Informace - Red & Dark

26. května 2014 v 18:20 | Nisure |  Informace
O těhle dvou tady píši z důvodu, že budeme psát další Challenge a tentokrát hobudeme psát tři. A všichni tři máme povinou postavu Reda já jsem si k němu vzala Darka, Kate Renjiho a Blackstar Ishidu. Tak sem o nich napíšu pár informací, aby jste věděli o kom je řeč.

Red a Dark jsou vlastně dvě komplet vymyšlené postavy. Už si nevzpomínam, jak ti dva vznikli, ale myslím že vznikli někde na základě, že jsem na internetu hledala obrázky a našla jsem obrázek 'Dark Uryuu and Light Uryuu' a na základě toho vznikl Dark. Mimochodem ten obrázek vypadá takhle.

A tak byl na světě Dark. Prakticky jsou skoro stejní jako je ten tady. Darka jsem částečně vymyslela já (možná, že jsem s tím i přišla nemám tušení) mno a částečně Blackstar. 'Náš' Dark vypadá stejně jako Ishida, ale s tím rozdílem, že je to jeho opak. Taky má černé vlasy ale jsou trochu načervenalé, červené má i oči a charakterej je to něco mezi Grimmjowem a Nnoitrou, mno Hichigo k němu taky nemá daleko, psychopati sou to všichni čtyři.
Další fakt je ten, že když jsou Ishida a Dark spolu tak Dark má příšernou tendenci Ishidu věčně všelijak týrat a ubližovat, protože ho nenávidí, a ten... druhej si to od něj nechá líbit. Možná trochu ze strachu. Další charakteristická věc je ta, že je možná až moc oprsklej a drzej. Používá sprostá slova a furt někde něco žere. Nedá se říct, že musí pořád jíst ne to ne, tady to nejde zaměnit za slovo 'jí'. Ale i přes to všechno má postavu dobrou.
V boji je mnohem, mnohem lepší, než Ishida a na světě je taky částečně z toho důvodu, aby Ishidovi pomáhal napravovat jeho chyby. On má také reishi zbraně, ale z červeného reishi.

Tady je máte oba dva. Obrázky si kreslím sama tak je prosím nekopírujte a OC's taky ne. Vím, že neumím kreslit docela se stydím, když to sem dávám, ale tak třeba se pobavte, já to sem dávám hlavně z toho důvodu, aby jste věděli jak Dark zhruba vypadá. Mám ho ještě takhle:

Opravdu je to trochu blbí, že to sem cpu, ale aby jste to viděli, jak vypadá a ne nakreslit Darka s oblečením k tomu jsem se ještě jaksi nedostala nehledě na to, že já jsem pravák na levou ruku absolutně ne-e, tak že ani kreslit nemůžu protože mám obě ruce totálně v pytli od práce, ale to je můj problém. Pardon, nechala jsem se trošku unést, teď jdeme na Reda.
Red je zase opak Renjiho. Má černé vlasy spíš je nosí rozpuštěné a nosí fialovou mikinu s kapucí, kterou má za jakékoliv situace (možná z toho důvodu nemocí vlasy svázané). Má modré oči a nosí brýle, což mu Renji nekonečně vyčítá a pořád mu je ničí s tím, že v nich vypadá jako idiot, problém je v tom, že Red bez nich moc nevidí.
Red vznikl o něco později, než Dark, ale vlastně skoro na stejném princip.
Zatím, co Renji je typ na boj tak Red je typ, co sedí celé dny nad knížkami (doslova). Bojovat nechce, protože se bojí a taky je schopný vzít meč za čepel a potom se diví, že má pořazené ruce. Renjiho se bojí, protože mu nadává do všeho možného, ničí mu brýle a když nechce poslouchat a pořád sedí a čte tak mu tu knížku veme a buď jí zlikviduje nebo vytrhá stránky v lepším případě. I když pravda, že Red se bojí skoro všeho. Ale Darka, kterého by se bát měl to ne, toho se nebojí.
Má bledou pleť srovnatelnou se zdí a trochu kruhy pod očima. Tetování má jen to nad obočím. Co největší část těla má zakrytou až na obličej a prsty (protože mikina mu je tak trochu větší, což má schválně). Pořád se tváří tak jako neutrálně něbo jako umíráček a s Ishidou sou nejlepší kamarádíčkové, protože se ho zastává a učí ho kdesi cosi.
Je o hlavu měnší, než Renji a ještě se hrbí z neznámého důvodu, ale zase je docela intelektuální a dříve koná, vlastně on nikdy moc nekoná, to ho k tomu někde musí dokopat. A nebo vykopat oknem nebo dveřmi.
Yo ještě nesmím zapomenout, že Ishida cítí Darkovu bolest a pocity, příklad - když si jeden z nich něco udělá tak ten druhý ucítí tu bolest, ale na tele to vidět nebude. A takhle Dark týrá Ishidu. A to samé platí i u Reda a Renjiho. Ale u Reda je ten problém, že toho moc nevydrží a on je zkrátka takový to 'au bolí to' nebo jak to říct. Sice neni tak úplně z cukru, ale prostě... No dokázal by se zabít i vidličkou. Určitě by to dokázal. Ale zase když se Red třeba pořeže tak s Renjim to nehne páč má výdrž teheh.
Jinak Reda zatím nemám jinak nakresleného, jako třeba akt nebo kompletně celou postavu, k tomu jsem se ještě nedostala a na obrázku nemá brýle ani Ishida neměl nahoře a proč? Mno pro mě kreslit brýle to je kámen úrazu. U toho trávim vždy X hodin nebo dní času a nebo radši obejdu a a ty brýle tam neudělám. Opravdu to bych prodřela spíš papír, než namalovala brýle.

Jinak tady je máte oba dva u sebe Reda a Darka, mimochodem tenhle obrázek já použiji na svou povídku na můj Challenge. Uvidíme za jak dlouho náš trojnásobný Challenge vyjde. Sama jsem zvědavá, kdo co napíše a kdo tentokrát vyhraje. Doufám, že vás to bude aspoň trošku bavit tohle číst, když to nejsou originální postavy z Bleach, ale jsou jen vlastně Original Charakters.

Toď vše. Snad jste něco pobrali a pochopili a kdyby jste cokoliv potřebovali nebo se na cokoliv chtěli zeptat tak bez problémů můžete ;) Děkuju ^^

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 miko-kun miko-kun | 26. května 2014 v 20:02 | Reagovat

Skvělé už se těšim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama