Snow Time

23. května 2014 v 20:29 | Nisure |  Bleach povídky, parodie atd
Characters: Akon, Yumichika, Ikkaku, Ichigo, Renji, Ishida
Warning:Mno tak že tak trochu komedie, lavina, já nevím dál XP

Poznámka: Myslím, že je obrázek docela výstižný, navíc... Lepší nemám XD Představte si, že naši milí, zlatí přátelé jsou momentálně na nějakém týdenním výletě na horách. Zkrátka na dovolence. Mno a tak to možná bude trošku parodie a místy tragédie a tak. Je to povídka přepsaná ze sešitu, kam s kámoškou povídky píšeme (tady není yaoi). Přemýšlela jsem jestli to napsat jako jednu povídku, ale když to ukončím v tom napínavém... Inu bude to zajímavější. Mimochodem také nenávidíte, když je něco hodně napínavého a potom tam skočí nápis 'Continue to be...'? XP Což mi připomíná... Mám napsat i tu druhou část?

"Opravdu je to dobrý nápad?" optal se starostlivě Yumichika při pohledu z bílého sněžného srázu.
"Neboj nemůže se ti nic stát." dloubl do Yumichiki plešoun a zazubil se. Jeho osobně ten sráz moc neděsil, alespoň bude zábava. Schválně, kdo se na tom kopci vyseká jako první.
"Tse..." odfrkl si Akon a otráveně mlaskl. "Je to bezpečný. Maximálně tě budeme hledat po kopci a pak tě možná šešijeme dohromady." mávl nad tím s nezájmem ruko a potáhl z cigarety ve rtech. Uchopil jí dvěma prsty a následně vypustil z úst našedlí kouř.
Yumichika tak trochu vystrašeně stáhl obočí. Přece by nemohl dopustit, že by svému tělu takhle ublížil a byť se jen o něco škrábl to nedej bože, aby se to stalo na tož, aby ho potom někde na kousíčky sbírali po celé sjezdovce a potom ho museli sešívat dohromady, ty jizvy po sešití a zničené tělo, to by nepřežil.
"Mmmm.... Kde je vůbec Ren?" optal se Ikkaku a porozhlédl se kolem. Yo, pravda byl tady nějaký klid bez něj, což bylo už samo o sobě podezřelé.
"Šel si pro Snowhoard... Říkal, že na lyže nepoleze, že by se na tom zabil." odvětil prostě Ishida a mírně pokrčil rameny.
"Jak sakra může lézt na snowboard, když neumí na lyžích." zamručel nechápavě Akon a vyhodil nedopalek cigarety na zem.
"Heeeeej!" ozval se zezadu známí hlas a byl slyšet i běh sněhem. "Už ho mam!" houkl z dálky Renji a s vítězným zubením doběhl k té skupince.
"Že ti to trvalo." vyčetl mu nedočkavě Madarame a rozhodil rukama.
"Sklapni!" oplatil mu stejnou rudovlásek a nevraživě na něj sykl. Položil si červený snowboard s obrázkem Zabimaru na sníh.
"Páni." užasl Yumichika a prohlédl si prkno, které na bílem podkladu tak elegantně bylo do očí. "Kde jsi pro boha vzal snowboard s vlastním Zanpakutoo?"
Zvedl pohled "Koupil bílej a přebarvil ho plus komplet předělal barvy. Taky mi to trvalo dost dlouho." vysvětlil a stoupl si na červené prklo, aby si mohl zapnout boty do přezek.
"Docela to ujde." zamručel nezaujatě Akon. Vytáhl z kapsy krabičku cigaret a zapálil si, pak jí vrátil zpátky, kam patřila. Čapl hůlky svých liží a odpíchl se, aby se mohl vydat na sjezdovku.
"Ty seš fakt ztělesnění dobra." poznamenal kousavě Madarame a rozjel se za ním na svah. A Yumichika velmi opatrně, ale opravdu moc opatrně za nimi.
"Tak dem na to." zazubil se Renji a nasaril si na oči své černé brýle. Poskočil na snowboardu do svahu a následně se přikrčil v kolenou a prudce se vydal dolů.
Ishida se za nimi chvilku díval. Pak si povzdechl a pomalu se taky vydal dolů ze svahu, jako posleddní samozřejmě. On s nikým závodit nebude, ale prakticky to jede samo.
"Heeeeee!!!! Počkejte na mě!!!!!" zahulákal Ichigo ze shora a doběhl na kraj srázu. Kde ten se tu vzal? Rychle si obul boty do přezek snowboardu a vydal se za ostatními, aby náhodou něpřišel o něco, o čem by si jistě ostatní mysleli, že o to přijít může.
"Kurosaki?!" cukl na něj černovlásek překvapeným pohledem.
"Čáu Ishido!" zaječel na něj Ichigo a mávl rukou, předjel dokonce i Yumichiku, který při tom šoku, že kolem něj projel, skoro spadl na zem dojel až ke zbylému hloučku tak nějak mezi všechny ostatní.
"Co tady k sakru děláš?!" ptal se Uryuu a podíval se vyčítavě po něm. Nebyl moc rád, že tady je, jako by nestačilo, že si nedá pokoj doma, ještě tady bude podlejzat.
"To ti neřeknu, Ishido, ale řeknu ti, že jsem sem přijel taky kvůli tobě." usmál se na něj a přejel blíž k němu.
"Hej Kurosaki!" houkl na něj Renji a šibalsky se na něj zazubil. Sjel k němu a udělal kolem Ichiga prudkou smyšku, přičemž na něj při tom chrstlu trochu sněhu. Pobaveně se uchechtl "Nech Ishidu a di na někoho sobě rovnýho." ještě jednou ho ohodil sněhem a následně se svyžně vydal ze svahu.
Ichigo zavrávoral a téměř spadl, kdyby nechytil rovnováhu. Docela ho to zpomalilo a taky to, že to nečekal a tak trochu ho to oslepilo, když mu to spadlo na brýle, tak to mu taky moc nepomohlo. "Ty....!" zamručel váhružně a ve smyčkách se znovu rozjel dolů.
"To bude prdel až se ti dva magoři vysekal." uchechtl se pobaveně Ikkaku, když je tak po očku sledoval.
"To je jejich chyba. Ať za mnou potom nelezou s tim, že já je sešívat dohromady nebudu." odvětil Akon a zatím si v klídku zapálil další cigaretu. Potáhl z ní a vydechl obláček kouře.
Madarame se po něm podíval a trochu pozvedl obočí. On zvládne lyžovat, nedávat cestou pozor a v pohodě si zapálit? To je sakra co za magii?! A aby toho nebylo málo, ještě jeli na kraji lesa, kde bylo docela dost stromů.
Yumichika ten radši zůstal někde nahoře a nebo přejel na modrou trasu, která je hned vedle po pravé straně. Opravdu neměl zájem se vymlátit, a ono by to dříve či později přišlo.
"Ty idiote! Nelep se na mě!" křikl po něm a nabral si sníh do ruky, mrsknul ho na Ichiga, aby si dal trochu odstup.
"Neblbni! Diť spadnu!" zakvílel zrzek a sundal si sníh, aby mohl zase něco vidět. Pak sjel do smyčky a prudce do Renjiho strčil.
A kdyby se neprohnul do zadu tak by se teď už opravdu vysekal a v téhle rychlosti by to nebylo vůbec, ale vůbec přijemné. "Ty magore jeden!"
Ishida si jen povzdechl a na chvilku zavřel modré oči. Jistě, jak jinak... Tak tipické, co by od těch dvou mohl očekávat, když jsou spolu, že?

Jezdili vlastně celý den. Zhruba za čtyři hodiny později už sjížděli naposledy, nikdo by pak nejspíš nechtěl jít pěšky nahoru. Až do teď se nic vážně nestalo až na to, že se ti dva párkrát vysekali, ale to je přece úplně v pohodě. Člověk by od nich nic jiného ani čekat nemohl. Pořád se postrkávali, štěkali po sobě a kdesi cosi.
Do Akona by to nejspíš nikdo neřekl, ale ten jezdil bez důlek a jen s lyžemi úplně v pohodě, jako profík a ještě si u toho s zapaloval cigarety. Inu, člověk docela zíral.
Yumichiku vždycky viděli až, když dojeli po lanovce zase nahoru.
Ale ty hory toho taky měli docela dost, otřásli se a ze shora s utrhla velká lavina a začala se rychle sunout dolu.
Všichni ztichli a zastavili, podívali se nahoru, aby se ujistili, že slyšeli to, co mysleli. Yo, bylo to to co mysleli, byla docela rychlá.
"Vidíš, co děláš?!" vyčetl rudovlasý Kurosakimu a strčil do něj, přičemž ho shodil na zadek.
"To je lavina?" ujišťoval se Madarame a pro jistotu se vydal dál, aby ho to nesmetlo, což se klidně stát mohlo.
"Já to tušil, že ti dva idioti spustěj lavinu." odvětil Akon s úplným klidem a odrazil se, jel úplně rovně a ještě při tom stíhal kouřit. Zbytek přítomných se potom taky dal do pohybu a lavina se stále přibližovala.
"Ishi, za chvilku bude odbočka, sjeď na modrou." houkl na chlapce kousek od sebe Renji a mávl na něj. "S lyžema se špatně hejbe a na modrý lavina neni."
Černovlásek se po něm podíval a koutkem okem zkontroloval lavinu. "A co ty?" zeptal se.
"Já pudu na černou." odpověděl a kývl.
"Zbláznil ses?! Jsou tam skály, kmeny a pařezy!"
"A právě proto tam du. O to všechno se to zpomalí a i kdyby ne..." pokrčil rameny a přejel trošku blíž, pak si trošku nadzvedl bundu.
"Ty máš sebou Zabimaru?" podivil se tmavovlásek při pohledu na červenou katanu. Ani si ho nevšiml až teď.
"Bez něj ani na krok." přikývl souhlasně a pustil bundu "Di na modrou honem!" vybídl ho a nasadil si opět brýle. "Tohle bude hardcore!" zazubil se až psychopaticky.
Ishida tedy nakonec přikývl a společně s Akonem a Madaramem sjel ke sjezdu na modrou trasu.
"Ichigo, pohni zadkem nebo snad o něj chceš přijít?!" křikl po zrzkovi o kousek dál a vydal se do lesa mezi stromy i s Ichigem.
Tady bylo za potřebí hodně uhýbání a hlavně rychle. V žilách jim bouřil adrenalin. Jedna chybička a finito.
Prostě nešlo vyhýbat se úplně všemu, museli i skákat, jinak to nešlo, kdyby neskákali tak by se stejně zabili. Lavina tu sice zpomalila, ale je taky a to hlavně ty překážky.
"Zaostáváš!"
"Vypadla mi přezka!"
Renji se po Ichigovi přes rameno podíval, aby se ujistil. "To tě to pohřbí za živat ty blbe!"
"Já vim!" snažil se co nejvíc držet rovnováhu na jedné zapnuté přezce, aby ono to tak moc nešlo a tenhle terén mu taky moc nepomáhal.
"Fajn... Improvizace." odvětil a přeskočil jeden z dalších velkých sutráků, co byl v cestě "Až ti řeknu, odepneš si tu druhou přezku a přeskočíš ke mě na snowboard!"
"Co? Tak nás zabiješ oba!"
"Prostě to udělej!"
Ichigo se tedy připravil bez dalších námitek. Buď se zabijou oba a nebo se to povede. Každopádně on takhle dlouho nevydrží. Musí se to risknout. Připravil se, aby si mohl odepnout druhou přesku a zároveň se snažil být, co nejblíž k Renjimu.
"Dělej!"
Odepl si druhou přezku a dupl na zahnutý konec snowboardu, přičemž se odrazil a rovněž si ho vyhodil do vzduchu a chytil ho. Přeskočil k Renjimu na snowboard a chytil se ho.
Blbej nápad! Dva lidi na jednom prkně? Hodně blbej nápad!!! Zaklonili se a skoro přepadlo. Museli okamžitě a nabrat ztracený balanc, kdyby spadli, byl by konec, totálně konec a ani jeden z nich už by si neškrtnul.
"Spomalujeme!"
"Já vím! Drž se!" sáhl pod bundu a vytáhl své Zanpakutoo.
"Ty máš meč?!"
"Jo sklapni a pevně se drž!"
Lavina už jim byla přímo za patami. Poletovali vzduchem kusy stromů a všeho. Měli jen pár vteřin, než je to zcela pohltí a už nikdy nepropustí ven.
"Zařvi, Zabimaru!"
......


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 miko-kun miko-kun | 23. května 2014 v 21:02 | Reagovat

páni kvůli tobě jsem se válela pod stolem smíchy.Ten Akon zabil ale ten konec to snad nemyslíš vážně :)

2 Nisure Nisure | 23. května 2014 v 21:33 | Reagovat

Já jsem vždycky tak ráda, když dokážu někoho potěšit nebo rozveselit nebo tak! ^^ a ano myslím to vážně :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama