Ať žije lenost!

6. července 2014 v 20:06 | Nisure |  Challenge
Pairing: Ichigo x Kyoraku
Warning: yaoi, troška jemnosti možná i roztomilé

Poznámka: Tak a tady je další Challenge Kyoraku a Ichigo a tahle je pro Anonima. Opravdu se mi nechtělo do toho psát to. Vždycky se musím přemáhat, abych psala po dlouhé době povídku, ale potom mě to zase chytne a klidně napíšu za den i jednu povídku mno. Se mnou je to zkrátka těžké XP Jinak, tohle taky napíšeme jako jednu povídku, snad to nevadí <:D

Seděl za stolem. Rukou si podepíral bradu zatím, co se tou druhou probíral v papírech, občas se natáhl, aby mohl do papírů něco připsat nebo poupravit. Tahle práce byla tak unavující a nezáživná. Vždy se při tom trápil nudou, ale také věděl, že dokud to nedodělá, nebude mít od toho pokoj, jaká škoda. Co by jen dal za chvilku klidu. Klidně by se i šel někam projít, ale Nanao by ho hned zahnala zpátky s tím, že dokud nedodělá svou práci tak se od stolu nehne. Jaký to krutý život kapitána osmé divize.
Z ničehož nic se otevřeli dveře. Zvedl šedý pohled k nově příchozímu. "Co tady děláš?" zeptal se s kapičkou překvapení.
"Přišel jsem za tebou." odvětil zrzek a podíval se po kapitánovi, přičemž za sebou zavřel dveře.
"Pomoct mi?" optal se Kyoraku a vřele se na něj usmál. Věděl, že tuhle otázku Ichigo nečekal, navíc to bylo vidět i na jeho výrazu. Zřejmě si nemyslel, že sem vejde a už ho někdo pověří prací.
"No..." zamyšleně se podrbal ve vlasech, jako by snad uvažoval, že se z toho nějak vymluví a vezme roha. Nechtělo se mu pracovat a při pohledu na stůl s papíry, který nevypadal moc sexy ani lákavě...
"Jen klid, to byl jen vtip." uklidnil ho kapitán a přestal se opírat o stůl, přičemž se pro změnu opřel do židle. Bylo na Ichigovi vidět, že se mu nechce pracovat, jelikož na něm byla vidět úleva. "Tak, proč jsi ke mě zavítal."
"Jen tak." pokrčil rameny a vydal se ke stolu. "Nemám, co na práci." odůvodnil svou návštěvu a opřel se rukama o dřevěnou desku stolu.
"Za to já mám práce až nad hlavu."
"Je to vidět." přitakal souhlasně při pohledu na papíry po celém stole. "Vypadáš unaveně."
"Také jsem." ujistil chlapce a vzal si lahev se sakém, aby si trochu mohl nalít do té své mističky.
"Potřeboval bys trochu uvolnit."
"To potřeboval." souhlasi opět a napil se saké.
"Co nejdřív." přimhouřil hnědé oči a vztáhl ruku ke slamáku, aby ho mohl sundat a položil ho na stůl.
"Co máš přesně na mysli?" optal se kapitán a zvedl šedý přimhouřený pohled.
Pokrčil rameny a obešel stůl. Odsunul staršího na židli kus od stolu, aby se o něj mohl opřít. "No... Navrhuju nechat to a uvidíme, co se z toho vyvrbí."
Zvedl oči v sloup a jen tedy čekal, co z toho bude.
"Mmmmm...." zamručel zrzek nespokojeně a klekl si na zem před hnědovlasého. "Myslel sem, že to pochopíš." konstatoval až zklamaně a opřel si hlavu o jeho stehno.
"Říkal jsi přece, že to necháme a uvidíme, co se z toho vyvrbí." připoměnul mu starší. Rty se mu roztáhli do úsměvu. Něžně chlapce chytl za bradu a vytáhl ho k sobě nahoru. "Ale, když se nic neděje, mohli by jsme tomu trošku pomoct." poznamenal a políbil ho na ústa.
"Přesně to sem chtěl říct." zavrněl, objal ho kolem krku a vtáhl si ho do vášnivého a dlouhého polibku. Krásně si úžíval tu hru s jejich jazyky a nechával ostatní smysli ať pracují a dopřávají mu tu slast.
Pohladil chlapce po jemných vlasech a dále se vydal po liniích jeho těla k obi, které rozvázal a rozhalil tak horní část černé uniformy, jež mu umožnilo se prsty sunout po té dokonalé kůži a obtahovat linie svalů. Jemně ho šimral po těle bříšky svých prstů.
Občas se zachvěl pod jeho doteky a nebo v polibku utlumil tichounké steny Rozpustil mu vlasy a odtáhl se mu od úst, přičemž se podíval na červené kytičky. Vypadali roztomile. Zvedl zkoumavý pohled a druhou rukou prohrábl hnědé prameny.
Pousmál se a stáhl z mladšího vrchní část shihakusho, kterou nechal na zemi a rty se vydal mapovat jeho kůži od hrdla ke klíčí kosti a prsty se přesunul na bříško a pomaličku níž.
Zaklonil hlavu, aby se mu mohl víc vybídnout a sundal mu růžové ženské kimono i s kapitánským Haori a pak se vydal rukama dolů, rozvázal obi a oklouzl rukou pod jeho spodní prádlo. Obemkl ho prsty a začal dráždit.
Tiše vydechl a přeměřil si ho šedým pohledem. Vytáhl chlapce na nohy a zbavil ho zbytku oblečení na chvilku se zvedl, aby to samé mohl udělat Ichigo u něj a potom si zpátky sedl a stáhl si ho nad sebe. Vydal se dvěma prsty do jeho úst, aby je sám navlhčil a následně jimi putoval k jeho vstupu, přičemž do něj oběma prsty vnikl a začal si ho připravovat. "Vypadáš sladce." zašeptal mu do ouška.
"Um..." dostal ze sebe, skousl si ret, aby v sobě potlačil sten, který chtěl mermomocí ven. Zapíral se rukama o staršího ramena, aby našel alespoň nějakou oporu a vybízel se jeho prstůmm.
"Jsem unavený." poznamenal, vytáhl z něj prsty a líbl ho na ústa "Mohl bys...?" nedokončil větu a chytl ho za boky, otřel se mu vstup svou erekcí a trošku si ho přitlačil, ale potom ho pustil.
Sklonil pohled a pomalu začal dosedat na hnědovlasého klín a nechal ho pronitak hluboko do svého nitra až po kořen. Slatně vydechl a chvíli počkal, než si jejich těla zvyknou, potom se začal pomalu nadzvedávat. Zapíral se rukama o jeho ramena, aby si tím trochu dopomohl.
Musel uznat, že na něj byl moc hezký pohled. Natáhl se k němu, aby si ho mohl vtáhnout do polibku. Rukou se vydal po jeho těle až k rozkroku a následně přejel po celé jeho délce až ke špičce, kterou obkroužil palcem. Vzal ho do ruky a začal ho dráždit v téměř pravidelném tempu.
Díky za ta horká ústa, která mu Kyoraku dopřál, aby v nich mohl tlumit své projevy slasti. Tiskl víčka k sobě. Objal ho rukama kolem krku, aby k němu byl blíž. Měl pocit, jako by se měl každou chvilku rozsypat na kousy tím návalem emocí. Chvěli se mu nohy, ale nikoli tím, že by nemohl. To všechny ty pocity a slast, která na něj tak moc doléhala. Tomu se nedalo odporovat.
Byl na něj moc krásný pohled, jak se mu nadzvedával na klíně a sténal mu do úst. Ale chtěl ho slyšet sténat, když cítil, že už se blíží k vrcholu, rozpojil polibek a vychutnal si ty krásné steny, když mu Ichigo vyvrcholil do dlaně a částečně i na bříško. Jeho samotného to vyneslo po schodech nahoru k tak moc očekávanému orgasmu.
Prohnul se v zádech, když ucítil, že se mu nitrem rozlilo horko a vyčerpaně dosedl na hnědovlasého klín a svalil se na něj, aby mohl vydýchat ten bouřlivý zážitek. Zvedl hnědý pohled a ukořistil si další polibek. "Ještě pořád jsi unavený?" zeptal se.
"Ani nevíš jak." zvedl ho ze sebe a posadil ho na dřevěnou desku stolu. Natáhl se pro jejich oblečení, aby se mohl obléknout a následně pomohl i chlapci. Aniž by počkal na jeho reakci vzal si ho do náruče a odnesl k sobě do ložnice, položil ho na postel a lehl si k němu. Přehodil přes něj své růžové kimono a ještě je překryl přikrývkou. "Jen spi." zašeptal mu do ouška a přivinul si ho k sobě.
Zrzek se na něj podíval a následně se k němu spokojeně přitulil a opravdu netrvalo dlouho, než ho to teplé objetí a všechna ta námaha ukolébala ke sladkému snění.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 miko-kun miko-kun | 13. července 2014 v 19:21 | Reagovat

to je tak...roztomilé...že to snad ani nejde

2 Nisure Nisure | 16. července 2014 v 3:22 | Reagovat

Kujů ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama