Zpropadené třísky

2. června 2014 v 23:19 | Kate |  Challenge
Pairing: Red x Renji
Warning: yaoi, trochu
krve, ale nic drastyckýho snad ne XP

Poznámka: Toto je povídka Kate a já s ní vůbec nic nedělala (kromě opravy chyb), ale jinak to celé psala ona, já to jen zkopírovala a vložila sem. Všechny komentáře náleží jí a opravdu jsem zvědavá, kdo tento Challenge vyhraje, když to tentokrát píšeme tři :3 ^^

Tentokrát to bolelo víc, než jindy a nejen proto, že proletěl dveřma a do boku se mu zabodl kus dřeva. Boleli ho vlasy, jak ho Renji za ně tahal a z nosu mu tekla krev, když ho do něj kopl. Proč na něj byl tak surový? Nic mu neudělal, chtěl si jen v klidu číst a červenovlasý z ničeho nic vzal a mrštil ho proti dveřím.
"Au." pokusil se zvednout, ale bolest v boku byla silnější.
Pohlédl na svého "jakoby" dvojníka a povzdechl si. Šel k němu a pomohl mu vstát. Neměl ho rád, byl moc citlivý. Dokázal se pořezat i o papír, ani neuzvedne meč, byl a je k ničemu. Prostě opak toho co je on sám.
Položil ho na gauč, aby mu mohl vytáhnout z boku trčící kus dveří. Vzal nůžky a rozstřihl látku trička, aby mu nepřekážela. Nijak na něj nebral ohledy a hned jedním škubnutím dřevo vytrhl.
Red zaskučel, strašně moc to bolelo a zaťal prsty do pohovky.
"Hotovo." Odtáhl se a vydal se pryč, zbytek snad zvládne sám. Už otevíral dveře, když opět slyší kňučení, bože jak tohle k smrti nesnášel. Vzal kus hadru z trička a položil mu ho na ránu a došel pro obvaz, aby mu jeho bledé já nevykrvácelo.
Po pár minutách měl obvázaný bok a chystal se posadit, když cítil na zadku, jak se mu něco zarývá do kůže.
"Aůůůů!!!" zaskučí bolestí a zase si lehne, aby to přestalo bolet.
"Ježiš co zas?!!!" začal litovat toho, že ho prohodil zrovna dveřma.
"Já… já mam třísky na zadku." odpověděl mu kňouravým hlasem, takže mu nebylo moc rozumět.
Ale na neštěstí mu Renji rozuměl až moc dobře. "Co…? Dop…! JAK SE TI TAM KURVA DOSTALY?!!!"
"Já nevím." Zakňoural modrooký.
"To sis při letu sundal kalhoty nebo co?!!!"
"Nesundal." Zakňoural znovu
"Tak mi do prdele řekni, jak se ti do zadku dostaly?!"
"Já opravdu nevím." Pípl v odpověď
"Nevíš! Nevíš!"přišel k němu blíž, chytil ho za vlasy a vytáhl nahoru "TY NIKDY NIC NEVÍŠ!!!" měl zase vztek.
"Au … to bolí" zakňučel a chytil červenovláska za zápěstí, aby si aspoň trošku ulevil od bolesti.
"Bolí?! A co takhle tě prohodit oknem?! To by tě možná přestalo bolet!" vyštěkl a mrštil s ním směrem k oknu a pak si sedl.
Dopadl tvrdě na podlahu těsně před okno a praštil se hlavou o zeď. Schoulil se do klubíčka a kňučel bolestí. Měl pocit jako by mu vytrhal všechny vlasy.
Chvíli ho pozoroval, ale pak šel k němu, chytil ho a dotáhl k pohovce, kde ho následně přehnul a stáhl mu kalhoty, aby se na to podíval. Skutečně tam měl pár malých třísek. Ach jo proč ho neprohodil oknem. Mohl se tomuhle ušetřit.
Začervenal se. Bylo to tak ponižující, zvlášť když cítil, jak mu po zadku přejíždí rukama a ještě to vědomí, že ho viděl. Tak nepříjemné Ale radši nic neřekl, hlavně teď, když je od pasu dolu nahý.
"Zůstaň takhle." Poručil mu a došel pro jednu z Ishidova šitíčka. Vrátil se a klekl si před zadek a našel si jednu třísku a pomalu jí podebral jehlou.
Red sebou cukl a zakňučel.
"Neší sebou tak." Zavrčel červenooký a pro jistotu silně plácl po hýždích.
"Ale to bolí." Hlesl polohlasně.
"Já vím" zašklebí se do úsměvu. Tak rád mu způsoboval bolest. Znovu podebere třísku a vytáhne jí. Jedna venku a snad tři zbývají.

Konečně poslední tříska. U každé se Red vrtěl a u každé mu musel Renji naplácat, aby dal na chvíli pokoj. Ani teď to nebyla výjmka.
"Už je konec?" zeptal se ho opatrně černovlasý. Víc už by snad ani nesnesl.
"No já nevim. Třeba se nějaká ta tříska dostala dovnitř." Šibalsky se usměje a přejede mu po otvoru. Když už tak si to chce užít.
Zachvěje se. "T … tam žádná není."
"Víš to jistě? Třeba se tam mrška schovala." Strčil mu do otvoru jeden prst.
Znovu se zachvěje a z úst se mu vydere jeden slabý sten. "Prosím."
"Copak? Že by tam přece jenom byla? Zavrněl a přidal další prst, aby si ho mohl začít roztahovat.
"N … není." Stál si za svým.
"Každopádně to musíme prověřit."psychopaticky se zasmál, vytáhl prsty a zbavil se sám sebe kalhot a spodního prádla. Tvrdě a hluboko přirazil do těla pod sebou a tiše zasténal, zatím co Red vyjekl bolestí a slastí zároveň. Téměř okamžitě začne přirážet a hodně hluboko. Sám si musí skousnout spodní ret, aby nebyl slyšet.
"R … Renji." Bolí ho to a chce, aby přestal. Skousne si spodní ret a podepře se rukama.
"Copak?" moc dobře věděl, co modrooký chce, ale on to chtěl dokončit. Chytil ho za vlasy a zatáhl za ně, aby mu zaklonil hlavu a zamezil mu tak možnost se tlumit a přidal na tempu.
Po chvíli exploduje a hlasitě vyvrcholí na gauč a na podlahu.
Také Renji vyvrcholil a svým spermatem naplnil černovlasého tělo.
Ustal v přírazech a vystoupil z těla Reda, ale stále si ho držel před sebou. Chvíli čekal, až se oba vydýchají a opět ho plácne po zadku, až z toho Red nadskočí.
"Prohlídka je u konce." Prohlásí, natáhne si kalhoty a zmizí za dveřmi.
Ani si nedokáže představit, jak je Red rád. Také si natáhne kalhoty, vezme si knížku a usadí se, i když to trošku bolí, a konečně si v klidu čte a rychle zapomene na to co se před chvílí stalo.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama