Svět za zrcadlem

21. května 2014 v 23:25 | Nisure |  Yaoi, Shonen-ai Bleach
Pairing:Ulquiorra x Uryuu
Warning: mmmm.... shonen - ai, počítá se 'tření' do sexu nebo ne? :D

Poznámka: Popravdě nemám tušení, jak má tenhle název souviset s povídkou. Ten název byl na 'Téma týdne' no a bylo tam 'Svět za zrcadlem' prostě se mi to líbilo. Možná proto, že Ulquiorra má svůj palác v jakési dimenzi a vlastně vypadá úplně stejně jako Hueco Mundo a nebo je to možná proto, že tihle dva (Ishi, Ulqui) sou si tak podobní, ale tak trochu jako odraz za zrcadlem... Nevím...Nejspíš to bude asi tak ne úplně yaoi.... Nebo jo? Já nevím XP uvidíme jak se to vyvrbí. Úplně to vidím! Takový souboj titánů úplně XD *Trocha černého humoru... Fake.* Ne omlouvám se, ale nebude tam souboj titánů, to ne. SIce by to bylo fajn to vidět, ale ne, necháme si to na jindy.

Natlačil ho na ohromný kamenný sloup, bílý tak jako písek, který tu byl. Přitiskl ho zády na sloup a sledoval ho žlutýma očima se zeleným bělmem. Niní v nich nebylo moc číst, žádné emoce. Nic neříkal. Jen strnule stál rukou kolem jeho krku a sledoval ho. Bez čeho koliv jiného. Jako by snad přemýšlel nebo zkameněl.
Ani druhý z nich nic neřekl. Ani se nepohnul. Jen jednou rukou držel Espadu za zápěstí, aby mu netiskl hrdlo nebo spíš nestiskl hrdlo, v ten moment, kdy by to nečekal.
Jeho uvolněná, netopýří forma v tomhle světě působila tak typicky a zároveň zvláštně. Až teď jen mrskl ocasem, páni člověk by si skoro myslel, že zkameněl. Pohnul i očima. Úplně nečekaně, že by to nikdo do téhle napjaté chvíle neřekl, přisunul se k chlapci blíž a políbil ho na rty a pohled stočil do jeho modrých očí.
Jen ho upřeně sledoval pohledem a vztáhl k němu ruku, aby ho mohl odstrčit od sebe dál, ale netrefil se, tak jak by chtěl. potkl se prsty okraje Ulquiorrovi Hollow díry. Sklonil pohled a rychle stáhl ruku o něco níž a trošku mu zatlačil na hruď.
Netopýří Arrancar mu na oplátku trochu stiskl hrdlo a nepatrně svraštil obočí. Ocasem omotal Ishidovu ruku na vlastní hrudi a odtáhl jí stranou, natiskl na bílí sloup, aby s ní nemohl hýbat a to si mohl být zcela jistý, že s ní nepohne. Znovu se k němu přisunul a přitiskl mu rty na rty.
Malinko odporu. Chtěl se odtáhnout a vymanit si ruku. Vyprostit se ze sevření a jít od něj, co nejdál, ale i i když to chvíli trvalo, tak se podvolil a ustal snahy se vyprostit. Přimhouřil modré oči a zapojil se do polibku.
Pustil chlapci hrdlo a zapřel se mu rukou o rameno. Měl výhodu v tom, že on měl momentálně dvě ruce plus ocas a hodlal toho plně využít. Mírně naklonil hlavu ke straně a sklonil se k druhého hrdlu a jemně zuby stiskl bledou kůži.
Quincy tiše zasténal a vybídl se mu. Přímhouřil oči a pokusil se uvolnit alespoň jednu ruku. Ovšem, že marně. Nespokojeně zamručel. Když mu Espada konečně pustil jednu ruku, objal Arrancara kolem krku a přitáhl si ho blíže k sobě.
Svou uvolněnou rukou se vydal po sněbově bílém oblečení. Dostal se prsty až ke kalhotům a pomalu je uvolnil. Zvedl žlutý pohled, když se mu dostalo na zmamení odporu. Obtáhl jazykem linii chlapcova krku a rukou odstrčil tu jeho, aby mu nepřekážel v dosvadní práci.
Nepatrně se zachvěl a pro jistotu si schoval tvář do havraních, dlouhých vlasů, aby se trochu skryl. Pokusil se nechvět. Ale když se ho Ulquiorra dotkl, na tom citlivém místě, tam, dole, když mu povolil kalhoty, nešlo to se nechvět a tiše zalapat po dechu. Dostalo se mu uvolnění i druhé ruky. A aby v tom nebyl sám tak se vydal po Espadově těle, obtahovajíc doposud neznámé linie těla před sebou, na ono stejné místo.
Z Arrancarovích pst se vydral ten samí slastný stech. Přejel dlouhýmy drápy po spodním prádle a potom se opatrně vydal rukou pod něj a přejel po celé délce druhého vzrušení. Nepatrně přimhouřil oči, když se mu dostalo v odezvu chvění a sténání. Obemkl ho prsty a pomalu v až bolestném tempu ho začal třít.
Utopil své steny v bledě bílé kůži Ulquiorrova ramene a pevně ho objal kolem krku, ve snaze potlačit to nepříjemné a zároveň tak příjemné chvění. Sám se jal zopakovat to, co mu druhý udělal, udělal sám úplně to samé, chtěl mu oplatit stejnou mincí. Cítil, jak se mu chvěli nohy, kolena, kdyby se nedržel, tak by se mu asi podlomili.
Ulquiorra také tiše zasténal a trošku zaklonil hlavu a na moment zavřel oči. Vybídl Ishidu svým ocasem, aby se na něj podíval a přitáhl si ho do polibku. Tlumil tak vlastní projevy, vlastní steny a vzdechy, aby nebyl moc slyšet. A byl si jist, že proto samé by to udělal i Uryuu.
Cítil jak má teplé tváře, určitě se červenal, určitě ano, i když možná jen trošku, určitě. Radši nechtěl otvírat oči. Lepší bylo to všechno vnímat jen tělem, nepotřeboval se dívat. A také z toho důvodu, že věděl, že už dlouho nevydrží, už jen málo chybělo.
I on to měl stejně. A vážně netrvalo dlouho, než ho to vyneslo až k vrcholu a on se poddal omamujcímu orgasmu, potřísnil druhého ruku a vlastní bříško svým spermatem, skoro ve stejný moment, jako jeho ninější společník, opírajíc se o bílý sloup. Rozpojil polibek a oba dva ustali v pohybech rukou, aby se mohli v klidu vydýchat z toho tak trošku možná šoku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama