Snow Time II. - Party Hard

24. května 2014 v 10:42 | Nisure |  Bleach povídky, parodie atd
Characters: Akon, Renji, Ichigo, Ishida, Yumichika, Ikkaku, Byakuya
Warning: Pařba!!! Tak že, alkohol, mno a zkrátka, to co k tomu patří XP

Poznámka: Tak tady je druhá část Snow Time. Tohle asi nebude tak dobré jako první část, ale co... Nemám na to talent... XP V první části jsem to ukončila v tom 'napínavém' protože by to bylo moc dlouhé a taky sem to chtěla dát trochu napínavější, tak že teď pokračujeme druhou částí. A opět tam nebude yaoi mno ale komedie a snad se bude líbit :D Yo... A ještě... Obrázek opravdu už jsem neměla jaký sem hodit tak se omlouvám...

Už pomalu začínala být tma. Ikkaku, Yumichika, Akon a Ishida už se všichni vrátili. Sice to bylo teprve před chvílí, ale už byli zase hezky v teplíčku. Nicméně, když jeli lanovkou nahoru tak Renjiho a ani Ichiga nikde neviděli, jen viděli javinu, jak se stále sune dolů a pozvolna ztrácí svou sílu. Toď vše. Ale neztrácet naději tak předčasně oni se určitě někde zjeví ať už jako bubáci, když je budou strašit na záchodech a nebo se vrátí. Jedno z toho určitě.
Po dlouhém a perném dni se všichni postupně vystřídali ve sprchách a vydali se na své pokoje, aby si jejich těla trošku odpočinula a uvolnila se z toho neskutečného napínání a celodenní práce svalstva komplet celého těla.

Rozrazili se dveře až to hlasitě bouchlo. Do velké prostorné haly okamžitě vlétl studený vítr a zavířil s místnosti. "Aůůůů!!! Přivítejte hrdinůůůůůů!!!!" zakvílel vítězně Ichigo s rukama nad hlavou a zazubil se. Byl totálně odrbaný. Špinavý. Byl od sněhu a všude měl větvičky, ale byl v celku. To Akona určitě potěší, že nikoho nebude muset sešívat dohromady.
Uvšem tolika elánu mu nevydrželo příliš dlouho. Dostal pěknou pěstí do břicha. Ta ho tak krásně donutila předklonit se a zaskučet bolestí. "Drž hubu ty debile!!!" štěkl po něm Renji a pak mu ještě podkopl nohy, aby dal pokoj a nehrál si na boha. Vypadal úplně stejně jako Ichigo. Všude měl sníh a větvičky. "A neber mi moje hlášky, vypatlanče." dodal ještě a vydal se dovnitř.
Snowboardy byli v celku naštěstí ano. Ty uložili do lyžárny venku, aby uschli a taky se kapičku vzpamatovali. Nechali je tam, aby se hezky skamarádili s osatatními lyžmi.
Po dlouhém dni se vydal sbalit si věci a vydal se do koupelny, aby se mohl také osprchovat a osvěžit vodou. Bylo tak příjemné cítit horkou vodu na těle. Bylo to tak příjemné a osvěžující, ale nemohl tady zůstat celou noc. Tak tedy se umyl a zatáhl za stuhu ve svých vlasech, aby si mohl umýt i hlavu a vlasy taky dostali trochu volnosti. Pak vypl vodu a začal se sušit. Ručník si ovázal kolem beder a vydal se k zrcadlu, aby si mohl vysušit rudé vlasy.
Když byl hotov a oblečen do oblečení ve kterém spal - do kraťaců, ručník si hodil přes ramena a vydal se tedy z koupelny do pokoje.
"Renji..." oslovil jej černovlasý muž stojíc kus za ním.
Rudovlásek se zastavil a otočil čelem ke staršímu. Ten hlas znal až moc dobře. "Byaku... Eeee... Teda... Kapitáne Kuchiki." opravil se rychle před vyřknutím jeho jména a překvapeně se na staršího podíval.
"Proč jsi odešel ze Seireitei?" zeptal se chladně kapitán a zvolna se vydal k rudovlasému Shinigamimu.
"Já k tomu měl důvody."
"A jaké? Nebly jsi snad spokojený?"
"Kapitáne..." povzdechl si a otočil se ke staršímu čelem. "Byl jsem s vámi dlouho, ale každý si najde někoho jiného a také něco jiného chce zkustit."
"Ty jsi si našel někoho jiného?"
"To je moje věc."
"Počkat nech mě hádat... Je to Ichigo, že ano?" vztáhl k mladšímu ruku a něžně mu prsty přejel po tváři.
"Ne, Ichigo to není." zamračil se nespokojeně a trochu uhnul.
"A je to někdo z lidského světa, že?" pokračoval v otázkách černovlasý kapitán a stáhl ruku zpět k sobě.
"To je moje věc, kapitáne." odvětil a s tímto ukončil tuhle kratší debatu. Otočil se a bez dalšího slova se vydal do svého pokoje.
Byakuya se za ním jen díval, ale nic neříkal. Než mu zmizel za ruhem tak ho sledoval, ale když ho už neviděl sám se po chvíli otočil a vydal se tedy k sobě.

Vešel do pokoje a odnesl ručník na topení, aby uschl.
Černovlásek sedící na posteli zvedl modrý pohled a podíval se na rudovláska. V rukou držel hrníček horké čokolády, ze které stále ještě stoupala bílá pára. Na sobě měl černý hodně dlouhý svetr a fusky. "Co se stalo?" zeptal se mírně a pousmál se. Očividně ho taky potěšilo, že je lavina nesmetla do svých spárů.
"Nic jen jsem potkal Byakuyu." ujistil ho a s pokrčením ramen se vydal k Ishidovi na postel, aby se mohl uvelebit vedle něj.
"Opravdu?" ujiťoval se chlapec.
"Jenom se neboj." odvětil a usmál se na něj. Něžně mu vzal hrníček s horkou čokoládou a položil ho na stolek. Jemně chytil černovládka za bradu a přitáhl si ho k sobě do polibku.
Rozrazili se dveře do pokoje "Heeeej!!!" zavýskal Madarame a nad hlavou držel několik flašek tvrdého alkoholu.
Oba dva se od sebe odtáhli a podívali se na plešouna u dveří.
"Bude party hard!" uchecht se Ikkaku a došel ke stolu, přičemž na něj položil lahve s alkoholem a do pokoje vešel ještě Akon a Yumichika.
"Yo, to mi něco připomnělo." přikývl souhlasně Renji, vstal a přešel ke skříni, otevřel ji a vydal bágl v nemž to všechno zacinkalo. Položil ho na stůl a vyndal z něj všechny glašky alkoholu a gumové medvídky, které hodil Ishidovi.
Netrvalo to vůbec dlouho a už tady byl bordel a rámus a nekde se povalovali už prázdné lahve.
Ikkaku a Renji si zase dávali závody, kdo vypije víc alkoholu a Yumichika s Akonem se věnovali Ishidovi, který byl opět nejmíň nalitý a místo toho, aby pil tak se živil slaďoučkými, gumovými medvídky.
A pak netrvalo dlouho, než se oba váleli na podlaze a furt mleli nějaké ty klasické, opilecké kecy. Pak pět minut spali a následně zase začali nasávat.
"Heeeeuuuleeee!" zahučel už dost na mol Renji a podepřel se o zem rukama "Maaaadaremeee! Už máš dost heee????!!!!" nějak se mu povedlo zvednout se. Docela zavrávoral a chytil se za hlavu, tak trošku se mu zamotala šiška. Podíval se jakým směrem je stůl a pokusil se ho identifikovat pak se k němu vydal.
"Ses zbláznil neubo šo??!!!" namítl Ikkaku a přitáhl si flašku k puse a znovu se napil.
Renji se opřel o desku stolu a natáhl se pro další flašku rumu. Otočil se a zadkem se opřel o dřevěnou desku. Otevřel lahev a začal si lít do úst nahnědlou tekutinu.
Jako by spíš dávivě se předklonil a přestal pít. Překryl si rukou pusu a semkl víčka k sobě, aby potlačil ten známí pocit, kdy tělo už alkohol prostě odmívá.
"Heeeheee... Už ti to de nahoru???" optal se Madarame pobaveně a vydal se ke dveřím i s jeho flaškou.
"Blbe..." procedil skrze zaťaté zuby. Odkryl si ústa a znovu se napil. Ale opět si překryl pusu, když měl v krku ten dávií pocit. Odlepil se od stolu a vydal se k oknu. Ale pod vlivem alkoholu se všelijak motal a vrávoral a kdesi cosi. Ve zmatku rychle otevřel okne a následně se z něj vyklonil, aby mohl uposlechnout vsé tělo, které všechen ten alkohol odmítlo a přírodní cestou ho chtělo dostat ven.
Z venku sem táhla zima. "Ty kreténe jeden! Zavři to okno!" zavrčel vztekle Akon a mrsknul po něm skleničku s vodkou.
"Kurvaaa..:!" zaskučel bolestně rudovlasý, když se mu sklo rozbilo o záda. Narovnal se a bolestně se prohnul v zádech. Odtáhl se od okn a svezl se na zem.
"Debile jeden!" zavrčel znovu Akon. Zvedl se a přešel k němu. Chytil ho za rudé vlasy a začal ho táhnou s sebou po zemi do koupelny.
Renji bolestně zaskučel a chytil Akona jednou rukou za zápěstí, aby si trochu ušetřil té bolesti vlasů.
Ishida ještě vybíral poslední medvídky z XXL pytlíku a nechal si tam jen ty ananasové, to nejlepší na konec.
Yumichika se trošku naklonil k černovláskovi a podíval se mu do pytlíku. "Očividně ti medvídci hodně chutnají." poznamenal a ukradl mu jednoho zeleného medvídka. Vložil si ho do úst a začal cumlat.
Uryuu souhlasně přikývl a zvedl pohled, zatím co cucal a žvýkal gumítky.
"Je to vidět." usmál se Yumichika a přitáhl si chlapce k ústům. Bez varování mu vnikl do úst jazykem a držel se ho ve sladkém slibku se zeleným medvídkem.

"Heeeeej!!!! Rene!!!!" strčil do něj Ichigo tak trochu hyperaktivně a zazubil se. Zkrátka se nemohl přestat bavit, když rudovláska viděl, jak po včerejší noci vypadá. On sám by se klidně připojil, ale jaksi udělal dobře, že se nepřipojil. Takhle se mohl bavit a provokovat Renjiho. No jo, kocovina je zkrátka podlá věc.
"Ty vole....! Neřvi tolik bolí mě hlava!" bolestně se chytil za hlavu. SIce už bylo odpoledne a hodinu už byli na sjezdovce, ale pořád ho to nepřešlo ta bolest hlavy.
"Ale ale, copak to? Včera si byl tak živej a teď už ne?" provokoval a provokativně do něj šťouchl. Uchechtl se a dokola ho objel na snowboardu.
"Ichigo! Dej mi pokoj sakra!" vyjel po něm, ale ono to moc účinnek nemělo, Kurosakiho to akorát víc pobavilo a tím víc si nedal pokoj s provokací. "Sakra, Kurosaki!!!" zasyčel a skočil po ně přičemž ho strhl na zem a za a chytil ho za ramena "Ty nerozumíš?!"
"Ježiši..." zamručel Akon a na chvíli zavřel oči. Už zase jsou v sobě z toho by se člověk zbláznil. Stejně tušil, že je jednou bude dávat a sešívat dohromady a jak to tak vypadá tak to bude brzy. "Dejte pokoj oba dva." vyčetl jim a na krásno kolo nich udělal smyčku, přičemž je ohodil sněhem a v klidu bez dalšího zajmu se vydal dál a ještě si zapálil, aby se orientoval trošku na něco jiného.
"HEEEEJ!!!" zaječeli za Akonem oba z pod hromady sněhu, co na nich upkvěla a dostala se i na místa, kam by se dostat neměla. Rychle se zvedli a začali ze sebe setřásat sníh.
"No tak pojďte!" houkl na ně Madarame a sjel na sráz a za ním pomalu sjížděli všichni ostatní, kdo byli přítomní. Dnes byl hezký den na lyžování.
Ichigo s Renjim se na sebe koukli a zazubili se. "Projedeš to ty aucajdře!" ujistil ho Renji a nasadil si černé brýle. Odrazil se a vrhl se ze svahu.
"Tak s tím nepočítej!" zavrhl to Ichigo a natáhl si své brýle, přičemž se vrhl za ním dolů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miko-kun miko-kun | 24. května 2014 v 19:34 | Reagovat

No proto s tim koncem si mě minule naštvala...vlastně i teď protože sem se zase válela smíchy pod stolem ;)

2 Nisure Nisure | 24. května 2014 v 19:55 | Reagovat

Omlouvám se <:)Když já jsem kapičku škodolibá <:3

3 elinka elinka | 24. května 2014 v 21:27 | Reagovat

no to teda si mě se to taky stalo :(

4 Nisure Nisure | 24. května 2014 v 23:39 | Reagovat

opravdu se moc omlouvám <:( ale vždyť sranda musí taky být <:( ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama