Red & Dark

2. června 2014 v 23:19 | Nisure |  Challenge
Pairing: Red x Dark
Warning: yaoi, možná tročku hard, Red poletí oknem a Dark bude mít Vánoce -.-" XP


Poznámka: Okaj tak že.... Tohle bude další Challenge, ale tentokrát se ke mě a kate přidá i Blackstar. Všichni tři budeme v povídkách mít Reda a já budu mít Darka, Kate Renjiho a Blackstar
Ishidu. Reda a Darka nejspíš nikdo až na tři lidi možná čtyři (se mnou) nezná a když jo tak rozhodně ne jejich charakter. Ať to nějak shrnu o Redovi a Darkovi napíšu krátký článeček něco jako info, protože sme to rozepisovat nebudu to by tady potom nezůstalo místo na povídku. Krátce - Dark je opak Ishidi (něco jako má Ichigo Hichigo, ale Dark není Hollow) a Red je zase opak Renjiho tadá! *Rozhodí rukama a culí se jako debílek.* Všichni chápete? Okej de se na povídku :D Yo a mimochodem obrázek jsem si kreslila sama tak prosím nekopírovat :D

"Rede, jestli něco provedeš, než se vrátim tak letíš oknem!" pohrozil mu rudovlásek a zamračil se na něj. Chtěl jít ven, nechtěl být furt zavřený doma, ale jestli tady tenhle pitomeček něco udělá tak ať si bydlí třeba pod mostem jemu je to jedno.
"nic neudělám." ujistil ho Red a na chvilku zvedl pohled od rozečtené bichle. Kdyby jen knížka. Ne to on spíš pořád čte ty tlusté bichle, kdo ví o čem vůbec jsou.
"Myslim to vážně! Varuju tě baletko!" pohrozil mu zatnutou pěstičkou a otevřel dveře.
"Neříkej mi baletko..." zakňučel Red a stáhl obočí. Přesně takové narážky a slova vůči němu používal. Jen proto, že byl nemotorný a nebyl fyzicky zdatný jako Renji. To mu vyčítal. Podle něj byl tak slabí. Ono je mezi nimi vidět i fyzický rozdíl i výškoví, ale Red za to nemůže.
"Nebo co?" podíval se na něj a otočil se k němu čelem, přičemž se varovně zamračil.
"Nic..." pípl si pro sebe a přikrčil se. Respekt a strach z něj doslova čišeli. Nechtěl, aby ho zase mlátil nebo týral, tak radši zmlkl.
"Fajn, tak že tady nic neudělej a nepoletíš oknem." usmál se na něj možná s trochou sarkasmu. Vzal si klíče, hodil je do levé kapsy kalhot na zadku a vydal se ven. Zavřel za sebou a zmizel.
Red se za ním ještě chvilku kouká, ale potom se zklidni a vrátí se ke čtení své knížky a vžil se zpátky do děje. Byl tady krásný klid a ticho, když tady byl sám U čtení vydržel hodně dlouho klidně celý den a také, že skoro nic jiného kromě čtení nedělal.
Z toho hrobového ticha a z dumání a vžití nad textem knížky ho vyrušili až zvuky, jak něco mlátí lehce o okno. Zvedl modrý pohled od lehounce nažloutlích stránek a podíval se k oknu. Renji to být nemohl ten měl přeci klíče a nejspíš by se nevrátil jen pro to, že by se mu chtělo ho přece jen potýrat a i kdyby tak měl klíče. Vstal z pohovky a vydal se k oknu. Vzal si knížku do jedné ruky. Otevřel okno a trochu se vyklonil, aby viděl, kdo tam dole je. "Au..." zakňučel bolestně a chytil se za čelo, když ho tam zasáhl další z kamínků.
"Jej, sorráč." houkl na něj Dark dole a pobaveně se zazubil. No jo on 'trošku' zlomyslný a z utrpení druhých má požitek mno. "Poď mi otevřít dveře." aniž by počkal na odpověď tak se vydal ke dveřím.
Red zakňučel a ještě si mnul čelo, potom ale zavřel okno a vydal se ke dveřím, aby mu mohl otevřít dveře, aby je nevyrazil. Sotva vzal za kliku a táhl jí dolů tak do místnosti vletěl Dark a red skončil někde rozpláclí na zemi. "Vole, že ti to trvalo. Cos dělal??" podíval se po místnosti, ale Red nikde. Tak se přes rameno podíval za sebe "Jak ses tam sakra dostal?" pozvedl jedno obočí.
Red jen zakňučel a zvedl se ze země. Zavřel opatrně dveře, jako by se měli co chvilkou rozpadnou po Darkově vpádu. Znovu si promnul čelo a povzdechl si. Chtěl něco říct, ale než ten to ze sebe vypáčí tak Dark mu zase skočí do věty.
"Hele nemáš něco k jídlu? Mam docela hlad." odvětil a vydal se něco šmejdit a to rovnou do kuchyně, kterou se mu povedlo tak náhodou trefit.
"Lednice..." hlesl Red tiše a vydal se pomalu zpátky na gauč. Sedl si a radši si začal dál v klidu číst.
Po nějaké době rabování a vyjídání lednice a skříněk Dark zase přiletěl ještě s plnou pusou jídla. Vydal se k Redovi a naklonil se nad něj, aby se podíval, co to má. "Neměl bys jenom číst, taky byses měl někdy odvázat." poznamenal, když si vyprázdnil ústa a šlohnul mu knížku.
Red ze ní jen čístečně natáhl ruku a zakňučel. Zase mu někdo něco bere, ach jo. "Já vím, ale já nechci na to já nejsem." odvětil.
"Tak bys měl začít." chytil ho za spodní čelist a zvedl mu hlavu, aby se na něj podíval. Zazubil se a kousl ho do spodního rtu a následně ho vtáhl do polibku. Protesti neprotesty nezájem. Navíc, z nich dvou je tady on ten silnější, tak že by to ani nemělo cenu vzdorovat.
Mírně stáhl obočí, ale neucuknul ani se nesnažil vymanit. I když na jeho vkus byl moc divoký a to hodnotil teprve jeho jazyk. "Darku, ne..." když se od něj odtáhl tak ho chytl za ramena a trošičku se o něj zapřel.
"Co, myslíš, že se tě budu ptát?" pozvedl obočí. Chytil ho za obě zápěstí a dal mu ruce do pryč. "Proč nosíš tu mikinu. To je ti taková zima nebo si myslíš, že se schováš." rozepnul mu fialovou mikinu a chytl ho za lem trika, přičemž ho na chvíli zvedl, aby z něj mohl sundat mikinu, která skončila, chudák, na zemi.
"Ne to ne... Já jen... Přídu si bez ní nesvůj." odvětil polohlasně.
"Ty toho naděláš, pitomče jeden." ušklíbl se a zbavil ho i přebytečného trika a kalhot. Páni to bylo nějak moc rychle. Ale co, on nebyl na extrémně dlouhé a nudné předehry.
Zachvěl a podíval se po svém oblečení jako umírající labuť. "Darku... Já... Nechci." zakňučel tiše a radši odvrátil pohled stranou. Radši!!!
"He?" svraštil obočí a pevně ho chytl za spodní čelist a vytáhl nahoru "Co tim myslíš, že ty nechceš?!" odseknul s úšklebkem.
"Au... Prosím pust... to bolí..." zakňoural a stáhl obočí. Rukou ho chytl za zápěstí, aby tolik nesvíral a tou druhou se podepřel o pohovku, aby se mu tka trochu vybídl a tolik mu nervyl hlavu, aspoň nějak si pomohl k tomu, aby ho to tak nebolelo.
"Tse... Ty toho taky vydržíš." zavrtěl hlavou a pro jistotu to už dál nekomentoval. Zašklebil se a až teď ze sebe shodil bundu a rovnou s ní i triko.
"Ale já za to nemůžu..." obhájil se tiše.
"Zavři už tu tvojí pusu." zamručel a aby se nepokusil zase něco namítat tak ho umlčil vlastnými ústy a hbitým jazykem. Rukou z něj doslova strhl spodní prádlo. To tak, ještě by se tady s ním páral a byl k němu jemný a milý a kdesi cosi, ne-e to by nebylo úplně ideální.
Zakňučel a semkl víčka pevně k sobě, když v sobě ucítil druhého prsty. Dalo se čekat, že si s ním nebude všelijak hrát, ale tohle...
"Povol, pitomče!" zavrčel na něj varovně Dark a roztáhl prsty od sebe, aby ho k tomu donutil násilím. Po dobrém by to stejně nešlo.
"A-Ale..." malinko pootevřel modře se lesknoucí oči slzičkami. "T-To bolí...." zakňoural a zatnul nehty do pohovky pod sebou. On nepovolí, když na to není zvyklí a jako bonus, když je to tak prudké a rovnou se třemi prsty najednou. Ne to nepůjde.
"Tak si koukej zvyknout!" zamračil se a znovu mu chytl spodní čelist pevně mezi prsty, aby si ho vytáhl k sobě nahoru a jazykem mu vnikl do úst.
Tiše pokňourával a snažil se, aby to nebylo tak nepříjemné a povolit svaly, ale to prostě nešlo. Už ani nemohl slzičky udržet, tam kde dopposud byli, ty si také dělali, co chtěli.
Vytáhl z něj prsty a pustil ho zpátky na pohovku, aby se mohl lehnout. Zbavil se svého zbytlého, přebytečného oblečení a přitáhl si Reda za nohy k sobě. Chytl mu je pod koleny a donutil je od sebe víc roztáhnout. Trochu surovně a hluboko přirazil do těla pod sebou a spokojeně se zazubil.
Red bolestně vykřikl a trhnul sebou. Prohnul se v zádech a silně tiskl víčka i zuby na sebe, aby se pokoušel uklidnit to chvění a vůbec, aby se uklidnil nějak. "Da...Darku..." dostal ze sebe skrze zaťaté zuby.
Přimhouřil potěšeně červené oči a pustil mu jednu nohu, aby si jí mohl uvolnit a chytl ho za vlasy, přičemž si ho k sobě trochu zvedl, aby mu viděl do té bolestné tváře. "Máš snad něco na srdci?"
Pootevřel jedno oko, aby na něj viděl, i kdž moc neviděl přes slzy. "B-Bolí...." zakňučel to jediné slovo, které se mu povedlo dostat ven z hrdla.
"Neslyšim tě." zazubil se a začal do něj prudce a hluboko přirážet. Jistě, že ho slyšel, ale bavilo ho, trápit ho takhle a když ho to bolí, tak je to ještě lepší.
Znovu se mu z hrdla vydralo to něco, připomínající křik. Tahal mu vlasy, měl pocit, že mu odumírá pravá noha, jak silně mu jí tiskl a ještě ta bolest a nezvyk, jak do něj silně přirážel. I když tak trochu nějaké z daných pocitů přestal vnímat a místo nich se dostavila zvláštní slast, které se mísila s tou bolestí.
Chraptivě zasténal a naklonil se k němu a za vlasy, které stále svíral si ho k sobě také přitáhl, aby si ho mohl vtáhnout do polibku a rozehrál hru s jejich jazyky. Pustil mu nohu, aby se pohl zapřít rukou o pohovku pod nimi a taky jí trochu dopřál odpočinek. Ale byl si jistý, že Red bude mít minimálně hezkou podlitinu. Rozpojil polibek a vydal se kousavími polibky po jeho hrdle a rameni.
Tiše kňoural a sténal pod jeho doteky, bylo to bolestivé, protože tiskl možná až moc, ale zároveň slastné. Konečně se mu zase začala prokrvovat noha. I když by mu ještě mohl pustit vlasy. To bude potom taky ještě dlouho bolet.
Párkrát do něj ještě přirazil a pohltila ho vlna orgasmu, když naplnil to horké nitro vlastním spermatem a Red ho moment na to následoval a potřísnil vlastní bříško. Uvolněně zachraptěl a přimhouřil oči. Vystoupil z něj a odtáhl se od nPustil mu konečně vlasy a nechal ho vyčerpaně dopadnout na pohovku. Sám se od něj odtáhl a na chvíli si ledl vedle, aby se z toho mohl také trochu vzpamatovat.
Překryl si oči a část obličeje rukou. Tohle bude nějakou dobu bolet. Hrudník se mu rychle nadzvedával, jak to vydýchával přes pootevřená ústa.
Dark si mezi tím sesbíral svoje věci a zpátky je na sebe natáhl. Super, tak že, najedl se, vybílil jim lednici a kuchyni a sex měl taky, tak to bude všechno. Moc dobře věděl, že Renji šel za Ishidou a že se jen tak nevrátí, ale on měl také lepší věci na práci, než zbylí volný čas zůstat tady s knihomolem. Půjde si najít jinou zábavu a taky by tady ani nechtěl čekat na rudovláska, páč jeho kecy by také nepotřeboval slyšet. "Fajn, já du." oznámil a natáhl si bundu. "Pozdravuj toho druhýho ztroskotance." zazubil se a přešel k oknu, které otevřel a vyskočil z něj.
Red si odkryl ruku z očí, aby za ním viděl. Ještě chvilku počkal, jestli se ještě náááááhodou nerozhodně vrátit, ale potom si otřel uslzené oči a tváře a podepřel se rukama, aby se mohl posadit. Bolestně sykl a trochu nadskočil, což ho taky trošku překvapilo, ale mohl to čekat. Nějak se sesbíral, vzal si své oblečení a vydal se do koupelny.

Po nějaké té době se umyl a vylezl ze sprchy, aby se mohl usušit a zpátky obléknout. Když si sušil a rozčesával vlasy, tak to trošku bolelo, ale dalo se to, i když mu občas neuniklo zasyčení. Oblékl si zpátky svou fialovou mikinu, zapnul a přehodil si přes hlavu kapuci. Takhle se cítil konečně sám sebou a tak trochu i v bezpečí dalo by se říct. Vrátil se zpátky a sedl si do křesla, opatrně, když to bolelo. Vzal si knížku s sebou a znovu se začetl do děje.
Po nějaké době se vrátil Renji. Jak to poznal? Nikdo jiný by dveře neodemikal. "Čau." odvětil a hodil klíče na poličku a dveře zaveře. Sundal si bundu, kterou pověsil a porozhlédl se po pokoji.
"Ahoj."
Bylo to tady, jako když odešel. To je dobře, nic neudělal. Tak že ho ani nebude muset mlátit, tím líp. Vydal se tedy do kuchyně, aby si mohl něco vzít. Měl docela hlad.
"REDE!!!!"
Prudce s sebou cukl, když druhý zařval jeho jméno a podíval se směrem ke kuchyni. On přece nic neprovedl... Ale Dark tam byl. On tam udělal určitě bordel! Určitě tam udělal bordel!
"DĚLÁŠ SI ZE MĚ PRDEL NEBO CO????!!!!" zaječel z kuchyně, tady byl bordel, jako blázen. Kdo to bude všechno uklízet?! Když už si to ten idiot neumí uklidit, tak ať sem radši neleze.
"Ne... To já nebyl to..." pípl z obýváku a instinktivně se přikrčil.
"NE?! A KDO TEDA???!!" vydal se za ním a chytl ho za lem mikiny, přičemž ho zvedl z křesla. "Idiote jeden! Já ti jasně řek, že tady nic neuděláš!!!"
"Ale... Já to neudělal...."
"A kdo jinej?! Byl si tu jenom ty!!!" vyštěkl na něj vražedně a než se stačil Red vzpamatovat tak už letěl oknem ven. "Kdo sakra nechal otevřený okno?!" zanadával. Na jednu stranu to bylo dobře, nebude z něj tahat střeby a poslouchat jeho kňourání, ale na druhou by aspoň dostal pěkně za vyučenou!
Red bolestně zakňoural a podepřel se rukama. Tohle bolelo a navíc za tu kuchyni on nemohl. Venku byla docela zima a už byla tma. A taky si všiml, že u sebe nemá knížku. "Re-Renji... Já nemám u sebe knihu..."
"Dneska spíš venku!!!!" varoval ho stále se zvýšeným hlasem a oknem za Redem vyletěla i knížka, které ho tak krásně trefila do hlavy a poslala na zem. A hned za knížkou se okno zavřelo.
Dark se pobaveně zubil na střeše o kousek dál. Moc hezké divadlo. Vlastně by měl oknem letět on, ale je to tak vtipné, když se Renji vzteká na Reda a on za to nemohl a ještě ho vyhodil oknem. Ach jo, tak škodolibý. Nějakou takovou reakci čekal. Bylo to tak zábavné. Jen škoda, že to představení bylo tak krátké.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 miko-kun miko-kun | 3. června 2014 v 13:42 | Reagovat

hm teď jsem dočetla poslední povídku a fakt netušim kdo by mohl vyhrát. líbili se mi všecny tak...prostě je to těžký zozhodnout u mě je to remíza.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama