Neko neutíkej!

9. února 2014 v 0:57 | Nisure |  Yaoi, Shonen-ai Bleach
Pairing: Renji x Uryuu
Warning: Yaoi možná trochu násilí, rybička, provazy kočičí ouška a ocásek :D

Poznámka: Tak jako že, klasická hádka, jestli Ishi bude a nebo nebude jíst mno a Ren si pak usmyslí, že když ho nedonutí se najít tak ho za to potrestá :D Tak trochu možná i zoofilie... malinko XP :D

"Ishido! Koukej se najíst!!!" zamračil se na chlapce Renji a chytil ho za spodní čelist, aby se pokusil mu otevřít pusu a následně mu tam nacpat rýžovou kuličku.
"Ale já nemám hlad! Nech mě být! Renjiii!!!!" zaprotestoval Uryuu a snažil se držet černovláskovu ruku, co nejdál od jeho úst. On už neměl hlad. Byl najedený. Ovšem to neříkal jeho talíř. Renji se s tím vždycky patlá a uvaří toho kilo hlavně, aby se Ishi najedl a on vždycky nechce. A potom téměř pokaždé následuje tahle bitka jestli to do něj nacpe a nebo ne. Samozřejmě, že se snaží Uryuu všelijak bránit.
"Ale musíš jíst!" snažil se mu do úst nacpat kuličku a držet chlapci hlavu na místě, aby se nezmítal. Nechtěl ho zase svarovat, jako to dělával, když neposlouchal, ale nejspíš bude muset. Ono to sice nevypadá, ale tenhle droboučký Quincy je dost mrštný a zmítá se jako hádek.
"Já jsem ti, ale už několikrát říkal, že nechci!" namítl znovu chlapec a kousl Renjiho do ruky. Sice mu nechtěl ublížit, ale chtěl, aby ho už konečně nechal v klidu žít a aspoň ho nechat jít udělat si své úkoly a povinnosti.
"Auuu!" zakvílel bolestně rusovlásek a pustil Ishidu. Odtáhl se od něj a druhou rukou si promnul místo, kde ho řernovlásek kousl. No, a tohle se taky stává celkem běžně. Už by to mohl čekat, že ho kousne. Je to vlastně v denním režimu, ale pořád si na to ne a ne zvyknout. Rýžová kulička někam spadla ani nevěděl kam. "Hej! Ishido!" houkl na něj, když začal zdrhat. Tohle většinou končí buď další pranicí a nebo se černovlásek někde zamkne, pokud ho Renji nechytí v čas. A taky z toho důvodu se za ním rozeběhl.
"Ne! Ne! Nech mě být! Já už nechci!" zanadával černovlásek a vydal se k nějbližšímu pokoji, co tady byl, aby se mohl schovat. Ovšem, kdyby ho Renji dřív nechytil a nestáhl k sobě. "Ne!" snaži lse dosáhnout na dveře nebo se něčeho chytit, ale všechno bylo moc daleko.
"Kdepak! Hezky to sníš a potom se klidně zamkni!" odtáhl černovláska zpátky ke stolu a donutil ho si lehnout na zem. Pak si přitáhl provaz, který měl schovaný v kapse a svázal chlapci ruce a nohy, aby se nemohl zvednout a vránit se rukama. Pak ho posadil. Vzal si talíř s jídlem s sebou na zem a sedl si před černovláska. "Otevři pusinku, Ishi." usmál se na něj, jako by nic.
Ishida uhnul hlavou, co nejvíc mohl n aznamení protestu a zamračil se. Ne prostě nechce. Takhle to dopadá vždycky, když ho má rudovlásek krmit.
"Ishi nezlob." pohrozil mu a varovně se na Quincyho zamračil. "A nebo víš co? Uděláme to trošku jinak. Kočička má ráda rybičky, že ano?" naklonil hlavu trochu ke straně. Představoval si Ishidu s černýma ouškama a ocáskem. To je vždycky tak roztomilé a sladké.
Černovláskovi se na hlavě objevila dvě velká, černé ouška a za zády se mu zmítal do písmena S černý kočičí ocásek. Jak sladké. Malá Neko. "Renji!" zamračil se vyčítavě a nespokojeně zasyčel, bylo tam slyšet kočičí zasyčení. Ouška se stáhla dozadu a ocásek se naježil.
"To je tak dokonalí a sladký, Neko." řekl zasněně Renji rozplívající se nad pohledem na malého černovláska s oušky a ocáskem. Dobře, tak byl 'trochu' ujetý na kočičky a obzvlášť na tuhle kočičku. Je tak moc hravá, když má náladu, ale zároveň i nebezpečná. "Otevři pusinku." zopakoval a natáhl z němu kousek masíčka z rybky.
Ishida se ještě chvíli tvářil uraženě, ale pak se podíval na kousek rybičky. Musel uznat, že tohle bylo o něco lákavější, než růžové koule. A nebo to taky bylo těmi kočičími pudy. Natáhl se a pomalu otevřel pusinku s ostrými, kočičími zoubky. Jemně mezi ně skousl kousek rybičky a vzal si ho, přičemž zpříma sledoval rudovláska před sebou.
"Víš, že je to dost rajcovní, Neko?" zavrněl Renji a naklonil hlavu trochu ke straně. Trochu přimhouřil rudé oči a usmíval se. Nechal Ishiho, ať si vezme rybičku a pak vzal z talířku další kousek. Tohle do něj dostane mnohem lépe, než rýži a navíc je na to i hezká podívaná.
Ishida se nepatrně zamračil. Rozžvýkal plátek rybky a přejel si jazykem po horních zubech. Opatrně se natáhl pro další kousek a otevřel ústa, ale tentokrát vzal do pusy i Renjiho prsty. Jemně si je podržel zoubky, aby je nemohl vyndat a jazíčkem si přivlastnil rybičku. Spolkl kousek v celku a následně začal olizovat rudovláskovo prsty. Hrál si s nimi. Přejížděl po nich a trošku do té hry zapojil i ostré zoubky v provokativním dráždění.
Musel uznat, že na to byl opravdu úchvatný pohled. Bylo to příjemné, jak si černovlásek hrál s jeho prsty a dráždil je. Spokojeně přikýval oči a usmíval se. Nechával ho ať si hraje s jeho prsty. Naklonil se k němu a volnou rukou mu začal rozvazovat provaz okolo zápěstí a následní i kotníků. Odstrčil ho stranou, aby se nepletl a rukou zaplul pod chlapcovo triko. Pohladil ho po hrudi.
Uryuu tiše zasténal a přimhouřil modré, hluboké oči. Nemohl říct, že se mu to nelíbilo, to v žádném případě, ale chtěl se Renjimu trochu pomstít. Za to, že ho donutil jíst a za to, že má teď ouška a ocásek. Trochu skousl zoubky jeho prsty a zavrtěl hlavou, ale aby mu neublížil.
"Neko chce provokovat?" zapředl rusovlásek a pohladil ho po drobném těle a následně se vydal k zapínání jeho kalhot a rozepnul ho. Vytáhl své prsty z černovláskovích úst a položil mu ruku na záda, přičemž ho trochu nadzvedl ze země, aby mu mohl přetáhnou kalhoty přes radeček. Potom ho znovu položil a stáhl mu kalhoty úplně. Nechal je někde na zemi a zvedl k chlapci pohled. Jemně ho políbil na rty a rukou provokativně přejel po jeho rozkroku přes spodní prádlo.
Mladíček slastně zasténal a trochu zaklonil hlavu. Chytil Renjiho ruku v zápěstí. Sledoval ho přivřenýma očima a trošku se zachvíval. Ocásek se trošku stočil a ouška se stáhla zase dozadu.
"Neboj se, Neko." zavrněl rudovlásek a naklonil se k němu, přičemž ho jemně kousl do jednoho kočíčího ouška. Natáhl se rukou za něj a přejel po celé délce ocásku. "Víš, jak moc je to rajcovní, když vypadáš jako kočička?" prohodil v provokaci.
"Renji... Nech toho..." hlesl tiše a stočil k němu modrý pohled. Ne, že by se mu jeho sladké a trochu úchylné řečičky nelíbili, ale to, jak ho hladil po ocásku nebylo zrovna příjemné.
"Neboj se..." zavrněl rudovlásek polohlasně a položil mladíčka na zem na záda. Natáhl se k němu a sundal mu triko přes hlavu, aby nepřekáželo. Sklonil se k jeho hrudi a obradoval jí několika polibky a zanechával po sobě vlhké cestičky. Rukama přejel po jeho drobných nožkách nahoru a jemně v prstech chytil jeho spodní prádlo a pomalu ho začal stahovat dolů. Stáhl mu ho a nechal na zemi. Sundal si své triko a taky ho nechla na zemi. Pomalu se rty dostal až k černovláskovému vzrušení a dýchl mu na špičku. Pak jí obkroužil jazykem a pomalu vzal mezi rty a začal si ho pouštět do úst.
Uryuu hlasitě zalapal po dechu při počínání staršího a následně si skousl spodní ret, aby se nějak tlumil. Zatínal víčka na sebe a zachvíval se. Chytil ho za hlavu, aby aspoň v něčem měl oporu a trochu zakláněl hlavu. Ouška měl stažené a ocásek se taky snažil najít v rusovlasem nějakou oporu a omotal se mu kolem ruky. Tušil, že při takovém tempu, jak si ho druhý bral do úst a opečovával jazykem tak dlouho nevydrží. "D-dost... Re... Ren...." zasténal.
Nepřestával a stále si ho bral a pohlcoval ve svých ústech. Pousmál se a zvedl ruku, přičemž černovláskovi strčil do úst dva prsty, aby je naslinil a zvlhnil. Pak jimi putoval k jeho vstupu a pomalu se do něj začal hned dvěma prsty tlačit a začal jimi pohybovat a roztahovat si ho. Opravdu to netrvalo dlouho, než se mu černovlásek udělal do úst. Potěšeně se usmál a spolkl to, co měl v puse. Odtáhl se od něj a podíval se na toho anděla pod sebou. "Si k nakousnutí." poznamenal zastřeně. Připravil si ho a vytáhl z něj prsty.
"Nech.... Ne-ch... toho..." odporoval chlapec a odvrátil hlavu, aby mu neviděl do obličeje. Vsadil by se, že byl úplně rudý. Snažil se to vydýchat a zklidnit se. Měl zrychlený tep i dech. Hlasitě zavzdychal, když ucítil tlak, který se do něj pomalu vsunul. Pokoušel se popadnout dech. Chcilku trvalo, než si zvykl na ten tlak, ale pak když začal Renji přirážet tak se nemohl přestat tlumit. Prokousl by si ret s těmi ostrými zuby.
"Líbí se ti to, Neko?" zeptal se provokativně rudovlásek a usmíval se. Držel si chlapse pod koleny a trochu mu nadzvedl zadeček, aby do něj měl lepší přístup. Cítil jak je jeho černý ocásek stále omotaný kolem ruky. Malá, roztomilá a hodně sexy Neko. Komu ublíží troška zoofilie? Kdepak, nikomu. Každý ví, že je to strašně sexy. Líbilo se mu to tělo pod ním a jak Uryuu krásně vzdychá a sténá a to jen a jen pro něj.
A to to všechno začalo jen obyčejným oběděm. A ty uči a ocas si s Renjim ještě vyřeší, hezky si popovídají. Bude je totiž mí další tři dny. To je potom hrůza. Nemůže si ani dojít do města. Bylo by to moc nápadné.
Pustil mu jedno koleno a přejel mu prsty provokativně po bříšku a podbřišku. Následně přejel po celé jeho délce a začal ho v ruce zpracovávat. Chtěl mu taky dobřát tu slast. Sice ne stejnou, malinko jinou, ale stejně. Měl moc rád svou Neko. měl nutkání se o ní starat a pečovat o ní. Mladičký roztomilý Quincy. Netrvalo dlouho a jen pár přírazů a s hlasitým zasténáním do drobného těla pod sebou vyvrcholil.
Ishi se zachvěl a moment na to taky vyvrcholil na své bříško a do rusovláskovi ruky. Rozdýchával dnes již už druhý zažitý orgasmus a pootevřel modré, hluboké oči. Natáhl ruce a přitáhl si staršího k sobě a k dlouhému vášnivému polibku.
Začalo to obědem a skončilo to sexem... Teď už jen uklidit stůl a kuchyni po vaření a rvačce, jestli Uryuu bude a nebo nebude jíst. Ale co, nakonec to přece jen stálo za tu námahu a dokonce si z toho vysloužil i roztomilou malou kočičku a až půjdou spát, tak mu bude vrnět u ucha a bude se k němu tulit...

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama