Ahoj, Ichigo

26. května 2014 v 0:04 | Nisure |  Yaoi, Shonen-ai Bleach
Pairing: Hichigo x Ichigo
Warning: yaoi možná kapičku hard, mno a možná by se tomu i dalo říkat znásilnění? O.o <:D

Poznámka: Pokud by se v téhle povídce vyskytlo místo Hichigo Ogichi tak se prosím neděste. Já mám ve zvyku psát Ogichi, protože většinou za tyhle dva píšu jako brášky a taky z toho důvodu, že Hichigo a Ichigo se mi příšerně plete a já potom namíšu v jedné větě dvakrát Ichigo například a potom to nedává smysl. XP Užijte si povídku. XP

Byl svázaný, musel tady klečet, měl zavázaná ústa a ten prevít ho nechtěl pustit! Jak rád by mu řekl pár nehezkých slov, ale jaksi nemohl. Nespokojeně sledoval své Hollow Já a pro sebe si mručel. Snažil se uvolnit si aspoň ruce nebo něco, tohle se mu vůbec nelíbilo. Ať ho kouká pustit!
"Copak? Nelíbí se ti to, Ichigo?" optal se bělovlasý a pobaveně se zazubil. Takhle vypadal daleko krotčeji a bezbraně. Mno, pro něj to byl pohled numero uno. Vydal se pomalu k němu a stále ho sledoval žlutýma očima.
Nespkojeně sebou zacloumal a znovu a znovu se zkoušel uvolnit. Opět marně. Duševní stuhy byly silné věcičky. Jen ať se těší až ho pustí, to ho požene! Přetrhne ho jako hada!
"Ale... notak, co se děje Ichigo, máš něco na srdci?" zapředl a přimhouřil oči. Sklonil se k němu a chytil ho za bradu, aby se na něj koukal. Natáhl se k němu a modrým jazykem obtáhl linii jeho lícní kosti. "Chutnáš tak sladce, jak vypadáš Ichigo." pochválil si a znovu to zopakoval.
Nespokojeně přivřel oko. Jo to tak, ještě aby mu začal lízat i oko. Ha ha! Jaká lekrace, ale jen jednostraná! Ucuknul jeho doteku stranou a varovně na něj zamručel. Opravdu tak moc rád by ho obdaroval těmi slovy, které mu poletovali v hlavě a tak příšerně ho škrábali na jazyku.
"Neposlušný." poznamenal a znovu mu chytil bradu muzi dva prsty a vrátil do původní polohy, aby se na něj díval. Rozvázal jeho obi a vnikl rukou pod hakama a spodní prádlo. "Moc neposlušný." zavrněl mu u ucha a jemně ho skousl mezi zuby. Prsty ruky přejel po druhého mužství a obemkl ho, aby ho mohl začít zpracovávat.
Semkl víčka pevně k sobě a téměř vyhrkl sten, který se trochu utlumil, když měl ovázaná ústa. Rozechvěl se pod tím dotekem a snažil se být zticha, ale to tak úplně nešlo. Hichigo byl příliš rychlí a suroví, nešlo to. Nemohl tlumit své projevy a to i přes to, že měl zavázanou pusu a zavřenou.
"Áááálee." zarněl a obtáhl jazykem linii jeho ouška "Že by ses rozhodl poslouchat, co Ichigo?" provokoval ho a na moment tvrdě stiskl. Tomu zvyku, který mu Ichigo dopřál, nemohl odolat. "Víš Ichigo..." pronesl až zamyšleně a chytl mu svázaně ruce. Otočil ho a donutil se předklonit a rukama opřít o zem. To se mu naskytl tak krásný pohled na jeho tělo. Vytáhl ruku z jeho hakama v tušení, že mu chlapec podlehl a poddal se orgasmu. Olízl si prsty a spokojeně se zašklebyl. "Moc dlouho si nevydržel." informoval ho a očistil svou ruku.
Ichigo se rukama opíral o zem a snažil se popadnout dech. Otevřel oči a přes rameno se na své Hollow já podíval. Mírně vražedně.
"Teď já." informoval ho a sklonil se k němu, jazykem mu přejel po obličeji a rukama mu stáhl hakama i se spodním prádlem. Sám sebe také zbyvil jen těhle zbytečností a přitáhl si ho za boky k sobě a bez barování do něj pronikl až po kořen.
Vytřeštil oči a opřel se čelem prudce o zem. Semkl víčka pevně k sobě, aby potlačil bolestné slzy. Nebyl připravený a Hichigo byl moc prudký a suroví. Určitě ho to taky muselo bolet, ale podle jeho výrazu se mu to líbilo. A aby toho nebylo málo téměř hned do něj začal přirážet.
Ano, taky ho to ze začátku bolelo, ale přebíjela to ta slast a to, jak byl Ichigo úzký a obepínal ho tak pevně. Černé nehty mu tvrdě zarýval do boků a hluboce přirážel. Spokojeně se zubil a nechával procházet skrze zuby tiché vzdechy.
Naštěstí jeho svaly po chvíli povolili a tolik to nebolelo. Zatínal prsty do země se snaze se soustředit na něco jiného a vyrážel se zebe steny, které tlumily jen červené duševní stuhy. Měl pocit, jako by ho měl až v žaludku, jak do něj prudce a hluboko přirážel.
Ještě do něj párkrát vstoupil a pak naplnil jeho útroby svým spermatem. Procedil skrze zuby spokojené zamručení a vytoupil z jeho těla. Sklonil se k jeho oušku a obtáhl ho jazykem. "Brzy se uvidíme, Ichigo." zašeptal mu do ouška a šibalsky se zubil.
Vykřikl a prudce se vyšvihl do sedu. "Co to bylo...! Co to bylo...! Co to bylo...?!!!!" honilo se mu hlavou za kterou se držel nevěřícně. Byl celý zpocený. Co to sakra bylo za sen! Podíval se z okna. No.... Už svítalo. Už nemá cenu spát a ten sen... Stejně by neusl. Zavrtěl hlavou, aby dostal pryč ty myšlenky. Odkryl se a spustil nohy na zem, aby se mohl zvednou a vydat se do koupelny umít ze sebe ten pot. Ale když se zvedal, zabolelo ho celé tělo od pasu dolů a obzvlášť pak zadek. Byl donucen si zase sednout a bolestně sykl. Hlavou se mu rozezněl ten šibalský svých a v něm zněla ta věta, která znovu zazněla: "Brzy se uvidíme, Ichigo."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 miko-kun miko-kun | 26. května 2014 v 7:16 | Reagovat

No to si děláš srandu taková úžasná povídka...ale jinak chudáček ichigo hi

2 elinka elinka | 26. května 2014 v 7:33 | Reagovat

Skoro by mohlo být i pokračování když to skončilo takhle :) jinak povídka byla skvělá

3 Nisure Nisure | 26. května 2014 v 15:46 | Reagovat

[1]:Netušila jsem, že to dopadne až tak dobře, ale děkuju :3

[2]:No vidíš to na to, že by tahle povídka mohla mít pokračování, jsem nepomyslela O.O Ale teď mi to díky tobě vnuklo další nápad >:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama