To nemůžu být aspoň PĚT minut sám?!

23. února 2014 v 15:19 | Nisure |  Yaoi, Shonen-ai Bleach
Pairing: Ichigo x Renji
Warning: Yaoi někde v bazénu nebo na nějakém takovém místě
Poznámka: K této povídce, abych byla upřímná, oranžová a redvená mi nikdy moc dohromady nešli. Hlavně ty barvy mi nikdy nešli moc dohromady, jasně sice je oranžová z červené, ale prostě mi to nejde moc do hromady. Oranžovou nemám ráda, kdo ví jestli je to tím a nejspíš bude tato povídka kratšího rázu a obrázek možná nebude souviset úplně přesně... ALE! Tahle povídka je hlavně kvůli tomu obrázku, který našla kamarádka s tím, že "Hele! Na tohle napiš povídku!" nic proti tomu nemám, naopak aspoň bude trochu sranda >:D a možná pár vulgárních slovíček... <:D

Konečně měl chvíli klid jen pro sebe. Měl chvíli pauzu jen a jen pro sebe. Konečně! To to trvalo. Připadalo mu to jako věčnost. A ještě když měl za krkem pořád to ztěsesnění otravnosti a vlezlosti... Gah! Takhle je to mnohem pohodlnější, aspoň chvíli neslyší jeho hlas a nebo ho hovídí a může tady po tichu relaxovat...
"Renji! Tak tady seš!" zaječel na něj záměrně Ichigo a jednou rukou se mu zapřel o hlavu, aby ho dodnutil se sesunout do vody a chvíli ho tam držel. Věděl, že o něm druhí neví, vypadal uvolněně, tak toho trochu podle využil. Chtěl na sebe taky patřičně upozornit, jak se sluší a patří.
Rudovlasý si ho přes zavřené oči a totální uvolněnost nevšiml. Když se chtěl nadechnout, bohužel pro něj už byl pod vodou, tak že se na krásno nalokal. Líp na sebe vážně už upozornit nemohl! Pokusil se zapřít o břeh rukou, aby mohl vyplavat a nadechnout se, když ho kurosaki pustil. Povedlo se mu to a zakašlal, aby z plic dostal vodu. Všiml si, že má rozpuštěné vlasy. Zamračil se a cukl na zrzka vražedným pohledem, když se mu povedlo trochu zklidnit. "Ty idiote!" vyprskl na něj hned, jak mohl "Co kdybych se utopil! Myslíš ty vůbec někdy?!"
Zrzek se jen pobaveně usmíval a počkal až se druhý vypovídá. Potom zvedl ruku, v níž držel černou stuhu. "Ale, ale tak vulgární?" zazubil se posměšně a naklonil hlavutrochu na stranu.
"Dej to sem ty tupče!" chňapl rukou po své stuze, ale nepovedlo se mu jí chytit. Nespokojeně zamručel a praštil rukou do kraje. "Vrať mi to!"
"Ne-e." zavrtil Ichigo nesouhlasně hlavou, očividně z toho měl velkou srandu a nehodlal přestat. "Trvalo mi to, než jsem tě našel, tak si to chci taky trochu užít." vysvětlil a odhodil stuhu stranou na druhého kimono.
"To nemůžu být aspoň PĚT MINUT sám?!" zdůraznil dvě slova z věty a taky za nimi udělal důraznou pomlku. A to si myslel, že bude mít klid.
"Ne, všichni mají své potřeby." pokrčil zrzek rameny a následně se sklonil a podepřel rukama o kraj "A já taky." přimhouřil smyslně hnědé oči a jaykem obtáhl linii svého horního rtu.
"Di do prdele, Kurosaki!" zasyčel na něj varovně. Chytl černou látku jeho kimona a strhl ho do vody, aby se trochu schladil a nemyslel pořád na takové prasárničky. Zapřel se rukama o kraj bazénu a vytáhl se z vody. Nehodlal tady s ním být už ani minutu.
Ichigo vyplaval na hladinu a zhluboka se nadechl, aby doplnil ztracený kyslík. "A do tvojí?" usmál se a doplaval ke kraji, přičemž staršího chytl za nohu, aby nemohl odejít. Zatáhl ho a stáhl ho zpátky do vody, aby neutekl.
"Sakra! Nech toho!" zavrčel na druhého hořce rudovlasý a chrstl na něj vodu, jak na nějaké neodbytné zvíře. Chtěl od něj mít chvíli klid a ono se mu to takhle vymstí? Život je tak nespravedlivý a krutý!
Sundal si kimono, aby nepřekáželo a mokré ho hodil na břeh. Ve vodě ho akorát zatěžovalo i když ta voda nebyla tak hluboká. "Až dostanu, co chci." odvětil a přimhouřil oči.
"Fajn." odvětil a chytil ho za paži. Natlačil ho na kraj bazénu a donutil, aby se předklonil a ohnul přes něj. "Ale potom mě necháš na pokoji!" varoval ho zatím, co mu rozvazoval spodní prádlo a následně ti sobě.
Ichigo jen souhlasně přikývl a podepřel se rukama o klážděnou zem, aby si mohl dopřát aspoň trochu pohodlí, které tady moc nebylo. Vítězně se usmál, když konečně dosáhl toho, čeho chtěl a následně zasténal, když do něj starší vnikl prsty a začal s nimi pohybovat. Spokojeně si skousl spodní ret a zavřel oči. Ale nezůstal v něm prsty moc dlouho a když se chtěl podívat, co se stalo tak se mu dostalo v odpověď tvrdé a hluboké přiražení do jeho těla. Zaklonil hlavu a chraptivě zasténal.
Zatnul zuby na sebe, aby v sobě udržel své projevy a chvilku počkal, aby počáteční bolest ustala. Chytl Ichiga za vlasy, aby mu držel zakloněnou hlavu a druhou rukou si ho držel za kyčel, aby mu neutíkal. Potom začal s tvrdými a hlubokými přírazy naplňovat mladšího tělo. Chtěl to? Má to mít. Hlavně, že mu dá potom pokoj.
Hlasitě sténal. Nesnažil se to v sobě dusit, nemělo by ho ani cemu, když mu Renji držel zakloněnou hlavu stejně by to šlo ven samo. Držel se kraje bazénu. To pomyšlení, že by sem mohl kdokoliv přijít a vidět je tu bylo tak vzrušující a zároveň by to bylo tak trapné.
Naklonil se přes jeho tělo a skousl mezi zuby Ichigovo spodní ret a následně si ho přitáhl jazykem do polibku, aby mohl aspoň trochu tlumit své i jeho vzdechy. Nechtěl, aby sem kdokoli přišel. To by se potom z toho asi těžko někdo vymluvil a každý, kdo by je viděl by si potom myslel své. A mohl by z toho být i průšvih, kdo ví. Každopádně, nechtěl ani jedno z těch možností riskovat.
Kurosaki se spokojeně pousmál a přestal se zapírat jednou rukou, aby si ho mohl přitáhnout blíž k sobě a zároveň se prsty mohl probírat rudými, mokrými pramínky vlasů, které ho trochu šimrali i na tvářích. Chtěl ho ještě víc, dravě si bral jeho jazyk do úst a tlačil si ho na sebe.
Chraptivě zasténal do druhého úst a ještě do něj párkrát vnikl, než naplnil jeho horké nitro vlastním spermatem. Trochu se zachvěl a přestal s přírazy. Rozpojil polibek a vystoupil z mladšího těla. Odtáhl se a něj a opřel se o břeh, vydýchával zažitý orgasmus.
Ichigo se udělal jen chvilku po Renjim. Opřel se lokty o dlážděný kraj a vzal si hlavu do dlaní. Usmíval se a nabíral kyslík do plic. "Vidíš, a nakonec to nebylo tak zlí, co?" podíval se na rudovlasého, když se dostatečně uklidnil a potěšeně se usmál, když ho obdaroval nevraživým pohledem s nespokojeným plasknutím. Jak moc ho bavilo, Renjiho provokovat. Nejspíš ho to nikdy neomrzí, ale hlavně, že dostal, co chtěl.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 miko-kun miko-kun | 15. května 2014 v 17:09 | Reagovat

Moc hezké ichigo se snad nikdy nepoučí(chudák renji)

2 Nisure Nisure | 20. května 2014 v 18:50 | Reagovat

Tehehe tak trochu klasika <:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama