil stranou.
"Chm, blbe." uchechtl se pobaveně Yylforte. Jak si myslel, že dá koš, to bylo úplně směšné, rozhodně ne.
"Hajzle!" procedil pohrdavě rudovlasý, zatnul ruku v pěst. Tohle už je po třetí, co ten míč vykryl. Ale míč teď byl volný! Samozřejmě, že se tam všichni hned hrnuli. Ale nakonec ho dostal do rukou Findorr. Ten má s Yylfortem hodně společného, sem se dostali totiž spolu. Prý nějaké vraždy. To ho nezajímá. Rozeběhl se blonďákovi naproti a sebral mu míč jedným svižným pohybem ruky.
"Šmejde!" ušklíbl se Nnoitra. Když se míč odrážel od země rukou ho odhodil z Renjiho dosahu k Teslovi a ten se s ním zase vydal zpátky ke koši. Potěšeně se usmál.
Tesla doběhl kus od koše a přihrál míč Findorrovi, ten se odrazil od země a hodil míč, na štěstí se trefil jen do zelezného kruhu koše, tak že se míč odrazil zpátky.
Ještě štěstí, že poblíž nich byl Ulquiorra, vzal míč a zase pohotově dribloval ke koši. Findorr a Tesla běželi za ním a snažili se mu zatarasit cestu a před ním byl Nnoitra a Yylfort. Horem to nepůjde. Rychle si prohlédl, kde jsou ostatní z jeho týmu. Tohle už půjde. "Renji!" prohodil míč Nnoitrovi pod nohama, díky tomu, že byl tak vysoký tak se mu to povedlo. Míč se odrazil od země.
"Dík!" kývl rudovlasý a vydal se ke koši.
"Ne tak rychle!" Yylforte do něj prudce strčil a ještě mu schválně podkopnul nohy, aby ho poslal na zem, ale i s sebou.
Zasyčel, když se praštil do hlavy o betonovou zem. A míč se kutálel kapsy pryč. "Ichigo! Míč!"
Zrzek se po něm podíval. Tady nikdo nebude řešit, že mu schválně podkopl nohy, tady se na pravidla nehraje, klidně se tady může používat násilí, je to každému jedno. Sebral kutálející se míč a pospíchal dál. Nnoitra, Findorr a Tesla ho ale dokonalé obklíčili. Když se po něm rozmáchli, povedlo se mu podklouznout Teslovi pod rukama, ale musel se hodně zkrčit, až tak moc, že nezvládl udělat další krok. "Grimmjow!" hodil míč na zem, od které se odrazil k modrovlasému, jelikož on skončil taky na zemi.
"Uhni, kteréne!" zavrčel nevrle černovlasý, odkopl ho stranou, aby se mu nepletl.
Modrovlasý chytl míč, doběhl ten kousek cesty ke koši a vší silou vyskočil. Prohnul se v boku a vší silou poslal míč konečně do koše, velmi těsně to stihl, než mu černovlasý skoro urazil ruku, když se snažil vykrýt míč, ale nestihl to.
Hřištěm se rozlehl vítězný výkřik, ovšam jen od těch čtyř, kteří dali koš. Na Nnoitrovi, Findorrovi a Yylfortovi byl dost jasně poznat vztek, úplně je to zžíralo, bylo to zřetelně vidět. Tesla se jen tvářil jako obvykle. "Ty hajzle! Ještě sme spolu neskončili slyšíš?!" zavrčel na Grimmjowa černovlasý vražedně a strčil do něj. "Deme!" rozkázal svému týmu a vydali se z hřiště pryč.
"Super, je to tam!" uchecht se potěšeně a zároveň i pobaveně zrzek. Dali koš a zároveň se jim i povedlo naštvat Nnoitru a jeho gang. Dva v jednom.
"Dej pět!" zazubil se rudovlasý a zvedl ruku, aby si s Grimmjowem mohl plácnout. Sice má roztržený spodní ret, ale to nic není, to se zahojí za chvíli.
"A krásně to pročistilo plíce." dodal černovlásek a protáhl se. O tomhle povídat ještě hodně dlouho, jak je tak znal. Rozhodně to nebude jen jednodenní úspěch. Přece jen porazit ten gang v něčem to už musí být.
"Yo to jo." přikývl souhlasně Grimmjow, všichni čtyři byli hodně zadýchaní a taky spocení a to i když fouká vítr a je zataženo, teď by se ta sprška z nebe i hodně hodila. "Tak dem." vybídl je s přimhouřením oči a zase se vydal k tomu jejich stolu a lavicím, které jim patřili.
"To mi chybělo." poznamenal Renji. Položil míč na zem ke stolu a horní část uniformy na stůl. Stáhl ze sebe i propocené triko, aby se trochu zchladil a zároveň se do něj mohl utřít.
"Asi tak. Ale Nnoitra byl teda pěkně nasranej." neodpustil si Ichigo, také ze sebe stáhl všechno horní oblečení, zasedl na lavičku a rukama se opřel o stůl, aby se mohl pořádně vychýchat a nabrat do plin čerství, osvěžující kyslík.
Grimmjow ty dva také napodobil, jen s tím rozdílem, že on nenosil ani triko a ani tílko, děsně mu to vadilo a zima mu nevadila. "Hele... Když nad tim tak přemejšlim... Už sem přes dva dny neviděl Ishidu..."
"Jo no... Chtěl jít do podzemí." odvětil Ichigo a zvedl k němu hnědý pohled.
"Co?" pozvedl modrovlasý obočí "Já řikal, že začíná šílet. Co to bylo sakra za debilní nápad? Mu jebe?"
"Kdo ví, řikal, že tam nutně potřebuje." pokrčil Renji rameny a sedl si k nim na lavičku.
"Blbec, ten už se nevrátí." zavrtěl hlavou Grimmjow a prohnul se v zádech, aby se mohl protáhnout a uvolnit napjaté tělo.
"Vrátí." opáčil Ulquiorra přesvědčeně. A také si na tom hodlal trvat.
"Nevrátí. Buď nenajde cestu ven nebo tam na někoho narazí." zamítal stále Grimmjow. "Ulquiorro, víš vůbec, co je tam dole?"
"Cely a tam jsou vězni." odvětil černovlásek. Rozepnul si horní část uniformy, aby trochu větral, ale tak mu to bohatě stačilo.
"Ichigo, kde je tvuj bratr?" stočil modrý pohled na zrzka vedle sebe a šťouchl do něj loktem.
"Co?" podíval se po něm, nejdříve nevěděl, co má dělat, co se po něm chce, očividně byl myšlenkami úplně někde jinde. "Eeee, Ogichi?" pozvedl tázavě jedno obočí.
"Ne asi, Jeníček a Mařenka!" protočil oči.
"Byl tady se mnou, ale potom ho přeřadili, dělal problémy, zabil několik vězňů a potom ho přeřadili dolů do podzemí, kde ho zavřeli." netušil přesně. Už ho dlouho neviděl.
"Vidíš." stočil pohled zpátky na Ulquiorru.
"Ale on se vrátí." stále si trval na svém.
"Dobře, dobře, jak myslíš, ale pochybuju, že přežije, možná se vrátí na kousky." pokrčil rameny.
"Ne nevrátí se na kousky." zamračil se mírně.
Zatím, co se tady ti dva hádali a další dva je možná až pobaveně sledovali, že se hádají jako malé děti o hračku, zatím k nim šel jeden ze strážných. "Omlouvám se, že vás ruším." hlesl, aby si jich všimli a přestali se dohadovat nad hloupostmi, ale spoň on si myslel, že to jsou hlouposti.
"He? Byakuyo, co ty tady chceš?" pozvedl tázavě obočí Ichigo a stejně jako všichni tři tak i on se na něj musel podívat. Páni, kdo by tušil, že sem zavítá někdo jako on.
"Nepřišel jsem za tebou." ujistil ho, že se nemusí něčeho bát, že zrovna on by něco provedl. "Přišel jsem za Renjim." stočil šedý pohled na rudovlasého "Pojď se mnou." vybídl ho a otočil se, přičemž se vydal pryč.
Tázavě se po ostatních podíval, ale jaksi mu odpovědět nemohli, dívali se na Renjiho podovným způsobem. Sebral si tedy své triko a uniformu a vydal se i když ne moc potěšeně za Byakuyou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 miko-kun miko-kun | 22. července 2014 v 16:14 | Reagovat

no tak to ses nemusela bát já basket teda dvakrá nemusim ale napsaný je to dobře a sem taky zvědavá co bude s renem :3

2 Ageadeosobre Ageadeosobre | E-mail | Web | 28. července 2018 v 2:58 | Reagovat

Torsion bras de quelqu'un  est comment  robuste  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  culture  votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang  par de  vos arteres a la  flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-de-cialis-en-pharmacie/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama